Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Battle of Destiny

Battle of Destiny

      Interesującą produkcją rynku MMORPG 2D stworzoną przez Cubizone jest Battle of Destiny. Z prostą oprawą graficzną i rozgrywką, BoD stanowi starą szkołę gier MMO, w której gracz może zmierzyć się z innymi graczami w trybie PvP. Produkcja posiada podobne elementy i funkcje, co propozycja Nexon’a „Dungeon Fighter Online”. Osoby, które doceniają gry akcji typu „side-scrolling” z pewnością znajdą w Battle of Destiny coś dla siebie.
     Rozgrywkę rozpoczynamy od procesu tworzenia bohatera, wydawca udostępnił nam cztery grywalne klasy postaci ukierunkowanej na walkę w zwarciu, na dystans oraz przy udziale zaklęć magicznych. Swordsman to jedna z możliwości dla nowego gracza, w Battle of Destiny profesja ta często służy do blokowania ciosów. Z racji, że Swordsman posiada najwięcej punktów życia oraz może nosić najlepsze zbroje często pełni rolę „tanka”, który chroni innych członków drużyny. Fighter jest klasą bardzo zbliżoną do poprzedniej, klasa ta również posiada spore zdolności defensywne, które pomagają w walce w zwarciu. Archer jest klasą wykorzystującą szybkość, zręczność oraz łuk do zadawania sporych obrażeń z dystansu. Zdolności do walki wręcz są bardzo ograniczone podobnie jak i szanse na ubranie lepszych zbroi. Mage to klasa posiadająca najmniej punktów życia, która musi chronić swoje ciało najbardziej lekkimi zbrojami. Jednak możliwość zadawania ogromnych obrażeń oraz umiejętności atakujące na pewnym obszarze kilku przeciwników nagradzają tą klasę.
      Proces kreacji bohatera w Battle of Destiny jest bardzo ograniczony. Wygląd bohatera możemy dostosować w wąski sposób, bowiem możemy zmienić kilka kolorów włosów, styli uczesania oraz wybrać jednej z kilku dostępnych kolorów ubrań. Wybór jednej z czterech dostępnych klas postaci definiuje jaką broń będziemy wykorzystywać w walce oraz jakie staty będziemy otrzymywać po zdobyciu kolejnego poziomu. Punkty atrybutów są przydzielane automatycznie, co według wielu graczy jest sporym ograniczeniem. Na szczęście pełną kontrolę nad rozwojem bohatera w Battle of Destiny mamy podczas dostosowania punktów umiejętności.
     Zapominając o pewnych niedociągnięciach warto zwrócić uwagę na to, że gracz rozpoczyna swoją przygodę od możliwości zapoznania się z przewodnikiem. Jeśli posiadasz małe doświadczenie w grach MMORPG to polecam Tobie zapoznać się z nim, jednak osoby, które znają już gatunek MMO z kilkunastu produkcji z łatwością poznają i zrozumie elementy gry.
     Wszelkie walki odbywają się w specjalnych instancjach, w których możesz się jedynie ty znaleźć lub członkowie Party. Mapy te w większości przypadków są podzielone na mniejsze „etapy”, które gracz musi wyczyścić by przejść do kolejnego etapu. Specjalne, silniejsze moby są oznaczone specjalnym kołem wokół ich, podobnie jest w przypadku silnych bossów, z którymi walka jest trudna. Po wykonaniu instancji gracz otrzymuje doświadczenie oraz inne nagrody wymagane w trakcie rozgrywki. Co ciekawe, za wykonaną instancję, gracz w Battle of Destiny otrzymuje specjalny ranking, jeżeli jest on lepszy to gracz otrzymuje po prostu lepsze nagrody.
     Gracz może skonfigurować klient gry tak, by był on jak najbardziej przystępny, a mianowicie istnieje możliwości zainstalowania i skonfigurowania pada czy joysticka. Dzięki temu zastosowaniu gracz ma możliwość prowadzenia rozgrywki w bardziej wygodny i przystępny sposób.
     Podobnie jak większość innych gier MMO, tak i w Battle of Destiny gracz ma możliwość ulepszenia swoich przedmiotów by zwiększyć ich poziom ataku bądź obrony. Gracz niestety często nie będzie mógł widocznie widzieć efektu ulepszenia przedmiotu, gdyż niektóre przedmioty wyglądają tak samo jak i przed ulepszeniem. Oczywiście gracz może zmienić wygląd swoich przedmiotów poprzez wydanie prawdziwych pieniędzy w Item Mallu. Jednak rozgrywka jest tak skonstruowana, że można w pełni cieszyć się z rozgrywki.
     Jak przystało na produkcję MMORPG, gracz w Battle of Destiny ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności bojowych w walce z innymi graczami. Pierwszą z dostępnych możliwości są Duele – Pojedynki, które są fantastycznym sposobem by sprawdzić swoje umiejętności z graczem, z którym utrzymujemy przyjazne stosunki. Rozpoczęcie walki odbywa się poprzez specjalne zaproszenie, i jeśli przeciwny gracz je zaakceptuje to osoby zostają przenoszeni do specjalnej mapy, w której można się sprawdzić. Drugim elementem systemu PvP dostępnym w grze to system „World Dungeon”, który umożliwia graczom bezpośrednie starcia. Jednak w tych specjalnych lokacjach gracz może w wyniku porażki stracić nie tylko życie ale także i części swojego ekwipunku. Co ciekawe w tej lokacji gracze mogą również zmierzyć się z silniejszymi potworami z których mogą wydobyć cenne przedmioty, dzięki temu gracze chcą ryzykować, udając się do tej niebezpiecznej lokacji.
     Battle of Destiny jest bardzo interesującym produktem rynku MMORPG. Wprawdzie można dostrzec wiele niedociągnięć, jednak przed pisaniem opinii trzeba zwrócić uwagę, że produkcje MMO zostały stworzone dla rożnych graczy, dla jednych produkt może okazać się wręcz niesamowity, podczas gdy inna osoba uzna grę za słabą kopię innego tytułu. Warto zwrócić uwagę na Battle of Destiny ze względu na możliwości jakie ona daje. Produkt posiada interesujące elementy, dzięki czemu rozgrywka z pewnością będzie fascynująca.
Wydawca: Cubizone
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://bod.cubizone.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 2.2 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy: 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Wiele dostępnych zadań
+ Szybka rozgrywka
+ Kompatybilna z joypadem
+ Dobrze skonstruowany system ulepszeń przedmiotu
Minusy: - Mało opcji dostosowań wyglądu postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1.2 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 12/09/2010 15:22

Oceń grę:
Komentarze
Simek1 dnia wrzesień 12 2010 16:05:02
Gra dosyć fajna polecam
Wciąga na dłuuugie godziny
JazzPL dnia wrzesień 12 2010 19:29:30
Ta gra ma już chyba z 2 lata jak dobrze pamięcią sięgam razz ale na prawdę jest genialna happy
lopads dnia wrzesień 14 2010 18:31:35
Takich gier nie lubię ale zależy kto ma jaki gustbiggrin
krzys1015 dnia październik 17 2010 17:07:46
niegrałem ale po komentach oceniam dobrzebiggrin
xxxmartin dnia listopad 04 2010 14:28:07
Jak grafikę zobaczyłem to spadłem z krzesła.no
gabrych00 dnia listopad 22 2010 16:07:01
w to mało osob gra razz
MadziaDzielna dnia maj 16 2011 14:10:24
Fajna ta gra?
Tomekproer dnia czerwiec 25 2011 11:13:16
Dnosad

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG