Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Hello Kitty Online

Hello Kitty Online

      Hello Kitty Online jest produkcją MMORPG 2D umieszczoną w animowanym uniwersum Hello Kitty. W przeciwieństwie do innych gier MMO, w których silny nacisk położony jest na walki, w HKO rozgrywka opiera się wokół ośrodków gromadzenia surowców i na wytwarzaniu przedmiotów wszelkiego rodzaju.
      Hello Kitty Online jest jednym z niewielu gier MMORPG przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Cała rozgrywka ma miejsce w tajemniczym miejscu w uniwersum Hello Kity. Fani tego serialu z pewnością szybko odnajdą w grze pozytywne aspekty oraz elementy rodem z serialu, który został przeniesiony w pewny sposób do produkcji komputerowej. Prawdopodobnie najbardziej wyjątkowym aspektem Hello Kitty Online jest spory nacisk na gromadzenie zasobów i wykorzystywanie ich do Craftingu (wytwarzania przedmiotów). Co ciekawe rozwój stworzonego bohatera odbywa się bez konieczności walki z potworami. Obecnie gracz może zdobyć maksymalnie 35 poziom, jednak istnieje również osiem umiejętności, które gracz może rozwijać: Carpentry, Cooking, Tailoring, Planting, Gathering, Woodcutting, Mining oraz Forging.
     Tytuł po raz pierwszy został przestawiony graczom w lutym 2008 roku, w momencie ogłoszenia zamkniętych beta testów. W 2009 roku produkt został wydany w Ameryce Północnej przez znaną firmę Aeria Games. Jednak od czerwca 2010 roku, HKO jest globalnie wydawany przez HelloKittyOnline.com. Ten cukierkowy produkt rynku MMORPG jest jednoznacznie ukierunkowany dla młodych graczy, gdyż znajdą oni w tym magicznym świecie bogate systemy, które nie zawsze podobają się starszym graczom.
     Klient gry zajmuje około 3.5 GB co dziwi, gdyż w grze zastosowano grafikę 2D. Po instalacji gry i pobraniu aktualizacji gracz może napotkać się z rozczarowaniem podczas kreacji bohatera. Gracz posiada ograniczone opcje dostosowania wyglądu postaci, gdyż ma do wyboru kilka opcji, które może zmienić, by wykreować postać. Po pomyślnym stworzeniu bohatera graczowi na ekranie wyświetla się poradnik opisujący podstawowe elementy gry. Wraz z poznawaniem elementów gry, gracz będzie wykonywał krótkie i bardzo proste Questy, które dostarczą doświadczenie, przedmioty oraz zapewnią, że poznamy najważniejsze elementy, jakie znajdują się w grze.
     Po wykonaniu tych kilku początkowych Questów gracz zostaje przeniesiony do Sanrio Harbor, w którym znajdują się NPC oferujące nam proste Questy, służące nadal jak element Tutoriala. Hello Kitty Online posiada prosty interfejs, gracz porusza się za pomocą myszki i również za pomocą myszy wykonuje inne czynności typu wydobywanie surowców czy walka z potworami. Jakoś oprawy graficznej pozostawia wiele do życzenia, ponieważ animacje są zbyt „słodkie” i kolorowe, a gracz ma jedynie kilka opcji dostosowań grafiki. Istnieją tylko dwie rozdzielczości, jakie gracz może wybrać, jednak na szczęście istnieje możliwość uruchomienia rozgrywki w opcji pełnoekranowej - fullscreen. Jakość grafiki można porównać do gry Angels Online, w której również znajdziemy szeroką gamę elementów graficznych.
     Jedną z ważniejszych elementów odróżniających Hello Kitty Online od większości gier MMORPG to ograniczenie walk z potworami. Tą tezę potwierdza choćby fakt, że spora liczba dostępnych Questów polega na zdobyciu surowców, które można zebrać. Co zdobywane doświadczenie za wydobywanie surowców gracz zdobywa również w pewnym stopniu również doświadczenie do ogólnego poziomu, dzięki czemu gracze są zachęcani do rozwijania swoich umiejętności. O tym, że gra jest przeznaczona dla najmłodszych świadczy choćby fakt, że w trakcie walki z potworami nie odnajdziemy brutalnych animacji, wpływających negatywnie na zdrowie psychiczne dziecka. Ponadto, kiedy nasz bohater zginie lub kiedy pokonamy przeciwnika to on nie umiera lecz zasypia, co z pewnością jest nowatorskim rozwiązaniem jeśli chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych graczy.
     Wykorzystywanie umiejętności Craftingu jest kolejnym z ważniejszych aspektów gry Hello Kitty Online. Gracz, aby mógł wykorzystywać specjalne zdolności służące do tworzenia przedmiotów musi poznać receptury, które można zdobyć na kilka sposobów. Przede wszystkim można je zakupić u specjalnych postaci NPC, otrzymać jako nagrodę za wykonany Quest lub zdobyć po pokonaniu potworów. Większość składników potrzebnych do wytworzenia przedmiotów trzeba zdobyć lub zakupić w sklepie.
     Hello Kitty Online należy do kolorowych gier gatunku MMORPG, w których gracz może spędził mile czas. Produkcja ze względu na swoją oprawę graficzną oraz interesujące elementy jest przeznaczona głównie dla młodych odbiorców. Natomiast brak krwawych scen sprawia, że gra jest idealna dla najmłodszych, i dlatego tą grę im polecamy.
Wydawca: SanrioTown
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://www.hellokittyonline.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 8.0c
Procesor: 2.2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy: 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + System rozgrywki
+ Liczne Umiejętności
+ Bezpieczna dla dziecka
+ Unikalny system gospodarstwa
Minusy: - Mały Świat gry
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 3.8 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/09/2010 18:03

Oceń grę:
Komentarze
szym_pl dnia wrzesień 12 2010 16:43:00
Głupie jak but i dla bab ale jestem pierwszyhappy
mateoking dnia listopad 06 2011 22:19:59
Gra stworzona dla pedałów o_O
majki666 dnia czerwiec 23 2013 11:01:11
Gra mija sie z przeznaczeniem biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG