Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Magic World Online

Magic World Online

     Magic World Online jest kolejną produkcją rynku MMORPG wydawaną przez firmę EnjoyMMO. Produkt w pewny sposób można uznać za wyjątkowy, gdyż gracze nie muszą spędzać wielu godzin na ciągłym i nudnym grindzie w celu zdobycia kolejnego poziomu. Gra posiada również szereg ciekawych funkcji PvP specjalnie przeznaczone dla fanów pojedynków. Mimo, że Magic World Online posiada podobną grafikę do gry Eudemons Online to sposób prowadzenia rozgrywki jest zupełnie odmienny.
      Proces kreacji bohatera jest bardzo prosty, gracz wybiera jedną z czterech dostępnych klas postaci: Warrior, Archer, Mage lub Summoner. Gracz wybiera również przynależność do jednej z dwóch frakcji, wybór ten ma następnie spore znaczenie w dalszej rozgrywce, gdyż system PvP opiera się na walkach frakcji o wpływ na całym terytorium gry. W systemie klasowości w Magic World Online nie znajdziemy nowatorskich rozwiązań, każda z klas przypomina te z innych gier MMORPG. Warrior jak nazwa wskazuje – Wojownik to typowa ofensywna postać, która posiada najwięcej punktów życia. Archer – Łucznik to najlepsza klasa walcząca na dystans, z kolei Mage to profesja, która może zadać śmiertelne i obszarowe (ang. AoE) ataki, które szybko powalą kilku przeciwników. Jednak ogromne zdolności ofensywne kosztują Magów słabe zdolności defensywne, a zatem małą ilość punktów HP. Summoner to klasa wspomagająca, która może wykorzystywać zdolności leczące w celu uzdrowienia siebie bądź towarzyszy, ponadto klasa ta może przywoływać potwory, które pomagają w walce. Już praktycznie od rozpoczęcia rozgrywki gracz może rozpocząć walkę z potworami. Z pewnością brak typowego Tutoriala, jaki występuje w niektórych grach MMORPG jest utrudnieniem dla początkujących graczy, jednak prosty interfejs sprawia, że grę poznajemy dobrze nawet bez korzystania z pomocy innych graczy.
     Magic World Online wyznacza podobnie jak inne produkcje MMORPG (Chaos Online) standard oraz formę rozgrywki. To dzięki legalnemu i zainstalowanemu w grze funkcji automatycznej walki z potworami gracz może uruchomić Bota, by ten walczył z potworami za nas. Dzięki temu rozwiązaniu gracz zdobywa cenne doświadczenie w momencie, gdy np. pisze pracę domową czy przegląda zdjęcia z portali społecznościowych. Funkcja ta jaka znalazła się w tym tytule jest bardzo rozbudowana i zarazem prosta w obsłudze. Gracz może wybrać umiejętności, jakie będzie wykorzystywał w walce oraz jakie przedmioty ma wydobywać z pokonanych, mobów. Ponadto gracz ma dostęp do Logów, dzięki czemu na wypadek śmierci może sprawdzić, co go pokonało. Warto przed uruchomieniem Bota zakupić sporą ilość, potionów leczących mane oraz punkty życia. Jednak Bot posiada również funkcję, która pozwoli automatycznie udać się do NPC w celi sprzedania zdobytych przedmiotów oraz w celu zakupienia dodatkowych potionów, co z pewnością jest funkcją niesłychanie interesującą w Magic World Online.
     Nie wiadomo dokładnie, dlaczego wydawca gry zdecydował się wprowadzić legalnego Bota do produkcji. W popularnych grach jak Metin 2, Maple Story czy Last Chaos po dzień dzisiejszy w grze występuje wiele hakerów oraz graczy wykorzystujące nielegalne systemu pozwalające automatycznie expić. Najlepszym rozwiązaniem jak widać, jest udostępnienie graczom systemu, który wyeliminuje nieuczciwych graczy, i pozwoli w wygodny sposób zdobywać kolejne poziomu oraz gotówkę. W Magic World Online wydawca udostępnił graczom finalnie 48 podklas. Gracz już na 15 poziomie wybiera swoją podklasę. Następnie po zdobyciu 30 poziomu awansuje na wyższy poziom wtajemniczenia klasowego, by po zdobyciu 50 poziomu stanąć przed kolejnym wyborem podklasy.
     Wydawca gry Magic World Online przygotował graczom jednak słabe tłumaczenie na język angielski, bowiem niektóre nazwy podklas są po prostu zabawne: Dragonbaking Master, Freezing Uranus czy Sunscreening Master. Osoby nieposługujące się językiem angielskim nie dostrzegą również innych błędów w tłumaczeniach, które w pewnym stopniu psują rozgrywkę.
     Produkt: Magic World Online to idealna propozycja dla graczy, którzy często spędzają czas przy komputerze i chcą od czasu do czasu poczuć smak typowej rozgrywki MMORPG. Dzięki Botowi gracz szybko zdobędzie upragniony poziom a w momencie, gdy będzie posiada więcej wolnego czasu będzie mógł bronić swoje terytorium wraz z innymi członkami frakcji.
Wydawca: EnjoyMMO
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://mwo.enjoymmo.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy: 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + System domów
+ Dostępne wideo-rozmowy w grze
+ System Instancji
+ Legalny system expiący - bot
Minusy: - Źle skonstruowany Interfejs
- Zniechęcająca grafika
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 2.5 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/09/2010 17:40

Oceń grę:
Komentarze
Nordmarczyk dnia wrzesień 10 2010 18:06:43
Jestem 1 heeh biggrin zobacze ta gre moze niewyglada źlebiggrin
ichigo997 dnia wrzesień 10 2010 18:36:25
Czy ja wiem. Może zagram bo mi trochę NosTale Przypomina : )
MrSniegu dnia wrzesień 10 2010 20:34:51
Zomal zawsze nowe gry dodaje jak zobaczy tak sądze wink Pozdrawiam Zomala wink

I Coś ta gra przypomina mi NosTale ale sobie pogram to zobaczę.
Godlo24 dnia wrzesień 10 2010 22:51:04
Lol. Ta gra może nie jest taka zła może zagram tylko aż 2.5GB waży ? lol
casters87 dnia wrzesień 12 2010 22:14:02
Powiem tyle kiedyś grałem ale straciłem ja z oczu i bardzo dziękuje że ktoś ja dodał bo zaglądałem od dawna za nią bardzo fajna gra większość czasu zajmują guesty ale to nie odstrasza bo jest co robić serdecznie polecam bo Polaka tam nie widziałem jak tam grałem a zawsze lepiej sie gra z ekipa pozdrawiam i do zobaczenia w grze
jak zawsze nick casters87 albo satan87 happy
szym_pl dnia wrzesień 21 2010 16:56:59
ale nie wiadomo jakie ale nie chce mi sie logowaćcool
ades dnia wrzesień 23 2010 19:07:39
Cos jak metin
Crack dnia październik 07 2010 08:16:33
Grałem trochę jednak nie przepadam za grami w których są questy, wolę normalne expienie.
THXMan dnia październik 29 2010 22:41:27
Mam nadzieje że nie jak Metin2 w którym to postawiono na bezrozumne wielogodzinne tłuczenie beznadziejnych mobów , no i oczywiście aby jakkolwiek swoja postać ulepszyć bez miesięcy gry co dzień po kilka godzin trzeba wyłożyć z kilka setek najmniej na miech, i chyba tylko d kasy się ta gra sprowadza ,dlatego mam nadzieje że ta nie ma z M2 nic wspólnego pray
kamil51221 dnia luty 14 2011 21:14:35
Lol 2 i pół giga? teraz na pewno minimum z 3 giga ale dla mnie gra nie warta grania bo to trochę dziwne powiedzmy 3giga za to? (jak co komp nie był czyszczony a ja nie mam czasu więc nie ma wolnego miejsca już prawie)embarrassedembarrassed
Tomekproer dnia czerwiec 21 2011 13:30:10
nie działa sad
Delic dnia lipiec 01 2011 12:52:04
Hmmm,Wygląda na ciekawą produkcję,ale niestety duży rozmiar instalki jak na grę 2D,ale zobaczę . cool
Tomekproer dnia sierpień 18 2011 06:28:28
Instalka 950 mb dla informacji

Pobore ukuzyna gier trochę i se zgram
Tomekproer dnia sierpień 18 2011 06:29:29
Pobiore ***

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG