Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Blitz 1941

Blitz 1941

       Blitz 1941 jest historyczno-strategiczną produkcją MMO, w której akcja gry rozgrywa się w 1941 roku podczas Niemieckiego ataku na Związek Radziecki. Każda osoba zainteresowana tytułem może przejąć kontrolę nad czołgiem by następnie walczyć na wielu placach bojów, jakie zostały zapisane na kartach historii. Blitz 1941 jest wydawany przez niemiecką firmę – TwoWar, która zdobyła już uznanie za wydanie popularnej produkcji Navy Field.
      Rozgrywka toczy się w trakcie II Wojny Światowej, gracz może wybrać przynależność do jednej z dwóch frakcji: Germany (Niemcy) lub Soviet Union (ZSRR), aby następnie walczyć o przyszłe losy pogrążonej w wojnie Europy. Gracze mogą rozbudowywać swoje czołgi za pieniądze zdobyte w trakcie rozgrywki. W przeciwieństwie do Navy Field, produkcja Blitz 1941 oferuje jedynie dwie frakcje oraz prostą rozgrywkę z słabymi możliwościami komunikacyjnymi z innymi graczami.
     Bo zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się do gry Blitz 1941 gracz ma możliwość stworzyć bohatera nazywanego tutaj – „Tankman”. Gracz może wybrać przynależność do jednej z dwóch frakcji, a z tym wyborem wiążą się pewne wybory technologiczne. Osoby znające historie ucieszą się, że III Rzesza Niemiecka wykorzystuje do walki Czołgi oraz Tygrysy, natomiast Sowieci wykorzystują T-35 i KV-1s. Gra oferuje ponad 60 czołgów oraz wiele części, dzięki czemu każdy z graczy może konfigurować swój czołg wedle uznania.
     Gracz w trakcie pierwszego zalogowania się może rozpocząć krótki tutorial. Warto się z nim zapoznać, gdyż gracz otrzymuje nie tylko wiedzę, ale także i pieniądze oraz dodatkowe doświadczenie. Rozgrywka początkowo może wydawać się trudna, jednak z biegiem upływu kolejnych spędzonych godzin gracz bardzo dobrze poznaje i tak prosty interfejs oraz możliwości gry. Warto pamiętać, że czołgi dostępne w grze mają podobne szanse na wygraną na polu bitwy z tą różnicą, że jeden jest w czymś lepszy ale znów jest słabszy w innym elemencie. Przykładowo ciężkie czołgi mające spore możliwości defensywne jak i ofensywne są trudne w manewrowaniu, dlatego trudniej uniknąć ataku.
     Z pewnością walki w Blitz 1941 można uznać za realistyczne, gdyż w zależności od miejsca trafienia przeciwnika zadajemy więcej bądź mniej szkód. Warto, dlatego lepiej poznać obce jednostki (np. gdzie znajduje się pancerz). Sterowanie nie należy do trudności, jednak, jeśli nie zapoznałeś się z samouczkiem początkowe starcia okażą się trudne. Osoby, które miały już do czynienia z podobnymi grami szybko przyswoją sobie nową wiedzę.
     Blitz 1941 to jedna z ciekawszych i z pewnością bardziej unikalnych produkcji oferowanych obecnie na rynku. Jednak mała społeczność graczy może zniechęcać osoby do dłuższej rozgrywki. Warto dlatego wspólnie z znajomymi zmierzyć swoje siły w roli wielkiego stratega, który może pokierować losami bitwy, która zmieni oblicze Europy !
Wydawca: TwoWar
Gatunek: Strategiczna/Shooter
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://www.twowar.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy: 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Unikalna rozgrywka
+ Zawiera elementy edukacyjne
+ Świetny Interfejs
+ Dobrze odwzorowane czołgi
Minusy: - Trudna do opanowania
- Kilka dostępnych map
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 200 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/09/2010 17:08

Oceń grę:
Komentarze
jim pawlo dnia październik 17 2010 00:12:05
Gra tu powo dla muzgowców biggrin
Indiana Jones dnia październik 30 2010 10:22:53
Edugra? z pewnością nie dla mnie...no
Mesjasz dnia grudzień 09 2010 16:44:04
@up
co za moron.
"+ Zawiera elementy edukacyjne" - zapewne chodzi o elementy drugiej wojny swiatowej tj jezeli w szkole cie nie nauczyli, pouczysz sie trochę grajac.
Mesjasz dnia grudzień 09 2010 16:44:46
ad : co daje nam - przyjemne z pozytecznym, ot co.
miki1411 dnia sierpień 21 2011 09:15:38
Gra nie dla mnie ;D i mi tak trochę pod Tibie zalatuje razz
RoknorPL dnia październik 10 2011 16:59:30
Gra słaba. Jeżeli ktoś lubi tego typu gry to polecam World of Tanks happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG