Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Eternal Lands

Eternal Lands

    Eternal Lands to dość ciekawa gra MMORPG. Została stworzona w języku programowania C przy użyciu SDL i OpenGL pierwsza wersja pojawiła się w 2002 roku i od tamtej pory jest sukcesywnie rozwijana. Gra znajduje się cały czas w fazie beta, więc co jakiś czas wychodzą nowe patche i rozszerzenia.
     Rozgrywkę zaczynamy oczywiście od wyboru postaci. Możemy wybrać jedną z 6 ras, ale 3 z nich są płatne: Gnomes (Gnomy), Draegonians (Człowiek-Smok), Orchans (Człowiek- Ork), a 3 są udostępnione graczom F2P: Humans (Ludzie), Elves (Elfy), Dwarves (Karły). (Na stronie głównej są opisy ras, ale z tego, co wiem różne rasy nie różnią się one niczym oprócz wyglądu.) Następnie wybieramy elementy wyglądu naszej postaci ( głowę, kolor skóry, włosy, koszulę, spodnie, buty). Po wpisaniu nicku oraz hasła możemy wreszcie zacząć grę. W grze nie ma klas postaci, W odróżnieniu od zdecydowanej większości gier MMORPG, w Eternal Lands mamy tu do czynienia z tzw. systemem skill based, czyli oddzielnym trenowaniem poszczególnych umiejętności. Nie liczy się, więc lvl ogólny naszej postaci, a jej wytrenowanie. W grze umiejętności mamy 12: Attack (att.) - określa siłę twojego ataku Defense (def.) – obrona, Magic (mag.) – magia, Alchemy (alc.) - alchemia, możliwość tworzenia esencji i metalowych sztabek, Summoning (sum.) - możliwość przywoływania stworzeń, które pomagają w czasie walki, Potion (pot.) - możliwość tworzenia eliksirów, Manufacture (man.) - możliwość tworzenia, broni, tarczy czy zbroi, Crafting (cra.) - możliwość tworzenia pierścieni i naszyjników, Harvest (har.) - zbieranie kwiatów, rud żelaza, srebra czy też ozdobnych kamieni, Engineering (eng.) – inżynieria, Tailoring (tail.) – krawiectwo, Ranging (ran) – łucznictwo.
    Każdą umiejętność możemy dowolnie rozwijać. Rozwijanie umiejętności ataku i obrony odbywa się po prostu w trakcie walki. Natomiast do rozwijania reszty umiejętności będzie nam potrzebna jeszcze wiedza, którą będziemy zdobywać z dostępnych w grze 300 książek, które nasz bohater będzie czytał. Wygląda to logicznie-jeśli chcemy cos zrobić musimy wiedzieć jak. Niestety czytanie książek trwa długo. oprócz tego do wykonywania pewnych czynności będą nam potrzebne tzw.: Nexus-y czyli takie jakby kupowane predyspozycje. Dla przykładu, jeśli chcemy wydobywać kwarc musimy przeczytać o tym książkę i mieć odpowiedni nexus na poziomie 1. Tak samo jest z tworzeniem niektórych przedmiotów jak miecze czy mikstury. Pamiętać musimy również o rozwoju atrybutów, które określają np.: ilość punktów zdrowia, pojemność plecaka, ilość many, zręczność itd. W grze znajdziemy również tzw. Perki czyli specjalne cechy ułatwiające nam walkę lub podwajające liczbę zbieranych przedmiotów.
    Wraz z rozwojem postaci obserwujmy pasek OverAll, na którym sumuje się doświadczenie ze wszystkich umiejętności, gdy pasek się zapełni dostajemy 1 Pick Point, właśnie Pick Pointy służą do kupowania Atrybutów, Perkówi Nexusów.
    Oryginalnym pomysłem jest wykorzystanie w Eternal Lands astrologii, jej działanie polega na tym że z każdą chwilą zmieniają się atrybuty danej postaci czyli szanse na zadanie krytycznego uderzenia lub pomyślne stworzenie przedmiotu nie zależą jedynie od umiejętności. Jednak te wahania nie są widoczne w statystykach i można się o nich dowiedzieć tylko używając specjalnego przedmiotu.
    W grze działa również system specjalnych dni, kiedy to zbiera się wyższe doświadczenie lub trzeba unikać wykonywania pewnych czynności bo mogą przynieść negatywny efekt. Będziemy mogli również służyć bogom wykonując zadania dla ich świątyń. Warto służyć bogom ponieważ daje nam to szansę, że otrzymamy od bogów błogosławieństwo, które podniesie na jakiś czas nasze atrybuty, gorliwych wyznawców bóstwa mogą nagrodzić większą ilością punktów doświadczenia.
    Jeśli chodzi o świat gry Eternal Lands to jest on podzielony na dwa kontynenty oraz kilka wysp. Wszyscy gracze zaczynają grę na wyspie początkowej o nazwie Isla Prima gdzie kilka prostych Questów oprowadzi nas po podstawach rozgrywki.
    Kontynenty w Eternal Lands są podzielone na wiele małych lokacji, oraz lokacje ukryte. Mapy są urozmaicone, ale niestety graficznie niedoskonałe. Grafika w grze stoi raczej na średnim poziomie, wyraźnie odstając od standardów wyznaczanych przez coraz to nowe produkcje z tego gatunku. Silnik graficzny jest niestety bardzo słabo zoptymalizowany, dlatego mimo słabej grafiki, nawet sprzęt trzykrotnie lepszy od tego, jaki jest podany w wymaganiach może momentami zakrztusić się renderując grafikę. Ścieżka dźwiękowa to dwa pliki, które trzeba pobrać oddzielnie, jednak muzyka jest słabo oceniana przez graczy.
    Eternal Lands nie jest niestety ELularna, dlatego zwykle na głównym serwerze nie znajdziemy więcej niż 200~300 graczy. Gracze są życzliwi, dlatego zawsze znajdziemy odpowiedź na nurtujące nas w trakcie rozgrywki pytania. Wystarczy wybrać odpowiedni kanał czatu, są również kanały, na których możemy np.: składać oferty handlowe. Całość gry jest po angielsku jednak plik pomocy w grze i encyklopedia są przetłumaczone na język Polski, co jest dużym udogodnieniem dla gracza wkraczającego w tak rozbudowany świat.
Wydawca: Miracle Castle
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://www.eternal-lands.com/

Polska Strona:

http://elpl.freehost.pl/

OS: Windows, Linux, MacOS
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 800 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy: 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Pomoc w grze przetłumaczona na język polski.
+ Życzliwość innych graczy
+ Dostępna na wiele systemów
+ Duży świat
+ Dużo Umiejętności
+ Tryb dnia i nocy oraz efekty pogodowe
+ Rozwijający się świat
Minusy: - Mało graczy (na main server ok 200~300)
-Słaba Muzyka
- Słaba Grafika
- Po dłuższej grze monotonna.  
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 50 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 28/08/2010 12:51

Oceń grę:
Komentarze
Skorpion55 dnia sierpień 28 2010 14:37:17
Grafika nie przyciąga :no:
Snik3 dnia sierpień 28 2010 15:54:36
Grafika taka sobie
mikihisan dnia wrzesień 01 2010 19:03:16
Grafika zniechęca:no:
Trouble dnia wrzesień 02 2010 19:12:59
Rzeczywiście, nie jest to gra dla osób, które wysoko cenią zaawansowaną grafikę, ale pod nią skrywa się niezwykle rozbudowana mechanika rozgrywki, niemożliwa do ogarnięcia po pierwszych godzinie gry. Niestety brak dynamizmu i grafiki jest bardzo poważną wadą. Dlatego gra nuży i to dość szybko. Grałem w nią kilka tygodni i wiem co i jak. ale odepchnęła mnie monotonia. Szkoda bo gdyby silnik graficzny był lepszy, to gra byłaby poważnym konkurentem na rynku MMORPG.
panmenel dnia wrzesień 05 2010 13:58:04
Ja myśłe że nawet ulepszenie grafiki niewiele by tu pomogło...sad
Finux dnia wrzesień 11 2010 14:07:21
Kurna niewiem czy ja sciagac czy nie...
:confused::confused::uhoh:
krystian583 dnia wrzesień 15 2010 14:38:43
happy
krystian583 dnia wrzesień 15 2010 14:39:13
:no:
DZ1230983 dnia wrzesień 18 2010 15:00:57
nie +12 powinna być +3 :lol::lol:
KusiuPL dnia listopad 04 2010 16:36:39
Gra muszę przyznać , że w cale nie fciąga i nie wiem czy kto kolwiek spędził by przy tej grze chociaż dwa dni
nie polecam
cool
Volter dnia listopad 11 2010 17:37:28
Fajna
Volter dnia listopad 11 2010 17:38:07
mad super jest
Volter dnia listopad 11 2010 17:38:28
Gra super
Komareczek dnia marzec 24 2011 13:20:12
Gra jest debilna ...zal
Mqxino dnia marzec 24 2011 17:52:20
Obecnie gram w Nostale, ale dostałem blokade na tydzień, i z nudów ściągnąłem. Już po pierwszych 2 godzinach gry, zauważyłem że gra jest bardzo rozbudowana i że daje nam sporo możliwości.Nigdy nie patrzę na grafikę, ale ta,w tym tytule jest wręcz odpychajaca :/
Jak napisał wyżej Trouble: Szkoda.sad
Kamilsaki dnia marzec 25 2011 11:45:53
Głupia Gra Jak Nic
Hardstyle dnia kwiecień 14 2011 08:55:08
Grafika..bugsbugsbugs
SzczepanKRN dnia grudzień 04 2012 21:41:06
Gra jest mistrzem pozorów,wiem co mówie, jebie na opinie takich co widzieli 2 screeny sprzed 5 lat i komentują jakie to nie glupie itd. tutaj macie filmik z PvP http://www.youtube.com/watch?v=8ORy8919NFg
zachecam was sprobojcie, takiej gry nie ma nigdzie.Jest niesamowicie zlozona a jednoczesnie prosta, grafika jest przyjazna dla oka ale nie cukierkowa a zreszta..sami zobaczcie.Pozdro

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG