Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Project of Planets

Project of Planets

     Project of Planets to produkcja MMORPG wydawana przez Miracle Castle, gra umożliwia graczom sterowanie ogromnymi robotami, które podobnie jak w innych grach MMO mogą walczyć z przeciwnikami oraz mogą być rozwijane poprzez zakładanie nowych broni czy zbroi. Project of Planets to jedna z nielicznych darmowych gier MMORPG, która zachowała wirtualny świat Sci-Fi, dzięki czemu produkt stał się bardzo dobrą propozycją dla sympatyków fantastyki naukowej.
     W tej mało znanej produkcji MMO na rynku Polskim gracze nie używają w walce mieczy czy zaklęć, lecz kontrolują potężne mechy (roboty), które w walce używają wszelkiego rodzaju broni. Pomimo nietypowego sposoby rozgrywki, gracz, który miał do czynienia z grami MMORPG szybko pozna interfejs użytkownika, który jest dość dobrze skonstruowany. Bardzo ważnym elementem, szczególnie na początku gry jest system Questów, który umożliwi szybkie zdobycie awansu. Dzięki początkowym zadaniom gracz otrzymuje przedmioty, które są niezbędne w dalszej rozgrywce.
     W Project of Planets występują trzy typy Mechów, które gracz może kontrolować. Assault to robot posiadający dużą ilość punktów życia oraz cechuje się sporymi zdolnościami defensywnymi. Raider to Mech posiadający wysoki poziom zdolności ofensywnych, natomiast spora ilość punktów MP umożliwia używanie potężnych umiejętności. Commander to robot posiadający wysoki poziom obrony, dzięki zdolnościom do częstego zadawania obrażeń krytycznych, dobrze sprawdza się w boju.
     Produkt przez kilka miesięcy był udostępniony Beta Testerom, którzy pomogli w zlokalizowaniu i naprawieniu błędów, jakie pojawiły się, dzięki czemu obecnie trudno znaleźć błędy mogące wpłynąć na przyjemność z rozgrywki. Z pewnością już na początku plusem gry może okazać się, że gracz może szybko się zarejestrować, bez zbędnych aktywacji poczty elektronicznej. Ponadto wydawca udostępnił kilka lokalizacji skąd możliwe jest pobranie klienta gry, dzięki czemu możliwie szybko można pobrać grę, osobiście polecamy skorzystać z sieci torrent, dzięki której szybko pobierzemy plik instalacyjny.
      Proces kreacji postaci jest bardzo ograniczony w Project of Planets, gracze mogą wybrać płeć, a następnie dostosować wygląd skóry, kolor włosów oraz styl PoParzy, jednak biorąc pod uwagę, że postać ludzka wykreowana przez nas nigdy nie opuszcza swojego mecha, to ten proces praktycznie nie ma znaczenie na przyszłe losy rozgrywki. Gracz dopiero po opuszczeniu początkowej lokacji może wybrać specjalizację swojego mecha, co dla niektórych może być negatywną stroną tytułu. Początkowe Questy polegają na ciągłym poruszaniu się od jednego robota NPC do drugiego, który wyjaśnia nam kolejną część interfejsu. Na szczęście w grze występuje system auto-nawigacji, który umożliwia szybkie przemieszczenie się do konkretnego NPC, który kończy jakąś misję. Warto wykonać wszystkie Questy, gdyż w ciągu tych 15 minut gracz pozna wszelkie elementy występujące w grze oraz zdobędzie poziom piąty, dzięki czemu możliwe będzie następnie opuścić lokację przeznaczoną dla początkujących graczy.
      Poruszanie się w Project of Planets odbywa się za pomocą klawiatury, a polecenia wydawane są za pomocą lewego bądź prawego przycisku myszy. W przeciwieńsPoPie do większości gier MMORPG, w których gracz klika potowa, a bohater go szybko powala, tutaj gracz musi ciągły czas atakować i wykazywać się zdolnościami taktycznymi. Jedną z najciekawszym elementów gry jest możliwość przełączania widoku kamery w szybki sposób. Gracz może walczyć z poPoPorami z widoku trzeciej osoby, a w razie potrzeby, na przykład w trakcie atakowania kilku czy nawet kilkunastu przeciwników, gracz może szybko przełączyć widok na taki, jakbyśmy sami, własnymi oczami widzieli walkę (typowa cecha gier FPS).
     Project of Planets to wspaniała produkcja MMORPG, która zdecydowanie odbiega od większości produkcji, które zostały opisane w naszym serwisie. Warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z grą, która oferuje zupełnie nowy sposób rozgrywki.
Wydawca: Miracle Castle
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.projectofplanets.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy: 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Walka w czasie rzeczywistym
+ System auto-nawigacji
+ Wiele Questów
Minusy: - Nudny Tutorial
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 900 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 25/08/2010 15:01

Oceń grę:
Komentarze
panmenel dnia sierpień 25 2010 16:56:38
Haha dali nie ten gameplay co trzeba to jest do innej gry przecież :lol::lol:
casters87 dnia sierpień 25 2010 21:20:59
Nom video nie te dali poprawcie
Snik3 dnia sierpień 26 2010 16:16:28
Pomylki sie zdarzaja happy
Komareczek dnia kwiecień 22 2011 18:25:37
Xd ale nie takie z game playem a co do gry to sciongam ;Droflroflroflrofl

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG