Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Beach Volleyball Online

Beach Volleyball Online

    Beach Volleyball Online to trójwymiarowa sportowa gra MMO, która umożliwia graczom grę w siatkówkę. Produkt poza tą podstawową usługą oferuje również inne możliwości począwszy od możliwości poznawania graczy z całego świata. Gra wydawana przez Omniverse Games jest pierwszą produkcją MMO, która skupia się na siatkówce, dzięki czemu gra szybko zyskała sporą społeczność graczy, którzy uwielbiają ten sport.
     Beach Volleyball Online jako nowatorska gra MMO oferuje graczom różne tryby rozgrywki, dzięki czemu jednocześnie na boisku może grać sześć osób. Jedną z interesujących funkcji jest możliwość obstawiania meczy, które dla graczy są szansą na zdobycie licznych przedmiotów z gry. Gracz również poprzez liczne elementy są zachęcani do poznawania innych graczy, którzy pochodzą z całego świata.
     Z pewnością niespodzianką w Beach Volleyball Online może okazać się fakt, że produkcja posiada typowe elementy dla gatunku MMORPG, gdyż już w trakcie kreacji bohatera, gracz wybiera jedną z pośród trzech dostępnych klas postaci: Offensive, Defensive lub Strategic. Pierwsza z dostępnych klas postaci posiada dobre statystyki w atakowaniu, natomiast słabe w odbieraniu piłek. Grając tą klasą, musimy często agresywnie zagrywać, gdyż to właśnie od nas zależy bardzo wynik spotkania. Defensive jak nazwa wskazuje to klasa, która bardzo dobrze sprawuje się w odbieraniu piłek, jednak w atakowaniu nie radzi sobie już tak dobrze. Ostatnia dostępna klasa postaci w Beach Volleyball Online jest klasą pośrednią pomiędzy dwoma wcześniejszymi, średnie zdolności ofensywne i defensywne sprawiają, że tą postacią możemy wybrać dowolną pozycję na boisku.
     Proces kreacji bohatera jest znacznie bardziej rozbudowany niż w niektórych grach MMORPG. Gracz może wybrać płeć postaci, by następnie dostosować wygląd postaci w kilku ważnych cechach. Możliwość zmiany uczesania włosów, wyglądu twarzy czy ciała z pewnością ucieszy osoby, lubiące dopasować wygląd bohatera wedle własnego uznania. Jeśli natomiast uznasz, że możliwości zmiany wyglądu postaci są małe, zawsze możesz skorzystać z sklepiku by zakupić tam dla swojego Avatara nowe ubranie, składające się z wielu różnych elementów.
     Po stworzeniu postaci i zalogowaniu się po raz pierwszy do Beach Volleyball Online gracze będą musieli odpowiedzieć na pytani czy chcą wziąć udział w krótkim kursie (tutorial), który trwa zaledwie kilka minut i bardzo dobrze wyjaśni podstawy gry. Gra podobnie jak w Siatkówce kładzie nacisk na znaczenie pracy zespołowej, w której jedna osoba odbiera piłkę, druga podaje do atakującego. Obecnie gra nie cieszy się ogromnym zainteresowaniem takim, by z łatwością można było znaleźć graczy do rozpoczęcia meczu. Warto jednak wspólnie z znajomymi, czy to ze szkoły czy z pracy pograć wspólnie w chwilach, gdy nie możemy tego zrobić na świeżym powietrzu. Klient gry nie jest wielki, dlatego każdy z nas może pobrać grę by następnie wspólnie z znajomymi czy z innymi graczami z całego świata pokazać się z jak najlepszej strony.
     Beach Volleyball Online to wspaniała produkcja również dla osób, którzy chcą samotnie sprawdzić swoje siły z przeciwnikiem. Ponieważ gracze mogą tworzyć pokoje gry dla dwóch, czterech lub sześciu osób. Natomiast trzy różne tryby rozgrywki mogą także zmienić przyjemność z rozgrywki. Jeśli uwielbiasz sportowe gry MMO to z pewnością produkt polecam właśnie Tobie, jeśli wolisz zaś grać w typowe strzelani czy gry MMORPG to lepiej zrezygnować z gry, która i tak Cię niestety nie zainteresuje.

Wydawca: Omniverse Games
Gatunek: Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.bvogame.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,6 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Pierwsza taka gra MMO
+ Wiele przedmiotów w sklepiku
+ Możliwość obstawiania meczy
+ Pomocny tutorial
Minusy: - Kilka trybów gry
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 300 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 24/08/2010 13:05

Oceń grę:
Komentarze
Dragoin dnia sierpień 24 2010 13:27:31
I przedewszystkim lagi i bledy ... 4-\5 ale jest tez unikatowa
Snik3 dnia sierpień 26 2010 16:32:51
Nom jest unikatowa ale ja nielubie takich gierek zabardzo
mati2344 dnia wrzesień 23 2010 20:24:17
Ja ise anwet lognac nie moge lOl co to ma byc !! Konto aktywne na stronce wejde
capone8553 dnia marzec 31 2013 16:50:58
Jak to się ściąga....
bugs

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG