Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,191
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


SoccerProject

SoccerProject

     SoccerProject jest to kolejny menedżer piłkarski w zestawieniu, rozwinął się w Belgii, został wydany w 2004r. Gra składa się z 241 zespołów z całego świata. Obecnie SP dostępny jest w 24 językach, a na serwerach gry ,,walczy’’ około 40 000 tysięcy użytkowników. Jak wspomniałem na początku , jest to menedżer więc każdy początkujący uzyskuje kontrolę na klubem piłkarskim na płaszczyźnie ekonomicznej jak i taktycznej. Podczas rozgrywki każdy ,,menedżer’’ musi wybierać optymalne składy na mecz, kupować lub sprzedawać zawodników na rynku transferowym, poprawiać oraz modernizować stadion.
     Ważną cechą SoccerProject odróżniającą ten produkt od innych menedżerów piłkarskich na rynku jest fakt iż ligi są globalne. Tak więc wszystkie drużyny z różnych krajów walczą ze sobą bezpośrednio. Sezon w tej grze trwa stosunkowo krótko w porównaniu z innymi tytułami bo tylko dziewięć tygodni. W każdej lidze gra 16 zespołów, na jeden zespół przypada w sumie 30 kolejek ligowych. Plusem gry jest to, że mecze są rozgrywane we wszystkie dni powszednie oprócz środy, więc nie musimy długo czekać na kolejne spotkania tylko cały czas kierować poczynaniami naszego teamu.
    Gra sama w sobie jest bezpłatna, ale użytkownicy mogą kupować SoccerProject członkostwo Związku Piłki Nożnej, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji. Członkostwo nie przyczyni się do poprawy jakości drużyny i osiąganych prze nią wyników ale sprawi , że gra stanie się przyjemniejsza. Gra została wydana w Belgii jednak obecnie największą siłę SP stanowią Czesi. U naszych sąsiadów gra w nią ponad 10 000 tysięcy menedżerów. Polacy również są bardzo liczni i obok takich narodów jak Słowacja, Rumunia, Holandia i Litwa są bardzo liczni.
    Produkcje SoccerProject polecamy wszystkim sympatykom internetowych menadżerów. Jeśli poszukujesz wyzwać i pragniesz pokierować swoją drużyną do zwycięstwa czy też przegranej to ta produkcja zapewni Ci sporo niesamowitych wrażeń.  
Wydawca: SoccerProject AB
Gatunek: Strategiczna/Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.soccerproject.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy:

+ Rywalizacja z innymi graczami

+ Polski Język

+ Rozbudowany system gry
+ Liga gra prawie codziennie

Minusy: - Jeszcze mało znany produkt

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 20/08/2010 12:45

Oceń grę:
Komentarze
Snik3 dnia sierpień 20 2010 14:29:11
Dla mnie glopia
caretas96 dnia listopad 12 2010 15:39:09
Polecam grę GoalUnited. Łatwa w opanowaniu, są różne turnieje, mistrzostwa, ligi itd. Można zatrudniać trenerów i innych kolesi oraz w nowszej wesji rozbudowywać stadion wraz z okolicą.
www.global.goalunited.org - to wersja 2011
www.classic.goalunited.org - starsza wersja

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG