Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Hattrick

Hattrick

     Hattrick to gra typu MMO , w którą gramy za pomocą przeglądarki. Jest to menedżer piłkarski, który daje nam możliwość wcielenia się w prezesa klubu. Obecnie możemy rywalizować z 960 000 ludźmi z całego świata. Gra weszła na rynek trzynaście alt temu dokładnie 30 sierpnia 1997r. Przez kilka lat gra zawierała tylko zespoły ze Szwecji, jednak w 2001r pojawiły się inne ligi w tym nasza rodzima liga.
     W Polsce Hattrick jest bardzo znany i popularny, ponieważ w 2008r partnerem gry został portal internetowy interia.pl. Gra jest dostępna w 50 językach, w tym również po polsku. Co roku organizowane są zloty Hattrickowców – turniej piłki nożnej o mistrzostwo Polski Hattrickowców. Świat jest podzielony na kraje i terytoria zgodnie z podziałem na reprezentacje zgłoszone do rozgrywek FIFA, a nie według klucza politycznego lub geograficznego. W każdym kraju stworzono najwyższą ligę (np. Ekstraklasę, Premiership), cztery II ligi i 16 III lig. Dodatkowo w miarę potrzeb tworzone są kolejne szczeble ligowe. W Polsce funkcjonują dodatkowo 64 IV ligi, 256 V lig, 1024 VI i VII ligi, 2048 VIII i IX lig i 4096 X lig - w sumie 84648 drużyn.
     Reprezentacje narodowe w Hattrick prowadzone są przez wybranych selekcjonerów i walczą raz na dwa sezony o mistrzostwo świata seniorów lub U-20. Warto nadmienić, że ,,biało-czerwoni’’ zdobyli cztery medale Mistrzostw Świata w tym jeden srebrny i trzy brązowe oraz dwa srebrne medale MŚ U-20.
     Hattrick Masters, czyli odpowiednik Ligi Mistrzów. Jest to międzynarodowy puchar dla Mistrzów oraz zdobywców pucharów ze wszystkich lig świata. Puchar ten był stopniowo poprawiany i pozbawiany niedoskonałości, co zaowocowało zdobywaniem go przez najlepszych menedżerów i najlepsze kluby. Polski klub tylko raz wygrał ten puchar, podczas siódmej edycji. Każdy kto zaczyna grę ,,ląduje’’ w jednej z dwóch najsłabszych lig w danym kraju. Sezon trwa 16 tygodni. W zależności od ligi i zajętej na koniec sezonu pozycji drużyna może awansować, utrzymać się w lidze, spaść o szczebel niżej lub rozegrać mecz barażowy.
     Hattrick to wspaniały przedstawiciel menadżera piłkarskiego, który posiada szeroką gammę funkcji, przez co rozgrywka na dług okres czasu nie znudzi się graczom. Podobnie jak w przypadku Hattrick, gracze nie muszą regularnie się logować by osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej !
Wydawca: Hattrick AB
Gatunek: Strategiczna/Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://hattrick.interia.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Duża liczba użytkowników
+ Bardzo rozbudowana
+ Rywalizacja z ludźmi z całego świata
+ Popularna w Polsce

Minusy: - Praktycznie brak

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 20/08/2010 12:02

Oceń grę:
Komentarze
Snik3 dnia sierpień 21 2010 23:39:07
Nawet fajna
Assuna dnia styczeń 01 2013 01:45:50
Nudaa

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG