Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


ManagerZone

ManagerZone

     ManagerZone to niezwykły menedżer, w którym możemy kierować klubem piłkarskim i hokejowym. Gra została wprowadzona na rynek 23 września 2001r. W tym roku liczba grających w ten tytuł przekroczyła 800 000. Obecnie do ManagerZone należy 99 krajów. Użytkownicy z państw nieposiadających swojego odpowiednika w grze skupiają się w Państwie MZ (MZ Country). Państwa podzielone są na federacje, które przydatne są w rozgrywaniu grup eliminacyjnych Mistrzostw Świata. Najliczniejszą grupę stanowi Europa, którą reprezentuje 50 państw w tym oczywiście Polska. Inne kontynenty maja znacznie mniej państw. Odpowiednio Ameryki (Północna, Południowa, Środkowa) - 20, Azja - 20, Afryka - 10. Największą grupa grających użytkowników zamieszkuje Argentynę i jest to prawie 150 000 tysięcy graczy. ManagerZone dostępny jest w 30 językach i dialektach: angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), holenderski, indonezyjski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Portugalia), portugalski (Brazylia), rosyjski, rumuński, serbsko-chorwacki (bośniacki, chorwacki, serbski), słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski.
      Na samym początku rozgrywki otrzymujemy klub składający się z 19 zawodników, stadion oraz 100 tysięcy na koncie. Dochody możemy powiększać poprzez zdobywanie sponsorów, za rozegrane mecze i sprzedaż zawodników. W każdym menedżerze piłkarskim ważną sprawą jest taktyka. W tej grze możemy ustawiać wykonawców karnych i wolnych, style gry, zachowanie na boisku, zmiany zawodników, rodzaj gry oraz ustawienie na boisku. We wcześniejszej części pisałem o posiadaniu stadionu, jednak nie dodałem, że można go modernizować i rozwijać. Od wielkości stadionu w ManagerZone zależą twoje zarobki za każdy mecz. Na naszym wirtualnym stadionie możemy wybudować miejsca siedzące, stojące oraz miejsca dla vip-ów. Dostajemy również możliwość budowania infrastruktury stadionowej w postaci restauracji, budki z hot dogami, pubów, sklepów z pamiątkami, hoteli i innych budynków na stadionie. W klubie możemy posiadać maksymalnie 99 zawodników. Od 15-18 lat zawodnik jest juniorem. Między 32 a 38 rokiem życia zawodnik zgłasza chęć odejścia na emeryturę. Każdy zawodnik może trenować 13 umiejętności składających się na piłkarskie rzemiosło.
     Co ciekawe w ManagerZone zawodnikami możemy handlować na rynku transferowym. Liga w MZ trwa 13 tygodni. Mecze są rozgrywane dwa razy w ciągu tygodnia. Każda liga składa się z 12 drużyn. Po zakończeniu sezonu 1 miejsce premiowane jest awansem, 2 i 3 toczą baraże o awans, 4-7 bez zmian, 8-9 baraż o utrzymanie, a miejsca od 10-12 spadają z ligi. Wszystkie Puchary oficjalne są płatne. W oficjalnych pucharach są fundowane nagrody. Najlepsze drużyny w poszczególnych państwach grają w pucharach międzynarodowych. Ich ilość zależy od osiągnięć drużyn z danego kraju w poprzednich latach. Puchary te to: Champions Cup (wzorowany na Lidze Mistrzów) i Top Teams Cup (Puchar UEFA). Mistrz Polski gra w Champions Cup, a drużyny z 2 i 3 miejsca w Top Teams Cup. Jak wspomniałem na samym początku jest to nie tylko menedżer piłkarski lecz również hokejowy. Ten sport został wprowadzony do gry w 2003r i nie zyskał takiej popularności jak piłka nożna, choć i tak pozostaje największym managerem hokejowym on-line.
      ManagerZone to bardzo dobra produkcja MMO, która oferuje wspaniałą rozrywkę na długi okres czasu. By osiągnąć sukces nie trzeba poświęcać wiele godzin dziennie, lecz kilkanaście minut, tutaj liczą się umiejętności taktyczne oraz strategiczne jakie posiadamy.
Wydawca: ManagerZone AB
Gatunek: Strategiczna/Sportowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.managerzone.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Bardzo rozbudowana
+ Ogromna liczba graczy
+ Rywalizacja z graczami z całego globu

Minusy: - Zaczynamy od VIII lub IX ligi

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 20/08/2010 11:32

Oceń grę:
Komentarze
arturdzie dnia październik 09 2010 13:40:47
Gram tą grę i jest fajna polecam ją.clap
Crack dnia październik 21 2010 01:05:18
Ja właśnie ściągam, zobaczę czy da się grać happy
arturdzie dnia październik 21 2010 21:07:25
EEEEEEEEEEE nie rozumiem słowa ściągam bo ta gra to strona i tej grze nic się nie ściąga.confused
MadziaDzielna dnia maj 13 2011 20:06:52
Lol ;D ciekawe jak sciagasz ?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG