Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Red Stone

Red Stone

 

     Red Stone należy do gatunku F2P MMORPG typu Fantasy. Produkcja została opublikowana przez firmę OGPlanet – znanego wydawcę na rynku MMO, który udostępnił graczom takie produkty jak: Rumble Fighter, Lost Saga czy Lunia. Najbardziej charakterystyczną cechą gry Red Stone jest bardzo duży wybór grywalnych klas postaci.
     W grze występuje łącznie 16 klas postaci, z czego gracz początkowo wybiera jedną, a wraz z wyborem klasy wybierana zostaje klasa poboczna, którą gracz może łatwo przełączyć w trakcie rozgrywki. Graczy dziwi fakt, że w trakcie kreacji bohatera można wybrać jedynie 12 klas. Jednak w trakcie rozgrywki gracz może wybrać swoją „drugą” klasę.
    Gracz po pierwszym zalogowaniu się do gry zostaje przeniesiony do specjalnej lokacji, z której może się przenieść jedynie po wykonaniu prostego Questu polegającego na odpowiedzeniu poprawnie na jedno pytanie związane z grą. Pytania dotyczą używania Interfejsu, dlatego warto zapoznać się w trakcie rozmowy z NPC z skrótami klawiszowymi.
    W Red Stone występują zróżnicowane klasy postaci posiadające bogatą gammę umiejętności. Squire oraz Warrior to klasa walcząca w zwarciu, która potrafi zadać dużą ilość obrażeń nie bacząc na niebezpieczeństwo ze strony potwora, gdyż profesje te cechują się sporymi zdolnościami defensywnymi. Magic Archer wraz Magic Lancer stanowią klasy walczące z dystansu. Posiadają ograniczoną ilość punktów HP, dlatego rozgrywka tymi klasami polega na stosowaniu techniki – Hit and Run. Tamer wraz z profesją: Summoner ukierunkowane są na używaniu w walce zwierzaków, które pomagają w walce. Z kolei Thief wraz z klasą Monk stanowią szansę na szybkie pokonanie przeciwników, jednak mała ilość życia zmusza do częstego używania napojów leczących. Priest oraz Fallen Angel to klasy wspomagające samych siebie oraz innych graczy poprzez liczne zaklęcia. Profesje te są niezwykle potrzebne w grupie, kiedy trzeba zmierzyć się potężnym przeciwnikiem lub całą hordą słabszych wrogów. Jednak Priest ani Fallen Angel nie sprawdza się w samotnej walce z przeciwnikami. Magician/Werewolf to bardzo dobre połączenie, które wykorzystuje w walce potężną magię Maga oraz intensywne ataki Wilkołaka. Princess oraz Little Witch posiada ataki mogące pokonać przeciwnika z dystansu podobnie jak Łucznik czy Mag. Necromancer wraz z Demon to klasy władające czarną magią, które wykorzystują debuffy w osłabieniu przeciwnika, by następnie zadać silnie obrażenia i pokonać wroga.
    Jednym z najlepszych aspektów gry Red Stone jest z pewnością funkcja transformacji bohatera, która powala każdej klasie przekształcić się w inna na określony okres czasu. Funkcja ta dodaje do gry wiele zmian i modyfikuje system taktyczny w grze. Ciekawym i ważnym aspektem gry są walki PvP, jednak do masowych walk dochodzi jedynie, gdy jesteśmy członkami glidii, nie posiadając jej możemy być pewni, że nie sprawdzimy się w roli wojownika.
     Mechanika gry Red Stone jest bardzo prosta, gracze zdobywają doświadczenie za pokonanie przeciwnika. Każdy kolejny poziom nagradzany jest graczom czterema punktami statów, które można rozdysponować w jedną z siedmiu atrybutów: Power, Alacrity, Health, Luck, Knowledge, Wisdom oraz Charisma. W zależności od posiadanej klasy, warto zapoznać się z poradnikami z oficjalnego forum dyskusyjnego, by jak najlepiej zainwestować punkty by tym samym wykreować lepszego i silniejszego bohatera. Gracz może wykorzystywać umiejętności, lecz by to zrobić musi zdobyć punkty CP, które działają jak mana. Jednak by je zdobyć gracz musi walczyć z potworami, tutaj zasada działania przypomina „system wściekłości”, który zdobywał Wojownik z Runem of Magic.
    Red Stone to produkcja MMORPG 2D, która może przypominać klasyki RPG takie jak Diablo czy Baldur's Gate. Oprawa graficzna oraz dźwiękowa z pewnością zniechęca graczy do rozgrywki. Dziwi mnie fakt, że gra została wydana w 2007 roku, a poziom grafiki przypomina produkcje z końca ubiegłego wieku. Jednak na gatunek MMORPG nie składa się tylko grafika czy oprawa dźwiękowa. Gracz, który dostrzeże w tej grze pozytywne aspekty z pewnością szybko zapomni o negatywnych stronach, można tutaj wziąć przykład z innych gier MMO posiadających słabą oprawę graficzną, które jednak posiadają sporą społeczność graczy. Podobnie jest w przypadku gry Red Stone, bowiem w grze spotkać można o dziwo wielu graczy, którzy poznają wraz z nami ten tytuł.
Wydawca: OGPlanet
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://redstone.ogplanet.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Duży wybór klas
+ Wiele umiejętności
+ Unikalny system transformacji
+ Duży świat gry
+ Dobry system gildii
Minusy: - Skłonność gry do awarii
- Brak opcji dostosowania wyglądu postaci
- Słaba oprawa graficzna
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 800 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 19/08/2010 17:53

Oceń grę:
Komentarze
Mats149 dnia sierpień 19 2010 23:19:36
spokocool 1 xd
burzak111 dnia sierpień 19 2010 23:39:43
Ja pierwszy grałem to 2 lata temu mam warriora 60 którys i archa 119 ale archa mi chyba shakowali ^^
LoveGameGirl dnia marzec 06 2011 20:22:47
Gra fajna jak na razie mam 15lvl a może mi ktoś powiedzieć jaki tam jest max. lvl? ^^
nirsarius dnia lipiec 14 2011 17:21:26
ściąga mi się, mam nadzieję że fajna będzie happy
weatley55 dnia sierpień 30 2011 15:51:24
KOX gra polecam każdemu biggrinbiggrin
spomas dnia grudzień 14 2011 18:08:26
spoko gra wink grałem 3 lata... mialem tamers 283/angela 206/necro 217/priesta 238/prinny 212 i squire 140rofl.. denerwujace w tej grze jest to ze exp opiera sie glownie na party i plv ciezko zamemu koksac.. a max lv to 799razz

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG