Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Oz World

Oz World

Oz World to produkcja rynku MMORPG należąca do wąskiej grupy gier społecznościowych, w których gracz może odkrywać wirtualny świat, dekorować dom oraz poznawać wielu graczy dosłownie z całego świata. Mimo, że Oz World jest już produkcją „sędziwą” to gra nadal jest bardzo popularna wśród graczy, dla których elementy społecznościowe są ważniejsze niż walory graficzne w grach MMO.
     „Chcesz żyć innym życiem ?” – to jest oficjalne przesłanka Oz World, gry MMO, która od wielu lat istnieje na rynku. W tej grze gracz nie może zmierzyć się z Trolami czy Smokami, lecz może spędzić swój wolny czas na łowieniu ryb i jednoczesnym rozmawianiu z innymi graczami. Gracz może dostosować swój avatar poprzez zmianę ubrania czy wyglądu, również gracz może dostosować wygląd swojego własnego domu co dla wielu jest bardzo pozytywnym aspektem gry. Oz World z pewnością można zaliczyć do trudnych gier dla początkujących graczy. Gracz sam musi zapoznać się możliwościami oraz interfejsem gry, choć może skorzystać z wbudowanej pomocy.
    Po załogowaniu się do gry, graczom prezentowana jest lista pięciu stref, które stanowią serwery gry. Jednak, tylko jeden, zatytułowany „Vigor” jest dostępny dla graczy. Serwer gry jest podzielony na pięć miast: Sage Town, Pine Town, Rosemary Town, Fennel Town oraz Quince Town, z czego Fennel Town jest miastem nieaktywnym. Najprostszą metodą do przemieszczenia się pomiędzy tymi miastami jest po prostu przelogowanie się.
    Wstępna prezentacja Oz World może szybko zniechęcić graczy do dalszej rozgrywki. Brak Tutoriala sprawia, że trudno poznać możliwości gry czy choćby elementy gry. Poruszanie się w grze jest słabo skonstruowane, postać powoli przemieszcza się do wybranego miejsca za pomocą kliknięcia myszy. Kolejną wadą jest z pewnością prosty Interfejs, który jest równie archaiczny jak i oprawa dźwiękowa, bowiem w grze występuje jedna muzyka kilkunasto sekundowa, która uruchamiana jest w pętli ciągły czas. Na szczęście gracze mogą wyłączyć, tą irytującą muzykę w opcjach gry.
    Oz World uruchamia się w trybie „windows mode”, co może być dla niektórych graczy negatywnym aspektem. Jednak to co jest ujemne może okazać się pozytywne, gdyż uruchamiając listę znajomych czy mapę, możemy dane okno przenieść poza grę, na pulpit gracza, przez co menu gry jest w ciągły sposób „czyste”.
    Pomimo niskiej jakości grafiki, Oz World posiada kilka ważnych i pozytywnych aspektów. Z pewnością system dnia i nocy, taki jaki jest w rzeczywistości może rozbić monotonność rozgrywki. Gra umożliwia graczom wzięcie ślubu, by następnie wspólnie z znajomymi zorganizować specjalne przyjęcie. Wydawca umożliwił również graczom porozumiewanie się głosem za pośrednictwem wbudowanej funkcji „telefonu komórkowego”, przez co możliwa jest rozmowa z innym graczem z całego świata.
    Mimo, że Oz World jest produkcją darmową i posiada kilka interesujących elementów to tą produkcję MMO można zaliczyć do słabych gier. Wydawca mógłby zmodernizować Interfejs czy dodać kilka prostych i użytecznych funkcji, które mógłby by zmienić przyjemność z rozgrywki. Warto zauważyć gra jest skierowana na interakcje z innymi graczami, dlatego jeśli niepewnie czujemy się w momencie posługiwania językiem angielskim to lepiej zrezygnować z zainteresowanie się tą grą.
Wydawca: OnGamePort
Gatunek: Społeczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://oz.ongameport.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 200 MHz
Pamięć RAM: 32 MB
Karta Graficzna: 8 MB
Dysk Twardy 100 MB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Małe wymagania sprzętowe
+ System domków graczy
+ Zakup ubrań i dostosowanie wyglądu Avatara
+ Rozmowy z graczami z całego świata
Minusy: - Słaba grafika
- Ograniczone elementy rozgrywki
- Nieintuicyjny Interfejs
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 90 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 19/08/2010 14:27

Oceń grę:
Komentarze
ichigo997 dnia sierpień 19 2010 17:10:09
Ymmm to chyba cos jak The Sims Online
Zuczek dnia sierpień 19 2010 19:20:26
Bez komentarza...
Simek1 dnia sierpień 20 2010 11:42:14
W tej grze chodzi głównie o łowienie ryb
Snik3 dnia sierpień 20 2010 14:29:46
Zal ja w to weszlem podobize Simsow
AvesPL dnia sierpień 25 2010 17:04:21
A jest o tym film...? biggrinbiggrin
panmenel dnia wrzesień 05 2010 13:59:41
właściwie to tas gra powinna być dodana do kategorii inne, przeciez tonie jest mmorpg tylko społecznośćiówka
DZ1230983 dnia październik 24 2010 14:25:22
2,5/10 to tylko mje zdanie ta gra mi nieprzypadła do gustu no
KusiuPL dnia listopad 04 2010 16:45:07
Fajne jak ktoś lubi The Sims
XD
nie polecam
cool
PuciekPL dnia maj 29 2011 09:13:12
Ta gra jest bardzo podobna to The Sims. Nie Polecam jej
to jest moja opinia dull
kura720 dnia lipiec 17 2011 01:04:48
Co to *CENZURA* ma byc to nie jest gra to jakieś żarty. Jeśli jakieś dziecko neo chce w to grac to prosze bardzo ale ja nie bede zaśmiecal swojego kapa takim gownemmadthumbs down
Promyk dnia lipiec 26 2011 18:34:24
NIe wiem nie grałem ale wydaje mi się że to jest taki chat tylko trochę bardziej bajerancki i to jest dla ludzi co sobie ni umieją znaleść pary w realu razz
soulorder dnia październik 05 2011 01:51:39
Przykro mi przyznać ale jako była wieloletnia użytkowniczka tej "wyjątkowej" oraz "jedynej i niepowtarzalnej w swoim rodzaju" (tak tak) gry, czytając zamieszczony tutaj opis mogę z całą pewnością stwierdzić że autor sporządził go w sposób uniwersalny, na podstawie wiedzy uzyskanej w zaledwie kilka minut w czasie prostego przejście się z jednego końca mapy na drugi. Nie tylko zawiera on błędy ale wprost nieprawdziwe informacje (co zresztą nie dziwi mając na uwadze że autor poświęcił na zapoznanie się z grą prawdopodobnie zaledwie około 10 minut ("wylogowanie się w celu zmiany serwera" jak podano w opisie jest tylko jednym z wielu dowodów na to że autor nawet nie próbował się wysilić do poznania mechaniki czy sensu gry, (pomiędzy serwerami poruszamy się przy pomocy przystanku autobusowego lub komendy /taxi w oknie czata)). Czy opisami sporządzonymi z taką "wiedzą", naprawdę można się sugerować przy wyborze wartościowej gry ?
soulorder dnia październik 05 2011 03:06:06
Pozwolę sobie napisać tutaj super mikro recenzję dla sprostowania. Gra oz World mimo że nie występują w niej znane wszystkim z "typowych" gier online elementy zabijania potworów, wykonywania questów, czy podbijania pieczar, opiera się na tych samych celach. Naszym celem jest oczywiście zdobywanie coraz to wyższego poziomu doświadczenia, co otwiera nam drogę do niezliczonej ilości nowego ekwipunku (nierzadko obdarzającego nas nowymi możliwościami jak bieganie, latanie a nawet zwiększające na stałe ilość otrzymywanych punktów doświadczenia). Tak samo jak w większości gier mmo, mamy możliwość samodzielnego tworzenia nowego ekwipunku oraz ulepszania już posiadanego włączając to tak lubiane przez jednych a znienawidzone przez drugich "ulepszanie" broni którą w tym wypadku jest oczywiście nasza wspaniała wędka. Jak to w wędkarstwie bywa, nie wystarczy zarzucić cokolwiek gdziekolwiek. Musimy nie tylko wiedzieć gdzie i co zarzucić ale też mieć co zaprezentować naszym rybkom. Początkujący nie powinni się jednak zbytnio martwić ponieważ w grze dostępna jest obszerna instrukcja podająca nam w bardzo uporządkowany i dokładny sposób wszystkie niezbędne nam informacje potrzebne do stania się królem (królową) wędkarstwa. Nie powinniśmy nudzić się również w chwilach wolnych (?) od naszego ukochanego łowienia rybek, ponieważ gra oferuje również wiele dodatkowych atrakcji jak posiadanie wirtualnego lokum, dekorowanie go mebelkami czy nawet poślubienie naszej ukochanej (nie rybki zresztą) Gra prawdopodobnie nie zadowoli graczy szukających czegoś co spowoduje że ich śpiące pixel chadery 4.0 zapłaczą, jednak z pewnością bardzo ucieszy wszystkich posiadaczy super słabych komputerów, jako że gra ta potrafi wyświetlić ładną, przejrzystą i w pełni trójwymiarową grafikę nawet na maszynach całkowicie nie posiadających akceleratora grafiki 3D (dla przykładu 8 Megabajtowa karta graficzna Herkules) co przy tak niskich (wprost zerowych) wymaganiach jest wprost kunsztem. (polecam oglądać filmik z gry czy screeny mając ten fakt na uwadze a spojrzymy na to z całkiem innej perspektywy)
Mimo że gra ta niewiele wspólnego ma ze społecznośćiowymi produkcjami pokroju The Sims, oczywiste jest że podczas długiego prżebywania w jednym miejscu w oczekiwaniu na naszą rybkę, prawdopodobnie niejednokrotnie będzie nam dane zamienić "parę" zdań z kimś łowiącym nieopodal. Z tego względu grę polecam raczej obeznanym z językiem angielskim. Po kilku tygodniach gry, "wbijania" kolejnych poziomów doświadczenia i zdobywania coraz lepszego ekwipuku, odkryjemy że "przypadkowo" zaprzyjazniliśmy się z kimś, i wrócicimy do punktu wyjscia zastanawiając się ile prawdy jest w powiedzeniu że oz World to mimo wszystko nie gra o łowieniu ryb ale przede wszystkim o czymś zupełnie innym. To właśnie czyni tę grę bardzo wyjątkową i chyba wprost jedyną w swoim rodzaju, a wierzcie mi, autorka tego małego opisu grała w ponad 20 tytułow online.
madzia4482 dnia listopad 26 2012 20:42:42
Nudnaa . neutral
burzak111 dnia marzec 10 2013 22:23:30
Gra dla dzieci biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG