Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Karos Online

Karos Online

     Karos Online to produkcja MMORPG 3D, w której akcja gry rozgrywa się w ogarniętym wojnom światem Asmara. Tytuł posiada liczne, unikalne i rozbudowane elementy, które pozytywnie wpływają na grywalność w grze. Wspaniałą oprawa graficzna, niepowtarzalny system „Fletta” oraz różnorodne opcje PvP sprawiają, że gra jest ciekawą propozycją dla wielu graczy z całego świata, którzy poszukują gier MMO najwyższej klasy.
Karos Online jest olśniewającym wizualnie produktem MMORPG firmy NHN. Serwery gry znajdują się w Europie, jednak na szczęście gracze pochodzący z Azji czy Ameryki Północnej mogą wspólnie rywalizować, dzięki czemu możemy odkrywać świat gry wspólnie z graczami z całego świata. Karos Online jak wspominałem posiada wiele funkcji i elementów składowych, gracze mogą zdobywać przedmioty by następnie poprzez crafting wykonać przedmioty, które można sprzedać lub przekazać innym graczom. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Karos Online to gra MMO, w dużej mierze stworzona przez tych samych ludzi, którzy stworzyli grę Last Chaos, dlatego można dostrzec pewne podobieństwa miedzy tymi dwoma grami.
    Nowa produkcja firmy NHN oferuje graczom sześć grywanych klas postaci. Jednak już po osiągnięciu 15 poziomu gracz może wybrać dalszą drogę rozwoju, która definiuje w jaki sposób będziemy prowadzić rozgrywkę. Gracz już Online trakcie kreacji bohatera może wybrać jedną z sześciu początkowych klas postaci: Mystic, Bow Mistress, Blader, Paladin, Rogue oraz Sorceress. Postacie jakie wybierzemy mają zdefiniowaną płeć, jedynie Blader oraz Rogue jest postacią męską, cztery pozostałe to postacie kobiece. Mystic to klasa władająca magią ofensywną w walce. Po zdobyciu 15 poziomu gracz może przyjąć rolę wspierającą innych graczy – Cleric lub rolę ofensywnego wojownika, władającego magią – Mage. Bow Mistress jak nazwa wskazuje to typowy Łucznik, który walczy z przeciwnikami z jak najdalszej odległości. W kolejnej drodze rozwoju grając tą postacią możemy zostać Archer bądź Ranger. Blader to potężna klasa walcząca w zwarciu, która posługuje się dwuręcznymi mieczami. Po przekroczeniu bariery 15 levela, gracz grający tą klasą może zostać specjalistą od mieczy – Swordman, lub profesją bardzo dobrze władającą włócznią – Spearman. Paladin to klasa postaci, która w walce posługuje się mieczem oraz tarczą, jest to typowy „Tank” znany z innych gier MMO. Dzięki umiejętnością defensywnym, profesja ta nadaje się do przyjmowania ciosów na własne ciało. Rogue to wspaniały wojownik, walczący w zwarciu podobnie jak Blader, jednak klasa ta posiada małą ilość punktów życia oraz słabą obronę fizyczną. W trakcie kolejnego rozwoju, Rogue w Karos Online może zostać Assassins – cichym zabójcą lub Duelists. Sorceress to ostatnia z dostępnych klas postaci w grze, która w walce używa licznych klątw oraz specjalnych “debuffów”, które osłabiają przeciwnika.
     Podobnie jak w innych, wielu grach MMORPG, wydawca Karos Online nie wysilił się, by udostępnić graczom możliwość głębszego dostosowania wyglądu postaci. Większość możliwość klas postaci jest łatwa do przewidzenia, np. Blader jak nazwa wskazuje jest klasą walczącą w zwarciu, która używa broni długiej do powalenie przeciwnika. Jedynie klasy Mystic oraz Sorceress mogą być mało zrozumiałe, ponieważ Sorceress to klasa używająca klątw i specjalnych „debuffów”, podczas gdy Mystic to klasa postaci ukierunkowana na zadawanie obrażeń wrogom.
    Mechanika rozgrywki w Karos Online nie odbiega zbytnio od ogólnego wzoru przyjętego w grach MMORPG. Jedynie elementem, który może odbiegać od większości gier tego gatunku jest fakt, że gracze odczuwają wolne tempo rozgrywki. Na pozytywne strony produkcji składa się wiele elementów, z pewnością najważniejszym jest system rozwoju postaci. Gracze mogą wykonywać liczne Questy by zdobywać doświadczenie potrzebne do zdobycia kolejnego poziomu. Jednak na samym zdobyciu EXPa nie kończy się rozgrywka, gdyż w trakcie pokonywania potworów gracz zdobywa specjalne „Punkty Fletta”, które wzrastają niezależnie od doświadczenia. Każdy zdobyty levela dodaje nieco punktów statystyk graczowi, które to z kolei definiują ilość punktów HP i Many oraz zdolności defensywne czy ofensywne. Z kolei punkty FP mogą być wykorzystywane do jednej z dwóch czynności: zwiększenie atrybutów oraz specjalnych umiejętności. Przykładowo każdy punkt FP zużyty w pewną statystykę zwiększa o kilka procent szybkość poruszania się, a wydany w inną zdolność zwiększa szybkość regeneracji punktów życia.
    Rozgrywka polegająca na jednoczesnym wykonywaniu Questów i zabijaniu potworów jest z pewnością najlepszą drogą w Karos Online by zdobyć jak najwyższy poziom w krótkim czasie. Nawet na niskim poziomie, trzeba zabić setki potworów, by tylko poprzez tą czynność otrzymać punkty doświadczenia, wymagane do zdobycia kolejnego poziomu. Jak widać wykonywanie Questów jest jedyną szansą by w umiarkowanym tempie zgromadzić wymagane punkty doświadczenia.
    Z pewnością za wadę w Karos Online można uznać małą ilość miejsca w „plecaku”, bowiem każdy pokonany przeciwnik sprawia, że nasz plecak zapełnia się, a my musimy regularnie udawać się do NPC w celu sprzedania przedmiotów. Problem ten można dostrzec już na początku rozgrywki, bowiem w trakcie wykonywania kilku Questów będziemy musieli pokonać kilka typów przeciwników, z których można wydropić wiele różnych przedmiotów.
    Gracz może używać dwie umiejętności, które posłużą do zdobywania surowców, które mają szerokie zastosowanie w grze. Rybołówstwo jest przydatne w celu uzyskania materiałów potrzebnych do wykonania mikstur leczących, które są bardzo potrzebne w trakcie zwiedzania lochów czy innych tajemnych lokacji. Z kolei Górnictwo służy do zgromadzenia surowców niezbędnych do wytworzenie zbroi czy broni, które można sprzedać innym graczom.
    System PvP umożliwia graczom sprawdzenie swoich sił z innymi graczami. Co ciekawe by móc zmierzyć się z innymi gracz musi posiadać minimum 10 poziom oraz włączyć tryb PK za pomocą jednego kliknięcia myszy. Gracze jednak mogą atakować innych, jedynie w momencie, gdy ci grają również w włączonym trybie PK, przez co system ten chroni osoby nastawione na rywalizację PvE.
    Prawdopodobnie jednym z najsilniejszych elementów gry Karos Online jest doskonały interfejs. Ikony skrótów czy pasek doświadczenia wygląda prosto i nowocześnie. Mini mapa jest niezwykle pomocna graczom, gdyż łatwością gracz może dostrzec potwory, z którymi mamy się zmierzyć. Również sama zangielszenie produktu zasługuje na uznanie, osoby biegle posługujące się tym językiem mogą, bowiem dostrzec wiele niedociągnięć w licznych grach MMO, jednak grając w Karos Online niezwykle trudno dostrzec tą wadę.
    Karos Online to typowa produkcja MMORPG, która cieszyła się sporym (jak na F2P MMORPG) zainteresowaniem wśród graczy już w trakcie Beta Testów. Produkt ten należy z pewnością do grupy gier, które warto poznać bliżej, zachęcam dlatego wszystkich „wyjadywaczy MMO” do pobrania i zainstalowania gry, która posiada szeroką gamę interesujących funkcji.
Wydawca: NHN
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.karosgame.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,6 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 3 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Sześć grywalnych klas
+ Unikalny system "Fletta"
+ Różne opcje PvP
+ System Craftingu
Minusy: - Walki odbywają się powoli
- Słaba opcja dostosowań wyglądu postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 19/08/2010 13:27

Oceń grę:
Komentarze
majonez dnia sierpień 19 2010 13:34:17
Gra fajna ale grafika dla mnie bardzo ostra 3/5 wink
xPerekx dnia sierpień 19 2010 13:35:36
Doczekałem się nowej gry... W końcu happy
Polecam gierkę...
przemes3 dnia sierpień 19 2010 14:22:42
Grafika last Chaos i rappelz mapy jak w 4 story i rappelz a interfejs ogólny jak w metine mnie ta gierka niezadawala
Zuczek dnia sierpień 19 2010 19:08:19
Taka se
gregory104 dnia sierpień 20 2010 02:34:39
Gra jest niezla pod wzgledem graficznym a Craftingu do wyboru do koloru zbieranie rzeczy z mobkow ,gornictwo Fishing kto co lubi levelowanie w miare w przeciagu 3,5 h wbilem 16 lvl (pierwsze kroki w grze wiecie jak to jest) jest podzial na skille pasywne i aktywne co urozmaica wybor umiejetnosci ogolnie w gre mozan pograc ale jak narazie nie znalazlem jakiejs innowacji jezeli chodzi o MMORPG
Snik3 dnia sierpień 20 2010 22:22:27
Nawet nawet
Nietoperek dnia sierpień 20 2010 22:46:58
Gra jest całkiem fajna, ale zerwałem z nią, bo miałem taki błąd graficzny i chyba z jakiegoś jeszcze powodu (nie pamiętam ;p) 4/5 wink
jubass dnia sierpień 21 2010 00:27:37
Niestety jak zwykle oklepany MMORPG, który nie wnosi nic nowego. Tak na prawdę nie ma dobrej (darmowej) gry MMO, każda posiada te same schematy. Chociaż pewnie znajdą sie obrońcy RoM'a, Allodsa Online lub Perfect World.
jubass dnia sierpień 21 2010 00:28:28
Ale żadna z tych gier nie posiada w sobie czegoś co by przyciągnęło gracza, oczywiście według mnie.
jubass dnia sierpień 21 2010 00:29:47
Jedyną godną polecenia grą z systemem freemium to Dungeons & Dragons Online.
Draget dnia sierpień 22 2010 09:30:12
ŻAL grałem i bardzo nudna sie robi przy 38 lvlusad
Draget dnia sierpień 22 2010 09:32:41
ale powiem że grafa spoko, craft dobry, fajny system pvp!!! :bigrazz: i dużo ciekawych eventów ale po prostu przes 3 lvle 35/38 ten sam quest a potem 38/40 lvl nowy quest ale 1 lvl wbijamy w kilka h bardzo żmudnym zabij i wróć... :rip:
Nordmarczyk dnia sierpień 22 2010 12:57:26
CO to system FLetta? heh... unikalny flet... heh żartuje :lol:
mikihisan dnia wrzesień 01 2010 19:05:05
Co to jest system Fletta?:confused:
DZ1230983 dnia wrzesień 13 2010 14:36:23
Przemes3 Grafika last Chaos i rappelz mapy jak w 4 story i rappelz a interfejs ogólny jak w metine mnie ta gierka niezadawala jesli to prawda to zara to ściągam xD cool
amdemko dnia październik 22 2010 11:33:38
Zagram w to jak co to dajcie na siebie namiary razzrazz
Volter dnia listopad 12 2010 10:58:41
Może być 7.5/10cool
zielakong dnia grudzień 26 2010 17:31:01
Od metina to jest napewno lepsze
kamil51221 dnia styczeń 03 2011 21:19:13
ŻAL GRA ZROBIONA NA PEWNO NA PODSTAWIE GRY SHAYIA mad
plesio1 dnia maj 06 2011 15:04:40
Ocena moja to 8/10
PLUSY:
- fajny klimat gry
-dużo klas postaci i podklas
-exp nie jest aż tak ciężki
- dużo graczy
Minusy:
- w gre gra statystycznie mało graczy! wink
plesio1 dnia maj 06 2011 15:05:24
POPRAWKA!!! w gre gra statystycznie mało Polaków happy dull
MadziaDzielna dnia maj 12 2011 20:46:09
wdecye
zerrres dnia lipiec 13 2011 15:38:36
Gra fajna tyle że mało polaków pissed
Zaklinacz dnia lipiec 27 2011 00:20:36
Draget szybko ci się znudziła gra ponieważ grać w nią nie potrafisz biggrin
Zaklinacz dnia lipiec 27 2011 00:24:26
To jest gra dla osób którzy potrafią grać i rozumieją jej sens a nie tylko narzekają. Pozdrotongue
PIOTTREK7 dnia sierpień 22 2011 19:11:33
A jest ta gra po polsku???
AdAmO dnia sierpień 30 2011 14:49:08
Gra bardzo nudna mało ludzi . nie ma z kim expić.Nie ma nic w niej ciekawego.Grałem w nią nawet dlugo i wiem ze gra jest do bani.Nie polecam.Pzodrohappy
AdAmO dnia sierpień 30 2011 15:16:40
Zaklinacz ta gra wogóle nie ma sensu, żadnych eventów , expienie do 37lvl-u jakoś ujdzie ale potem to już TRAGEDIA.Znależć tu party to jak znależć igłe w stogu siana.Najgorzej że wogule nie ma dynamiki i walka jest sztywna.Nie ma zadnych ciekawych skilli i wszystkie wyglądają żałośnie.A jeszcze większym minusem są częste lagi i błędy.Grałem w tą gre to wiem.na prawdę NIE POLECAM.helplesshelpless
AdAmO dnia sierpień 30 2011 15:19:38
Zaklinacz a wogóle to jak można w to nie potrafić grac?????? Tu sie tylko klika na moba nic więcej.
UkrytyKrytyk dnia wrzesień 18 2011 08:39:18
A gra po polsku???????

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG