Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Warrior Epic

Warrior Epic

     Warrior Epic to trójwymiarowa gra MMORPG łącząca w sobie elementy gier Fantasy z istotą gier akcji, przez co powstał produkt, który umożliwia graczom wybór jednego z pośród sześciu dostępnych bohaterów a następnie wkroczenie do niezwykłego świata licznych instancji czy podziemnych lokacji. Gracz przemierza liczne obszary, poczynając od dżungli, pustyni czy lasów w celu zdobycia doświadczenia oraz cennych przedmiotów. W Warrior Epic gracze mogą współpracować, by szybciej i wydajniej wykonywać zlecone zadania czy misje.
      Warrior Epic
to produkcja MMORPG, która w pewnym sensie przypomina takie gry jak Diablo czy Dungeon Siege. Gracze rozpoczynają przygodę z jednym bohaterem, by następnie zatrudnić nowych, których szybko można przełączać w specjalnym interfejsie. Gracze po wkroczeniu do specjalnej lokacji mogą budować specjalne kanały, do których rekrutowani są gracze. Dzięki temu po zorganizowaniu maksymalnie pięciu graczy można rozpocząć wędrówkę w jednej z kilkunastu lokacji, w których możemy zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Rozgrywka podobnie jak w League of Legends opiera się na powtarzalnych mapach, które gracz często przemierza wiele razy.
       W tej mało znanej produkcji MMO istnieje krótki poradnik, który uczy początkujących graczy z najważniejszymi elementami: poruszanie się, system walki oraz jak używać umiejętności. Wraz z zdobywaniem kolejnych punktów doświadczenia nasza postać zdobywa kolejny poziom, a wraz z tym wydarzeniem posiadamy większą ilość życia, silniejszy atak czy lepszą obronę. Gracz również otrzymuje Skilli Pointy, które może wydać podobnie jak w większości gier MMORPG na rozwój umiejętności.
       Gracz podczas dołączenia do kanału, w którym gromadzą się gracze przed rozpoczęciem rozgrywki może zmienić bohatera. Warto poznać wszystkie klasy, jakie są dostępne, gdyż w zależności od preferowanej formy walki, gracz może wybrać jedną z pośród sześciu dostępnych klas postaci: Assassin, Devotress, Dungeon Archer, Illusionist, Pangolan oraz Pit Fighter. Pierwsza z dostępnych klas to postać kobieca – łotr, który szybko może zadać brutalne ciosy. Devotress to dobrze uzbrojona kobieta, która dzierży miecz oraz tarczę. Dungeon Archer to typowy łucznik, który używa taktyki walki z dystansu by bezpiecznie pokonać przeciwnika. Łucznicy poprzez swoje silne umiejętności mogą być bardzo zabójczy. Illusionist to inteligentna klasa, która potrafi manipulować umysłem i duszą. Klasa ta posiada małą obronę, jednak potężne zaklęcia magiczne. Pangolan to klasa używająca zaklęć leczących, przez co jest bardzo przydatna w grupie, rasa ta posiada również liczne zaklęcia ofensywne. Pit Fighter to dobra klasa postaci dla początkujących graczy, którzy potrzebują zapoznać się z elementami gry. Postać ta posiada umiejętności mogące osłabić przeciwnika by następnie zadać potężne obrażenia.
     Rozgrywka w Warrior Epic jest szczerze mówiąc bardzo wciągająca, choć wykonywanie tych samych misji na dłuższy okres czasu może być znacznie zniechęcające. Gracz przemierza określoną lokację, odkrywa tajemne przejścia oraz zdobywa skarby – na myśl o tym, wiele graczy powraca do tego świata gry, gdyż łatwość prowadzenia rozgrywki sprawia, że bez obaw może powrócić do gry po kilku miesiącach przerwy, kiedy znowu mapy pełno energii do przemierzania nieznanych szlaków.
       Warrior Epic to niesamowita produkcja rynku MMORPG, która z pewnością może być alternatywą dla gier, w których spędzamy wiele godzin codziennie. By cieszyć się rozrywką w tej grze wystarczy od czasu do czasu zalogować się, by wspólnie z znajomymi rozpocząć niesamowitą przygodę po nieznanych obszarach. 

Wydawca: UTV TRUE GAMES
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.warriorepic.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Unikalna rozgrywka
+ Dziesiątki, krótkich misji
+ Sześć dostępnych postaci
+ Szybkie prowadzenie rozgrywek
Minusy: - Mała ilość dostosować opcji graficznych
- Te same misje musimy wykonywać wiele razy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 16/08/2010 12:36

Oceń grę:
Komentarze
tworu1 dnia sierpień 16 2010 14:53:52
Pierwszybiggrin zapowiada sie dobrze zasysam cool
myczas dnia sierpień 16 2010 15:08:26
Zagrałem, niezbyt ciekawa.

@tworu1
Wiemy, że jesteś ********* ***, nie musisz tego udowadniać :|/Złamanie regulaminu,Warn.Ichigo
AvesPL dnia sierpień 16 2010 16:15:40
Powiem Że Ta Gra Mi Się Nie Spodobała Po Obejrzeniu Paru Filmików Jest Strasznie Wolna. To Pewnie Nudna...:sleep:
Skorpion55 dnia sierpień 17 2010 00:25:59
Tu nie wyglada fajnie podobne jakies gry ale nie wiem jakiej xD
panmenel dnia sierpień 17 2010 08:42:31
Przecież ta gra nie ma zupełnie nic wspólnego z grami akcji. Nie rozumiem dlaczego porównują ją do tytułów typów dragonica, bo to na prawdę nie ma ze sobą nic wspólnego zwykły mmorpeg w stylu kliknij, czekaj aż ubijesz i spróbuj w tym czasie nie zasnąć:sleep:
uki231 dnia sierpień 17 2010 10:28:38
Czego jest na zielono ta gra?:confused:
Zomal dnia sierpień 17 2010 15:38:09
@panmenel
Uwierz, ta gra jest grą Akcji, podobnie jak w Dragonica wykonujesz liczne misje, w Dragonice są instancje, gdzie na końcu rozwala się BOSS'a, w Warrior Epic przemierzasz te same mapki i rozwalasz wiele potworów. Gra mi przypadła do gustu, choć częste wykonywanie tych samych misji zniechęca zbyt bardzo :upset:
zevisto dnia sierpień 18 2010 05:22:57
Drop z mobków wygląda zabawnie... jak dropsy o różnych smakach porozrzucane po ziemi.
Snik3 dnia sierpień 21 2010 12:38:31
Parenascie razy trzeba wykonywac tez misje w 4Story
Nordmarczyk dnia sierpień 22 2010 12:54:15
EJ te dropsy zielone to orginalność tej gry:lol:
Carl dnia wrzesień 04 2010 16:49:00
Można szukać innych gier ale ta jest w sumie spoko wink
JazzPL dnia wrzesień 12 2010 19:30:28
Nie powiem, że gra zła lecz szybko się nudzi
rafalo dnia listopad 02 2010 12:47:35
Rafał jestem.Gdzie można grać w tą grębiggrinbiggrin
dullconfused
sidek dnia listopad 11 2010 20:14:50
Szkoda, że od tygodnia nie można w to zagrać...
kubaggs dnia listopad 10 2011 15:04:30
Mam pytanie czy ktoś wie czy będzie jeszcze się dało w to grać bo jakoś już strony nie odnajduje czy może to mmo jest już zamknięte?????

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG