Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Heroes of Might and Magic Online
Heroes of Might and Magic Online to dla wielu sympatyków serii HoMM produkcja, która umożliwia pełną rywalizację oraz sprawdzenie się w roli stratega. Gra szybko zyskuje popularność a to dzięki wysokiej grywalnością oraz licznym funkcjom. Szybko gracz stwierdza, że produkt stworzony przez TQ Digital i UbiSoft jest wspaniałym połączeniem typowej gry strategicznej z elementami gatunku MMORPG.  

MMORPG

Co ciekawe, po zalogowaniu się do gry uruchamia się krótki film, ukazujący tło historyczne tej niesamowitej produkcji MMORPG. Pierwszym krokiem by uczestniczyć w rozgrywce jest wybór jednego z pośród kilku dostępnych miast: Rampart, Stronghold, Necropolis, Castle, Dungeon, Interno, Fortress, Tower oraz Empire. W zależności od wybranego miasta będziemy posiadać zróżnicowane jednostki, które jednak posiadają podobne możliwości. Po wybraniu jednego z miasta ukazują się nam jednostki jakie możemy wybrać oraz ich krótki opis, dzięki czemu możemy lepiej poznać możliwości płynące z wybory danego miasta.

MMORPG

Kolejnym krokiem w Heroes of Might and Magic Online by rozpocząć rozgrywkę jest wybór bohatera z kilku proponowanych. Jeśli nasz bohater ma być nakierunkowany na walkę przy udziale zaklęć magicznych to wybieramy postacie magiczne. Analogicznie jest w przypadku wyboru postaci walczących w zwarciu. Ponadto wybór miasta definiuje jakie Postacie możemy wybrać. Wybór „Castle” ogranicza nas do możliwości wyboru postaci: Cleric oraz Cavalier. Warto dlatego wcześniej zapoznać się z klasami postaci jakie są dostępne po wybraniu miasta.

MMORPG

Po pomyślnym wykreowaniu bohatera przenosimy się do świata gry. Początkowo łatwo dostrzec podobieństwo, co do gier komputerowych z serii Heroes of Might and Magic. Również z łatwością zobaczyć można liczne elementy, z jakimi spotykaliśmy się w grach MMORPG.

MMORPG

Pierwsze Questy polegają na rozmowie z NPC lub na udaniu się do pewnego miejsca. Co ciekawe od razu na początku nasza postać automatycznie udaje się do miejsc gdzie rozpoczynamy oraz kończymy Questy. Dzięki temu możemy poznawać elementy składowe Interfejsu. W Heroes of Might and Magic Online zdobywa się poziomy podobnie jak w innych produkcjach MMO, swój pierwszy awans uzyskamy w ciągu kilku minut, po wykonaniu kilku prostych Questów. To dzięki zadaniom dostępnym w HoMM Online poznajemy wszystkie funkcje oraz istotę ich działania.

MMORPG

Najważniejszą i zapewne najciekawszą funkcją w Heroes of Might and Magic Online są walki, które odbywają się w sposób turowy, dzięki czemu osoby posiadające wysokie Pingi mają takie same szanse co gracz, który wyposażony jest w najszybsze łącze oraz sprzęt.

MMORPG

Umiejętności, jakie możemy zwiększać naszej postaci są podzielone na trzy główne szkoły: Combat, Spell oraz Support. Umiejętności z grupy „Combat” nakierunkowane są na zwiększenie siły ofensywnej oraz defensywnej naszych jednostek. Znajdziemy również tutaj umiejętności, które zwiększą szczęście naszym jednostkom, a co za tym idzie, szansę na zadanie dodatkowych obrażeń wrogom. Szkoła „Spell” zawiera zaklęcia, które może użyć w walce bohater. Możemy rozwinąć umiejętności posługiwania się Magią Ziemi, Ognia, Powietrza oraz Wody. Ponadto możemy rozwinąć inne zdolności, które zwiększą nasze obrażenia zadawane magią. Grupa zdolności „Support” to z kolei grupa umiejętności pasywne, które mogą zwiększyć nam zdolności w poruszaniu się po wodzie czy po lądzie.

MMORPG

Ważnym systemem w Heroes of Might and Magic Online jest możliwość rozbudowy własnego miasta, lecz w tym celu gracz potrzebuje surowców, które może zdobyć poprzez zdobycie surowców. Pierwszy zamek otrzymujemy po zalogowaniu się do gry, lecz aby móc posiadać drugi czy trzeci trzeba przekroczyć kolejno granicę poziomu 60 oraz 120. Wkraczając do miasta gracz może ulepszać budynki, by zwiększyć tym samym maksymalną ilość jednostek oraz typ jednostek, które możemy zrekrutować.

MMORPG

Heroes of Might and Magic Online to z całą pewnością propozycja dla fanów, którzy uwielbiają wracać do gier z serii HoMM. Warto zachęcać do rozgrywki przyjaciół czy znajomych i tym samym wspólnie sprawdzić swoje zdolności taktyczne na polu bitwy !

Wydawca: TQ Digital / UBISOFT
Gatunek: Fantasy/Strategiczna
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://homm.91.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1.0 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + 16 Klas Postaci
+ Gigantyczna liczba misji
+ Tutorial poprzez Questy
+ Rozbudowane elementy gry
+ Bazująca na HoMM
Minusy: - Efekty graficzne
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,4 GB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 06/07/2010 20:05

Oceń grę:
Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG