Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
2


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Azuga

Azuga

     Azuga: Age of Chaos to gra MMORPG starej daty, która dopiero niedawno została przeniesiona na rynek Ameryki Północnej. Grafika i grywalność jest podobna do wielu starszych darmowych gier MMORPG, jednak obecnie gra nie zachwyci wielu graczy. Azuga jest prostą produkcją, w której nie znajdziemy niestety Tutoriali czy sporej liczby Questów. Po uruchomieniu gry może nas szybko zniechęcić do produkcji fakt, że gra nie posiada typowego systemu klas postaci. W trakcie kreacji bohatera możemy zmieniać style uczesania, kolor włosów czy skóry. Brak klas jednak dla pewnych osób może być również i ogromnym plusem, jeśli weźmie się pod uwagę, że brak systemu klas sprawia, że nie ma również i różnic pomiędzy postaciami jakie będziemy prowadzić. Gracz, który postanowi zapoznać się z produkcją będzie mógł w grze Azuga walczyć przy udziale jednej z sześciu typów broni: Sword (Miecze), Gloves (Rękawice), Sabre (Szable), Saper (Włócznie), Bow (Łuki) oraz Darts (Broń Dystansowa). Azuga ma podobny wygląd jak inne produkcje pochodzące z Azji i zachowujące klimat tego kontynentu. W Azuga: Age of Chaos możemy odnaleźć niektóre elementy, jakie gracze gier MMORPG mogli odnaleźć w Martial Heroes czy Hero Online.
      Strona oficjalna gry jest bardzo przejrzysta i zachęcająca do tego by dać tytułowi szansę. Rozmiar pliku klienta gry jest na umiarkowanym poziomie, gdyż stosunkowo szybko można pobrać grę. Nowi gracze rozpoczynają rozgrywkę w ciemnym i skalistym obszarze. Po licznych rozmowach z postaciami NPC jesteśmy teleportowani do pierwszej wioski w której możemy rozpocząć wykonywanie pierwszych Questów. Dziennik Zadań jest wyjątkowo trudny w użyciu, zresztą podobnie jak cały interfejs gry. Pierwsze zadania są stosunkowo proste, dlatego szybko je wykonamy i odbierzemy nagrodę, która może się przydać na początku rozgrywki.
      Regularnie na początku rozgrywki pojawiają się wyskakujące okienka, które informują, w jaki sposób otworzyć menu statystyk czy umiejętności. Jednak osoby, które są dopiero początkujące w tematyce gier MMORPG szybko poznają i odkryją te elementy gry, dlatego te wyskakujące okienka raczej denerwują większość graczy niż pomagają. W Azuga istnieją cztery główne statystyki, które gracz może zwiększać w momencie zdobycia kolejnego poziomu. Podobnie jak w innych grach, gracz może zwiększyć statystyki Siły, Zręczności, Wytrzymałości oraz Inteligencji. Co ciekawe punkty te otrzymujemy do rozdysponowania również w trakcie postępu.
      Ciekawą funkcją w Azuga jest system combo. Podczas ataku, gracze mogą wykorzystywać swoje specjalne połączenia umiejętności, by w prosty sposób, jednym przyciskiem rozpocząć serię zabójczych ataków, które szybko powalą przeciwnika. Jednak również i inne, dość popularne w grach MMORPG elementy sprawiają, że gracz zapomina o słabej grafice, o praktycznym braku szczegółów w większości lokacji. Kilka pierwszych obszarów, jakie będziemy mogli poznać są dość dobrze wykonane, lokacje są bujne i zielone, lecz następne obszary są zazwyczaj zwykłymi pustyniami, w których możemy od czasu do czasu zobaczyć jakąś rozproszoną grupę potworów.
Każda lokacja w Azuga jest stosunkowo niewielka, a za to jest ich około trzydzieści w sumie. Najgorsze dla niektórych może być fakt, że motyw wielogodzinnego i nudnego grindu jest w tej grze podstawą dla graczy z większym poziomie. Początkowo na szczęście szybko zdobywasz poziomy i zmieniasz lokacje by wykonać coraz to nowsze Questy. Przy teleportacji z jednej mapy do innej, gracze mogą wybrać czy chcą przejść do trybu PvP i tym samym zapewnić sobie nowe emocje w rozgrywce.
      Azuga: Age of Chaos to produkcja, z którą można się zapoznać, jeśli jesteś sympatykiem starych, dobrych gier, w których system grindu zapewniał kiedyś graczom najwięcej emocji. Możliwości walki PvP oraz szybkie zdobywanie poziomów z pewnością jest dobrą propozycją dla tych, którzy poszukują czegoś co zapewni rozrywkę na dłuższy okres czasu.
Wydawca: gPotato
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://azuga.playomg.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Automatycznie zbieranie loot'a
+ System Combo
+ Kanały z dostępną możliwością walki PvP
Minusy: - Grafika
- Mały świat gry
- Nudny system walki
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 800 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 23/06/2010 09:52

Oceń grę:


Error connecting to mysql