Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Metin 2
     Metin 2 jest pierwszą w pełni spolszczoną produkcją gatunku MMORPG udostępnioną nieodpłatnie graczom w 2006 roku. Przez te wszystkie lata wydawca gry w Polsce, firma Gameforge AG udostępniła liczne aktualizacje, które poprawiły szereg Bugów znalezionych przez sporą społeczność graczy. Obecnie gra jest częstym celem ataków przez liczne osoby, które uważają, że produkt jest stworzony tylko po to by generować zysk firmie wydającej grę.

MMORPG

Już od początku powstania polskich serwerów pojawiały się liczne problemy związane z Bugami bądź błędami w tłumaczeniu. Wiele graczy początkowo korzystało z licznych programów, które dodawały szybkość zadawania obrażeń oraz szybkość poruszania się. Ponadto inne nielegalne programy całkowicie psuły komfort rozgrywki, która w początkowej fazie była spora.   Gracz po uruchomieniu klienta gry szybko może stwierdzić, że Metin 2 należy do grona klasycznych tytułów, w których walka z potworami jest najważniejszym elementem rozgrywki. Kreacja bohatera jest czynnością bardzo prostą, gdyż wybieramy jedynie jedną z czterech dostępnych klas postaci: Wojownik, Ninja, Sura oraz Szaman. Ponadto gracz może wybrać płeć postaci. Po wprowadzeniu nicku i wybraniu wcześniej lokacji startowej możemy rozpocząć rozgrywkę.

MMORPG


     Już po rozpoczęciu rozgrywki możemy poznać wszelkie możliwości interfejsu, choć minusem dla niektórych osób może się okazać fakt, że nie ma typowych rad w grze, w jaki sposób korzystać z licznych funkcji dostępnych. Początkowe zadania, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć polegają na pokonaniu małej grupy wrogów poczym automatycznie rozpoczynamy kolejne zadanie, co dla wielu jest z pewnością ułatwieniem.

MMORPG

     Po zdobyciu piątego poziomu gracz może wybrać klasę postaci. Jeśli w trakcie kreacji bohatera wybrałeś Wojownika to po przekroczeniu granicy 5 levela gracz wybierając Wojownika może następnie wybrać wojownika Body bądź wojownika Mental. Wybierając Ninja gracz może wybrać klasę Daggera lub Archera. W przypadku Szamana jest to: Dragon oraz Healer. Sura zaś może wybrać klasy: Black Magic oraz Weapon.

MMORPG

     Każda z klas postaci w grze Metin 2 posiada unikalne umiejętności, które można ulepszać. Początkowo umiejętności ulepsza się poprzez zużywanie otrzymanych punktów umiejętności. Jednak, gdy gracz zdobędzie wyższy poziom umiejętności tzn. pierwszy poziom mistrzowski gracz musi następnie zużywać księgi umiejętności, które może zdobyć z licznych potworów. Oczywiście księgi umiejętności mogą zostać zakupione od graczy, którzy w ten sposób zarabiają na własne wydatki. Po zdobyciu dziesiątego poziomu mistrzowskiego w danej umiejętności gracz otrzymuje poziom Grand w danym skillu. Następnie gracz może ulepszać ten poziom umiejętności na jeszcze wyższy poziom zaawansowania na poziom Perfect. Jednak, aby ulepszać poziom Grand danej umiejętności trzeba wydać sporą ilość pieniędzy oraz punkty rangi.

MMORPG

     Podobnie jak w innych grach gatunku MMORPG gracz może wykonywać liczne Questy (Zadania). Większość z tych zadań ogranicza się do zabicia danej grupy potworów bądź na rozmowie z pewną postacią NPC. Początkowo gracz zyskuje w nagrodę nieco Punktów Doświadczenia oraz przedmioty, które może następnie możemy sprzedać bądź założyć na ciało bohatera.

MMORPG


     Ciekawym elementem gry Metin 2 jest możliwość posiadania Konia, który podobnie jak w innych produkcjach MMORPG umożliwia szybsze przemieszczanie się pomiędzy lokacjami. Ponadto gracz może w ten sposób urozmaicić system walki. Gracz stosunkowo szybko może zdobyć Konia, gdyż gracz musi przekroczyć granicę 25 poziomu. Gracz może stać się posiadaczem jednego z trzech rodzaju koni, który umożliwia walkę bądź przemieszczanie się. Podstawowym koniem w grze Metin 2 jest Koń zwykły, który służy do szybkiego przemieszczania się pomiędzy różnymi miejscami w świecie gry. Natomiast Koń bojowy umożliwia już walkę z przeciwnikami, natomiast najlepszym rodzajem konia i zarazem najdroższym jest Koń militarny.

MMORPG 

      Tytuł Metin 2 jest klasyczną produkcją MMORPG, która może zainteresować początkujących graczy, którzy jeszcze nie mają wyrobionej opinii na temat masowych produkcji. Ponadto możliwość rozgrywki po Polsku dla wielu jest ogromnym ułatwieniem, dlatego zachęcam do rozgrywki osoby, które poszukują gier, w których trzeba sporo czasu poświęcać na zabijanie hordy potworów. Zaś całą watahę Noobów można uznać za ciekawą cząstkę gry, która urozmaica grę.

Wydawca: Gameforge
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.metin2.pl
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Dużo graczy
+ Rozbudowanie umiejętności
+ Duża ilość potworów
Minusy: - Możliwość zakupu wirtualnej waluty w sieci
- Zdarzają się błędy w tłumaczeniu
- Dużo oszustów
- Wykorzystywanie Bugów przez graczy
- Monotonne zabijanie ogromnej liczby mobów
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 800 MB
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 18/03/2010 08:37

Oceń grę:
Komentarze
PuszekPL dnia marzec 19 2010 07:47:41
O tej grze coś powiem
-są tam sami hackerzy,dzieci neo,nooby,boty,oszuści itp.
-kowal po prostu wnerwia bo prawie wszystko spala.
-za wolny exp.
-mały drop.
-GM wchodzi jedynie raz na rok albo raz na pół roku.
-mało eventów.
-najczęściej eventy są dla graczy z większym levelem np 45-60 itp.
-za drogie rzeczy.

Oto moja ocena do tej gry
Narkabiggrinbiggrin
hozer dnia marzec 19 2010 15:37:11
PuszekPL co do punktów:

-najczęściej eventy są dla graczy z większym levelem np 45-60 itp.
-za drogie rzeczy.
-GM wchodzi jedynie raz na rok albo raz na pół roku.
-mało eventów.

to są one konsekwencją punktu:

-są tam sami hackerzy,dzieci neo,nooby,boty,oszuści itp.

co do cen itemków to faktycznie nooby zrobiły wielką rewolucję rynkową, w efekcie ceny itemkow mocno się podniosły:
-kawałek klejnotu z 150-200k do 250-300k
-medal konny z 140-180k do 200-250k
-bodzio (to mnie najbardziej wkurwiło :upsethappy z 1-1.4kk do 1.5-2kk

nooby nieźle rozjebały tego metina :upset:
dlatego razem z kumplami robimy priva :smilewinkgrin:
hozer dnia marzec 19 2010 15:38:33
PS administracja metina2 to też nooby - banują tylko za bluzgi ale z cziterami i botami nic nie zrobią +
-GM wchodzi jedynie raz na rok albo raz na pół roku.
-mało eventów.
-najczęściej eventy są dla graczy z większym levelem np 45-60 itp.
lazlo555 dnia marzec 19 2010 17:19:41
Gra...porazka. nie lubie chodzic z 4-6 skillami na krzyz...po prosu zal... a jezeli chodzi o grafike to no comments. SZKODA CZASU
ichigo997 dnia marzec 19 2010 17:45:18
Zaadoptuje chętnie jakies konto +30lvl albo okolo 30 szeptac
ka23per18 dnia marzec 20 2010 10:24:59
Ja podziwiam tę grę ale przyznaję że nooby zniszczyły tę grę dlateego jusz niedługo sprzedam postać(całe konto: nr: SirMamutPOL, wbije na nim 99 io wystawie za 4,5k, DIABLODAN, 90lv, wystawie chyba tak jaki jest lv-90 za jakieś 1,5k, buf chyba najlepszy na Monastyrze ignorka, 92lv , za jakieś 2,3k i jeszzcze archer oczywiście,LastPhoenix 92lv za jakieś 4k łącznie za konto chce jakieś 12,3k, jeśli cena przekroczy 13,5k to dorzuce 2 konta z bufami 1 leczenie i jeden smok obydwa majom 83lv wszystkie postacie majom konia militarnego, 21-30lv zależy która biggrin spokojnie wystawię na allegro gdy tylko mojim wojownikiem dobije 99lv ) jak jusz w poprzednich komętarzach zaznaczam nie zmuszam do wierzenia w moje słowa. to zalerzy od was.
ka23per18 dnia marzec 20 2010 10:47:01
Teraz czas na plusiki i minusiki:
Minusy :
- na prawdę nooby zniszczyły całkowicie tę gre przykłady: grałem na starym koncie gdy mnie jeszcze ta gra nie wciągała dobiłem chyba 42lv i skończyłem na jekieś pół roku. gdy kończyłem medal konny kosztował max 120k a teraz można zobaczyć jak ludzie kupujom za jakieś 300k, bodzio można było kupić max 1,4kk a teraz to minimum 1,7kk, małż kiedyś 100k teraz 200-300k.....
- hakerzy poprostu to jest epidemia na PL.
- Grafika( poprawili ostatnio) ale kiedyś była niedo strawienia.

Plusy:

- exp leci wsam raz niekturzy zaczeli od privów metina a tam można 100lv w 30minut mieć .a tutaj jak ktoś umie grać to mógłby mieć w 30min 30lv ale jak niekturzy niewiedozm gdzie i jak expić to ja się niedziwie ja po tygodniu gry miałem chyba 52lv ale i tak grałem byle jak.

teraz tak pół na pół ( co jest dobre dla graczy i niejest)

- GM wchodzi raz na pół roku a to źle bo eventów niema ogólnie ale jak są to lv 40-60 a dobrze banów mniej i mniej nerwów bo jak widze że stoi i patrzy jaki wokół niego tłóm albo zaczyna tańczyć, to mnie to dobija.

- kowal kowal kowal on jusz nieraz sprawiał ża chciałem wyjebać przez okno kompa, nawet gildijny. ile stalek na +9 poszło ale jak coś ulepszy to w pięknym stylu. naprzykład robiłem se dla jaj riba i za 1 razem na +9 od +0 i to jeszcze śr: 42 albo 43 zrobiłem na +9 z +0 w jakieś 3 minuty. moja opinia na tę gre jest 4/5 4 bo nooby,hakerzy i żebraki.
Robie własnego priva biggrinbiggrin
Proszę o niekomętowanie mojej ortografi , słabo widzę i to niejest żart
POZDRAWIAM biggrinbiggrin
ka23per18 dnia marzec 20 2010 10:49:55
Co do sprzedaży mojego konta dorzucam 20kk i konto ze sklepikiem takrze wielka okazja wystawię je na allegro za jakieś 2 miesiące chyba że coś się stanie w razie pytań proszę o kontakt
11326830 mój nr GG
ka23per18 dnia marzec 20 2010 11:02:38
Sklepik ma range rycerski i są na nim fajne itemi oraz żeczone 20kk wszystkie konta wraz z e-mailem
hozer dnia marzec 20 2010 11:45:47
Po prostu żałosne jak zwykle do dzieci neo nic nie dociera.
na prawdę trzeba być zjebanym żeby uważać, że ktoś uwierzy że jesteś SirMamutPOL.

z drugiej strony przynajmniej postanowiłeś być oryginalny i zamiast podrabiać FuBu podrabiasz SirMamuta.

nie chciałbym być takim 90-tym lvlem tylko nooby podszywałyby się pod podobnymi nickami albo tak jak powyżej koleś napisze że jest SirMamutPOL i zjeb myśli że mu ludzie uwierzą.

przykre.
ka23per18 dnia marzec 20 2010 11:52:51
Koleś podaj adres a ci naj**** w mo**e
napisałem niechcesz to niewierz, bedzie ci łyso jak za 2-3 miesiące wystawie konta moje i zobaczymy. a za tego zj*** z chęciom bym ci naj****
a poza tym dajesz komenty że ci sie gra nie podoba a dajesz komentarze o FuBu jak ja nielubie gry to w niom niegram i nawet niewiedziałbym kto to jest np. nr 1 na 4Story bo pograłem niespodobała mi sie i nie daje komentarzy co 2 dni debilu podaj adres 11326830 podjade i zobaczymy
niechcesz wierzyc to niewiesz
nupek/Groźby w kierunku innych użytkowników oraz używanie nie cenzuralnych słów.To będą 2 warny.Ichigo
ka23per18 dnia marzec 20 2010 14:53:18
A jeśli dalej takie nooby jak hozer będom pisać na takich stronach jak ta i grać w gry takie jak metin to być może sprzedam terz sure BM 71lv za 2k ma tam stal +9 z all kd +4 biggrin
ka23per18 dnia marzec 20 2010 14:53:40
A jeśli dalej takie nooby jak hozer będom pisać na takich stronach jak ta i grać w gry takie jak metin to być może sprzedam terz sure BM 71lv za 2k ma tam stal +9 z all kd +4 biggrin
kamiloooq dnia marzec 20 2010 19:57:57
Cóż widzę że tu kompletnie nikt się nie zna na tej grze:rol: nie wprowadzajcie ludzi w błąd plus i minusy::smilewinkgrin:

-Grafika, postacie nie są kwadratowe jeżeli ktoś lubi WoWa to od tej zwymionujewink
-Dużo różnych moobów
-Exp jest gitwink
-Kowal- jak się wie co gdzie ulepszać jest git;D
-To dobrze że gm banóją za wulgaryzmy, a to że nie banują botów i hakerów to wina tylko graczy którzy tego nie zgłaszają
-Gm są dostępni co dziennie, niestety w różnym czasie;D
-Błędów w tłumaczeniu nie ma od dawna,
-Nooby i neo się zdarzają, ale wystarczy powiedzieć "won bo ban" i jest git^^
-Co do cen, przecież im serwer starszy tym gracze mają wyższy lv i zapotrzebowanie na bodzie rośnie a co do medali to jest dokładnie odwrotnie
-Hakerów jest coraz mniej, ale jak kogos widzimy (na MH) to się robi film)
-Bugów już nie ma (takich bardzo poważnych) są jakieś tam, takie które nie praktycznie przeszkadzają
-Oszuści są ale jak mówią że "Daj mi konto to dam Ci 1kkk" a Ty się na to zgadzasz to ...
-Niestety trochę nuuudna wink
-No to chyba tyle ;P W razie pytań jestem skarbnicą wiedzywink
hozer dnia marzec 20 2010 21:00:12
Ka23per18 ale ty jesteś zje**** ja nie gram w metina a po drugie przestań ku*** wymyślać że masz te postacie z wysokimi lvlami bo na prawdę rzygne zaraz do miski taki ku*** 10-cio latek wpi****** sie na forum "siema jestem SirMamutPOL a kto powie że nim nie jestem ten jest zje****"

dzieci neo zaczynają panować nad internetem :upset::upset::upset::upset:Używanie wulgarnych wyrazów,warn.Ichigo
ssaajjmmoonn dnia marzec 22 2010 18:09:37
Metin 2 to najlepza gra z gier mmohappyhappy:yes::yes:
PuszekPL dnia marzec 23 2010 07:55:58
Hozer jak już zrobicie priva napisz PW bo lubię grać na privach niż na PL-u xD
PuszekPL dnia marzec 24 2010 08:11:32
Ka23per18 może i masz takie wielkie lev ale pewnie na privie nazywasz się SirMamutPOL chyba prędzej na privie niż na PL-u
patryk2222 dnia marzec 24 2010 11:40:26
Nie radze wam tego ściągać bo to GŁUPOTA:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
Znudzi wam sie po 10 lvl:no:
ammek321 dnia marzec 25 2010 08:47:16
Jezusss jaka ta gra jestt doryta i tak beznadziejna i PuszekPL taką glupote zes palnol z tą oceną zupelnie sie z tobą nie zgadzam poniewarz powinienes dac ocene : -1000/1000 xDD
342damian dnia marzec 26 2010 07:23:32
Patryk2222 to dlaczego noobkuu wszystkie serwery sa przeciazone a wszyscy ze to gra do dupy najwięcej noobow jest na dzikosach m1 i tyle
Kkuba44 dnia marzec 26 2010 20:49:31
Zna ktoś jakiegoś fajnego priva :confused:
Mixerrasek dnia marzec 30 2010 15:43:24
Po****** gra sa tam sami chakerzy bociarze nooby i dzieci neo ZAL MI TEJ GRY:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:
domator1997 dnia marzec 31 2010 12:05:18
Witam was mili gracze może trochę wuglaryzmu sie pojawiło ale do rzeczy. Znudziło mi sie granie w priv serwery i zaczynam grac w PL. Może nie popieracie tego ale to jest moja decyzja.Metin 2 PL i fajna gra zależy dla kogo.Mi sie ona nawet podoba. Nawet dobra grafika.Granie na priv serwach jest załatwe kamyki duchowe po 1k lol. biggrin na PL-u grają sami Polacy a większość to noobki ale kit nie zwracajcie na nich uwagi. Wiec cool Pozdrawiam tych co grają i tych co nie grają happy Ogólnie jest Spoko Gra ::yes:
domator1997 dnia marzec 31 2010 12:06:50
Tylko mnie od debili nie wyzywajcie happy Bo będzie foCH razz
domator1997 dnia marzec 31 2010 12:09:45
Ogółem rzecz biorąc mam 1 pytanko.Czy ci gracze co skonczyli gre mają jescze te konta.Ponieważ przyjmę każde bo nie chce mi sie zaczynac od 1lvl i expic .MOje GG 863848.
domator1997 dnia marzec 31 2010 12:34:02
Sooora teraz dowiedziałem sie ze Metin2 PL potwierdzam PL nie priv to żal nie graa.Weszłem na serwa i odrazu noob muwi dasz cos .zal Gram na AvalonMt2 biggrin
uki231 dnia marzec 31 2010 16:23:37
Ta gra jest znana jako **** gra fajna na 30lv bo se lowis ryby itp
biggrinbiggrin ale trudno nabic daje 4/10:lol::lol:
www222eee333 dnia kwiecień 01 2010 16:44:05
Czytałam niektóre wasze komentarze i dochodzę do wniosku że większość z was nie potrafiła nabić sobie minimum 30 lvl (a to jest dosłownie kilka godzin gry) :| Owszem mały drop, mały exp może każdego zdenerwować wszytko trzeba zdobyć samemu no i najgorsze jest doładowywanie SM za kase takie młodsze osoby 10lat wyciągają od rodziców duże kwoty na tak zwaną maskę emocji żeby potem potańczyć w na placu w m1(co osobiście uważam że jest chore). Niektórzy z was twierdzą ze grają sami hackerzy itd. Ja osobiście spotkałam 2-3 osoby a gram juz długi czas. Dla tez gry żeby cos osiągnąc trzeba mieć cierpliwość dużo czasu a przede wszystkim trzeba mieć chęci. Gra jest ogólnie spoko jeżeli umie się w nią grać na początku nic nie jest łatwe wszystkiego trzeba sie nauczyć.wink
chlopik dnia kwiecień 02 2010 23:18:07
Pierdzielenie o szopenie. Ty chyba w mmorpg nie grałaś.
itakita dnia kwiecień 03 2010 13:42:33
www222eee333 po pierwsze ja miałam 53 lvl wbija się bardzo łatwo.2 wcale nie trzeba doładowywać sm jeżeli sie umie grać dopiero teraz wymyślili cholernie głupia misje z olejkiem piżmowym gdzie można go kupić za sm lub od ludzi za 10k.3 GRAJA TAM SAMI HACKERZY!!!! wymyślaja jakieś hacki typu keylogger! lub różnego typu mody .4 gra jest bardzo lipna beezznadziiiejjjjaa :rip::rip::rip::rip::rip:
itakita dnia kwiecień 03 2010 13:50:54
A ZAPOMNIAŁAM COŚ DODAĆ JEŻELI NIE CHCECIE DOSTAĆ NERWICY CZY CZEGOŚ PODOBNEGO TO PO PROSTU OMIĂ?CIE JĄ Z DALEKA BO ZA DŁUGO BYŚCIE NIE POGRALI MOJA OCENA 1,5/10 :yes::yes::yes:
hozer dnia kwiecień 03 2010 20:55:55
Tak jest dopiero jak człowiek skończy z metkiem zrozumie jakie to gówno tak sie cieszyłem że zerwałem z nałogiem a niedługo potem moje ziomki z tym skończyły i wszyscy byli happy :smilewinkgrin:

aktualnie gram w rappelza kowal troszke drogi ale za to wszystko ulepsza no i nie ma do tej gry hacków jak ktoś chce niech wpisze w google hacki do rappelza wyskoczą tylko pytania noobów o hacki do tej gry :lol:

zaraz maniak metina napisze pod spodem coś w stylu "żal was 10-cioletnie dzieci nawet 20 lvla wbić nie umiesz". no więc wbiłem 38 lvl z bojem i mam 15 lat :yes:
342damian dnia kwiecień 05 2010 08:42:19
Zgadzam sie z hozer mam 36lvl nie wiem jak w to gowno tak grałem tera razem z kolega sprzedaje to konto gralismy razem na nim ja wbilem 30lvl na starym koncie w lastchaos zaczynam grac jest nawet malo noobow i hackerow
salasapl dnia kwiecień 06 2010 10:34:30
Jak komuś metin2 PL się nie podoba to niech wejdzie na YouTube.com i wpisze ,,prywatny serwer metin2" albo jakąś nazwę prywatnego serwera ( GHwww,finalongju2 itp..):lol::rip:
Nietoperek dnia kwiecień 08 2010 00:12:19
Ehh... Szkoda gadać o tym miałem 36lvl sure i oddałem koleżance, bo się tylko kurzyło

Gra jest denna i tyle

Privy to samo

Grałem na chińskim i polskim privie
itachi406 dnia kwiecień 08 2010 22:05:01
Gram w to mam ninje 31 lvl i jestem bogaty bez hacków nie to co niektórzy co nie potrafią normalnie zarabiać przez takich noobów ta gra zeszła na psy...:rip::rip::rip::rip:
domin5636 dnia kwiecień 09 2010 11:14:01
Nie rozumiem waz :no:
Strasznie jeczycie nazekacie wiem gra dobani a o GM juz nic nie mowie
takie zale ze az szkoda ale grafika nawet nawet
I czasem mozna spotkac spox ludzi ale to zatkosc
To tyle jesli chodzi o plusy.
A o minusach szkoda gadac nooby, debile, chiterzy, kowal co sec cos pali mimo ze maz wielkie szczescie nie dorobiona gra szkoda slow.:upset:
ServusMT2 dnia kwiecień 14 2010 09:57:07
Dla mnie ta gra jest super! Dla tego:
-Grafika
-Postacie
-Skille (na szczęście nie ma ich mase jak w Last Chaos)
-Szybko sie wbija lvl.
-Spoko ludzie (ale trzeba miec szczęscie żeby ich spotkac...)

Bardzo łatwo w tej grze wbić 40lvl.
Co do "chiterów" ? Nie jest ich tak dużo. A co GM ma wszystko robić? Właśnie do tego służą SS. Bo jak nie pokażemy to przecież GM nie uwierzy. A co do Kowala? To losowo czy Ci ulepszy.Nie chcesz mieć spalonego itema? To ulepszaj bodziem.

Nietoperek
Privy to nie to samo co Polski metin.... Można powiedzieć, że Privy to zabawa, bo w 5 minut i juz mam 65lv. I co z tego? Wole se miec większą podniete, że mam na PL'u 65lv niż na privie gdzie większy exp 200x ?

domin5636

Gra nie jest do bani. Kowal jak Ci pali itemy to nie masz fuksa. To losowe czy Ci spali. Mi spalił kiedyś Łuskę na +8 z kd i co? Nic z tego nie robiłem. Po prostu kupilem nową tylko +8.

xxmateuszxx13

Czemu tak uważasz?

A co do Eventów. Są dla graczy 40 -. ZUO 1-40lv CH... Więc są dla niższych lvli. Ci co mówili że nie ma dla mniejszych niż 40. Po prostu nie grali w metina.

Pozdro ServusMT2
Nietoperek dnia kwiecień 14 2010 17:07:28
Napisałem, że zwykły metin i privy są denne...

A co do GM'ów... Bardzo często widziałem taką sytuację :

Na środku M1 30 noobków spamujących stronami z hackami a GM sobie stoi i nic nie robi... Po 2 minutach wychodzi z gry... Włazi tylko dla szpanu

I w podaniu na GM'a pisze, że co najmniej kilka godzin (nie pamiętam ile) tygodniowo czy dziennie.
xxmateuszxx13 dnia kwiecień 15 2010 18:17:51
Ludzie podacie link na priva? xD:lol:
ichigo997 dnia kwiecień 15 2010 18:19:50
Nietoperq nie mozna patrzec na to tak ze kilka godzin dziennie na 1 srervie Np. na Monolit on skacze po wszystkich serverach a po za tym jak juz zobaczysz GM`a to albo swieto narodowe bo event robi albo przyszedl nobek cie zbanowac ja na orkach sobie expilem loga sie obok GM ja normalnie oczy szeroko nie wiem ocb on do mnie "przykro mi HACKI są nie dozwolone to będzie wykluczenie" a ja na zielonym pocie dużym i do mnie nadaje ze ban za SH no i dostalem bana do 2029roku no i wez do takiego powiedz ze nie masz hackow nie bedzie sie bawil tylko od razu banik lool...
ale sie odbilem wyexpilem sobie ninje na 44lv to juz sie gra nudna robie na bo za caly spot leci ci 0.30% a do lv 100% i tak masz klepac jakies nie wiadomo jakie lvle tak samo lvle konia od boja do militara robie 13lv konia 2 godziny robilem zostal 1 boss tak zwany do zabicia i mnie gosc na Wolnym sieknal
ja patrze i pisze misja nie udana spadles z konia zall tej gry.Chacialem zagrac sobie z kolegami na privie pierw problem z reje oczywiscie potem 2h szukania donwladu po rejstracji nie moglem lognac sie na konto a rejstracja niby była pomyslna potem jak juz znalazlem instalke to ywpakowalem a tam co mozna było sie spodziewac wirus postanowilem na innych zagrac no to juz kurde mnie dobilo zaczynalo sie jak w normalnym metku bez zadnego eq ani konia thx za taka gre z takimi GM`ami i w ogole wiecie3 o co chodzi...
sry za orty ale nowa klawa...
Mixerrasek dnia kwiecień 15 2010 19:34:20
Metin 2 plusy i minusy
plusy)
+nie stwierdzamwink
minusy)
-hakerzy,bociarze,nooby i dzieci neo
-kowal wszystko jara
-słaby exp
-ciągłe misje typu "idź,zabij i wróc"
-gm'owie wchodzą raz na rok(może 2razz)
-rzadkie eventy (jak jakieś są to dla graczy o lvl 45-70)
mógłbym wymieniac jeszcze więcej minusów ale mi się nie chce razzrazzrazz
burzak111 dnia kwiecień 17 2010 16:25:11
Nie polecam zepsuli tą gre
panszczygiel dnia kwiecień 20 2010 10:16:38
Ta gra ogólnie rządzi ale na Pl'ach teraz noobki co mają po 10 lat zrąbały tę gre ale dalej mi sie podoba treaz ostatnio pogrywam w priva niektore są spoko. Ale co do metina PL daje 5/5..
Lubie tę gre bardzo sie do niej przezwyczajilem ;P
najlepsza postac wg mnie to:Sura on rządzi
POZDRO all:smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Mannoroth dnia kwiecień 23 2010 17:59:28
Kiedyś w to grałem... I BARDZO TEGO ŻAŁUJĘ. Po pierwsze ta gra nie zalicza się nawet do mmorpg to hack'n'slash. Co to jest zbroja co 9 poziomów a broń co 5. Prawdę mówiąc to najgorsza gra internetowa (razem z tibią). Żadnych urozmaiceń w grze tylko exp, exp, exp i sprzedaż przedmiotów. Ogólnie D.N.O
szym_pl dnia kwiecień 23 2010 19:35:50
Ta gra rozweliła mi życie po pierwsze mój najlepszy kolega zagrał w tą gre i potem tylko mówił metin metin metin metin i metin i już nie chce słyszeć o metinie:upset:
szym_pl dnia kwiecień 23 2010 19:38:06
Oceniam ją -1000 z 10
ichigo997 dnia kwiecień 24 2010 17:30:49
Ja polecam all usserom lubiacym metina prov serv Csyt2 moge zrobic konto pisac mi na gg pomoge zaczac 7660707
Nepipis dnia kwiecień 24 2010 20:20:48
Zgadzam się z szym_pl
Snik3 dnia kwiecień 27 2010 10:12:32
Ta gra juz zchodzi na psy sa tam tylko hackerzy i male dzieci co caly czas ksuja
Krokiet dnia maj 02 2010 08:27:45
Ichigo997 ciebie chyba poj***** do każdego serwer są po 2 GM'y a nie jeden na wszystkie/Obraza administratora oraz użycie nie cenzuralnych słów.Warn,ichigo
PuszekPL dnia maj 12 2010 14:04:38
Lee1818 wiem po co robią privy ale tu nie jest mowa o privach tylko polskiej wersji Metina.
chlopik dnia maj 15 2010 15:24:29
Gra popieprzona nie polecam !
Vaness dnia maj 16 2010 15:10:04
Nie no ludzie nie przesadzajcie. Może metin nie jest idealną grą ale baz przesady. Ja gram dosyć sporo i choć powiem szczerze po paru miechach mi się znudziło ale jak zacząłam grać w inne gry stwierdziłam że jednak metin nie jest tak złą grą a czemu? No wiecie niektórzy nie grają po to żeby wbijać lvle itp. ale grają po to żeby poznawać ludzi. I ja jak przestałam grać w metina a zaczęłam grać w LastChaos stwierdziłam że nie warto grać bo nie znam ludzi i nie ma kto mi pomóc jakbym czegoś nie wiedziała. Znowu na metinie przyjaciół miałam od grona i niektórzy byli chętni do pomocy happy Co do GM'ów to wiedzcie że oni są codziennie ale nie zawsze o tej porze co wy np. jesteście. O eventach pisze na forum wystarcz wejść i poczytać happy
Pozdrawiam graczy metina2
342damian dnia maj 18 2010 15:07:05
Privy sa spoko
PuszekPL dnia maj 19 2010 18:15:32
Nom popieram cię 342damian ;]]]]]
sebo205 dnia maj 30 2010 13:57:56
na ktorym servie gra FuBu sir mp go to sleep albo ktoś inny popularny
Miyo dnia maj 31 2010 12:53:07
Metin 2... ta nazwa wzbudza we mnie wielkie wątpliwości... więc zalety:
- priv
- różnorodny wybór postaci
- możliwość kupienia różnych rzeczy na stronie
- grafika
- można posiadać konia
WADY:
- misje które nie mają najmniejszego sensu
- mały wybór jeśli chodzi o pancerze i broń
- zabijanie wilków i innych dzikich zwierząt :lol:
- nudna muzyka w niektórych momentach, tak że można usnąć (oczywiście jak jej nie zmieniamy)
kkazz dnia maj 31 2010 13:03:43
sprzedam konto w grze metin2 wraz z emailem na ser Monolit 55lvl woj body,więcej pod nr gg: 5604698cool
sknerus15 dnia maj 31 2010 16:39:44
Hmm gra ma dużo minusów ale nie zapominajmy że każda gra ma też + a teraz powiem wam jakie są plusiki i minusiki zacznijmy od + 1-Można łowić rybki od 30 lvl-a w wielu grach nie można ich łowić oraz tych ryb jest bardzo dużo! prawie nikt nie wie ile ich jest ,a jeśli ktoś sobie myśli ze tylko te rybki co często biorą ( nie pamiętam jak się nazywały) to są w błędzie.. podam wam parę nazw rybek które pamiętam : Węgorze Karpie tęczowa jakaś ryba też nie pamiętam jak się dokładnie nazywała..cóż tylko takie pamiętam ale jest ich naprawdę dużo happy 2 Darmowe koniki można potem z nich atakować i isć na BO(BlackOrk) czy jakoś tak... 3 Muzyki zmieniają się w każdym świecie moim zdaniem nie są takie złe ale jak kto woli.. gdyby komuś nie pasowała może zawsze sobie wyłączyć ją i np włączyć swoją muzykę chyba ze ktoś naprawdę nie lubi słuchać muzyki biggrin 4 Można robić sobie z ziół różne potki 5 Gracze chętnie expią tylko trzeba nawiązać z nimi kontakt bo kto niby chce expić jakiegoś kolesia co mówi ''Podexpisz?'' 6 Jest tylko kilka skilli lecz można je ulepszać a co więcej dodatkową przyjemność sprawiają niszczenie kamieni Metin prawie zawsze coś fajnego leci 7 Jest tylko Ninja,Sura,Szaman i Wojownik mało lecz potem można sobie wybrać u sury czy jest dobry czy zły np. sura BM jest zły 8 Jest możliwość także zawitania do innego kraju powalczyć z nimi lub pogadać Przejdziemy teraz do minusów sad 1Można być tylko człowiekiem np wojo ma taką samą fryzurę chyba że zapłaci w item shopie a głupio to wygląda jak ogląda się swojego klona 2 Teraz grają tam tylko dzieci ale można czasami spotkać osobę bardziej dorosłą oraz podskakują innym lubią ksuć itd 3 Expienie jest nudne i monotonne zabijanie masy stworków zawsze jak są questy to każdy gracz się cieszy chyba.. przynajmniej moim zdaniem 4 Dużo hackerów ale nie przeszkadzają jednak w expieniu 5 Masa ludzi Żebrze
6 Oszustów jest gromada A teraz ja coś dodam jak grałem żeby wypróbować tą grę Grałem surą i taki gostek dał mi FMS-a oraz klatę i coś tam fajnego.. można mieć niezły ubaw w lochach małp miałem range okrutny co mi się bardzo spodobało bo jak był ten most to jak we mnie walą spadam z niego ( nie wiem jak ) wtedy jest dobre wszystkich zabijam z dołu a oni nie umieją mnie trafić biggrin Dawno w to grałem więc większości nie pamiętam... PS Proszę nie wyśmiewać mojego komenta ponieważ ja nic do was nie mam wyraziłem tylko swoje zdanie i tyle może według was jest inaczej jeszcze bym coś dopisał ale i tak już dość się rozpisalem
TataTataKupa dnia czerwiec 03 2010 17:46:50
Jak określić tą grę ? żal żal żal... GMy nic nie robią z hakerami banuja tylko porządnych graczy którym raz sie cos wymskło ... Do mojego kolegi jedno dziecko neo zaczelo wyklinac gdy on zrobil to samo ten dzieciak wyslal to do administracji i ban na 1 miesiąc... poprostu żal niewarte zachodu i jeszcze ten exp :bigeek: mozna oszalec z nudow . Polecam inne gry np: AirRivals sa tam porzadni gracze w srednim wieku 25+ mozna im zaufac niestety tam z metina pare dzieci neo sie przedarlo sad no cóż jesli sie chce normalnie grac to nie zwracac uwagi no takich graczy .
PuszekPL dnia czerwiec 03 2010 20:43:32
Kolega mi powiedział,że na PL-u wprowadzono coś takiego że jakiegoś gościa z hakiem wywalają
gronek dnia czerwiec 03 2010 21:39:08
happyhappy:yes::yes::yes:ja gram w metina już od paru lat i żadko zdażały mi sie kradzieże ale jast tu mało eventów:upset: aż wkońcu zdecydowałem sie na granie na prywatnym serwie Triadica i na prawdę polecamhappy
PuszekPL dnia czerwiec 04 2010 08:06:24
Gronek na PL-u który miałeś level????
gudzo123321 dnia czerwiec 08 2010 19:50:32
Miałem na metinie 45 biggrin ale znudziło mi sie i grałem w priva moge podac link(www.novamt2.com.pl czy tam pl.com nie wazne) i to tez mi sie znudziło lecz na privie trochę szybciej leci exp i więcej dropa ( o wiele ale itemki +0-3xD) i tam nabiłem 64lvl moje pasy to gudzo123321
Hasło era123321 miłej gry xD
:lol::lol:
Tahrejt dnia czerwiec 10 2010 14:39:42
Fajna tak po 75 lvl bo sie ma nowe wierzchowce i mozna wejsc do atlantydy ale najpierw trochę sie nudzi w v2 itp wink
Mats149 dnia czerwiec 10 2010 19:50:34
A mnie te wasze komentarze nieobchodzą to jest najlepsz gra i tak bedzie :yes: :yes: :yes: wink
Tahrejt dnia czerwiec 11 2010 18:43:54
Popieram Mats149 :smilewinkgrin:
Snik3 dnia czerwiec 12 2010 15:48:22
Najfajniejsze s privy metka
majonez dnia czerwiec 13 2010 07:36:21
Ale komentów O.o wink
www222eee333 dnia czerwiec 13 2010 08:19:40
Itakita skoro twierdzisz ze nie trzeba wydawać kasy żeby mieć dobra postac to powiedz mi skąd wziasc przepustke do v2 (jedyne miejsce do expa od 60 do 70 lvl) skoro Tobie ta gra tak sie nie spodobala widzocznie nikt nie chciał z Tobą grac. Ja pamietam takie czasy jak grałam z pewna gildią mielismy ts i nie było nudno zawsze byl ktoś z kim mozna było pogadac posmiac sie pograc ale oczywiscie gracze byli nieco starsi a w gildi byly nawet rodziny jezeli znajdzie się kogos na prawdę fajnego z kim mozna pogadac ta gra na prawdę jest fajna a powolny exp nawet nie szkodzi...szkoda ze dopiero po 4 latach gra zaczyna sie w polsce rozwijac dlugo trzeba było na to czekac:/
kolo036 dnia czerwiec 16 2010 21:18:03
Ej wiek ktoś cos bo podobno 20.06.10r ma wyjsc serwer 24 i z niem zielone krolestwo
PuszekPL dnia czerwiec 18 2010 12:22:22
Ja nie wiem bo w PL nie gram wole grać na niemieckim privie gdzie wszystko jest po ang ale można spol ściągnąć ale ja wole clienta bo na cliencie wszystko jest dostępne.Na metin2united (nazwa priva na który gram)da się mieć nawet hwang+9 itp. bardzo polecam priva szybki exp można mieć 120lv i jest tam mapa wymyślona przez twórców priva że z moba może wylecieć 3kk coolcool
jerichoo dnia czerwiec 18 2010 16:17:41
Metin 2 to gra dla dzieci neo nie lubie jej ta gra to gowno nie polecam nikomu:rip:
erwinek321 dnia czerwiec 19 2010 21:11:11
ZAL ZAL ZAL GRA TAKA NUDNA ZE ZAINSTALOWALEM I SKASOWALEM ZA 20 MIN I niemowic ze Tszeba dlugo grac żeby było fajne bo to jest dno gragika 6/10 dlamnie program skilowania zjebany program pk zjebany wszystko zjebane!! nieoplaca sie sciagac:sleep:
PuszekPL dnia czerwiec 22 2010 11:50:38
Erwinek321 dlaczego odrazu musisz mówić takie słowa wystarczy napisać że gra się nie podoba a nie odrazu żal,żal,żal itp.coolcool
dupalasiu dnia czerwiec 22 2010 12:00:14
Opisy nie których użytkowników są zupełnie nie udowodnione a co lepsze piszą, że gra jest żalowa bo chyba nie wiedza co to dobra gra mmorph.Opisy typu Grafika 2/10 i Metin to gra gdzie się ciągle napierd... to są nooby i ich powinna sie tępić. Bo po to jest gra aby się w niej wbijało lv a nie obijanie się i żebranie itemow od innych graczy. Moim zadaniem Metin2 jest jedna z lepszych gier MMORPG co potrafię udowodnić poniższymi argumentami.
1. W tej grze jest bardzo dobra grafika
2. Ta gra jest o tyle lepsza od innych gier gdyż można bić więcej
niż jednego mooba.(wtedy idzie szybciej exp)
3. W grze sa tak zwane podziały mobow ( zwierzeta,ludzie i potworki)
4. Dla dodatkowego poprawienia grywalności w tej grze umieszczono metiny z których dropia fajne itemki biggrinbiggrin
5. Fajne rozbudowane skille
6. Różne dodatkowe atrakcje takie jak łowienie ryb czy kłucie ród
7. Bronie i zbroje ulepsza sie u kowala co daje w tej grze większego wciągnięcia sie poniewaz samemu mozna zapracować na jedyna w swoim rodzaja broń lub zbroje i potem ja sprzedać za dużą ilość yang
7. Gra chwali sie dużą popularnością i co z tym idzie duża ilością graczy happyhappy
8. Lepszego rodzaju Bronie dropi się samemu takie jak FMS czy RIB
9.W tej grze jest bardzo dobra atmosfera

Żygać mi sie chce jak widze opisy typu gra żalowa ,slaba grafika
slabo idzie exp czy wkur.. mnie kowal co wszystko pali :upset::upset::upset::upset::upset::upset:
Takie opisy wsaccie se w dup... i grajcie se w 4story lub Lastchaos
bo to sa gry stworzone dla was z bardzo ułatwiony poziomem dla nobów takich jak wy :lol::lol:

Ogólna moja ocena tej gry to 6 biggrinbiggrin
cineq123 dnia czerwiec 22 2010 13:03:04
Sprzedam konto w metin2 Lub wymienie za konto w nostale 44lvl+ lub mały lvl wysoka Profa smiley
chichu07 dnia czerwiec 22 2010 17:36:45
Dupalasiu widząc twój koment musiałem sie zarejestrować biggrin
Co do twoich argumentów :
1. W metinie nie ma dobrej grafiki i to widać , ale jakoś odrzucającej też nie biggrin
2.W wielu innych grach można bić dużo mobków przeważnie we wszystkich , w Cabal Online można nawet po 20 sztuk na raz.
3.Ten podział jest bez sensu bo jest 10 rodzajów Glodnego Psa tylko że inne mają inne kolory .
4.Grywalności to nie poprawia.
5.Fajnie roznudowane skille to napewno nie metin . <a href=http://www.youtube.com/watch?v=1Gck4h_UtVM&feature=related>Skille z Cabala</a>
6.To jest jedyny plus który tu widze.
7.We wszystkich grach jest to samo.
8.Post jak wyżej.
9. No zwłaszcza jak sie widzi mase hackerów i dzieci neo.
;D
O to moje zdanie .
chichu07 dnia czerwiec 22 2010 17:37:47
5.http://www.youtube.com/watch?v=1Gck4h_UtVM&feature=related
karej dnia czerwiec 22 2010 21:00:24
wedlug mnie ta gra jest na 3/5 bo da sie w nia grac ale jest do kitu trochę biggrin ale przynajmniej nie jest to gra ala tibia... biggrin
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 09:06:34
Chichu07 po twojej opini moge wnoskowac ze nigdy nie grales w metina tylko przepisujesz opisy od innych uzytkownikow .
1 nie ma tam 10 rodzajow glodnego psa bo sa tam tez tygrysy niedzwiedzie dziki itp potym mozna zauwazyc ze nie wiesz co to metin
2. grywalnosc tej gry jest zajeb... bo gra tam bardzo duzo graczy co czyni ta gre popularna
3. Cabal Online tej gry nie bede ocenial jak nie grałem i ty tez nie powinienes oceniac metina bo tak na prawdę nie wiesz co to metin :bigrazz::bigrazz::bigrazz:
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 11:33:45
Dupalasiu niezgodze się z tobą gra jest popularna bo jest po POLSKU co do moobów po co dziki pies i glodny zabłąkany pies bez sensu lepijej zrobic innych mogów a nie jakies inne odmiany i zgadzam sie z chichu07
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 12:22:59
Tworu1 i tu sie mylisz. Żyje w polskim kraju i chce grac w Polskie gry ,a że jedyna dobra grą w polskiej wersji jest metin 2 no to trudno.
biggrinbiggrin

A poto wlasnie jest dziki pies i glodny zablakany pies , dzik ,niedzwiec,dzikusy itp aby gra była jeszcze ciekawsza a nie taka smetna ja 4story czy Lastchaos:confused::confused:
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 12:30:41
Haha dobra gra. grafa słaba świat mały w huj odmian tego samego moba(po co) tylko 5 skilli kazdy tak samo wygląda(jedynie fryzy które się kupuje za własne pieniadze) i to niby jest dobra gra?? śmieszny jestes jeszcze mozna by dużo ywmieniach wad teh gry:lol:
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 12:31:57
wymieniać* /\
|
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 12:36:05
Ośmieszsz to sie ty na tym forum swoimi pogladami przeciwko tej gry chlopie wes skoncz ic do mamy obroc hohla makaron i ic grac w mario bo to gra siegajaca twojego poziomu intelektualnego koncze juz z toba bo pomalu robi mi sie ciebie żąl :lol::lol:
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 12:39:23
Haha już pretekstów ci brakło?? to mi icebie zal
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 12:41:51
Hah jakich pretekstów. Ty nawet nie umiesz pojechac doswiadczonego gracza czemu ci sie wogule nie dziwie .:lol:
Jak jestes taki madry to wymien jakas gre ktora jest twoim zdanie dobra ??
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 12:43:52
np. Aion
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 12:48:36
Podasz link do tej stronki bo jakos ta gra nie zuca sie w oczy ?
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 12:50:21
http://mmorpg24.net/readarticle.php?article_id=249
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 12:57:43
No to tak grafika spoko ale instalka 9 GB to trochę za duzo.I pozatym gra platna i nie jest w polskiej wersji jesykowej a szkoda sad
tworu1 dnia czerwiec 23 2010 13:02:04
No ale warto zaplacic 50zl a angielski nie jest potrzebny tylko słówka helm me in quest/ buy sell itp. bo prawie wszystkie misje mozesz sobie na mapie zaznaczyc
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 13:03:37
Kurcze pogral bym sobie w nia tylko te 9 GB instalki to mi sie sadsad bd sciagac w hu.. dlugo
dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 13:04:30
Dupalasiu dnia czerwiec 23 2010 14:01:08
A ma ktoś moze gre podobna do metina o takich samych wymaganiach
kongs dnia czerwiec 23 2010 21:56:15
Tak się wyżywacie na Metinie że aż miło słychać!!biggrin
Metin to szajs :upset: co wiem od dawna.
tylko słychać tam nobów na globie razzlease free item
dupalasiu dnia czerwiec 24 2010 09:54:57
Wiesz co kongs wes skoncz bo kur.. robisz sie nudny tymi swoimi pogladami pewnie jest tak ze ty masz 10 lat spodobalo ci sie 4 story i teraz kometujesz wszystkie gry .Ic zlisz deche a szaj to zrobila twoja stara CIEBIE .
Ile tobie trwalo przetlumaczenie to na jezyk angielski ?:lol:
Nezaell dnia czerwiec 27 2010 21:54:43
Metin na początku nie był złą grą ale kiedy doszły dzieci po 6 lat gra zeszła na psy.te nooby są po prostu żałosne
Xanter dnia czerwiec 29 2010 12:09:40
Metin2 ? Największy syf.
Pełno botów, cheaterów...
Na każdym kroku chcą każdego okraść.
Yangseller'zy przez nich ceny skoczyły o kilka KK...
GA/GM nic z tym nie robią.
1/10
burzak111 dnia czerwiec 29 2010 19:01:36
Dzieci Neo lubią metina więc widać 10% tutaj to dzieci neo 90% mądrzy ludzie
broda113 dnia lipiec 01 2010 00:09:19
Ta gra to masakra ogólnie bardzo mało skili i glupio sie je podnosi na wyższy poziom
bardzo monotonna
dluuuugo sie wbija lvl noi oczywiscie kowal którego nigdy nie zapomnimy po spaleniu FMS+9 xP
WilKu0904 dnia lipiec 01 2010 15:52:59
Eh gierka przepelniona zberakami tam graja dzieci 7 letnie :uhoh: i caly czas tylko pokazalywaly mi sie PW "PODEXPISZ?" gra lda ludzi o slabych nerwach a po za tym sa bugi maly exp i OGROMNA ILOSC HACKEROW i szmat ktrore pkuja :sourgrapes:
adusia102 dnia lipiec 01 2010 17:39:01
Tam nie da się grać... grałam tam z 1,5 roku i dopiero bo tych latach przybywało noobów i kowal ciągle zwalał... więc rzuciłam to i gram teraz w Secound Life , mam zamiar pobrać King of Kings jak wejdzie full download a nie test ;/ Aktualnie jest tam CLOSED BETA
PS: Dziś 1 lipieć 2010 biggrin
Calvex dnia lipiec 02 2010 16:06:53
Ha ha co ta gra tu robi ? jedna z najgorszych gier w historii zaraz po Tibii 1/10
ProQox dnia lipiec 03 2010 17:30:06
Noobów jest nawet więcej niż w tibi ^^
panmenel dnia lipiec 03 2010 17:55:58
Hmm ta gra wcale nie jest denna tak jak mówicie oceniacie ją po okładce w ta grę trzeba dlugo grać poznać ją do końca i zrozumieć dopiero wtedy mozna ją ocenić ale cóż niestety ja musiałem z ta grą zerwać choć grałem w nią 3 lata przez te 3 lata była świetna jak zaczynałem były tylko 4 serwery.Nie wróć 3 serwery 4-ty pojawił się na 2 dzień xD. Niestety ta gra została doszczętnie zepsuta przez noobów a szkoda bo kiedyś była cudowna::uhoh::no::sourgrapes::rip:
broda113 dnia lipiec 05 2010 00:23:14
Ja mialem na tym 40lvl i mi GM skasowali konto nie mam pojęcia dlaczego grałem archem jako lur xP
NikuUuS dnia lipiec 05 2010 14:44:56
Ja myśle tak...
Metin2 to największe internetowe skupisko nobów, złodziei, dzieci neo, hackerów itd., itp. ...
-Za łatwo wbić poziomy
-Zadko kiedy można spotkać normalnego człowieka
-Misje- Zabij, Zbierz, Pójdź, Przynieś
-Wszystko jest drogie
-Codziennie kilka kont jest okradanych
-Chat jest miejscem spamu i wyzwisk
-Mnóstwo bugów
-Mnóstwo hacków
-Czyste Chamstwo
-Nie można liczyć na pomoc GM i innych graczy
-Mało skilli
-Mała różnorodność postaci
-Mała różnorodność przy tworzeniu postaci (4 postaci kobieta lub mężczyzna i na tym koniec)
-Marne nagrody za wykonanie questów
-Przy słabych komputerach lagi nawet do kilkunastu sekund
-Monotonne zabijanie mobów
-Powyżej 40 poziomu można już tylko zabijać moby...
Minusów jest więcej, ale mi się już nie chce pisać ...
Poza tym co napisałam ta gra jest poprostu żałosna :|
FanMMORPG dnia lipiec 07 2010 12:21:32
Zgadzam sie z wami noby wszystko rozje**** zal mi tej gry nie polecam/Warn za wulgaryzmy.Ichigo
tworu1 dnia lipiec 08 2010 12:43:44
Jak grałem w metka to Kiedyś przez "wojne" w ekipe M2, 5 tysięcy kont zostało zbanowane za nic.
hehe zjebana jest ta gra
MegaGigaPL dnia lipiec 08 2010 22:37:14
Grałem w Metka dość długo ... coś ponad 2 lata może 2,5. Jest wiele noobów, hackerów, itp. Ale gra jest naprawdę wciągająca. Jak dla mnie 3 na 5.
xxmateuszxx13 dnia lipiec 09 2010 12:19:54
Najgorsza gierka mmorpg jaką widziałem!!! :upset:
tester dnia lipiec 09 2010 18:50:16
Grałem chyba jakieś 7 miesięcy - trochę mnie wciągnęła ale jak się chce mieć naprawdę dobry lev. to trzeba poświęcać wiele godzin swojego życia (...naprawdę BARDZO WIELE godzin)
czesioPL dnia lipiec 10 2010 18:11:43
Muszę wam powiedzieć metin2 to bardzo dobra gra dla dzieci i każdy kto w nią gra to według mnie dziecko ta gra jest tylko dla nich stworzona. Metin2 to jedno wielkie nieporozumienie grałem w nią 2dni i powiem tak znudziło mi się po 1h. Ta gra ma wiele ----------------------- a mało + to wymienię[small]
zacznę od + Dużo graczy (jednak 99% to dzieci wiec mało poważnych graczy
to tyle jak z ++++++


a teraz -----------------
-dużo bugów
-dużo hacków
-dużo dzieci
-kowal wszystko pali
-słaba grafika
-codziennie konta hackowane
-mało postaci
-gra to wielka pomyłka
ps

zaraz ktoś to gra w to napisze
ta gra jest bardzo dobra jak nie umiesz grac to nie graj ja grałem w dużo gier mmorpg i ta gra to pomyłka
burzak111 dnia lipiec 11 2010 20:31:48
Ci co nie umieją pisać i mówią że metin jest fajny to widać że to dzieci neo
Adeqs dnia lipiec 11 2010 23:20:13
Powiem tak: grałem i było fajnie ....przez pierwsze 2 tygodnie ... potem gra sie na prawdę zaczyna nudzic ....

niektózy mowia ze gra sie zaczyna od 40 lvla ale ja grałem i mnie gra nie zachwyca
tomek1122 dnia lipiec 12 2010 15:02:54
Gra dobra tylko do 30lvl potem sie expic nie da i to nie prawda ze gra sie zaczyna od 40lvl wtedy jest jeszcze gorzej
burzak111 dnia lipiec 12 2010 20:22:04
Dla polewy se sciągne i se poszukam serwa priv XD
tomek1122 dnia lipiec 13 2010 13:47:03
To takie gra jest beznadziejna a minusy moim zdaniem sa takie
-kowal wszystko jara.
-slaby exp.
-misje to ciagle prawie to samo.
-same boty nooby dzieci neo itd.
-wszystko drozeje przez yangsellerow od których mozna kupic 1kkk za jakies 40zl.
-admin sie nie pokazuje.
-prawie nigdy nie ma eventow a jak sa to tylko 40-70lvl.
-admini olewaja botow cheaterow itd.
-stoi sobie admin na srodku m1 kolo nnniego yangsellerzy a on to ma w dupie.
-pelno oszustow np zmiana yang przy trade albo to z wyrzucaniem tej rzeczy w wyrzucasz inna pewnie znacie ;D
-strasznie malo kasy leci i ciezko cos kupic.

powymienialbym jeszcze ale mi sie nie chce a plusy sa takie ze ich brakbiggrin
Maslak dnia lipiec 13 2010 17:56:56
Graliście w tą gre w godzinach nocnych? Ja grałem i własnym oczom nie mogłem uwierzyc... botów było tyle, że nie potrafiłem ich wszystkich zliczyć :sourgrapes: a co do cheaterów to to samo. co druga osoba miała multi hack.. :lol:
czapka007 dnia lipiec 14 2010 18:00:50
Jak dla mnie to ocena dla tej gry 3/5 oceniłem tutaj : grafikę, różnorodność skili i jakość profesji .

Jeśli chodzi o grafikę ocena 4/5, jeszcze jakieś 2 lata temu grafika była przerażająca, te ciemne i puste mapki, krajobrazy i mooby. Lecz autorzy gry postanowili to zmienić, postanowili nam umilić grę jak to tylko było możliwe.

Przy ocenie skili brałem pod uwagę jak już mówiłem różnorodność jak i ilość. Niektóre skile były wręcz identyczne, przykład: Sura Wp i Bm Mroczna Strefa i Mroczna Ochrona. Ocena skili to 3/5

Jakość Profesji była według mnie oceniona na 5/5 ponieważ autorzy nie chcieli przesadzić z ilościom drobiazgów i samom ilościom postaci.

Wszystkie te rzeczy nie umywają się do problemu jaki stworzyliśmy my sami, czyli Chaty i Boty. Nawet założona przed kilku tygodniami tarcza anty Hackerska nic nie zdziałała przy ilości nieuczciwych graczy. Po części jest to też wina Gm-ów którzy nie poczynają dalszych działań przeciw Cheatom i Botom.

Jeśli chodzi o Eventy to kilku moich poprzedników nie miało racji gdyż Event jest prawie codziennie tylko przy ilości serwerów Event na jeden serwer przypada co tydzień lub dwa tygodnie. Lecz większość Eventów jest od 40 - 70 lvl często pojawiają się Eventy bez limitu lvl.

To była moja opinia na temat gry Metin2 PL

PS : Nie zachęcam ale i nie zniechęcam ( wole priwyrazz )
CrianCrash dnia lipiec 16 2010 16:46:42
Jak dla mnie totalnie nie udana gra ! ;/ kiedyś mozna było grać teraz same dzieci tam biegają ktore wyzywają innych i nie umieją grać w party .Grafika słaba , sama gra tez raczej nie zachwyca ,a pvp nie widze w tym nic szczegolnego . 1/5.
Kyushin dnia lipiec 17 2010 12:16:52
Jak dla mnie 0/5 zbanowali mnie bez powodu i od tamtego czasu odradzam każdemu kto w ogóle pomyśli o ściągnięciu tego czegoś. (Nie powiem "gry" bo było by to obraźliwe dla gier.
Kizik dnia lipiec 18 2010 22:11:48
Chopcy powiem jedno ta gra jest P******* nie instalowac jest do dupy:rip:
mentalix dnia lipiec 19 2010 19:37:01
Gram w tą grę już ponad 4 lata jest fajna ale tylko na prywatnych serwerach tam gdzie w sklepie można kupić prawie wszcystki i exp leci np 1000% razy szybciej tak jak i yangi najlepszą rzeczą w tą grze są gildie do których można przyjąć ludzi i robić wojny przeciwko innym gildiom :yes::yes::yes:
AvesPL dnia lipiec 20 2010 08:47:24
Powiem Jedno Zawsze Chce Się do niej wrócić ale jak wrócisz to ci Się nie Chce Grać.
sami4001 dnia lipiec 21 2010 16:42:01
Ta gra była kiedys fajna ale tera jest do kitu kowal ciongle spala i spala.I inne wkurzajonce rzeczy:upset:
kondzio9595 dnia lipiec 21 2010 21:47:57
Aaa mnie to tam nie obchodzi co wy piszecie grałem z tydzień (no bo nie za dobrze gram) alee... wbilem w koncu 34lv na metku xDbiggrin
kefirek94 dnia lipiec 21 2010 22:04:54
1/10 żenada
Allandar dnia lipiec 22 2010 23:15:12
LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JAK W TO MOZNA GRAC TO JEST BEZNADZIEJA NAJLEPSZE SĄ KLIMATYCZNE GRY A PRZYNAJMNIEJ NIEMA TAM JĘZYKA TYPU NOB FRAJER LESZCZ WON ŻAL CHCECIE GRE PROSZE SA TU 4 ZAROMBISTE LINEAGE2 AION ROHAN I COMBAT ARMS
Allandar dnia lipiec 22 2010 23:16:37
"4 ZAROMBISTE LINEAGE2 AION ROHAN I COMBAT ARMS" na prawdę polecam wink
Simek1 dnia lipiec 23 2010 09:12:32
Gra nudna:
-Mało klas
-Mało skili
-Kowal wszystko psuje
-Dużo noobów
fuksin dnia lipiec 23 2010 12:48:46
:upset: :upset::confused::upset::upset::upset: ta gra to jedno wielkie dno szukam priv piszcie na maila kamil2.1997@o2.pl jak byście coś mieli
kubala17 dnia lipiec 31 2010 21:55:14
Dziadowa gra... Lepiej w nią nie grać i nie marnować czasu na takie dziadostwo
PuszekPL dnia sierpień 01 2010 11:08:51
Najbardziej mnie wnerwiało to że jednego dnia ulepszał a następny tydzień spalał,albo że się napiszę na wołaj lub normalnie to odrazu przychodzą wiadomości od hsfdahsg4j i piszą jakieś strony i jeszcze boty mógłbym wymieniać setki powodów dlaczego mi się metin2 nie podoba.Ogólnie metin2 jest do bani Cabal jest o 100x razy lepszy.
serinabomb dnia sierpień 02 2010 08:30:41
Przestałem grać w metina2 powody:jest wiele noobów,wszystko jest droższe np.bodzio kosztował 1kk-1.4kk a teraz 6kk-6.5kk na serwandesie,GM raz na rok na rok a może pół roku pojawia się w m1,i ostatni powód ciągle mie okradali.Z tych powodów ludzie przestają grać w metina2razz
Snik3 dnia sierpień 02 2010 14:11:54
Tam mozna powiedzieć ze GM niema i ludzie robia co chca
WaveS112 dnia sierpień 02 2010 16:40:49
Kiedys to,to była gra!! JAK dla mnie to HIT
no ale GF ja zrypalo ;(((
Nordmarczyk dnia sierpień 06 2010 23:29:59
Jest to najgorsza gra mmorp świata zje**** grafa monotonna beznadzieja i dno, żałosne od razu po wydaniu moze miala cos w sobie wyjatkowego ale gracze hakerzy przeciarzenia serwerów tak ja zje**** ze jest to najzalosniejsza gra mmorpg.mad
niCkprzezduzeC dnia sierpień 07 2010 10:41:27
@ka23per18
Mogę Ci tylko pogratulować tego, że reprezentujesz typowy poziom nooba grającego w Metina, tzn.: spamujesz, wyzywasz wszystkich od nupow, mimo że pisze sie noob i sam nim jesteś, dodatkowo ortografia stanowi dla ciebie czarną magię. Jak czytam twoje teksty to mi przykro ze 10 letnie dziecko może upaść, aż tak nisko .

Co do gry to przypomina mi ona Tibie w wersji 3D,a poza tym nie podoba mi się w grach tego typu , że pvp to bezmyślne naciskanie trzech klawiszy i stanie w miejscu. Więcej nie mogę napisać o tej grze bo w nią nie grałem i nie zamierzam. Pewnie zaraz przeczytam teksty w stylu rnie oceniaj jak nie grałeśr1;, ale nie musze grac w grę aby widzieć i wiedzieć ze jest zwyczajnie słaba tak jak i większość koreańskich czy tez japońskich gier mmo.
WaveS112 dnia sierpień 07 2010 16:05:52
Nie zgodze sie z PANEM a tak w ogole z dzieciakiem Nordmarczyk.
Kazdy ma inny gust do gry. Widac ze gra ci sie nie podoba ,ale nie musisz sie odrazu zachowywac jakis 10 letni dzieciak!!
Nie wiem jak pozostalych ale rusza mnie to razz
ja oceniam gre 5/5 mimo tego ze GF ja zrypalo happy
POZDRO <3
Tymeksilvo dnia sierpień 07 2010 19:42:11
Nudy.
szym_pl dnia sierpień 09 2010 10:03:12
Porombana gra nie ma co pisać:mad::upset:
daniell0 dnia sierpień 11 2010 11:32:59
Gra jest zryta dla dzieci od 8lat. Beznadziejnie się gra i szybko nudzi
nie polecam !
Zuczek dnia sierpień 12 2010 00:33:02
LUDZIE ZACZNIMY OD TEGO ZE TAKIE GRY SA BARDZO NIEBEZPIECZNE NIEWIEZYCIE PODAM KILKA POWODOW

1BARDZO WCIAGA
2DZIALA JAK NARKOTYK ( W MATINA GRA MASA TAK ZWANYCH PO POLSKU NO LIFE
3WIELE OSOB KOMBINUJE CO ZROBIC żeby ZDOBYC KASE NA TE GRE
4OSOBY KTORE W NIA GRAJA CZESTO ROBIA SIE AGRESYWNE
6WSZYSCY GRACZE WPADAJA W TOTALNY NALOG

JA OSOBISCIE NIE POLECAM GIER POLSKICH PONIEWAZ GLOWNYM CELEM GM (GAME MASTER) TAKICH WLASNEI POLSKICH GIER TYPU 4STORY CZY WLASNIE METIN2 JEST ZRYWANIE Z NAS KASY I TO JAK NAJWIECEJ A JEZELI ktoś DA NA TE GRE BARDZO DUZO KASY TO LATWO MOZE STRACIC SWOAJ CIEZKO WYPRACOWANA POSTAC NA JEZELI JAKIS HACKER MU JA ORKADNIE A TAKICH JEST DUZO W GRZE 4STROY I WIELU INNYCH SA ZAWODOWI HACKERZY KTORZY SA SCIGANI PRZEZ POLICJE I GM MOZE ROWNIEZ ZBANOWAC CI POSTAC ZA BYLE CO A TY MOGLES NP WYJSC SWIERZO OD KOWALA Z ALL EQ +9 Z DOBRYMI BONAMI I PRZEZ BLAD GM MOZESZ TO WSZYSTKO STRACIC

A JAK ktoś SIE na prawdę W TE GRE WCIAGNIE I POSWIECI SWOJEJ POSTACI DUZO CZASU TO JESTEM PEWIEN W 10000% ODBIJE SIE TO MU NA PSYCHICE I PRZEZ TE GLUPIO GRE BEDZIE UWAZAL SWOJE ZYCIE ZA ZMARNOWANE... JA SAM WPADLEM W NALOG W GRZE 4STORY I TAK na prawdę JEZELI CHODI O WYKONANIE GRY TO NIE MOZNA JEJ NIC ZAZUCIC ...ALE JEZELI WACHACIE SIE MIEDZY 4 STORY A METINEM W CO ZACZAC ZDECYDOWANIE POLECAM 4 STORY BO W MATINEI BARDZO LATWO MOZNA WSZYSTKO I SZYBKO STRACIC

A NA KONIEC JESZCZE PRZYPOMNEINEI!!! NIE GRAJCIE W TAKIE GRY BO na prawdę NEI BEDZIEICE MOGLI PRZESTAC!!

POZDRAWIAMwink
tajsik1 dnia sierpień 19 2010 13:45:53
Grałem wbiłem 33lv , ale teraz przerzuciłem sie na inne gry , tu jest za duzo hakerow : hakli mi juz 18,24 i 19 lv . gra jest nieubezpieczona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:upset: nie grajcie! duzy lv wbijecie i wam hakna nawet jak hasla nie podacie!:no:
tajsik1 dnia sierpień 19 2010 13:46:46
Ona jest zreszta glupia! :yes:
madzia109 dnia sierpień 20 2010 18:07:01
Teraz na metku pełno noobów ;/
dawid8004 dnia sierpień 20 2010 19:42:53
Ja myśle tak...
Metin2 to największe internetowe skupisko nobów, złodziei, dzieci neo, hackerów itd., itp. ...
-Za łatwo wbić poziomy
-Zadko kiedy można spotkać normalnego człowieka
-Misje- Zabij, Zbierz, Pójdź, Przynieś
-Wszystko jest drogie
-Codziennie kilka kont jest okradanych
-Chat jest miejscem spamu i wyzwisk
-Mnóstwo bugów
-Mnóstwo hacków
-Czyste Chamstwo
-Nie można liczyć na pomoc GM i innych graczy
-Mało skilli
-Mała różnorodność postaci
-Mała różnorodność przy tworzeniu postaci (4 postaci kobieta lub mężczyzna i na tym koniec)
-Marne nagrody za wykonanie questów
-Przy słabych komputerach lagi nawet do kilkunastu sekund
-Monotonne zabijanie mobów
-Powyżej 40 poziomu można już tylko zabijać moby...
Minusów jest więcej, ale mi się już nie chce pisać ...
Poza tym co napisałam ta gra jest poprostu żałosna smiley
arek222 dnia sierpień 21 2010 23:51:54
Dawid8004 do tego co napisałes :

-za łatwo wbić poziom --> może łatwo wbić pierwsze lvle 1-40 potem zaczyna sie masakra happy osobiśie mam 82 lvl ( dodam że nie trzeba być nolifem ... gram w metina jak wróce z pracy , około 2 godzin dziennie
-rzadko kiedy można spotkać normalnego człowieka--> nie tak rzadko happy ja jestem normalny , tak samo moja gildia i wiele innych osob happy
-mało skilli---> może i mało ale mozna je rozwijać do usranej śmierci happy

Co do reszty Twoich uwag zgadzam sie w 100% happy co chwile ktoś zostaje okradziony , bardzo duzo osob ma hacki , monotonne zabijanie mobów , mało zróznicowane zadania , jak chcesz byc uber pro kox musisz kożystac z mikrotransakcji ( osobiście nie wydałem ani złotowki ), chamstwo jest na porządku dziennym.Ale cały urok gry tkwi w kowalu ... xD

Odradzam gre osobom o słabych nerwach happy oraz tym ktorzy chca szybko być pro razz rozwijanie postaci trwać może latami a to podchodzi pod nolifienie.
Nordmarczyk dnia sierpień 23 2010 00:49:38
nigdy niegrałem w ta gre zagram chociarz jej nienawidze i jest do dupy zagram aby zobaczyc co z ni nietak wszystkie minusy znajde
Tahrejt dnia sierpień 26 2010 16:03:35
A mi sie podoba ma sie słabe nerwy ale sie szybko mozna uzalenic i te nerwy nic nie dają żeby przestac grac :smilewinkgrin:
sebek96 dnia sierpień 27 2010 08:30:44
+duża ilość potworów
-monotonne zabijanie ogromnej ilości potworów
ktoś przy tworzeniu recenzji popełnił błąd.

Moje zdanie o grze, grałem w to i jak najbardziej nie polecam, czemu?
Dużo cheaterów i spam botów. Jeśli ktoś ma kasę to kupi na allegro 400kk za 100 zł a nawet mniej. Dużo dzieci neo, grałem 2 lata temu i było fajnie, teraz jak sie przejdzie tam przez miasto to na pewno 2-4 osoby poproszą o item.
Moja ocena gry: 2/5.
Ja Tylko Do oceniania dnia sierpień 27 2010 11:05:21
Gra nawet fajna jest mam 30lvl ale mnie wkurza kowal spalił mi jesionka 5 razy! i zbankrutowałam ;(( a i mam pytanie jak włączyć priv serwera ściągnełam i nie umiem się zarejestrować i go włączyć proszę o pomoc :confused:
PuszekPL dnia wrzesień 10 2010 14:12:50
@Ja Tylko Do Oceniania masz metina z 2008r.?
MrSniegu dnia wrzesień 12 2010 10:19:17
W tej grzę za dużo jest Hakerów!! Po prostu nie, polecam tej gry. :sleep:
kisiel2149 dnia wrzesień 18 2010 14:44:47
Nie wiem czemu ale każdy mówi za wolny exp. Jak to ? przecież w tydzień da się 50 lvl wbić. A czity które niby są to nie czity . Nie każdy działa i połowa to keyloggery. Więc polecam grę jest spoko xD
MrSniegu dnia wrzesień 22 2010 13:06:10
91Level, miałem gildię też, wszystko się rozpadło grałem na Monastyr ;(2 Lata, temu to było.
Asantis dnia wrzesień 24 2010 09:36:12
Tak wpadłem tutaj z ciekawosci biggrin
i znowu spotkałem 2 grupy ludzi - tą przeważającą grupe dzieci metina , i tych trochę mądrzejszych , którzy i tak przy krótkiej dyskusji zniżają sie do poziomu tych pierwszych ..razz

tarzałem sie ze śmiechu ciągle , zwłaszcza gdy czytałem posty tego który sie podszywał pod SirMamuta , ..biggrin biggrin
MrSniegu dnia wrzesień 25 2010 15:54:23
... Mówisz, o mnie? Jeśli tak to wogólę nie na widzę Mamuta :-) I, nie podszywam się pod Mamutem i, nie jestem żadnym dzieckiem Metina2

Caisz? ... *.*
damianelo dnia październik 02 2010 17:42:34
Grałem 2lata i miałem 18kontclap
stanicha dnia październik 03 2010 11:49:15
siema
na moje gra na PL'u jest zalosna jesli ktoś zna jakis dobry priv to niech tu napisze razz
arturdzie dnia październik 06 2010 20:42:53
E ja nie lubię metina2 bolę 4Story bo metin2 ma więcej minusów nic plusy.mad
DZ1230983 dnia październik 13 2010 17:44:25
Metin2 dla mnie nawet spoko niewiem czemu metin2 normalny 5/10 a priv avalonmt2 w sumie to 9/10 praktycznie 0 noobkow wielki +
jim pawlo dnia październik 17 2010 00:10:46
Metin 2 jest grą dla osób mądrych ,które grają jak należy bez żadnych hacków na exp , itemy , kase .
Dużo dzieci grają w tą gre i używa różnych programów hakerskich oszukując gre . Nie po doba mi cie to dlatego że niektórzy grają jak należy czyli sprawiedliwie i sumienie pracują na pożądany LVL .Ja gram w tą gre prawie od początku gdze było trzy servery a nie jak dziś 25 serverów ja gram na 1 czyli na Monastry
wbiłem tam 58lvl ta postać jest moją 6 dlatego że nie umiałem dzielić umiętności ani skill wybierać jak należy .Teraz w metina 2 grają przedszkolaki napokowane różnymi programami do oszukiwa używając botów jest sie botem -dzieckiem Matrixa i różnego określenia oszustów .Moje ocena dla metina2 jest 10/11biggrinsaddull
adasko2335 dnia październik 18 2010 20:38:08
Metin2 był fajną grą 2 lata temu teraz przyszli dzieci , Gm dziecko z banował mnie do 2020r niby za czity choć nie miałem i nawet dowodu nie miał.. kolejne drogie itemy jak ja grałem ku aura miecza kosztowała 200k teraz 2kk+ coś nie tak ? ;/
SmokxxxxTITAN dnia październik 20 2010 14:47:12
Daje 3/10 wole TITAN r.o.s.e
ralmoo dnia październik 21 2010 13:09:18
Metin to jest fajna gra lecz trzeba miec gildie z pozadnymi ludzmi i najlepiej miec ts lub ventrillo i musisz pogadac z szefem gildii to zobaczy czy jestes dziecko czy nie a jak nie to bedziesz tak pisal ze '' Same nooby cheaterzy i boty '' btw jest 2 gm na serwa i oni maja do biegania po trzech krolestwach + dzieci piszace im ze niby cheater gdzies jest żeby go tylko zobaczyc -.- i pomyslcie 3 razy zanim cos powiecie... to tyle z mojej strony..
szymas123456 dnia październik 21 2010 19:51:29
Żal żal i jeszcze raz żal 1/5 nie polecammad
ralmoo dnia listopad 05 2010 13:25:46
-.-Zal mi was ludzie -.- piszecie ze sie ciezko lvl wbija 0.o?
ja wbilem sam od 0 do 65 lvl w niecaly miesiac i trzeba umiec grac a nie jak niektorzy z was robia czyli do 20 na wilki/niedzwiedzie pozniej do 40 w m2 na dzikusach -.- nie po to tytle map zostalo zrobionych żeby expic na 2 tylko ...
A co do cheaterow i botow to nie lezy po stronie GA/GM żeby to usuwac tylko po stronie GF(Game Forge) wydawcy gry...
Volter dnia listopad 10 2010 18:27:33
9.5/10!!!!!!! MAM 74lvl Metin2 rządzibiggrinbiggrin
ja2552 dnia listopad 11 2010 08:20:57
Metin2 to najgorsza gra MMO RPG powiewasz wbilem 2 postacie
jedna 59 druga 56 i jakiemus kolesiowi sie nie spodobalo ze mialem dobre itemki i sredni lvl to mi zaje.. konta oby dwa ten metin2 spadl na psy kiedy zaczeli hakowac i dodali zeczy na 80lvl + metin2 to syf stracilem na niego 2 latacool
dawides9 dnia listopad 13 2010 22:36:48
Powiem o tym tylko 1 słowo SYF nic więcej sie nie wypowiem... stracilem w tej grze 1,5 roku siedzienia na postaci... DNO 0/10 dulleekrofl
Kilos dnia listopad 13 2010 23:41:24
Nie jest do dobra gra, szybko się nudzi, nic ciekawego, błedy w tłumaczeni, tak ja kolega napisał nademną jest to SYF.Nawet skakać nie można co się czasem przydaje
JestemKaskaderem dnia listopad 14 2010 14:48:19
Metin2 nie jest syfem, nie jest też genialną grą. Jest dośc przeciętny, ale na wersji PL gra tyle dzieci, które pierwszy raz widzą MMO że aż się odechciewa grac... Dodam też że gra w innych państwach świata nie jest bardziej popularna niż taka Luna Online. W Polsce ludzie robią z tego nie wiadomo jaki cud gier komputerowych bo poprostu nie grali w prawdziwe MMO, które nie jest po polsku...
Goryczek12 dnia listopad 17 2010 18:18:30
Metin2 to spoko gierka tylko tyle dzieciaków w to gra i noobów sad a najbardziej wkurzające jest to że bijesz bossa ktoś podlatuje i ci go bije albo daj trochę kaski i sięszybko nudzi bo bijesz te potwory i bijesz ja doszłem do 46 lvlu ninją i mi się odechciało grać
JestemKaskaderem dnia listopad 17 2010 20:28:42
Chyba miałeś na myśli ''doszedłem''
JestemKaskaderem dnia listopad 17 2010 20:41:27
Ahh... Jeszcze zapomniałem. Ci co piszą, że Metin 2 ma dobrą grafe to chyba spali przez ostatnie 10 lat confused Jedyne czym grafika w Metinie różni się od grafiki w Tibii jest to że jest w 3D - mówie poważnie.
DZ1230983 dnia listopad 24 2010 13:25:44
volter to pacaj muwi 9.5/10 a w 4story to dał go.wno nie no żal mi go

a i ps. polecam polski priv avalonmt2

avalonmt2.pl
arturus22 dnia listopad 25 2010 09:21:14
Dla mnie Metin2PL to wymazona gra na privach tesz jest fajnie ale w 10mij wbilem 127lv a na plu lepiejn jest hociaz sie ciezko wbija lv noi kazdy moze byc na PL Metin2 GM tylkko trzeba sie postarac dla mnie gra 5/5 i koniec nie zadne 4,5/5 tylko 5/5 jest nowy serwer syriusz i w 10dni czy więcej majo jusz 87lv bo grajo w metina a ci co majo po 20-30lv to lenie i muwio ze ciezko sie wbija lv bo mało w to grajo
JestemKaskaderem dnia listopad 26 2010 21:25:28
arturus22, polecam : http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slownik-ortograficzny.html
Cvdawid dnia listopad 29 2010 07:38:56
Grałem w nią ok.2lat i mnie ciągle hackowali wię zaczołem grać na prywatach.A co do gry 8/10 (za mało POSTACIsad )
kozaczek dnia grudzień 01 2010 09:16:23
mad
koteksra1 dnia grudzień 03 2010 09:26:11
Gierka cool i w ogóle nudna do 20 poziomu puzniej cool tylko trzeba wiedziec co po ile chodzi mialem tam 44 40 chyba z 20 xd gra 9/10 nudna po zdobyciu 55 ;/ ale mozna zagrac ja grałem 3 lata od poczatku a skonczylem 5 misiescy temu ;p
kamil51221 dnia grudzień 04 2010 19:28:05
Ja mam w metinie2 37lvl ale nie chce mi się już grać dalej grałem na priwach ale to samo ale ogółem gra fajna pomijając hackerow i neo.ps.NIE ODDAJE KONTA I JEGO ZAWARTOŚCI
MrSniegu dnia grudzień 05 2010 15:00:31
Co, mogę dodać o tej grze? Plusy i minusy? Dodam, minusy z tej po pier***** sorry... gry.

- Hacki, boty, dzieci neo, dzieci, i oszuści
- Kowal po, prostu wszystko spala.
- Dzieci pytają, czy dasz trochę yang czy podexpisz.
- Uzależnia.
- Słaby EXP i za Wolny chociaż.
- Za mało, skili i Postaci (Tylko są, Wojownik, Szaman, Ninja i Sura)
- Działa na nerwy.

Moja ocena dla, tej gry: 0/5

Pozdrawiam. Nie wytrzymałem, i musiałem to napisać :-)
ichigo16 dnia grudzień 08 2010 12:26:27
Mi się nie podoba img://ostsee-westpommern.pl/Forum_BRoS/download/file.php?avatar=2_1235408107.jpg
michi798 dnia grudzień 09 2010 22:46:50
Jak dla mnie DNO
minusy
-kowal pali wszystko co popadnie
-za wolny exp
-za wysokie ceny
-nooooby,boty,chacki,chety
-żule co zakladaja handel w DT
-GM co tylko kase zarabiają i gówno robia dla tej gry
-malo eventów a jak juz sa to dla 40-65lvl
-jak dla mnie za malo skili bo lubie jak cos nowego dochodzi z lvl'em jak np. Shayia
-grałem w Metina2 Pl 2lata z przerwami a potem poł roku na privach i mu sie tak znudzila ze zaczalem szukac nowej gry (wymieniona wyzej Shayia)
I to chyba na tyle minusów teraz plusy
+eeeee pomużcie bo ja nie znajduje żadnego plusa
Więc widzicie ta gra to DNO
michi798 dnia grudzień 09 2010 22:49:42
sorry za pare blędów jak np. mialo być CHEATY a nie Chety, MI zamiast MU
MrSniegu dnia grudzień 13 2010 20:08:34
Nic się, nie stało.....
seba12348 dnia grudzień 14 2010 21:24:33
Metin2 jest to jeden wielki szajs
seba12348 dnia grudzień 14 2010 21:39:21
Jest ona bez przyszłościową grą
MrSniegu dnia grudzień 15 2010 08:09:46
Eh..... czemu wy mówicie że to jeden wielki szajs?

Moim zdaniem, nie macie cierpliwości

Zabił, was np. Ork

Bierzesz potem, krzesło bo to wina kogoś. I go tym lejesz

Umiecie, myśleć logicznie? :-)

Trzeba, grać trzeba, się uspokoić i gramy, na serwerach bez hakerów, cziterów, reklamujących botów, exp botów i innych.

Moja ocena to taka, po prawiona oczywiście 4/5 :-)
Metin 2 dnia grudzień 18 2010 18:29:50
Grę oceniam 4/6, dlaczego?
-Dla początkujących graczy zaczynających z tego typu grami jest to gra w sam raz,
- rozgrywka jest wciągająca,
- piszecie o kowalu ze wszystko pali- co to byłby za sens gdyby wszystko zdobyć i ulepszyć na max( zagrajcie na privie po 2 dniach się znudzi),
- GM'ów nie widać- błąd są raz dziennie o różnych porach, (zbijają kase? SA GMami za DARMOOO!!!),
- Eventy- są kilka razy w miesiącu- nie tak źle,
- są boty, nooby i neo jak wszędzie- niestety coraz więcej takich osób jest i to nie tylko w Metin 2,
- exp jest ok jak się wie gdzie i jak expić,
Piszę to, bo grałem ponad 5 miesięcy- Szaman +75. Gra wciągająca tak jak mówiłem dla POCZĄTKUJĄCYCH. Grać przestałem z jednego powodu a mianowicie żeby posiadać wyższy poziom trzeba wydać trochę pieniędzy na SM itp co mi się nie widziało. Ale do 75 lvl gra darmowa. Nom chyba że ktoś gra Wojownikiemwink Szaman sam na siebie zarobi a w dodatku nie jest wcale gorszą klasą niż inni. Co do ludzi grających- po jednym zdaniu można poznać czy rozmawia się z kimś konkretnym czy z dzieckiem neowink Są złodzieje? Tak są ale sami nic Wam nie zabiorą, nom chyba że oddacie za darmo itemy bądź pochwalicie się passami ( albo będziecie wpisywali w jakieś programy co ulepszają postać a tak na prawdę wysyłają osobie, która stworzyła "bota" id i hasło. Pozdrowink
WilKu0904 dnia grudzień 24 2010 09:38:19
Tam od za******a noobow botow i ogolnie dzieci neo wink to najgorsza gra w jaka grałem ! co ****** ? gra sie spokojnie ulepsza sie bron +1 i kowal spalil no w kurwe prawie komupter wyjebal przez okno ... druga akcja noob do mnie jakis podochodzi i pisze pozycz 15k no zesz w kurwe !! i tak co 10 minut w tej grze jest ! albo podexp mnie .... ale teraz najlepsze skonczylem z ta gra a tu na gg do mnie pisze oddaj mi konto do metina 2 :/ ja ******e i tak mialem w ciagu roku z 10 razy ta gra to .... madmad zniszczyly ja nooby i z****** gm ktorzy mysla ze sa fajni bo nie da sie tam itemkow ulepszac na +6 nawet bo kowal moze s******c nawet na +1 ... ta gra to gowno ! albo gorzej
kam90 dnia grudzień 25 2010 16:40:33
Ja dla tej gry mam pozytywne oceny jestem tam pro kolesiem może są hakerzy i kowal wszystko pali no ale to tylko zachęca do gry ceny itemków są drogie ale za więcej sie je sprzedaje więc moja ocena to 6clapclapclapclapclapclap
fuksin dnia grudzień 25 2010 21:02:26
Grałem 45 lv ninja i powiem tyko tyle ze na kruttka mete morzna pograc ale dalej to _ _
U ( dno)neutral
ghostrider dnia grudzień 27 2010 20:02:50
Powiem w prost w tą gre grają tylko noobki dzieci neostrady i fiuty kam90 jeśli lubisz metka to mnie to wisi ale ja też w to grałem z****** strasznie monotonne więc graj dalej jeśli się uzależniłeśdullWilKu0904 zgadzam sie z tobą w 100% ja miałem taką sytuację idzie jakaś baba _podexpisz mnie za kasę? expie ją a ona lognęła się i h**madbugs
casanov123 dnia styczeń 01 2011 13:56:54
Metin to najgorsza gra, w którą grają siedmio letnie dzieci. Daje 6/20 bardziej polecam LAGUE OF LEGENDS
Grawsirg dnia styczeń 19 2011 18:22:35
Wiecie co?-Jak was słucham to mi się żygać chce! Ja wy wougle możecie pisać, że grają same fiutki, nooby, hacki, kłamcy i złodzieje? Tacy są przecierz w każdej grze, zwłaszcza tych po polsku, nie oszukujmy sie-polacy to naród w większości zdemoralizowany. Al w każdym tunelu w końcu błyśnie światełko. Mam na mśli tych dobrch graczy. Sam grałem w M2 i poznałem wiele fajnych osób, z większością utrzymuję kontakty aż do dźiś. Co do tych minusów,k że kowal pali itemki, że wolno leci lvl-to niestety racjasad. To tyle jeśli chodzi o moje zdanie i tak już się rozpisałem. Już kończe-dla tych co narzekają na złodziei i oszustów ma do powiedzenia tyle--MNIE TEŻ NIE RAZ OSZUKALI I TO NIE TYLKO W METIN2!!! Zależy na kogo traficie... Nie, nie uzależniłem sie. Mam lepsze gry. Mimo wszystko nigdy nie zapomne jak razem z kumplami byłem w v2. Ci co grają zrozumieją mój wywód, ci co nie grali lub są po prostu niezadowoleni nawrzucają mi i tyle. Mnie to wisi. Na koniec dodam, że M2 jest la ludzi z charakterem-musisz się nieźle namęczyć żeby w tej grze coś znaczyć. I tak oto z małego komentarza powstała mała recenzja M2. Dziękuje wszystkim którym chciało się mnie czytaćcool Pozdro też dla tych uczciwych fanów M2. Powodzenia!
dabus dnia styczeń 19 2011 18:53:18
Grasz normalnie nie liczysz na gma w ****** masz wszystkich noobów to spokojnie grasz

a tak od 50 jest masarka z expem a skille to juz bajer 50 dni jak wejda ksiazki i masz skill g

dobilem 59 i skasowalem konto no life żeby szybko dobic 70 bez is

a tam jednym slowema ****** (największy minus ze jest po polsku i przyciaga dzieci które ucza sie hamstwa i robia polaka kiche w innych mmo
sorka za błędy ale szlak mnie trafia jak widze tą z****** gre X) pozdro dabus XD xxdmiddle finger
koteksra1 dnia styczeń 20 2011 13:51:06
Ja grałem 3 lata w normalnego metka i 2 lata w privy wiec mam doswiadczenie ale gra jest cool kowal pali bo musi a jak go ne chcesz kup bodzie po 10kk w miesiac z 1 lvl na 40 spoko mozna wbic albo 50 nawet i eq pro na eq wystarcza 2 miesiacie i masz all +9 i wgl z 200kk a wiec all latwo idzie lecz look na inne mmorpg tu z hita all potworki a nie ta jak w lastchaos cabalu itd po 1 ^^ jak dla mnie gra jak sie znudzi to i tak zara przyciaga grafa tez spox ale po paru latach opusciem gre z powodu hackowania wlamywania sie na inne konta awarie gm siedza na ******ch i szpanuja itd wiec gra wczesniej była 10/10 a tera 3/10 to tyle rolleyestonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue
Pasisia dnia styczeń 20 2011 14:56:23
-Hakerzy na PL to chyba jedna z najbardziej wkurzających rzeczy w tej grze.
-Strasznie wolne exp.
-Kowal sprawia że mam ochotę wywalić czasem kompa przez okno

Grafika mi się osobiście podoba a nawet bardzo (widywałam gorsze) No i racja te monotonne zabijanie ogromnej liczby mobów(za niewiele exp. i yang) powoduje że włączam inną grę...
Często jest tak że gram przez jakieś dwa dni potem mi się nie chce, miesiąc później znowu przez dwa dni i znowu przerwa (czyli jest coś w tej grze co mnie jeszcze przy niej trzyma).
Ogólnie to gra byłaby dużo lepsza gdyby nie dzieci Neo itp., ale mogło być gorzej dlatego daję tej grze 7/10
koteksra1 dnia styczeń 20 2011 18:52:43
strasznie wolne exp ? w tydzień moj kolega wbil 50 a w 1 miesiac 76 ^^ strasznie wolny exp zagraj moze a potem gadaj
hubcert dnia styczeń 21 2011 17:31:57
Fajne na początku lecz mi się szybko znudziło
na 1 lvl juz miałem gildie gościu ulepszył mi bronie i kosiłem na 5lvl 18lvl thumbs down
ichigo16 dnia styczeń 21 2011 18:19:01
-są tam sami hackerzy,dzieci neo,nooby,boty,oszuści itp.
-kowal po prostu wnerwia bo prawie wszystko spala.
-za wolny exp.
-mały drop.
-GM wchodzi jedynie raz na rok albo raz na pół roku.
-mało eventów.
-najczęściej eventy są dla graczy z większym levelem np 45-60 itp.
-za drogie rzeczy.
czas na plusy+
+niema plusówyes
koteksra1 dnia styczeń 21 2011 22:42:14
Ichigo jak grac nie umiesz to dla ciebie drogo all a kowal pro tylko trzeba go sluchac co gada ;d
kubatus dnia styczeń 22 2011 11:10:51
Proszę ,błagam was .Nie grajcie w metin2 to shit jakiego świat nie widzia·ł godzinami tylko bijesz potworki i szukasz metinów .Grajją w to smae dzieci 5-9latto do 50lvl a poźniej 50-70dzieci 10-13lat a dopiero na 71-99 to grają no17-xxx lat nie polecam wręcz zakazuje w to grać ymir sie nie postarał zagrajcie w shaiya ,silkroad , 4story, 9dragons . thumbs downthumbs downthumbs downto sądze o metinie
black w dnia styczeń 22 2011 15:29:30
Kubatus widać że jesteś noobem i niepotrafisz w to grac
Metin2 jest jedną z najlepszych gier MMO (tylko tszeba umiec grać )

Metin 2 WYMIATA POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o i kubatus middle finger
azagiel dnia styczeń 26 2011 11:12:08
Gra jak na sfój wiek pod względem grywalności bije większośc na głowe..i tu koniec + ... normalnie jakaś banda hakerów ..szlak nie trafił jak w to zaczołem grac !!!!pissedpissedpissedpissed
chajf dnia styczeń 27 2011 09:34:38
Dla was krytkować najłatwiej !!! mad
dodgeb123 dnia styczeń 27 2011 20:23:45
Gra jest spokobiggrin tylko tyle że te thumbs down są od noobów którzy nie umieją grać w te grę, nie gram w polskiego metina lecz polecam dla tych którzy umieją grać polskiego priva Tiverie (http://www.tiveria.pl/) winkwinkwinkwinkwinkwinkwinkwink
MikexDD dnia styczeń 28 2011 21:33:31
Widzę, że z dziećmi neo to ja się mogę spotkać, czytając komentarze do tej gry (przynajmniej część)... Owszem, w grze aż roi się od noobów, którzy czyhają (ooo, a tamten to może dropnie riba, to go zaciupę i se wezmę) na nas na każdym kroku, kradną i oszukują (ja osobiście się na to nie nabieram). Mimo to, trzeba wziąć pod uwagę, że te osoby rzadko nabijają +40 lvl, a mimo ich natręctwa- szybko się nudzą. Według mnie gra naprawdę toczy się od 1-40 lvli, gdyż potem idą one jak mucha w smole... Sam osobiście dobiłem tylko 45 lvl (Mental), zdobyłem bojowca, kasy również mi nie brakowało, a jednak jakoś zrezygnowałem. Gra jest ciekawa, jeśli mamy zamiar nabić kilkoma różnymi profesjami określony lvl (np. każdym 20), gdyż można wtedy ocenić każdą z postaci i obserwować, jak szybko rośnie w siłę. Jeśli ktoś gra na poważnie, musi wykazać się cierpliwością i silną wolą. Ogólnie polecam grę, oceniając ją na 8/10. Świetna grywalność, fabuła 6/10, ale ogólnie może być.
Semek1 dnia styczeń 30 2011 20:14:13
GRA jest zła kowal pali na +8 mi raz fmsa na +9 i już nie gram moja ocena gry 0/0clap
wyjadaka dnia luty 03 2011 11:36:40
Gówno jednym słowem.
mattex19 dnia luty 08 2011 18:25:13
Jednym się podoba, innym nie bardzo. W moim osobistym rankingu 3/10. bye
LeonidasIX dnia luty 09 2011 17:36:47
Basik ''guwno'' przez takie ó, Metin2 to gra dla graczy bardzo cierpliwych Ja gram przez 3 lata mam 67lv okradli mnie 2 razy i nie narzekam .... Wiem że to syf i gówno ale takie jest życie 5/10
freezea dnia luty 09 2011 20:13:28
Minusy:

-brak fabuły
-średnia wieku graczy 13 lat?
-bezsensowne questy
-beznadziejna grafika
-zbroje co 10 lvli
-5 skilli dla każdej klasy (żenada)
-właściwie brak kombinowana przy rozwoju postaci
-tylko 4 klasy
-zbyt łatwa gra
-prawie zero opcji pvp oprocz pojedynkow i wojen gildii
-brak pve i instancji/raidow
-itemshop ulatwiajacy gre

Plusy:

-darmowa


Ocena 2/10, tylko dlatego, że to moja pierwsza gra MMO. Nie wiem dlaczego ludzie w to grają jak są dostępne takie darmowe produkcje jak Runes of Magic, Cabal, czy Allods...
MadziaDzielna dnia luty 15 2011 18:02:12
Tak prosze o jedno żebyscie wyslali priva metka na Gg 22524294razz
arnipa2 dnia luty 19 2011 12:54:50
Hozer z 2 postu to źle mówisz bo kawałek klejnotu na twierdzy z 200k-250k na 2kk wszedł i rośnie


szczerze fajna fajna (była) ale teraz to totalna porażka


sam używałem kiedyś FB an metku i mnie nie banowali(admini to ciotyrazz)
Grawsirg dnia luty 21 2011 21:10:18
Dodam jeszcze jedną ważną rzecz. Moim zdaniem jak nielubisz PL-a zagraj na jednym z privów. Polecam zwłaszcza ShenlongMT2. Mój nick to Imbliwiate. Gram 2 dni i juz 49lvl! Gorąco polecam!clap
Szikala01 dnia luty 25 2011 18:54:52
Jeśli ku***a was wolny exp do se zagrajcie w EliteMT2 gram 2 dni i mam 52lvl
sebost8100 dnia luty 27 2011 11:17:03
Zal.pl
Grawsirg dnia luty 27 2011 14:28:23
Weź nie spamuj dziecko XD! Jak w Metina nie umiecie grać to w tył zwrot i wracać do tibi czy painta (zresztą to jedno i to samo razz)/Obraza użytkownika.Warn, Ichigo
blzzde dnia luty 27 2011 16:09:25
Polecam szczegolnie na privkach razz
anakonda dnia luty 27 2011 16:35:19
Metin 2 to taka sobie gra jak umiesz grac to fajna
ralmoo dnia marzec 08 2011 14:10:07
Rzygac mi sie chce jak czytam te wasze posty...

pier...icie o cenach ze drogie wszystko itp ale jak dropniesz taki item to Ty bedziesz mial kase za niego..
GM sa po 3/4h dziennie (nie zawsze kiedy ty jestes)
botow sie nie da zbanowac wszystkich bo zbanuja 1 i nastepne 2 sie pojawia...
eventy sa co miesiac ...
exp jest dobry (nie dziwie sie ze wam sie nie chce expic jak do 30 lvl na niedzwiedziach jedziecie)

Kowal... nie chcesz aby Ci cos spalil to ulepsz bodziem ...

Pojedynki ... jak ci nie pasuje pvp lub wojna to na wolnym cisnij lub do innego krolestwa idz..

nie musisz wydac kasy na IS wszystkie itemki mozesz dropnac w grze lub kupic od innych graczy (oprocz przepustki)

I SKONCZCIE KUR.A PISAC POJE..NE POSTY ZE NIE IDZIE EXPIC ...
WBILISCIE MAX 30 LVL I PISZECIE TAKIE COS. NIE CHCESZ GRAC W METINA TO SIE KUR.A NIE WYPOWIADAJ I WRACAJ DO TIBII . TO DO WSZYSKICH KTORZY DALI ZLA OPINIE O METKU middle fingermiddle fingermiddle fingermiddle finger I WRACAJ DO TIBIImiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle finger
ladnok1919 dnia marzec 14 2011 15:26:40
Gra jest nawet spoko (na początku) potem uzależnia i choćby niewiem jakby się chciało przestać w to grać to po tygodniu max miesiący znowuchce się chce w nią grać ja w nią 4 lata grałem i już z nią skończyłem tylko nie na jak długo dull jak już chcecie grać w metina to na jakimś dobrym privie.pozdrowink
patrix360 dnia marzec 18 2011 18:30:45
Dla tych co gadają że mają 80lvl to łatwo gadać że ta gra jest super ale jeśli ktoś zaczyna grę i nabije 18lvl to nawet nie stać go na głupią tygre +9/8, a nawet +7 bo tygra +9 kosztuje już około 30kk i niby jak 18lvl ma na to zarobić? Chyba że wywali 50 zł za yangi na allegro. Grałem w tą gre 2 lata i teraz jest pełno noobuw, chamuw, chackerow i ludzi którzy mają eq +9 i jak ich sie spytasz czy da ci chociasz 10k to otpowie ci NIE:mad. Więc o tej grze moge powiedzieć tylko jedno że to JEDEN WIELKI SZAJS!tongue
Rydlss dnia marzec 19 2011 12:13:21
TOTALNE DNOOO W TWEJ GRZE WBIJASZ TYLKO LVL I WBIJASZ I WBIJASZ I WBIJASZ NUUUUUDY!!!! o_Oo_Oo_Oo_Ono
patrix360 dnia marzec 19 2011 16:35:00
Dam + i - zacznę na początek od + wiec hymmm lepiej od razu przejdę do -.
-Za łatwo wbić poziomy
-Zadko kiedy można spotkać normalnego człowieka
-Misje- Zabij, Zbierz, Pójdź, Przynieś
-Wszystko jest drogie
-Codziennie kilka kont jest okradanych
-Chat jest miejscem spamu i wyzwisk
-Mnóstwo bugów
-Mnóstwo hacków
-Czyste Chamstwo
-Nie można liczyć na pomoc GM i innych graczy
-Mało skilli
-Mała różnorodność postaci
-Mała różnorodność przy tworzeniu postaci (4 postaci kobieta lub mężczyzna i na tym koniec)
-Marne nagrody za wykonanie questów
-Przy słabych komputerach lagi nawet do kilkunastu sekund
-Monotonne zabijanie mobów
-Powyżej 40 poziomu można już tylko zabijać moby
-Słaba grafika
-Małe mapy
-Za duże ceny w prywatnych sklepach
-Żeby w ogóle zacząć grę trzeba wydać z 50zł na Allegro za yang
-Bez sensowne rozłożenie mobuw( np: na królestwie żółtych)
-GM wchodzi raz na pół roku( nawet rzadziej) i ma gdzieś co się dzieje grą
-Mało eventów
-Rzadko można wydropić np: FMS( nie mówiąc już o RIB-ie)
-Rzadko można wydrobić eq z dobrym bonem
-Drogie smocze monety
-Raz na rok albo na 2 lata jest robiony konkurs OX (w którym i tak dostaje się dziadową rzecz)
-jeden wieli MINUS brak plusów
Minusów jest więcej ale muszę iść na obiad. Ogólny wynik gry: Lepiej nie będę pisać tego co chcę bo jeszcze to przeczyta jakieś dziecko. Powiem tylko jedno ta gra to ŻENADA I JEDNO WIELKIE DNO!!!!!!!!no A i jeszcze jedno dla tych co gadają że metek jest super i się jaraj że mają w nim np: 90lvl middle finger
Asako dnia marzec 19 2011 20:34:11
Gra była dobra gdy metin nie istnial na allegro... Teraz to juz przesada sad
Grawsirg dnia marzec 21 2011 15:23:33
Ciekawe... większość negatywnych komentów piszą osoby które nawet avatara nie potrafią sobie ustawić. Dziwne! Nie żebym cos sugerował... X)
Trineek1 dnia marzec 22 2011 18:38:57
Gra dla allegrowiczow i botow 1kkk yang do tej gry kosztuje 8zl zal korwa boty noby oszusci neo jak bym metinczyka spotkal to bym mu morde obil ale jakos nikt w szkole nie mowi ze w to gracool
hamervip dnia marzec 26 2011 11:10:51
Asako ma racje clap teraz to tylko priv jak ktoś chce zagrać . Teraz to tylko gram w Aiona i Airrivals
Mqxino dnia marzec 26 2011 11:31:16
No cóż... Do + można zaliczy mase dzieci, ponieważ z ich pisowni czasami możne sie ładnie pośmiac.

A tak poważnie:
Gra może ma jakas tam fabułe, ale przez strasznie wolny exp my jej praktycznie nie zauważamy i nie odczuwamy

Gra jest monotonna, nie dzieje się w niej nic innego poza biciem moobkow i koksowaniem w pvp.

GM-a nigdy jeszcze nie widziałem, Ale w naszym mieście krążą pogłoski, że śmiga w hwandze ^^

Eventy- rzadko,srednia to jeden na miesiąc ;/

Klasy postaci- 4 klasy podstawowe z czego kazda ma 2 dalsze sciezko rozwoju, czyli jest ich 8. Jakoś by to wyglądało gdyby nie skille, których na naszego bohatera przypada 5 lub 6.

Moja ocena 2/5, ze względu na sentyment, ponieważ była to moja 1 gra mmorpg. biggrin
rejfen dnia marzec 27 2011 11:31:25
Grałem w to. Nawet mi się podobała, ale teraz są lepsze gry.
Grałem Wojem Mentalem 71lvl Monastyr.
Dziś się chciałem zalogować i nie ma postaci sad w rankingu też.
KrytykGierxD dnia marzec 28 2011 09:12:32
Ta gra to wielkie ruskie i chinskie gowno! NIE GRAJCIE W TO JESLI NIE CHCECIE ZBANKRUTOWAC PO 1 DNIU! żeby TAM WBIC 10 LV TO TRZEBA WYDAC 100 ZL NA IS..
Animus3000 dnia marzec 28 2011 17:40:27
Metin2 . Gdyby ta gra była kobietą , to raczej miałaby powodzenie tylko wśród żab . Moja ocena 4/10 . Uzasadnienie (nareszcie mogę się wyżyć)
1.Hackerzy - prawdziwa plaga - normalnie jak się idzie na dzikusy (potwory zamieszkujące M2) to widzimy jakieś 50 botów (dosłownie) z 65 lvl (dzikusy są od 32 lvl) po prostu nie da się expić . Nawet na dzikich psach są boty z 11 lvl (dzikie psy są od 1 lvl) . Kiedyś grałem (chyba 3 lata temu) to wbiłem 24 lvl w jeden dzień (wtedy nie było tyle botów , może jeden) . Teraz żeby wbić 20 lvl w jeden dzień trzeba sporo grać .
2.Spolszczenie (uratowało grę przed kompletną zagładą) . Jedyna rzecz która w metinie2 jest perfekcyjnie wykonana . Żeby się doszukać błędów ortograficznych to trzeba chyba przekopać każde słowo w grze (dlatego 4/10)
3.Ceny - to zresztą wina hackerów którzy mają po 3kkk - ceny tak poszły w górę że zawału dostać można . FMS +0 kiedy grałem 3 lata temu kosztował 450k . Teraz można go znaleźć nawet po 55kk . BODZIO (normalnie ******* zimna jak lodowiec) kiedyś kosztował 1kk teraz najtańszy BODZIO kosztuje jakieś 50kk . Jeżeli ktoś lubi cyferki to może zapamiętać . Kiedyś FMS +9 kosztował 4kk teraz mój kolega sprzedał go za 230kk . Ceny nadal idą w górę
To koniec mojej recenzji . Ocena uzasadniona . Pozdrowienia
Oper3000000 dnia marzec 28 2011 18:47:13
Moja ocena to 5/10 . Czas na plusy i minusy .

Plusy

-Spolszczenie
-Bardzo dynamiczne walki
-Dynamiczne skille
-Szybkie zdobywanie lvl

Minusy

-Bardzo dużo hackerów
-Bardzo dużo noobów
-Mało moobów
-Tylko 54 misje (czyli na jeden lvl przypada 0.5 misji)
-Od 60 lvl nie ma misji
-Misje polegają na zabiciu , zdobyciu , przyniesieniu .
-Bardzo wysokie ceny (nadal rosną)
-Nie ma eventów
-GM okradają graczy (wchodzą na konto i kradną)
-GM nie interesują się losem gry ani graczami
-GM nie dają banów za boty

LOL . Dużo tych minusów
Mqxino dnia marzec 30 2011 21:10:40
Trineek1

To wpadnij do mojej szkoły, razem zrobimy porządek yes
mobilny dnia kwiecień 03 2011 03:16:42
Gra bardzo ciekawa ma to cos co przuciaga nieamowity system walk expienie i pvp to sama przyjemnosc to jedyne +
minusy Boty Zlodzieje
i nie wydajac 4-5 tys zlotych jestes nikim lub przecietniakiemna servie
nie pisze tu o pvp bo nie istnieje jesli nie masz wybonowanego eq z is (wybonowanie drogie a zminy bonow w kazdym itemie po 20-30 razy żeby weszly dobre bony) a exp w v2 lub grocie bez bonow jest ciezki bardzo ciezki ale nie nie mozliwy
pods 5/10
ZipperLife dnia kwiecień 04 2011 16:15:58
Gra 7/10 moim zdaniem spoko,a GM jest co dziennie lub co 2 dni (na każdym serwerze,ponieważ musi go nadzorować.O Yang'ach to już nie mówię nic bo chyba jak gracie to wiecie.Kiedyś Aura (KU) chodziło po 100k-250k,a teraz po 100kk LoL.Szybkie zdobywanie lvl i kasy happyto jest plus,a minus to że są sami hackerzy więc już w to nie gram bo sie nie da razz.Ludzie nie potrafią grać uczciwie i tylko im chodzi o oszukiwanie , kradzież ,mają tylko tyle w głowie.Latwo można się od tej gry uzależnić (nie wszyscy),trudno od niej odejść sad , sam w nią grałem chyba z 3 albo 4 lata
miskul dnia kwiecień 05 2011 09:35:12
Po 40lvl się nudzi. Teraz gram w Shenlong Mt2 bo tam leci więcej expa i kasy i mozna w 1 dzień nabić 60lvl clap
Hardstyle dnia kwiecień 06 2011 13:20:39
NuDa mad mad mad mad mad mad hilarious
sonco dnia kwiecień 09 2011 01:10:25
szkoda gadać 3 razy grałem i 3 razy skonczyłem na 30-34 lvlu i pełno hackerów,botów no normalnie żal tej gry ale warto 99 lvl wbić bo można za niezłą kasę sprzedać na allegro z 4-7 tys jak to kolega mój mówił razz
KiLLeReQ dnia kwiecień 09 2011 16:45:34
Ehh ... grałem wbijam 40 robi sie nudne , robie nowa postac wbijam 35 nuda :/ i tak kilka razy xD Te skile to jest porazka caly czas te same ... Duzo hackerow , dzieci neo i botow 2/5
Tocadisco dnia kwiecień 11 2011 17:35:39
Jak można grać w to g*wnoo_O
chaotic66 dnia kwiecień 12 2011 08:35:58
To coś bo nie nazwie tego grą to jest tylko to coś dla NEO'sów poprostu masa same NEOstrady w to grają jak dlamnie to 0/10000 Masakra nie polecam w to coś grać nono
szmato dnia kwiecień 16 2011 15:32:17
uwaga widzowie jest nowy privatny serwer gry metin2 a nazywa sie metin5 szybciej sie expia, duzo forsy (yang) duzo przedmiotow mozna kupic kameniue duszy i sa na 3+ kamienie a na 9+ bronie zbroje polecam!!! a najlepsze jest to ze mozna cos kupic u demokrazcy i niepokaznego pieszego !!!biggrinbiggrin
Komareczek dnia kwiecień 16 2011 15:55:37
ZAL ale ta gra ma cos w sobie bo juz gram 4 lata ale ciogle mi sie nudzi a co do priva metin5 dziad1!confused
szmato dnia kwiecień 18 2011 17:44:38
Gra jest gownia** bo:

-ponad 300hakerow
-malo questow hyba z 1 quest na jeden lv
-wszyscy cie strasza ze napisza do game mastera ze np. dokuczasz
-malo skilli
-kowal tylko wnerwia ciagle spala przedmioty!
- lepsze jest juz nostale!
-i to jest gowniana gra!
-wolny exp!
-durna muza!
to ocena gry metin2 1/10 a metin5 5/10

i koniec middle finger a na koniec srodkowy palec dla metin2

middle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle fingermiddle finger
szmato dnia kwiecień 18 2011 17:45:50
Koniec rozprawy
sonco dnia kwiecień 18 2011 23:09:39
Hehe racja nostale leprze nawet powiem że Last Chaos jest leprze ^^
hubcert dnia kwiecień 19 2011 15:39:12
Czasami napawa mnie chęć zagrania surom z nudów ale raczej ściągne 4story
sonco dnia kwiecień 20 2011 15:27:16
nie no żal zapytałem jaka jest leprza gra na zapyta.com.pl powiedziałem
1.Wow
2.metin2
i co się okazało że prawie all dali na metin2
hubcert dnia kwiecień 20 2011 20:32:31
Jak dałeś pytanie do polaków to się nie dziw większość nie wie co to jest wow ja grałem tylko w triala i muszę przyznać że bardzo mi się podobało pływanie na wyspę dinozaurów orkiem
PyPcIO dnia kwiecień 21 2011 00:39:39
Patrząc na niektóre komentarze musiałem zrobić konto..
1.Metin to wielki syf.
2.Jak Ci sie nie podoba nie kometuj tej gry kozak jestes zrob leprza.!
3.Dzieci duzo gralo pewnie ty tez dziecko jestes .
4.Znam pare osob doroslych ktore graja w metina
5.Co za frajer napisal , ze w 30 min wbijesz 30lv widac klamie bo sie nie zna
6.nie umiesz grac to ponizasz gre
7.Oprocz kowala sa bodzie .
8.Muzyke mozna ustaic jaka chcesz..
9.Jak umiesz grac to lv leci fastem.
10.Hity z skilli sa dosyc duze po co Ci więcej.?( co za duzo to nie zrowo)
11.wbiles 40 nie podoba Ci sie juz gra ,bo leniwy jestes by dalej grac
12.Ciezko Ci dropnac item z dobrym bonem ... bo jak by non-stp dropily to by kazdy kozaczyl i by nie było juz IS
9()- ****** mnie ktoś jak obraza ta gre juz za mocno taki kozak to dawaj w realu kozak w necie ****** w swiecie taka prawda .. Orazasz ta gre bo Ci nie idzei i ciota jestes (nie zwracac uwagi na bledy)
sonco dnia kwiecień 21 2011 22:17:28
Też się przyznaje nigdy nie grałem w wowa ale może kiedyś zagram jak się nauczę dorbze angielskiego podobno najlepsze mmorpg więc muszę się uczyć happy
LoveGameGirl dnia maj 03 2011 15:38:02
Gra jest nawet nawet tylko na priv servach bo nie ma tam tyle botów i hackerów
lol589 dnia maj 03 2011 16:28:17
Metin to najgorsza gra w jaką grałem grałem więcej hacków i botów nie ma żedna grathumbs downthumbs downthumbs downthumbs down
Mqxino dnia maj 03 2011 16:58:34
Dodam jeszcze,że nie oplaca się teraz zaczyna grac, chyba że wywalisz 50 zł na yang na allegro. Nooby zrobiły rewolucje cenową np. rok temu kamień duchowy kosztował 2kk teraz wacha się od 350kk do 450kk ;// kolejny przykład: zaczynasz grę wbijasz 18 lvl i myślisz: hmm ... fajnie by było miec tygre +8/9 ale jak ja zdobyc jezeli za misje do 18 lvl dostaniemy w sumie 500k??? a cena tygry + 9 to teraz prawie 100kk [ceny ciągle rosna ]. MASAKRA!!!!mad
Komareczek dnia maj 04 2011 14:21:40
No do gry nic nie mam ale gram w to gowno tyle czasu nie nie polecam bo gram od początku i ciogle full hackerow wiec polecam privy bo global/pl to Dn0!!!!!!!!!mad
sonco dnia maj 06 2011 12:22:34
Wolę grać na privach happy nie ma botów
MadziaDzielna dnia maj 13 2011 13:11:18
Guwno mój kolega sie uzalzenil sad
szkoda ;D
sonco dnia maj 14 2011 00:41:42
Heh jak każdego prawie razz
artek220 dnia maj 15 2011 13:20:55
Grałem w tąm gre wbiłęm 53lvl i mi się znudziłąsad
ale se z kolegami zrobiłem priva tej gry i se gramybiggrin
mietekzzzz dnia maj 17 2011 21:55:22
Grałem do czasu kiedy mi konta nie okradli middle finger gra bez przyszłość bez IS , który jest drogi bez botów nie ma po co grać no przez masę towarów i nie bójmy się nazwać dzieci neo ta gra zeszła na psy ciągle rosnąca inflacja np. medal który kiedyś za 150k można było kupić teraz na 18s za 50kk to minimum middle finger GM raz chyba przez 4 lata gry widziałem (co nie świadczy , że go nie było tam gdzieś) osoby zamiast pomagać to zazwyczaj sapią i wyzywają od noobó itp. ocena 4/10 przez dzieci neo , złodziej boty i mase czitów ;peek
parcha1999 dnia maj 26 2011 19:56:34
zip it!
szmato dnia maj 29 2011 18:09:25
napisze wam moje + i - w metin2!!
-duzo chackerów
-wierzhowiec od 25lv
-malo klas postaci
-malo skilli
-malo pomieszczen gry
-wszystkim zalezy tylko na kasie!
-wolny exp
-trudno sie zdobywa forse
a to sa plusy +
+nie ma plusow moim zdaniem ! bugs bugs
<a href="http://emotikona.pl/emotikony/"><img src="http://emotikona.pl/emotikony/pic/0LOL.gif" border=0></a>
<a href="http://emotikona.pl/emotikony/"><img src="http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif" border=0></a><a href="http://emotikona.pl/emotikony/"><img src="http://emotikona.pl/emotikony/pic/0******.gif" border=0></a>

pa pa sad
szmato dnia maj 29 2011 18:09:45
sonco dnia czerwiec 02 2011 11:38:15
święta prawda przybyszu
KukloPupa dnia czerwiec 04 2011 18:52:34
Plusy i Minusy!

+ Gra 3D! Kup se w kinie okulary włóż i zobaczysz jak się czuje np woj!
+ Ceny ok! Np Długi miecz 400 Yang i ma atak MAX 19 bez np +1
+ Możłiwość ślubu
+ Bez możliwości banu można spoliczkować!
+ Romantyczne miejsca np w Jinno wysepka specjalnie na randki!
+ Exp na 40-75 prosty dość jak na te lvl.
+ Stwory na każdy lvl oprócz 87.

- W porównianiu do NosTale beznadzieja
- 24 lvl normalnie nie do zrobienia
- Głupie teksty widzialem raz dam 100 Yang za 50k!
- Trudno zdobyć konia
- U kowala gildi za +9 kosztuje 620k Yang a u normalnego 50kYang shop
michio2000 dnia czerwiec 05 2011 14:23:07
To wielkie guwno jak masz sure bo ma ******owe magie hilarioushilarious
Grawsirg dnia czerwiec 05 2011 19:37:09
Hmmm jak nie umiesz grać surą to sie nie wypowiadaj, bardzo cie proszę.

P.S ,,Gówno" prawie na pewno pisze się przez ,,ó" ale speca od ortografii nie będę pouczaćrazz
sonco dnia czerwiec 15 2011 19:10:47
bugs
GameBoss5 dnia czerwiec 16 2011 13:33:19
sad Może niektórzy nie zauważyli, ale ja tak że połowa tych ocen gra jest zjeba** i.t.d. jest pisana przez dzieci i neosy które wpadają w kur*ic* jak im raz - dwa razy spali kowal jakiś itemek lub ktoś ich dednie na pvp. Dowód ? ORTOGRAFIA !!! Nie pisze się sfój tylko swój, nie guwno tylko gówno to takie trudne ???!!!!

P.S. Moja ocena gry to 8/10 ponieważ gram na Privie Tiveria gdzie poznałem bardzo dużo ogarniętych i fajnych graczy z którymi mogę po ludzku popisać i po których się doczytuję. Przyznam że PL to już porażka i jest to wina i GRACZY i ADMINISTRATORÓW. Bo to nie jest wina GM-a że gracz widzi hackera i pisze tylko na wołaj aa...!!!! Hacker !!! Hacker !!!! ;|
sonco dnia czerwiec 18 2011 10:40:47
Google się mu przydało xD
demonio7 dnia czerwiec 29 2011 12:05:50
5 minut gry i usnąłem happy
MadziaDzielna dnia lipiec 01 2011 11:21:26
Jak macie komentowaci zle to wcale nie komentujcie happy
Thesloma82 dnia lipiec 01 2011 15:38:01
Zgadzam sie w tematyce hakerow i noobow i strasznie wielkich cen teraz ebony +9 kupi sie na Syriuszu za 2kkk wiec nie warto grac ale to na prawdę fajna gra 1 raz widze system walenia poru moobow naraz fajan ta gra była kiedys ocena moja to : 5/10
mateuszwil dnia lipiec 02 2011 21:00:47
Ja lubie tę nawalanke mam 13LV i jestem wojownikiemhappyhappy
demonio7 dnia lipiec 02 2011 21:10:49
Ok ,metin jest nawet ok ale privy bo po 1 jest mila atmosfera po 2 mniej chkerów(ale więcej oszustów) a po 3 jest więcej lvli i broni i zbroi
SyriuszGameLove dnia lipiec 03 2011 09:16:45
Powiem tyle grałem w to coś , jedyne co mi przydało do gustu to w miarę dynamiczny system walki clap poza tym nudne questy (w większości polegające na zabijaniu potworków ) ogólnie gra nie ma polotu i tylko jedenastolatek o małym poziomie inteligencji może się nią zainteresować . lol
TeeQsuiTo dnia lipiec 09 2011 22:26:51
Ehh... Widzę, że wypowiadają się tu same dzieci 11/15 lat...

-Gra jest słabo rozbudowana pod względem fabuły. Bo tu jej nie ma happy
-Niestety tylko 4 klasy postaci po 2 profesje.
-Bardzo wolny exp przy wyższym lvl (50-60+), do wcześniejszych idzie b.łatwo.
-Przez brak dobrego hackshielda gra jest pełna botów oraz cheaterów...
-Brak 'dropu item'ów' przy 'padaniu'. Jednym słowem. Brak adrenaliny...

+Co trzeba przyznać: system ekwipunku wymyślony rewelacyjnie. Ulepszanie 0/9 to był idealny pomysł.
+Grafika nie najgorsza. 6/10
+Idzie spotkać normalnych ludzi.

+/- Co do systemu PvP. Jest to bardzo nudne, ale jednocześnie ciekawe. PvP można rozpocząć w prawie każdym miejscu, lecz jest słabo udoskonalone. Ciągle Spell->hit->spell->hit. Tak samo wojny gildii... Nie mogę dać co do tego +, ani -.

Jednym słowem. Gra dobra, ciekawa, lecz tylko do 50/60 poziomu.
5/10
demonio7 dnia lipiec 15 2011 08:16:38
Ehh... zgadzam sie z przedmowcami ze to gra dla dzieci w wieku 11/15 lat ale jak sei siadzi w domu no to cuz no
Promyk dnia lipiec 25 2011 23:34:32
POwiem tak przyczepiliście sie do tej gry jak pijak do flaszki i to dlatego że gra jest juz długo na rynku i zyskała sobie duzą popularność a boty są w prawie każdej grze a napewno w wielu ja w nią nie gram bo mnie poprostu nie wciągneła ale ogulnie tragedji nie ma 6.5/10
DZ1230983 dnia lipiec 27 2011 20:25:14
7/10 ale raczej na prywatnych bo na normalnych wszędzie chakerzy itp. :/ niechce tej gry obrażać starałem się w tej grze znaleść same plusy cool
tomek1122 dnia lipiec 29 2011 20:25:39
@Promyk rozumiem ze boty sa w kazdej grze ale popatrz na metina tam jest ich wyjatkowo pelno
karol12g dnia sierpień 12 2011 11:25:08
Kiedyś grałem w metina2 napoczątku fajnie jest ale potem się szybko nudzi.Ale teraz ma być dodany patch The Darnkess of catacumb czy coś w tym stylu,mają być nowe bronie ,biżutera i zbroje oraz lvl przedłużony do 120lvl na globalu.Moze znowu zaczne grać ale jeszcze poczekamwait
L3WY dnia sierpień 19 2011 18:03:56
Ta gra to raj dla cheaterów i botów to jedyni ludzie z którymi można pogadać sadno
Darcus dnia sierpień 20 2011 15:46:59
Pełno botów, hackerów i dzieciaków. Co kilka sekund na czacie widać błędy ortograficzne: Choćcie ze mnom. Ciągły spam typu: "Elo podexpisz?" Albo dzieci proszące Daj coś daj coś. Oszustów jest pełno. Totalnie uzależnia mimo tych wszystkich wad. Kowal prawie nic nie ulepsza, grafika szkaradna a o muzyce już nie wspomnę. Animacje drętwe. Postaci po każdym ataku krzyczą jakby srały kulami armatnimi. Można walić moby spacją i chodzić WASD. Duży ekwipunek. Questy są. Ale nie można nazwać ich questami. Przez całą grę - zabij 30 czegoś tam albo przynieś 10 roślinek które wypadają z czegoś tam. Masakra
miki1411 dnia sierpień 20 2011 15:47:29
Słaba gra...ogólnie:
duzo nobów
słaba grafika
gra prosta
słaby eksp
i wgl beznadziejnao_O
Delic dnia sierpień 24 2011 15:58:38
Wszyscy widzę dajecie najgorsze opinie ale cóż to jest chyba jedyny artykuł w którym jest tak dużo komentarzy , akurat o Metinie dziwne ... confused
L3WY dnia sierpień 27 2011 12:14:26
najleiej grać na jakimś privie np pandorze wtedy lepszy exp więcej yang i wierzchowce od 1 lvl a pozatym fryzurki u trenerów razz
Everbody dnia sierpień 27 2011 14:46:11
Metin stał się wielkim "łapaczem" botów i neonów i hakerów . Jeden Neon bądź haker się dowiedział że GM jest raz na pół roku i zesłał swoich kolegów .. Nie polecam kiedyś ta gra się trzymała ale GM zostawił grę i BUM .. mad
MrTux dnia sierpień 28 2011 14:33:48
Everbody dobrze ,że Metin stał się łapaczem noobów gdyby nie Metin nooby rozprzestrzeniłyby się na wszystkie mmo ,ale trochę szkoda Metka by se zagrał,ale te neo itp.embarrassed
PIOTTREK7 dnia sierpień 29 2011 09:22:54
POLECAM GRE METIN2 BELENUS TO JEST SUPER JA MAM JUZ 120LV
roflroflroflroflroflrofl
Kusiu dnia wrzesień 09 2011 13:53:54
Grałem chwile i mi się znudziła po 52lv. Ponieważ wtedy już zaczynała się epidemia hakerów i botów!!!!
sad
Tocadisco dnia wrzesień 15 2011 20:37:41
O jezu co to za gówno o_O
grom14 dnia wrzesień 25 2011 12:37:21
Poki co tutaj nie ma ani hackow ani farmienia przez 3 miesiace, tylko pvp i po polsku

http://mmorpg24.net/news.php?readmore=2149
adiss9 dnia październik 21 2011 23:58:32
Kiedyś dobra gra ale dziś to słabiutka gra bez fabuły beznadziejne pvp jak i expnono
adamekx97 dnia październik 25 2011 21:58:09
Gra jest beznadziejna dleczego???????Hmmmmm

-Grafika
-Postacie są niedopracowane
-cała gra jest do ****** NIE POLECAM!!!!!!!!mad
sonco dnia listopad 06 2011 21:09:47
Postanowiłem zajrzeć do tego metina po 5 minutach go wyłączyłem o drazu jak wlazłem sami hakerzy boty,wallhacki,mody,taki atak co wali z daleka .. o raz przyciąganie... odrazu mi się odechciało w to grać .. nie wiem jak w to ludzię teraz grają ... powinni zamknąć tą grę ...
mateoking dnia listopad 09 2011 18:57:22
Jebać Metina mad
varon23 dnia listopad 28 2011 00:09:16
Gra wprost do d****y ,nie nawidzę jej ,
wojciechp2 dnia grudzień 03 2011 19:21:32
Ta gra jest straszna. Jak ostatnio na nia wszedlem to nawet 2 lvlu nie wbilem bo juz mi sie znudzila annoy
Railss dnia grudzień 09 2011 21:07:32
Powiem wam tylko tyle że ta gra to totalna żenada a cen w tej grze to nawet nie skomentuje noo_O
XscarX dnia grudzień 13 2011 20:27:01
Jezu z wami to tylko narzekać potraficie. Gra jest bardzo fajna (jedna z lepszych w jakie grałem), mówicie że gra jest do luftu bo jest tam sporo noobów. A w innych grach to niby ich nie ma. Ignorujcie ich jakby ich wcale nie było. Ja miałem szczęście akurat bo trafiłem do gildii gdzie byli sami normalni ludzie (do czasusad). Moja ocena:
Plusy:
+ fajna grafika (ma się czasem ulewke z niejroflrofl)
+ Muzyka całkiem spoko
+ Fajny rozwój skili
+ Gdy się znajdzie dobrą gildię to gra się super (wypady gdzieś z nimi itp.)
Minusy:
- Dużo noobów
- ITEM SHOP!!!!!!!!! pissedbugsthumbs downmadconfusednosadzip it!real sad
- Mały exp
8/10
erse55 dnia grudzień 28 2011 21:01:39
Gra godna uwagi,
Większość komentarzy napisane jest przez noobów co nic w niej nie osiągnęły(przez to ma taką złą opinie ;P) i teraz płaczą na rożnych forach myśląc, że to w jakiś sposób im pomoże wink Moim zdaniem jest jedną z lepszych, gdyż ma swój własny klimat...(Co wy byście chcieli jakaś ohydną cukierkowa grafikę ???blee )
W metina gram już 3latka w ostatnim czasie coraz lepiej się w nim dzieje wink
Polecam i pozdrawiam!!! 9/10
matias20 dnia grudzień 30 2011 16:26:18
Gra By była lepsza gdyby nie chakerzy i premium 6/10lol
GraczxDD dnia styczeń 21 2012 12:48:12
Grałem Grałem Grałem .. znudziło się ale chyba wróce do METINA 2 lollollollollol
Kusiu99 dnia styczeń 22 2012 15:51:58
Zachęcam do gry na prywatnym serwerze Balmora.pl, serwer w stylu pl tylko nie ma tylu czitów i botów. Są tam ceny jak kiedyś w pl. Serwer został stworzony między innymi przez FuBu. Jest dużo eventów i raidów. a zresztą co będę dużo pisał zobaczcie sami razz
Maxerit dnia luty 03 2012 17:37:40
Na początku jak wyszedł był zaje... Teraz same nooby cziterzy boty itp..
THXMan dnia luty 23 2012 14:47:44
Jako osoba która od 2009 do 2011 grała na PL i miała okazje wbić tam 70lvl z haczykiem na serwerze 6 mogę powiedzieć z czystym sumieniem że gra jest na koło 12godzin gry dziennie żeby zrobić sobie najwyżej średnie eq ponieważ eq na poziomie 8/9 dostępne tylko i wyłącznie dla tzw mallerów czyli osób które włożyły w grę spore pieniążki a nie wiem czy kogoś zachęci gra w której trzeba inwestować setki zł miesięcznie, grać głównie zabijając niekończące się rzesze mobów i walcząc z dzieciarnią która poziom gry sprowadziła do rynsztoku.
Cruzen01 dnia kwiecień 01 2012 13:06:18
Gra jak gra jednym się podoba drugim nie mi akurat trochę się spodobała, może są dzieci neo, oszuści ale ja na to nie zwracam uwagi teraz to jest ich mało.Tylko słabo bo kowal wiekszosc pali happy

Wszystkich chętnych zapraszam do zagrania cool
MadziaDzielna dnia kwiecień 21 2012 10:28:50
Jest tyle pieknych gier a ludzie nadal graja w to guwno.
MmoRevTV dnia kwiecień 22 2012 09:38:40
Ludzie ogarnijcie się jest wiele innych pro gier np. rom po co gracie w to zasrane gówno ta gra jest bez przyszłości ciągle to samo złodziejstwo, hacki i nic więcej wolałbym już zagrać kurde w gry.pl niż to jeb*** gówno... thumbs downthumbs downthumbs downthumbs down

Pozdrawiamy MmoRevTV happy
majki666 dnia maj 06 2012 11:21:45
Durna gra, bo sam grałem osiągnąłem 30 lvl i najlepsze eq nie wiem skąd biggrinD A więc przejdźmy do rzeczy:
+&-:
+ można bo wkurzać dzieci neo grające 24/h?
- liczni hakerzy
- słaba grafika
- 6 skillow
- wszyscy tak samo wyglądają
- tylko 4 klasy,
- dzieci neo grające w to i piszące Ci na priv wkurzające rzeczy!
- liczność graczy i zajete najlepsze spoty all day all night!
- LvL się bije jak na Tibi. 10h i powienien być ten 15 lvl xD??no I TO TYLE CO CHCIALBYM POWIEDZIEĆ O TEJ BEZNADZIEJNEJ GIERCE -.-
Silve dnia maj 07 2012 20:08:16
To teraz ja napiszę coś od siebie.
Grałem w tą grę od 2006 roku do 2010 z roczną przerwą.
Powiem szczerze że grać dało się gdzieś w połowie 2007r.
otóż na samym początku był jeden server POLAND z dwoma CH. Żeby się zalogować trzeba było cały czas odświeżać menu. Jak się wbiło to lagi w m1 i wywalało i tak na okrągło mad

W połowie 2007r. doszły inne serverki i dało się grać happy
Gra jak na tamte czasy była fajna chodź wstyd teraz cokolwiek o niej powiedzieć dobrego.

Później jak zleciały się dzieciaki z telefonami rodziców zaczęło się noobienie że tak powiem lol
więc gierka się przejadała. Ale wtedy szukać czegoś innego przy drewnianym kompie na korbke sad

Znalazłem amerykańskie servery Metina. Wtedy coś ******istego. 6 kanałów, 2 servery i nigdy nie było tak że zajęte spoty. Ludzi troszke grało a i ceny nie były złe. Ale z wiekiem zacząłem przybierać w wymaganiach. Skile 4-6 na krzyz jak ktoś mówił, monotonne ubijanie mobków, questy może jak w każdej innej grze, ale tutaj KOSZMAR. Itemków też było malutko.

To jest moje zdanie na ten temat cool
Promyk dnia czerwiec 09 2012 00:25:43
Zapraszam wszystkich do gry League of Legends około 100 championów, 3 różne mapy, co tydzień nowa rotacja championów. Link do rejestracji : http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4eaf003524351042235904
ProLaGGer dnia czerwiec 28 2012 10:57:56
LUDZIE POLECAM ŚCIĄGNĄĆ SOBIE HACKI DO TEJ GRY xD
W 12 sekund nabiłem 61 lvl biggrin A GM BYŁ WTEDY W GRZE A JA SOBIE SH JECHAŁEM yummy
Skower123 dnia lipiec 13 2012 22:07:32
Nudy.Słaba grafika.Mało itemów(no chyba że na niektórych privach).Dzieci kasy i neo.No i boty.Ocena 3/10
wojtek1234561 dnia październik 10 2012 20:58:06
Zmarnowałem na to 6 lat dobrze że są teraz lepsze polskie gry.to jest Kopia gry Kal Online.
adamekage16 dnia grudzień 15 2012 00:33:47
Witam dziś przedstawie wam oszusta na allegro.pl wystawia yangi sie placi i sie nic nie dostaje jego nick na allegro KP29 nic nie kupywac bo oszukuje kto chętny prosze go najebać middle finger

Dawid Parol
UL. SKROWACZEWSKIEGO 31/52
96-300 ŻYRARDÓW
87 1240 6348 1111 0000 5120 4286
NyguseK dnia grudzień 19 2012 18:02:19
Powiem wprost grałem w gre 4 lata i było super dopuki jakies ****** dzieci z czitami nie zaczely grac ... zjebaly te gre jak hujj.. i żąłuje ;/ bo gra była fajna daje 3/5 sadsadsad
Assuna dnia grudzień 23 2012 23:54:59
Nuuda ..
Gozzal dnia grudzień 26 2012 16:33:01
Jak by nie patrząc ta gra nie ma przyszłości . Totalna tragedia
Oeantha dnia styczeń 30 2013 09:22:38
Nie polecam tej gry ani trochę ;. Co to jest ja w to grałam i żałuję swojego czasu ;/ Chakerzy nienormalni ludzie. Tylko expienie mało skilli nic zawiłego tylko bicie potworków i tak od początku. Daję 1/10
Oeantha dnia styczeń 30 2013 09:25:32
Promyk chętnie bym zagrała bo znam tę grę tyle championów mam sad Ale mi się zrąbał i teraz kupa eek Ale ją polecam bo gra ciekawa zespołowa biggrin Jakby co to chodzi mi o League Of Legends
tomi84 dnia marzec 10 2013 16:28:38
Polecam Wam lepszą gre zwaną AIKA Online.
Genius793 dnia maj 27 2013 00:19:52
Gra dla dzieci w wieku 7-13 lat, grafika koszmarna, ilość skilli niesamowita 5-6 skilli na klasę... No i jak 95% osób wypowiadających się na temat tej gry też muszę to napisać, czyli (za przeproszeniem) od za******a dzieci, które niszczą ta grę swoim noobstwem i zamiłowaniem do hackow.
majki666 dnia czerwiec 23 2013 11:28:56
Gra 1/10 Wydajesz milion złoty na super ekwipunek który pozwala nam powalać wszystkich "noobów" i "dzieci neo",żeby po tygodniu go stracić wraz z kontem bo tylu jest tam hackerów ,że napewno cie nie ominą happy
mrsuchy809 dnia lipiec 19 2013 17:57:51
Gra to totalny syf, same dzieci neo, boty i żebraki.
Odrazu jak wchodze na serwer wiadomość:
darz cos?????
Jak już wcześniej pisałem gra to totalny syf daje 4/10, i nie polecam strata czasu no
leros dnia lipiec 26 2013 15:07:36
Obok tibi najgorsze mmo w jakie grałem
Dywan dnia lipiec 27 2013 14:57:58
Ta gra to syf przez to ze wiekszosc graczy to dzieci neo
patrix360 dnia lipiec 27 2013 22:29:39
Po samym wyborze postaci można stwierdzić że ta gra to burdel na kwadratowych kołach nie dość że są tylko cztery postacie to w dodatku zmienianie ich wyglądu polega na wyborze pomiędzy dwoma strojami. Tak poza tym zmienić wygląd można jedynie za pomocą zmiany fryzury których po za standardową to są chyba tylko 2 i to w dodatku za punkty premium które kupujesz za realną kase. Już wolał bym przeżyć stosunek płciowy z wielorybem niż grać w to coś bo to nawet nie można nazwać grą mmorpg.cool
Keo dnia maj 04 2014 22:56:37
Ta gra mi sie nie podoba, ponieważ jest to gra na szczęscie, ulepszy czy nie ulepszy wejdzie czy nie wejdzie, nie liczą sie umiejetnosci w tej grze lecz szczęście.Fajnie zrobione w tej grze jest system aren 1 vs 1 gdzie gra sie do 3, dosyć fajny wygląd mocy i możliwość rozbudowania ich ogolnie daje tej grze 4/10.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG