Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Luminary

Luminary

     Luminary: Rise of the Goonzu to produkcja przeznaczona dla graczy, którzy potrafią docenić walory gry ponad elementy graficzne czy dźwiękowe. Gra jest niezwykle rozbudowana i aby móc opisać szczegółowo większość elementów to trzeba by było z pewnością poświęcić wiele czasu by przeczytać informację choćby krótką o większości elementów.
    Rozgrywkę rozpoczynamy od założenia bohatera; na początku jednak z przykrością dowiadujemy się, że w trakcie kreacji bohatera nie możemy dostosować wyglądu zewnętrznego postaci, co dla wielu graczy może być poważnym niedociągnięciem. Jednak w dalszej części rozgrywki gracz poznaje już z większości przypadków pozytywne aspekty gry.
     Po wybraniu postaci jesteśmy przenoszeni automatycznie do centrum miasta. Również na początku rozgrywki możemy wybrać własnego Mentora, który pomoże nam w zdobyciu doświadczenia w grze oraz poinformuje, na czym polegają podstawowe elementy gry. Cechą bardzo pozytywną Luminary: Rise of the Goonzu z pewnością jest fakt, że już na początku poprzez liczne Questy poznajemy grę: Interfejs, Elementy składowe produkcji oraz w jaki sposób toczy się ekonomia w grze. Co ciekawe w Luminary nie ma tak naprawdę klas postaci, gdyż nasz bohater może rozwijać się w każdej dostępnej specjalizacji. Może poznać tajniki władania toporami, włóczniami, mieczami bądź poznać, w jaki sposób walczy się przy pomocy broni palnej, łuku czy laski. Jednak gracze w tej grze MMORPG wybierają tylko jedną zdolność, w które będą się specjalizować.
     Swordman jako osoba walcząca mieczem, szybko zadaje obrażenia, które jednak nie są duże. Spearman walczy przy pomocy włóczni, zadaje większe obrażenia niż Swordmani, lecz w przeciwieństwie do nich walczy znacznie wolniej. Trzecią profesją w Luminary jest Axeman – osoba, która walczy w zwarciu podobnie jak Swordman i Spearman, zadaje największe obrażenia lecz wadą jest, że uderza bardzo powoli. Bowman jest profesją walczącą z dystansu, która w walce posługuje się łukiem, walczy szybciej niż Gunman, który posługuje się bronią palną. Ostatnią z dostępnych profesji walczących w Luminary jest Caneman - postać walcząca przy udziale zaklęć magicznych i laski.
     Przemieszczając się po obszarach Luminary możemy spotkać ogromną liczbę miast, które zachęcają wszystkich by to właśnie do nich wstąpić. Właściciele takich miast zarabiają zazwyczaj poprzez pobieranie małej prowizji od gracza, który przeprowadził na przykład sprzedaż przedmiotu w tym mieście. Oglądając Town Hall możemy dowiedzieć się ile jest aktualnie mieszkańców tego miasta zalogowanych w grze, kto zarządza poszczególnymi budynkami. Kolejną bardzo ważną instytucją jest Bank – to tutaj trafiają wszelkie pieniądze ze sprzedaży przedmiotów. Właściciele miasta zarabiają, gdy wybieramy pieniądze, w tym momencie płacimy tzw. podatek manipulacyjny, który zazwyczaj wynosi kilka procent z całej kwoty. Jeśli wybieramy pieniądze z miasta, w którym jesteśmy mieszkańcem to jesteśmy zwolnieni z płacenia tego podatku. Market to zapewne najlepszy budynek w całym Luminary, który działa na podobnej zasadzie, co Markety w innych grach MMORPG. Tutaj gracz może pozostawić przedmioty na sprzedaż na kilka dni a następnie po załogowaniu się może pobrać zapłatę za te przedmioty, które zostały sprzedane. Market w Luminary działa już od kilku lat, dla wielu właśnie umożliwienie sprzedania każdego przedmiotu nie będąc Online dała sukces grze.
     Luminary jest na tyle rozbudowaną grą MMORPG, że istnieje jeszcze wiele budynków, które oferują gigantyczne możliwości. Poczta usprawnia komunikację z graczami, Magazyn umożliwia przechowywanie sporej ilości przedmiotów, Hunting Ground umożliwia walkę z potworami, które są słabsze od normalnych Grodnu oferują podobny loot. Ponadto Dom Gildiowy umożliwia łączenie się graczy w grupę, która pomaga sobie w rozwiązywaniu wielu Questów. Ponadto gry Gildia się rozwija to członkowie zyskują dodatkowe punkty, które mogą rozdać do statystyk, dzięki czemu wydawca zachęca by to właśnie zawiązywały się silne relacje pomiędzy graczami.
     W Luminary istnieje rozbudowany system zwierząt, które pomagają nam w walce. Już pierwszy Summon – tak nazywa się ten system w grze może zostać zdobyty po przekroczeniu bariery 20 levela, a ten poziom gracz może zdobyć po kilku godzinach rozgrywki. Summon jest bardzo pomocny w trakcie zbierania materiałów oraz trenowania umiejętności capture. Summony dla wielu graczy są jednym z najciekawszych elementów gry Luminary a rozwój swoich zwierzaków i trenowanie ich sprawia, że system ten jest niezwykle ważny dla graczy.
     Ważną częścią Luminary, która usprawnia rozgrywkę jest system Koni (Mountów), dzięki któremu możemy szybko przemieszczać się pomiędzy lokacjami oraz dzięki czemu posiadamy większą ilość miejsc w plecaku. Koń ponadto na wyższych poziomach jest podstawowym elementem każdego gracza, gdyż dodaje on sporo punktów do statystyk postaci. Konia podobnie jak Summony można trenować, dlatego często zdarza się, że gracze chcąc zarobić sporo pieniędzy zajmują się tą dziedziną.
     Luminary z pewnością można zaliczyć do najlepszych produkcji gatunku MMORPG 2D. Mimo, że gra jest stosunkowo mało popularna to gracze, którzy zainteresują się produkcją często na długi okres pozostają przy niej.
Wydawca: NDOORS
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://luminary.ndoorsgames.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX DirectX 8.0
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Piękna grafika
+ Wspaniały klimat
+ Prowadzenie interesów
+ Możliwość sprzedawania przedmiotów będą offline za darmo.
+ Częste eventy
+ Brak typowych profesji, możliwość bycia handlarzem, magiem itp.
Minusy: - Nie dostrzegam
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

 

Autor: | Data: 22/02/2010 15:00

Oceń grę:
Komentarze
szynkarulez dnia luty 22 2010 16:06:04
Boze ratuj 1gb!!!!! wole tibiexD mimo ze tam nooby graja a tak ogolnie jestem 1 nie zrozumnie mnie zle co do tibii no ale ona ma 20-40mb a to 1gb
pudzianjp dnia luty 22 2010 19:27:27
Nom tez fakt fajna gierka ale niechce sie sciagac jej ...sad
ichigo997 dnia luty 24 2010 17:42:15
NIE NIE NIE!!!! nie zagram w to
angol55 dnia luty 27 2010 21:26:27
Grałem w tą gre przez spory okres czasu i moge o niej bardzo dużo dobrego powiedzieć miałem 69 lvl a maxymalny to 120 bogaty w tej grze byłem w hoojbiggrin gra warta polecenia, innej takiej drugiej 2d niema i nigdy niebędzie więc warto sprubować zagrać.Jak zaczołem w to grać to na poczatku powalił mnie Interfejs który jest bardzo rozbudowany, normalnie niewiedzialem co/gdzie/jak/po co i dlaczego ale po jakimś czasie skapowałem o co biega z pomocą Mentora.Ważnym faktem jest to że gdy robimy konto to najlepiej zrobić sobie 2 kontabiggrin na jednym i drugim zrobić sobie postać i jak sie już wejdzie do gry to wyskoczy takie okienko które ma nazwe kto ci polecił tą gre i tam należy wpisać nazwe postaci swojego drugiego konta, dzieki temu co każde 5 lvl postać która wpisaliśmy w tym okienku bedzie otrzymywać na maila bardzo drogie przedmioty i reputation points za które mozemy dostać inne jeszcze bardziej cenne przedmioty, ja tego niezrobiłem i potem żałowałem ale jeżeli to czytacie i macie zamiar pograć to jeszcze maćie szansebiggrin
samsung dnia marzec 19 2010 14:05:31
Boze juz Nostale jest lepsze!!!
burzak111 dnia lipiec 09 2010 18:05:10
nie polecam
mateusz45454545 dnia lipiec 17 2010 20:00:37
specyficzna i realistyczna gra noi w sumie jest spoko, polecam ale są objawy które mogą być spowodowane właśnie przez tą grę, np. moja siostra oszalała na punkcie tej gry noi prawie przestała grać w Tibię! (Tibia do bani!) chciałbym podkreślić słowo: do bani! yyy...
czy nie tłumaczę zbyt nachalnie bo, bo właśnie jest 19:51 i... i...
tylko chcę powiedzieć coś o grze coś w postaci morału albo, albo wnoisku poprostu chcę przetłumaczyć moję Hasło Do Wszelkich zmuszeń i starań, hasło brzmi, ale to tylko słowo dla tych którzy nienawidzą gry na: T. hasło brzmi, wiecie co może nie powinienem tego mówić przy takim ludu ale może być, hasło b;rzmi albo, albo zamówmy pizzę i zapomnijmy o srawię, OK?
Hasło brzmi, dobra przetłumaczę to wolno i wyraznię żeby każdy mógł zrozumieć, hasło brzmi (Po litracku) T-b-i-a d-o b-a-n-i-!

czyli: Tibia do bani!!!:upset:
Patrickus1 dnia marzec 12 2011 18:54:16
Ciekawie opisana zobaczymy po sciagnieciu czy warta uwagi
PuciekPL dnia maj 28 2011 19:41:59
G Ł U P I Emad
PuciekPL dnia maj 28 2011 19:43:00
E
Tomekproer dnia lipiec 19 2011 18:32:19
Za dużo zajmuję no
Tomekproer dnia sierpień 18 2011 06:52:04
N I E G R A J CV I E W TOmadmad

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG