Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Silkroad Online

Silkroad Online Silkroad Online

     Silkroad Online jest tradycyjną grą MMORPG, bazującą na starożytnej tradycji związaną z Jedwabnym Szlakiem. Wiele osób obecnie uważa, że to właśnie Jedwabny Szlak był skutkiem tego, że starożytne cywilizacje Chin, Europy, Indii szybko się mogły rozwijać, dlatego wydawca w Silkroad Online postarał się przygotować bogate tło historyczne. Poprzez rozbudowaną fabułę, gracz poznaje bliżej nie tylko elementy gry oraz historię starożytnego świata.
    Gra została wydana w październiku 2005 roku przez firmę Joymax. Gra już od wielu lat jest regularnie aktualizowana, dlatego przez ten długi czas wytworzyła się już spora społeczność graczy, która założyła liczne portale oraz fora dyskusyjne na temat gry. Silkroad Online ze względu na długą historię na rynku MMORPG jest postrzegana jako bardzo dobra gra. Ponadto szereg licznych interesujących funkcji oraz grywalność produktu zachęca by początkujący gracz zapoznał się bliżej z produktem.
    W Silkroad Online istnieje możliwość rozwijania swojego bohatera poprzez wybór jednej z trzech dostępnych zawodów: Łowca (Hunter), Kupiec (Trader) oraz Złodziej (Thief). Profesję wybieramy dopiero po osiągnięciu 20 poziomu, w momencie wykonania prostego zadania. Profesje te jak łatwo się domyślić związane są bezpośrednio z szlakiem handlowym, który ma w grze bardzo duże znaczenie.
    Rozgrywka w grze rozpoczyna się od wyboru postaci, obecnie możemy wybrać, czy ma ona pochodzić z Azji czy też z Europy. Wybór ten definiuje w późniejszym etapie gry typ walki, czy postać będzie walczyła grupowo czy raczej solo tak jak w przypadku postaci europejskich. Wybierając bohaterów chińskich możemy wybrać jedną z pośród czterech dostępnych postaci: Blader, Glavier, Bowman oraz Nuker. Pierwsza z tych postaci specjalizuje się w zadawaniu obrażeń w bezpośrednim zwarciu, dlatego Blader, można porównać do typowego Wojownika z większości gier MMORPG. W zwarciu również walczy Glavier, z tą różnicą, że używa dwuręcznych broni. Bowman jak już sama nazwa wskazuje jest postacią, która posługuje się łukiem w walce, dzięki czemu bezpiecznie z dystansu likwiduje przeciwników. Ostatnim bohaterem, jaki możemy wybrać jest Nuker, który łączy w sobie elementy Maga oraz Wojownika.
    Postacie europejskie są idealną propozycją dla osób, które wolą walczyć wspólnie z innymi osobami, gdyż walka z potworami samotnie jest o wiele trudniejsza. Wybierając bohaterów ze rstarego kontynentur1;, możemy wybrać jedną z pośród sześciu dostępnych klas: Warrior, Rogue, Wizard, Warlock, Bard oraz Cleric. Pierwsza z wymienionych postaci jest najpopularniejszą klasą w Silkroad Online, która posługuje się mieczami jedno bądź dwuręcznymi. Rogue natomiast walczy z dystansu posługując się kuszą bądź sztyletami. Ogromne obrażenia zadawane przez Rogue są kosztem bardzo małej obrony fizycznej. Wizard posiada natomiast zaklęcia, które mogą zabijać kilka potworów w jednym momencie, dlatego ta klasa jest bardzo ważna w party. Warlock rzuca klątwy, które osłabiają wroga, dzięki czemu postacie typowo walczące szybciej pokonają go. Bard jest profesją przeznaczoną do wspomagania graczy, dzięki czemu jest bardzo ważnym kompanem w walce. Ciekawostką może być fakt, że Bard walcząc używa harfy, która wywołuje fale dźwiękowe. Ostatnią z dostępnych klas postaci jest Cleric, która uzdrawia członków drużyny, zaś poprzez różne buffy zwiększające statystyki jest częstym członkiem w party, wręcz niekiedy niezbędnym.
    Silkroad Online można zaliczyć do tych gier MMORPG, które są silnie nakierunkowane na zabijanie potworów, dlatego wiele osób, znudzonych wielogodzinnymi polowaniami rezygnuje z gry. Jednak prawda jest taka, że od Ciebie zależy czy gra spełni twoje oczekiwania, gdyż jednym produkt okazuje się być bombowym, natomiast dla innych gra jest całkowita porażką. Śmierć w SRO (Silkroad Online) powoduje utratę doświadczenia, lecz po ponownym wkroczeniu do świata gry nasza postać szybciej zdobywa doświadczenie, dzięki czemu straty nie są aż tak duże. Jednak na szczęście w Silkroad Online odnajdziemy inne systemy, które sprawiają, że gra z prostej staje się znacznie rozbudowana.
    Gra zdobyła ogromną popularność, lecz aż 90% wszystkich serwerów zajmują nielegalne oprogramowania, tzn. boty. Co tygodniowe inspekcje dodają do gry nowe aktualizacje lub kopię bazy danych. Ostatnimi czasy gra uzbroiła się z pięć tysięcy slotów na serverze do aż dziesięciu tysięcy. Twórcy gry SilkRoad Online tytuł nie wymyślili sobie ''o tak...'', zabrali Oni to z historii gdy panowały jeszcze starsze chińskie kraje, także europejskie np. Konstantynopol, Jangan... SilkRoad Online to znaczy: Jedwabny Szlak Online. Twórcy nieźle wyprodukowali tę grę. Akcja oczywiście rozgrywa się w VII wieku n.e. na jedwabnym szlaku, będącym kiedyś głównym szlakiem handlowym łączącym Azję i Europę. Gra działa na silniku Gamebryo. Gra wydana 1 października 2005 roku zdobyła ogromną popularność, a dzisiaj obchodzimy 6 urodziny tej niesamowitej produkcji MMO. Wiemy już że gra została stworzona na starszym silniku graficznym Gamebryo, więc przejdźmy do opisu grafiki...
    Grafika w grze bardzo fascynuje nowego i starszego gracza, bo twórcy chcieli aby popularność na serwerach nigdy nie zmalała i chyba im się to udało. Grafika jest piękna i wciągająca, lecz słyszymy krytyki na temat gry. Interfejs postaci stworzony został i nadal aktualizowany bardzo starannie. W Lewym górnym rogu mamy ikony z Devilem, który uaktywnia się, gdy mamy wszystkie sześć kulek. W prawym górnym rogu mamy mini-mapkę. Na samym dole zauważymy pasek umiejętności, golda, Doświadczenia i różnych aplikacji. Gdy zalogujemy się do gry (jeżeli jest to możliwe) zauważymy krótkie video aplikacyjne, następnie musimy wybrać kraj China lub Europe, a potem swoją ulubioną klasę i nick.
    Niestety jak na razie możliwość wbicia doświadczenia na jakimś polu jest niemożliwa, bo roi się tam od różnych „goldfarmów” i botów, którzy chcą mieć wszystko dla siebie. Czasami widzimy grupę od 50 do 100 osób, którzy są sklonowani, lecz system anty-zabezpieczeniowy HackShield jest dawno złamany. Jak wcześniej mówiłem HackShield został złamany przez grupkę hakerów. Istniejące najpopularniejsze nielegalne Programy np. SroKing lub SroBot. Istnieje także ItemShop, w którym możemy kupować różne mikstury odpowiadające naszym postacią siłą lub obroną na pancerz i broń. W Sklepie z przedmiotami w poszczególnych miastach możemy kupić jakąś ilość mikstur przyśpieszenia lub broń, hełm i pancerz, a także kolczyki i biżuteria. Istnieją różne systemy grywalne np. Guild System, Pet System... Gry zaczyna się wojna Gildii o pewnej godzinie to wszyscy zebrani muszą być np. o 20:00, bo wtedy zacznie się naprawdę dobra zabawa. Jak na razie są Eventy typu Karawana. Na karawanę idą wszyscy członkowie Gildii o poszczególnej godzinie np. 21:00. W tym evencie poprostu jedzie się przez Jedwabny Szlak i namawia na zakup danego towaru, ale czasami zjawiają się niebezpieczni zabójcy tzn. Thief. mogą oni się rozdzielać maxymalnie do 10 sztuk. W grze zobaczymy różne krajobrazy.
Wydawca: Joymax
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: silkroadonline.net
OS: Windows, Linux, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Ogromny Klimat

+ Małe Lagi

+ Mnóstwo Polaków

+ Ciekawa fabuła, nawiązująca do historii i wierzeń starożytnych chin

+ Wspaniała grafika I możliwości

+ Ciekawe i efektowne skille.

Minusy: - Prawie zawsze zapchane serwery.

- Czasem zdarzają się ogromne lagi

 

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 08/02/2010 18:17

Oceń grę:
Komentarze
Maslak dnia luty 10 2010 21:07:35
Nie ściągajcie tego!! W tą grę nie da się grać! Serwery są pełne całą dobę! Ja męczyłem się wiele godzin żeby wejść do tej gry, ale po prostu się nie da i to wszystko wina botów, bo 99% graczy to boty... sami się przekonajcie na youtube jest pełno filmików ukazujących ten atak botów! Z reszta na oficjalnej stronie jest napisane, że próbują je banować, ale jak dla mnie nic to nie da bo więcej botów powstaje niż oni zdążą usunać... :lol:
Maslak dnia luty 10 2010 21:09:53
Zapomniałem dodać, że jak już się zalogujecie to żaden powód do radości bo na 80 % dc...:yes: Hehe
majonez dnia luty 17 2010 19:40:50
Jedna z najlepszych gier MMORPG!!!!!!!!!!!happy
majonez dnia luty 21 2010 09:41:15
Nareszcie sie doczekałem dodali tego Pro hackshield'a biggrin
I zrobili akademie dodatkową i teraz niema zapchanych serverówbiggrin
Można grać ile sie chce!biggrin
A i tak programisci od nielegalnego programu nie rozchkaują anti-chipa w kturym jest ukryty program Pro hackshield to inaczej mozna grać i wbić za 1 razem na servabiggrin
MMorpG3D dnia luty 28 2010 21:48:46
Jak grałem tez miałęm problem z wchodzeniem na server ale kolega dał mi konto na prywatnym servie to se pograłem zajebista gra ale miałem 95 lvl max to 100 nukera full int s/s i niestety prywatny server się zjebał i moja postać i konto oczywiście poszło za przeproszeniem się jebać :mad:
geri810 dnia marzec 09 2010 15:05:52
Maslak dnia luty 10 2010 21:07:35
Nie ściągajcie tego!! W tą grę nie da się grać! Serwery są pełne całą dobę! Ja męczyłem się wiele godzin żeby wejść do tej gry, ale po prostu się nie da i to wszystko wina botów, bo 99% graczy to boty... sami się przekonajcie na youtube jest pełno filmików ukazujących ten atak botów! Z reszta na oficjalnej stronie jest napisane, że próbują je banować, ale jak dla mnie nic to nie da bo więcej botów powstaje niż oni zdążą usunać...
Maslak dnia luty 10 2010 21:09:53
Zapomniałem dodać, że jak już się zalogujecie to żaden powód do radości bo na 80 % dc... Hehe
YHMM kiedy ostatnio grałeś? co?!?!?!?
za przeproszem chyba od chuja czasu nie grales teraz trzeba czekać znacznie krócej
bo jest specjalny prohack shield dla SilkRoad'a i niema botow chyba ze kupujesz na miesiac ale on jest do expienia sam wraca do miasta jak potow nie ma kupuje poty sprzedaje rzeczy on robi normalnie wszystko i jezeli ty masz takiego neta co masz na 80% DC to nieznaczy że inni muszą mieć słabsze ja akurat niemiałem ani jednego Disconecta więc się odczep od tej gry jasne?!
geri810 dnia marzec 09 2010 15:07:37
Majonez dnia luty 17 2010 19:40:50
Jedna z najlepszych gier MMORPG!!!!!!!!!!!
majonez dnia luty 21 2010 09:41:15
Nareszcie sie doczekałem dodali tego Pro hackshield'a
I zrobili akademie dodatkową i teraz niema zapchanych serverów
Można grać ile sie chce!
A i tak programisci od nielegalnego programu nie rozchkaują anti-chipa w kturym jest ukryty program Pro hackshield to inaczej mozna grać i wbić za 1 razem na serva


POPIERAM KOMENTY MASLAKA DO TEJ GRY TA GRA NIEMA SOBIE ROWNYCH wink
ka23per18 dnia marzec 10 2010 12:57:56
Poprostu cud wsiród MMORPG gra niema sobie równych niema co więcej pisać
ka23per18 dnia marzec 10 2010 13:05:41
Tylko te boty ale wystarczy premka i pokrzyku chyba rze coponiekturcy niestać więc dajom taki komenty
razz
geri810 dnia marzec 11 2010 15:14:14
Sory majoneza ;D
lazlo555 dnia marzec 19 2010 17:23:50
Emmm.... gra super faktycznie...grafika nie jest az tak zla..da sie przezyc....kuuuupaa skilli i mozliwych buildow bardzo mi sie to podoba ale... prawde mowiac grałem tylko do 48 lvla x bowem i 51 lvl bowem bo...juz nie moglem. Za dlugo lvl sie wbija....90 lvl =niemal ze 2 lata a co z tym nowym capem 110 lvl razz i jeszcze wbicie na serwer..tez dupa. Jako ze to f2p mmorpg wole nie placic za premki a ta gra jest baaardzo dra premiazy zasranych...jak shaiya
ammek321 dnia marzec 25 2010 09:00:23
Moim zdaniem gra est taka sobie a najbardziej jest to wkurw... że jak są zapchane servery a chce ci sie grac to lipa juz masz po graniu ;/ , a servery sa prawie cal czas zapchane ;/
WilKu0904 dnia kwiecień 03 2010 13:45:57
Mam problem wybieram miedzy rapappelz a silkroadem co lepsze niech ktoś doradzi plz ::|
dabus dnia kwiecień 04 2010 14:14:10
Csro i rsro zero problemu na wbicie na serva tylko zangleszczenie trzeba miec
Achilles11 dnia kwiecień 05 2010 23:30:03
http://www.takeagift.pl/polecam:63942 Polecam strone! Zbierać starsy, wymieniać na fantastyczne nagrody, NIC NIE TRACISZ!
Maslak dnia kwiecień 07 2010 19:01:22
Geri810 zobacz idioto kiedy ja napisałem tamten komentarz...
po za tym nie będziesz mi mówił co mam robić bo komentarze są od tego żeby wyrazić swoją opinię! :upset: ja zwyczajnie napisałem co sądze o tej grze więc spier***aj...
Nietoperek dnia kwiecień 08 2010 00:20:11
Chciałem grać, ale nawet zainstalować nie mogę :/

Nie wiem czemu
chlopik dnia kwiecień 21 2010 20:20:50
Nie da się grać, zapchane serwy. Chyba że kupisz Permiuma
szym_pl dnia kwiecień 23 2010 19:08:12
super gra polecam:yes:jak komuś sie podoba do niech pobiera i nie żałuje grałem w to i ta gra rządzi najlepsze są skile.

i jak się sie komentarz nie podoba to jest:rip:
ps.
spójrz na date:upset:
szym_pl dnia kwiecień 23 2010 19:17:51
Gościu z tą minką:upset:czyl maslak kłamie :mad: a ja nie lubie kłamstw :no:. ups pomyliłem sie przy górnym komentarzu miało być i jak sie komentarz komuś nie podoba to jest:rip:
szym_pl dnia kwiecień 23 2010 19:19:34
Maslak to ty nie umisz grać :upset:
Jero dnia kwiecień 24 2010 11:36:12
Po 1:
gra jest wyjątkowo rozbudowana.Wiele skili i mozliwosci w weekendy trudno wejsc ale w tygodniu do 15.00-16.00 wchodzisz bez kolejek.
Po 2razziekna grafika efektowne skille .
Gram na serv.Malazgirit-czy jakos tak happy
ID to VastoLorderazzrazz
Maslak dnia maj 07 2010 17:23:22
OMG nawet nie wiem o co ci chodzi! JAk kłamie?! Ty masz coś z banią czy co?
Maslak dnia maj 07 2010 17:26:26
Ja tylko napisałem, że grać się nie da bo servery pełne przez boty o.0
Jak wy możecie to sobie grajcie i sie odpierdolcie ode mnie
Vip1998 dnia maj 22 2010 10:10:41
Podajcie mi link do ściągnięcia tej gry do mnie we wiadomości. Ok ? Plis.happy
geri810 dnia czerwiec 01 2010 13:42:27
Maslak dnia kwiecień 07 2010 19:01:22
geri810 zobacz idioto kiedy ja napisałem tamten komentarz...
po za tym nie będziesz mi mówił co mam robić bo komentarze są od tego żeby wyrazić swoją opinię! ja zwyczajnie napisałem co sądze o tej grze więc spier***aj...


Sam Spierdalaj wszedłeś expić nie umiałeś i teraz się tego czepiasz żal mi takiego zjeba jak tybiggrin
Maslak dnia czerwiec 22 2010 18:11:06
Zamknij się zjebie genetyczny bo ja nawet nic o expieniu nie napisałem, a jak kurwa czytać nie potrafisz to wypierdalaj do szkoły
Willson dnia czerwiec 25 2010 17:38:50
nie polecam gra niezla ale ciezko ze wbiciem do gry -jak co to juz prywat wolal bym:no:
majonez dnia czerwiec 27 2010 08:32:08
Super gra ale odrzucają boty...
Hom dnia lipiec 06 2010 19:58:41
Gra zajebista , ale nie moge wejść na jakikolwiek server...
geri810 dnia lipiec 08 2010 18:11:40
Maslak dnia czerwiec 22 2010 18:11:06
zamknij się zjebie genetyczny bo ja nawet nic o expieniu nie napisałem, a jak kurwa czytać nie potrafisz to wypierdalaj do szkoły

Tobie przydałaby się szkoła dobrego wychowania a poza tym skad wiesz ze servery sa zapchanecool
Maslak dnia lipiec 11 2010 21:36:11
Czy ty w ogóle grałeś w tą gre? każdy pisze że są zapchane servery z resztą chyba sam sprawdzałem! pfff żeby tylko ja... najlepiej nic już nie pisz bo twoje komentarze są idiotyczne i bez sensu poza tym
nie będę się żniżał do twojego poziomu zerówki.
rafallukasz232 dnia lipiec 14 2010 11:53:41
Ta gra naprawdę potrafi wciągnąć gracza na wiele godzin. Silkroad rozwija się cały czas nowe legendy które wprowadza Joymax nie pozwalają by się znudziła. Gram rogue + cler mam już 104 lv ale jest wielki minus co sprawia ze wielu rezygnuje z niej. Pełne serwery zapchane przez boty nie pozwalają wejść. Niby darmowa gra a trzeba kupić premium by w nią zagrać. Gdy uda nam się wejść do gry i odpalić premkę. Rozpoczynamy walkę z botami o miejsce do expienia mimo ze moby pojawiają się w dużej ilości na spocie wyrwać się z np 40 lv wydaja się wielkim wyczynem. Unikaty (specjalne bossy które pojawiają sie co ok. 4 h ) rozmieszczone w rożnych miejscach na mapie ciężko zabić. Gracze na wysokim lv zabijają je czasami na 1 skila wiec kolejnym wielkim wyczynem jest zaliczenie choćby niskiego lv unikata. Muśmy tez uważać by nikt nas nie okradł, a sposobów jest wiele. Eventy które co jakiś czas Joymax ogłasza są czasami żałosne. Jesli ktoś lubi wbijać sie na server np 5h męczyć sie z botami lub tracić kasę na premke to Silkroad jest idealna gra. Sami gracze odpalają po 300 botów i zapychają servery a właściciel tej plagi nie jest wstanie osunąć.razz
mateusz45454545 dnia lipiec 17 2010 21:31:19
niewiem co odbiło twórcy tej gry ale jestem przekonany i pobieram to objaśnienie że ta gra musiała być produkowana dla szlam, takich jak Hakerzycoolnie mam zielonego pojęcia poco wogóle istnieje ta gra?:confused::uhoh:
może dla kujonówwink
ale to taka Brzydota:sourgrapes:
gdyby pięciolatek grał by w tę okropną grę to bym mu okropnie współczułsad
gdybym grał w tę grę przy kolegach to bym sobie zrobił taki obciach:|że się kurzy!!!
Widzicie! Widzicie! Staram opowiadać moję argumenty spokojniehappy
i wyluzowaniecoolcool
chciałbym też odrobinkę podejść do realizmu i szkosztować innych gier, to tak jakby na początku srprubowano gorzkiej czekolady bleee...:sourgrapes: a potem normalnej:smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin:
ta gra mogła też być produkowana w czasach 1939-1944
czyli w czsie wojny gdy robiło się tę grę szybko i bez myśli że dzisiajszym nastolatkom takim jak ja, nie może się to spodobać:no:
DOBRA!!! LUDZIE!!! ZLITUJCIE SIĘ NA PRAWDĘ PRÓBUJĘ PODEJŚĆ DO KOMENTARZA BARDZO, BARDZO SPOKOJNIE!!
WarrKa dnia lipiec 23 2010 00:49:06
Gra moze i jest spoko, tylko skad na tej stronie tyle dzieci co pisac nie potrafia?.. tak sie wlasnie niszczy gry..
tomek1122 dnia lipiec 24 2010 13:27:41
Ta gra jest beznadziejna!!! daje -10/10
czapka007 dnia lipiec 25 2010 19:03:01
Ja nie mam siły do co poniektórych np WarrKa '' gra moze i jest spoko, tylko skad na tej stronie tyle dzieci co pisac nie potrafia?.. tak sie wlasnie niszczy gry.. '' zrobiłeś tutaj mnóstwo błędów ortograficznych np: skad - skąd , pisac -pisać , potrafia - potrafią .

Skoro źle ci się pisze na klawiaturze komputera może wysyłaj listy a nie śmiejesz się z innych a sam nie lepszy jesteś biggrin

Ja Cię przepraszam jeśli uraziłem ale mi nerwy puszczają w takich sytuacjach.
czapka007 dnia lipiec 25 2010 19:23:19
A co do gry ocena oczywiście 5/5 niektóre stare komentarze są już jakby unieważnione ponieważ na serwer w tej chwili wbija się za pierwszym razem lub w środku dnia gdy jest najwięcej osób maksymalnie 30 min się czeka. A jeśli chodzi o negatywne komentarze co do reszty gry muszę powiedzieć że się z nimi nie zgadzam. Ponieważ gra ta jest mieszanką fantasty Zachodniego i Wschodniego, co daje niesamowity efekt. Co więcej, fabuła gry jest oparta po części na faktach, sam tytuł gry Silk Road ( czytaj Silk Roud ) oznacza Jedwabny Szlak który w VII w p.n.e. Łączył Chiny z Zachodnią Europą. Nie powiem gdyż jest tutaj wiele elementów fantasty lecz to czyni grę jeszcze bardziej wyjątkową. Jest tutaj dużo drobiazgów i elementów nie tak bardzo drobiazgowych a całość zajmuje jedynie lekko ponad 1GB więc naprawdę postarali się by to mocno upchnąć.

Same zestawy zbroi i broni są nadzwyczaj efektowne ... i już nie wspomnę o skilach które się rozwijają co 2 czy 3 lvl. Największym - tej gry jest problem wszystkich gier MMORPG czyli boty. grę wyróżnia też to że jest darmowa, oczywiście można dokupić konto Premium w postaci E-pin ( Silków). Jest tutaj też mnóstwo petów wspomagających twoją postać.

To chyba na tyle ocena gry jak już wspomniałem 5/5 polecam w stu procentach.
czapka007 dnia lipiec 25 2010 19:35:44
I jeszcze jedno komentarz do mateusz45454545 : Masz racje co do czasów produkcji lecz od tamtego czasu gra zmieniła się nie do poznania gdyż gram w tę grę od 17 lat i pamiętam mój początek wtedy byś nie poznał tej gry uwierz mi kiedyś ta gra była gorsza od Tibi, naprawdę. A co ty mi tu wspominasz lata czterdzieste gra jest bardzo stara co w tej chwili dowodzi że stare jest piękne. Joymax - firma która wyprodukowała tę grę robiła wszystko by gra się rozpowszechniła i im się udało dopiero po 22 latach naprawdę jeśli ktoś się ze mną nie zgadza i uważa że przesadzam to niech wejdzie na oficjalną stronę Joymax i niech zobaczy jak to było na prawdę a jeśli ty współczujesz grającym w ten cud MMORPG i uważasz delektowanie się każdym zdobytym punktem SP czy porostu graniem przy kolegach w Silkroad Online toja ci szczerze współczuję.
czapka007 dnia lipiec 25 2010 19:41:40
Serwery są zapchane często lecz wystarczy niewielka suma pieniężna i kupujesz Premke, potem już się nie odrywasz od gry. Maslak jestem wprost negatywnie i agresywnie nastawiony przeciwko tobie ponieważ darzę tę grę ogromnym szacunkiem.
dabus dnia lipiec 29 2010 16:43:44
Gra swietna tylko boty i laggi przez boty:sourgrapes:
WaveS112 dnia sierpień 03 2010 21:39:56
4/5
daniell0 dnia sierpień 11 2010 11:43:45
Gra jest świetna ale jednak nie przypodobała mi się za bardzo. Głównych problemem jest "farmienie SP" które polega na zdobywaniu
skill pointów. Jest to żmudne monotonne i nudne najgorsza rzecz w tej grze. Żeby sobie pozwolić na dobry build trzeba nonstop farmić SP przez conajmniej 3 tygodnie po 10 godzin dziennie(nie mówie tu o premium).Gre oceniam na 4/5.
Berenil dnia sierpień 26 2010 14:49:55
A ja nic nie powim, bo się nie mogłem zalogować (i mnie szlag jasny trafił)
madara dnia sierpień 31 2010 02:25:11
A ja powiem tyle malo doswiadczonym ludziom i noliferom ze leprzy bot z premka i miec czas na zycie niz siedziec przy kompie a i tak recznie 110 nie wbijesz do next update pozniewaz botem ledwo sie idzie wyrobic tez zalezy jaki build i nie gadajcie glupot jakie to z was legity co joymaxowi po was jak wiekszosc z was premki nie ma i chce wbic do gry haha my boterzy przynajmniej wbijamy maxa i mozemy pograc na serio i chodzic na imprezy miec czas na nauke i przy tym nie tracic na expie i co najwazniejsze to ze bot to nie koniecznie gf sa ludzie co jeden char maja i boca i tylko jednym to karzdy gracz powyzej 100 lvl tak ma boty by znikly jak by sp skile mniej wymagaly albo jakby zrobili cos z ulatwieniem farmy bo bez bota szybciej oni lvl zwiekszaja niz ty go dobijasz i dodam ze bywaja wyjatki co maja po 5 charow ale 100 lvl i nie gold farmy lvl 60 z penonow ale to sa wyjatki wieksza liczba graczy ma jeden char do tego platny bot na miecha i conajmniej avatarke premke ds i grab peta wiec to dzieki takim ludziom ta gra jeszcze istnieje bo koszty jej utrzymania przerastaly by dochody z gry Free to play bo by nic nie było przychodow a utrzymanie 40 srverow to drogi biznes wiec jesli jestes no liferem to smialo graj recznie powodzenia i tak zawsze na Hunterce czy thiefce nic nie dzialasz przeciw ludziom co wydaja na to kase i wiedza co to jest miec max lvl tacy przynajmniej nie popsuja se zycia bo w wiekszosci legit gra po 10 h dziennie i sie nie uczy hehe a ten co sie uczy to bije 40 lvl rok i co najgorsze legit nie wychodzi na dwor wiec dlatego nazywamy takie przypadki No lifem czyli istota ktora zyje swiatem gry a nie zyciem realnymwink i ktora spedza najleprze lata zycia przed kompem podsumojmy legit bez premek i bota jesli zyje realem to nie nabije nic proste albo wybieracie real life i bota co daje fajna zabawe po przyjsciu do domu i pujscie max charem na pvp albo wybieracie granie po calych dniah i bycie i tak gorszym od tych tak zwanych BOTOWwinkjest jeszcze 3 opcja nie tykac sie gier online winkto tyle przemyslcie towinkPozdro
madara dnia sierpień 31 2010 03:04:53
Ta gra ma super grafe i efekty to mi sie w niej podoba klimat tez szczegolnie muzyke w miastah i nie boty psuja gre tylko joymax wprowadzajac takie wymogi sp i expeniawink bo jakby zmniejszyli sp to i botowac by nie trza było tera jest nowy sposob na gfy posagi co zabijaja karzdego kto do nich podejdzie gf na niego wbiegnie gracz nie i dobry bot ktory nie jest gfem czyli taki jak mowilem ktory ma nagrany skrypt czyli jego wlasciciel sam mu wytycza droge dojscia na spotwinkwink i ostatnio od wprowadzenia nowej blokady na boty jest server populated poniewaz gf sie nie oplacawinki jeszcze zmniejszyc to sp o polowe wymogi to i legit gracz by mial szanse tak nie ma rzadnychwink ja w to gram bo to jest fajna gra mam duzo tam znajomych duzo z tych osob znam w realu i maja takie same zdanie co ja na ten tematwink jesli chcesz byc dobry w silka i tym samym cieszyc sie zyciem mozna upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (inaczej kupic bota i byc dobrym w grze i miec duzo czasu na realne zyciewinknie namawiam oczywiscie do botowania wasza wola ja tylko wyjasnilem jak sie sprawy majahappy
342damian dnia wrzesień 14 2010 19:41:09
sps gra
342damian dnia wrzesień 16 2010 13:08:02
spx
Trouble dnia wrzesień 18 2010 13:46:20
Gra nawet fajna, ale nie lubię gier które "grają się same". klikam na potworka i nie mam praktycznie żadnej kontroli nad walką. Z tego względu w ogóle mało gram w MMO. Na dodatek wiecznie zapchane serwery.
Volter dnia listopad 10 2010 18:41:03
6/10 nie zachwycilav mnie lolno
dabus dnia grudzień 15 2010 10:26:36
Kto nie dobił 20 lvl niech się nawet nie wypowiada bo to nie jest kolejna gra dla debili trzeb umieć w nią grać i exp nie sprawia problemu gra jest dobra wogóle ze stronny pvp różne buildy sprawiają ze każdy przeciwnik jest inny
animacje skilli są dobre i efektowne koniec i kropka ode mnie 8/10rofl(ps oszczędz sobie durnych komentow to moja zdanie i moja ocena wasz recenzent dabus)


grających i forum polskiego nie znających zapraszam nahttp://www.silkroadonline.com.pl/news.php
szynkarulez dnia grudzień 17 2010 13:48:34
Pograłem i mi sie po 3 dniach znudziloxD
ichigo997 dnia grudzień 24 2010 14:39:57
Czy nadal czeka się pare godzin żeby wbic na serva?
caretas96 dnia grudzień 30 2010 15:59:48
na wikipedia.org wpisaem Silkroad online. Tytuł brzmiał: "W Silkroada się nie gra. W Silkroada się loguje."annoy
rysio010196 dnia styczeń 17 2011 18:15:40
Cabal-Online jest super grą, ponieważ
1.super zbroje
2.walki pvp
3.piękna grafika.
Polecam 10h ściągania ale warto.cool
szymono999 dnia luty 01 2011 09:35:51
ammmmm? wtf?????? czemu jakieś inne znaki? mi pokazuje zamist po angielsku na oficialnej stronie?
cbtbt dnia marzec 01 2011 21:07:03
A no tak jak masz Premium to fajna gra//
chaotic66 dnia kwiecień 12 2011 08:46:21
No jak dla mnie gra nawet nawet
-Super grafa
-Muzyka
-Dużo skili
-Możliwość grania wszystkimi klasami na raz
-Mnóstwo Polaków

Polecam ta grę ale nigdy nie dorówna ROM annoy
klaudi101 dnia kwiecień 27 2011 07:44:50
Dużo skili bo to sie nazywa silkroad widzialem gre od środka byłem adminem zmienili skil na silk coolbiggrincool
artek220 dnia maj 16 2011 08:23:16
Gra super tylko serwy zapchanesad
hezo1 dnia czerwiec 14 2011 16:34:41
Grałem w Silkroad ponad 5 lat intensywnie i mimo plagi botow lub zaleznosci graczy od IS to musze przyznac ze wciaga i daje duzo mozliwosci. Z tego co sie orientuje to obecnie jest duzo lepiej i admini wprowadzaja wiele zmian aby gralo sie lepiej. Polecam gre tylko wutrwalym z powodu FARMIENIA sp. wink pozdro
Illidian dnia czerwiec 26 2011 08:18:01
Na słabsze kompy lub te ze zintegrowaną kartą graficzną nie polecam na te lepsze to owszem
daniell0 dnia czerwiec 26 2011 18:38:57
Fajna gra, skille świetne, duży świat lecz serwy zapchane i monotonne expienie a jeszcze gorsze wbijanie skillów na maxa. Żeby wbić na maksa trzeba na jakiejś gapie być co wiąże się z jeszcze wolniejszym lvlowaniem a jeśli już się farmi te sp to trwa to przynajmniej miesiąc w tym samym miejscu spamując skille 10 godzin dziennie haha dla mnie jest to śmieszne a jak ktoś uważa że to przyjemność to pewnie kłamie i puszcza bota na noc ciesząc michę.Gra dla noliferów ale ocena i tak 10/10 naracool
Zimny90 dnia czerwiec 26 2011 21:27:16
Podacie mi stronke na której sie zarejestrować?bo mam problem szukam juz od 30 min i niemoge znależcmado_Ozip it!
Promyk dnia lipiec 26 2011 18:06:01
Gra by była dobra jak by nie zapchane serwy i ogromna ilość botów ...
miki1411 dnia sierpień 20 2011 15:50:55
Gra jest po prostu AWESOME!! Piękna grafika,dużo graczy i wgl jest fajnabiggrin Jednakżę no fakt faktem sa zapchane serwery lecz na prywatnym serwerze ZSZC tak nie ma na nim fajnie można pograć bo serwy nie są tak zapchane a no i jeszcze według mnie trochę trudny do opanowania ta chemia typu full blue czy coś w tym stylu wink
miki1411 dnia sierpień 21 2011 09:14:45
No i w nim fajne jest to że nie ma tak jak w Metinie w Metinie zabijach ogromną liczbę mobów a tu nie tu po 1 po 2 a tam po 30 razz rolleyes
kazak6 dnia sierpień 25 2011 17:59:48
Geri810 ile masz lat? 12??? Ta gra to największy shit jaki widzialem, servery zabotowane, nie da sie wejsc przez kilka godzin, a jak juz wejdziesz, to graj z botami. po drugie po ****** mialbym kupowac bota??? gry sa do grania w nie, a nie żeby automat robil to za nas... co to za satysfakcja. dzieciak ktory ma karte mamusi kupi sobie bota wbije bog wie jaki lvl i bedzie sie chwalil jaki on jest kozak, dog
kazak6 dnia sierpień 25 2011 18:00:55
Czekam na odpowiedzi dzieci... nie bijcie tylkoclap
hezo1 dnia wrzesień 01 2011 23:37:51
W sumie zgodze sie z przedmowca. Ja naleze do starego grona, ktore to biegalo po swiecie "SRO" w zgranym party i expilo wytrwale bez botow. Niestety uwazam ze gra jest mocno popsuta przez irracjonalny sposob podnoszenia skili. Farmienie milionow punktow SP w pojedynke jest niesamowicie uciazliwe i wlecze sie w nieskonczonosc. Gdyby nie to, to pewnie wrocilbym do gry i wbil ten 92 lvl xD
guba dnia grudzień 04 2011 14:59:02
Też w to grałem i tak samo jak hezo1 należe do starego grona a gre zjebały lenie którzy chcą mieć największy lv a nic nie robić dull
Railss dnia grudzień 09 2011 21:46:20
Zgadzam się z Maslakiem może i ta gra jest fajna ale żeby w nią zagrać trzeba ustawiać komputer na całą noc i dzień bo większość to boty.

ŻENADA ! confused
karol006 dnia grudzień 30 2011 00:10:58
Jedna z naj naj leprzych gier MMO polecam serwery już nie są zapchane gram w nią bardzo często mam Nuker 98 lv
wizz'a 101 i blade 56 tongue
rodzyn551 dnia styczeń 03 2012 10:54:12
Polecam gre jak najbardziej. drzewka talentow i mozliwosci rozbudowy postaci sa swietnie opracowane, niestety q sa nudne gdyz zazwyczaj sa takie same XD tylko roznia sie nazwa mobow do zabicia, jednak i taK twierdze ze jest to swietna gra mmo, o swietnej fabule . posiada jedna wade firme ktora nie umie sobie poradzic z botami< nie umie albo nie chce> kazda gra MMO KTORA W SWOICH LATACH PRZESZLA ATAK BOTOW ZAZWYCZAJ W KRUTKIM CZASIE WYMYSLALA COS żeby JE PRZECHYTRZYC niestety joymax myslal ze vendory ktore co iles sec daja aoe o duzej liczbie dmg zalatwia sprawe , było jednak do przewidzenia ze boty moga byc przeprogramowane. dlatego obstaje przy tym aby silkroad onnline zostal sprzedany przez joymax w rece innej firmy
MadziaDzielna dnia styczeń 07 2012 20:05:20
słabe biggrin
MadziaDzielna dnia marzec 09 2012 19:45:57
Brzydka !
Assuna dnia grudzień 23 2012 23:51:26
Musze zagrac biggrin
rodzyn551 dnia wrzesień 10 2013 10:50:09
Przez ostatni miesiac sprawdzalem silka i:
-serwery nigdy nie byly pelne
-botow prawie nie ma
-nadal + dla gracza sa SIlki kupowane za real kase
z nimi expi sie na prawdę szybko bo mozna kupic scrolle 1000% expa w miare tanio
Jezeli ktoś ma sentyment do tej gry tak jak ja, napewno ucieszy sie z informacji ze w ta gre od nowa da sie grac biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG