Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Secret of the Solstice

Secret of the Solstice Secret of the Solstice

      Secret of the Solstice z całą pewnością można zaliczyć do gier gatunku MMORPG mało popularnych. Mimo, że tytuł posiada zaskakująco dobre i liczne elementy to jednak gra nie zyskała popularności wśród graczy z całego świata. Gra obecnie jest wydawana prze firmę Outspark – słynącą na rynku gier MMO z kilku dość grywalnych produktów, które trzeba koniecznie promować, gdyż pracownicy OutSparka wykonali sporo pracy by oferowane produkty były konkurencyjne z innymi grami MMORPG oferowanymi obecnie na rynku.
      Rozgrywkę w Secret of the Solstice rozpoczynamy jako bezklasowa postać Xenians, która po zdobyciu 16 poziomu może wybrać jedną z pośród czterech dostępnych klas postaci. Gracze, którzy zdobędą już wyższy poziom mogą następnie wybrać kolejne subklasy, dzięki czemu gra wydaje się bardziej rozbudowana. Minusem gry może okazać się fakt, że po zdobyciu kolejnego poziomu otrzymujemy zaledwie jeden „stat point”, który możemy wydać na jedną z pośród sześciu dostępnych atrybutów bohatera: POW (Power), INT (Intelligence), AGI (Agility), VIT (Vitality), DEX (Dexterity), WIS (Wisdom). Zwiększanie statu „Power” skutkuje zwiększonymi atakami fizycznymi, rozwój Intelligence skutkuje zadawaniem większych ataków magicznych. Reszta Statów odpowiednie sprawia: zwiększenie uników oraz celności, zwiększenie maksymalnej ilości punktów HP, zwiększenie obrony oraz zwiększenie punktów MP jak w przypadku Wisdom.
     Postać jak już wspominała może wybrać jedną z spośród czterech dostępnych klas postaci: Squire, Apprentice, Neophyte, Acolyte. Każda z tych dostępnych klas posiada specyficzne zdolności oraz umiejętności. Squire jest idealną klasą postaci dla osób, którzy cenią sobie możliwość walki w bezpośrednim starciu z potworami. Natomiast Acolyte jest typową klasą wspierającą innych graczy, dlatego zazwyczaj postać prowadzący tą postać posiada wiele znajomych, którym z chęcią pomaga. Neophyte cechuje się sporą szybkością oraz zdolnością zadawania szybkich, lecz słabszy obrażeń. Ostatnią z dostępnych klas jest: Apprentice, czyli typowa magiczna postać, która walczy posługując się licznymi zaklęciami.
      Pierwszą myślą, jaka wpadła mi do głowy po zalogowaniu się do „Secret of the Solstice” było stwierdzenie, że gra bardzo przypomina grę Ragnarok Online. Nie myśląc już o wzorowaniu się na innych grach postanowiłem lepiej poznać grę, gdyż sam produkt zasługuje na to, by lepiej się z nim zapoznać. Grę po pierwszych kilkunastu minutach gry oceniłem bardzo dobrze, modele postaci oraz inne elementy sprawiają, że można wczuć się w rolę bohatera odbywającego przygodę w świecie Secret of the Solstice.
    Miłym elementem jest pomoc postaci NPC w zapoznaniu się z podstawami gry, poprzez proste Questy możemy lepiej poznać pierwsze lokacje oraz najważniejsze elementy gry, jakie charakteryzują ten produkt. Początkowo jednak trudno na bieżąco kupować potiony leczące nasze życie, dlatego zalecane jest by wykonywać zadania, gdyż poza EXP’em zdobywamy także części ekwipunku oraz przedmioty wspomagające walkę.
     Niestety rdzeń rozgrywki w Secret of the Solstice jest aż za bardzo podobny do innych gier MMORPG. Gra tak naprawdę nie posiada wiele własnych, nowatorskich elementów, które mogły by w pewnym sensie zrewolucjonizować gatunek. Jednak, jeśli jesteś osobą, która docenia w słabych grach liczne elementy to gra z pewnością będzie dla Ciebie, lecz gdy poszukujesz gier bardziej rozbudowanych to w ogóle nie powinieneś się zainteresować tą grą.  
Wydawca: Outspark
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://solstice.outspark.com/ 
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1.8 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 8 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Przydatny samouczek
+ Dobra muzyka w tle
+ Poziom wbija się szybko
+ Bardzo dużo questów
Minusy: - Gra zbyt podobna do Ragnarok Online
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 550 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

 

Video:

Autor: | Data: 02/02/2010 14:49

Oceń grę:
Komentarze
Wojownik gier dnia luty 02 2010 17:41:27
Eh.... no nie wiem
samsung dnia marzec 20 2010 08:52:29
srednia gra ale sciagam moze lepiej sie gra jestem pierwszycool
ichigo997 dnia sierpień 20 2010 19:07:44
Takk... bardzo ładnie liczysz cieszy mnie to happy
sonco dnia kwiecień 11 2011 00:55:38
Ja nie zagram nie wiem może po screenach albo po filmie
helpless cool cool cool
artek220 dnia maj 16 2011 08:08:34
Ja ściągam ******** zaryzykujewink

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG