Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


War of Titans
     War of Titans jest grą MMORPG udostępnianą graczom za pośrednictwem przeglądarek Internetowych. Gra bazuje na grze Gladius 2, z tym, że „nowy” przedstawiciel gier MMO posiada zdecydowanie lepszą grafikę oraz szereg innych nowatorskich funkcji, dzięki czemu gra stosunkowo szybko zyskała popularność wśród graczy na całym świecie. Obecnie War of Titans jest grą opartą na technologii Bigpointa, który wykorzystał w grze Adobe Flash 3D. Sympatycy innych gier firmy Bigpoint taki jak: Dark Orbit czy Seafight z pewnością mogą być pozytywnie zaskoczeni nowym produktem, który mógłby rywalizować z innymi typowymi grami MMORPG 3D.

MMORPG

      Podobnie jak w innych grach MMO, tak i w War of Titans w przeciągu chwili możemy założyć konto a potem od razu dołączyć do świata gry. Jednak wcześniej musimy wybrać jedną z pośród czterech dostępnych postaci: Achilla, Camulus, Validus, Saracus, które specjalizują się w walce odległość bądź w walce w zwarciu, zadając niekiedy ogromne obrażenia kosztem utraty zdolności obronnych.

MMORPG

      Ważnym krokiem w War of Titans jest rozpoczęcie tutoriala, który zaznajamia nas z istotą działania gry. Poznajemy, w jaki sposób poruszać się oraz jak walczyć z przeciwnikami. Warto wykonać ten tutorial, gdyż zadanie jest łatwe a nagrody dla początkującego gracza – spore. W grze poruszamy się za pomocą myszki, natomiast zadajemy atak przy udziale klawisza „Ctrl”. Ważną pozytywną stroną jest możliwość dostosowania jakości graficznych podczas walki na arenie, dzięki czemu osoby mające wolniejsze łącze mogą rywalizować na takim samym poziomie, co osoby, które cieszą się z łącza szerokopasmowego.

MMORPG

      Nowa postać War of Titans zyskuje dwie bronie na początku: miecz oraz topory do rzucania. Bronie z upływem czasu ulegają uszkodzeniom, dlatego dobry wojownik musi dbać o swoje oręż. Po wygranych walkach gracz zyskuje nieco doświadczenia oraz pieniędzy, które w momencie zdobycia kolejnych poziomów poprawią zdolności bitewne (zakup broni, pancerzy). W grze istnieją cztery statystyki, które możemy jak to w większości gier MMORPG samoistnie dostosowywać. Odpowiednie wybranie statystyk definiuje zazwyczaj, czym nasza postać ma się specjalizować. Również nasz bohater może rozdzielać specjalne punkty umiejętności w zdolności, które posłużą w ulepszyć władaniu mieczami, toporami, pałkami lub bronią dalekosiężną.

MMORPG

     Życie jednak gladiatora cały czas nie polega na walkach. Gracz może przemierzać i odkrywać nowe obszary oraz wykonywać dziesiątki zadań, które nagrodzą gracza sowitymi niespodziankami. Trenowanie natomiast naszego bohatera jest czynnością żmudną i długotrwałą, szybko nie zdobywa się kolejnych poziomów, a i zdobywanie srebra i złota nie jest czynnością bardzo łatwą. Mimo, że możemy przemierzać pustynie, ruiny, dżungle oraz inne obszary to walka z przeciwnikami na arenie w tych lokacjach wygląda podobnie. Zazwyczaj możemy zmierzyć się z dzikimi zwierzętami bądź graczami NPC, które przypominają wyglądem innych graczy.

MMORPG

     War of Titans jest z pozoru kolejną grą przystosowaną do tego by przynosić wydawcy tylko zyski, jednak rzeczywistość jest taka, że to wydawca przygotował tak grywalny produkt, że momentami zapomina się o negatywnych stronach gry, których nie jest za wiele. Grę polecam tym, którzy są już znudzeni produktami GameForge, którym musimy poświęcać sporo czasu by odnieść, choć mały sukces.

Wydawca: Bigpoint
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://pl.waroftitans.bigpoint.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Grafika
+ System Questów
+ Setki Questów
+ Rozbudowana akacja
+ Spora liczba graczy
+ Wysoka grywalność
Minusy: - Przedmioty z sklepu
Szybkie Linki:

Video:
Autor: | Data: 03/01/2010 14:40

Oceń grę:
Komentarze
Wojownik gier dnia styczeń 03 2010 15:36:41
War of Titans okazuje się w istocie być bardzo ale to bardzo interesującą grą, która mogła by zdominować Polski rynek MMORPG. Jednak grze brakuje "tego czegoś", dlatego osobiście gra mi się nie spodobała.
Sylian dnia styczeń 03 2010 19:34:23
Gra przypomniała mi dobrą grę na Komórkę Gladiator. Chętnie spełniłem chęć zagrania tej gry i jak to dodał Wojo nie ma ,,tego czegoś'' jak gra Gladiator, Bardzo mi przypomina Katsuro
TIKER dnia styczeń 16 2010 18:59:11
Lolgra
salasapl dnia kwiecień 06 2010 10:14:12
Wszystkim polecam tą grę wink
ichigo997 dnia czerwiec 21 2010 12:32:32
Sylian jaka dojrzała wypowiedz xD
Sylian dnia czerwiec 26 2010 12:54:16
happy
Dominik124 dnia wrzesień 11 2010 15:45:09
Ta gra nie jest taka zła jak na takom przeglondarke 4/6

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG