Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Myth War II

Myth War II  

    Myth War II jest innowacyjną grą gatunku MMORPG 2D wydawaną przez firmę Internet Gaming Gate (IGG). Gra jest udostępniana ogromnej społeczności graczy nieodpłatnie, dzięki czemu gra staje się coraz to popularniejsza. Myth War II bazuje na wcześniejszej produkcji, która jednak musiała zostać tak zmodyfikowana, że powstał zupełnie nowy produkt.
    Osoby zainteresowane Myth War II nie zaskoczy pozytywnie system tworzenia postaci, gdyż wybieramy postać oraz nick naszej postaci, która zostanie następnie automatycznie zalogowana do gry. Do wyboru mamy cztery postacie: Mage, Centaur, Human, Borg, które posiadają odmienne umiejętności, które są wykorzystywane na polu bitwy. Dla przykładu Borg posiada umiejętności: Drain, Reflect, Repel, Enhance oraz Protect, które pomagają w starciu z przeciwnikami.
     Interfejs gry Myth War II jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu już po kilku minutach wiedziałem gdzie uzyskam pomoc czy gdzie znajduje się lista, Questów jakie obecnie wykonuje. Początkowo wykonuje się proste zadania, za które otrzymuje się części ekwipunku oraz doświadczenie. Bardzo przydatna jest mini mapa (uruchamiana TAB), która umożliwia nam zaznaczenie miejsca do którego mamy się udać. Ponadto taka mini-mapa zawiera także listę NPC, dzięki czemu po wybraniu z tej listy daną postać jesteśmy automatycznie przenoszeni do danego miejsca.
    Już po kilkunastu minutach rozgrywki w Myth War II otrzymujemy Peta (zwierzaka), który pomaga nam w walce z przeciwnikami. Często zdarza się, że nasz „pomocnik” zadaje potworom więcej obrażeń, dlatego warto inwestować czas w ten element gry, który może zaoferować wiele.
    Początkowy przebieg gry Myth War II jest bardzo dynamiczny, gdyż szybko zdobywamy poziomy, pieniądze oraz doświadczenie w samej grze. Gra już po kilkudziesięciu minutach wydaje się sporej liczbie osób grą bardzo interesującą, w której producenci zamieścili szereg licznych nowatorskich rozwiązań, które tak naprawdę sprawdzają się.
    Naszą postać możemy ulepszać poprzez odpowiednie rozdzielanie punktów statystyk. W produkcji tej, tak jak w innych grach MMORPG występuje Siła, Inteligencja, Wytrzymałość oraz Zręczność. Wiadomo, że rozdawanie punktów statystyk w Siłę dla Maga jest czymś bezużytecznym, gdyż Mag jest postacią używającą magii. Natomiast Cyborg w swoim „planie rozbudowy” wykorzystuje Siłę jako główny element.
    Walka w Myth War II znacznie odbiega od tych typowych wyobrażeń wykreowanych przez większość gier gatunku MMORPG. Otóż w Myth War II walka odbywa się turowo, wybieramy czy mamy atakować za pośrednictwem umiejętności czy przy użyciu broni. Na szczęście dla wybrednych występuje Auto Attack System, który dobiera najlepsze umiejętności i walczy automatycznie z potworem, dzięki czemu możemy patrzeć i podziwiać jak wygrywamy kolejną potyczkę z potworami. Zaskakujące w Myth War II jest to, że znajdujące się potwory na licznych mapach są tak naprawdę… niewidoczne, ponieważ przemierzając mapę automatycznie rozpoczynane są walki z przeciwnikami.
    Grafika, mimo, że jest 2D to sądzę, że jest na dobrym poziomie, choćby patrząc na to, że gra jest udostępniana dużej liczbie graczy całkowicie za darmo. Wydawca zarabia jedynie na Item Mallu, w którym można kupić nie wiele przedmiotów, które sprawiają, że gra jest łatwiejsza. Muzyka po pewnym czasie staje się monotonna i nudna, jednak ogólnie elementy dźwiękowe w grze są dobrze stworzone i wkomponowane w grę Myth War II.
    Małe wymagania sprzętowe tej gry MMORPG są dla osób z słabszym sprzętem szansą by ruszyć w świat gier fantasy. Ponadto system turowy sprawia, że również jeśli posiadasz wolniejszy dostęp do sieci Internetowej będziesz mógł być tak samo dobry jak gracze, którzy posiadają znacznie szybsze łącze.
    Grę polecam wszystkim, którzy poszukują w produkcjach MMO czegoś zupełnie nowego, czegoś co odbiega od typowej normy jaką jest większość gier udostępnianych nieodpłatnie graczom na całym świecie.

Wydawca: IGG
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://mw2.igg.com
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1.2 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Przyjaźni gracze
+ Walka turowa
+ System PvP
+ System Petów
+ Wiele różnych unikalnych funkcji i systemów
Minusy: - Mała liczba graczy
- Nie wiadomo ile przeciwnik ma HP
- Trudności finansowe na początku
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 900 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/12/2009 13:19

Oceń grę:
Komentarze
Skorpion55 dnia grudzień 10 2009 15:44:52
Całkiem fajnie wygląda ale czy to tylko na filmiku?Sam sprawdzę a wy też pograjcie pisze mała ilość graczy nie chce być sam biggrin
Skorpion55 dnia grudzień 10 2009 17:35:28
Jednak wiecie nie polecam :no:
Sylian dnia grudzień 12 2009 14:02:43
Fajna się zdaje i taka jest xD!!
kolonista7 dnia grudzień 23 2009 21:57:08
według filmiku podobne do ffembarrassedembarrassed zara zasysam:yes::yes:
samsung dnia marzec 18 2010 09:03:32
Gra podobna do megamana jak sie tak walczy
IonMK dnia kwiecień 14 2010 16:49:09
Jeśli chodzi o gre mw2 to gra jest świetna stracilem na niej 4 lata ( 2 lata mw1 -puzniej przeniesiono nam konta na mw2 ) jedynie czego idzie doczepic to praca GM i firmy IGG przez rok nie dali zadnego eventu a gra ma nadal kilka znaczacych bugow kturych pomimo intervencji graczy nie weliminowano po prostu igg idzie na kase a gracze nie licza sie wcale :upset::upset: pozdrawia UberIona 1-119 lvl f human
Zanmato dnia kwiecień 26 2010 15:54:46
Witam, mam prośbę , mógł by ktoś napisać jak rozdawać Stats points dla Male-Centaura , był bym bardzo wdzięczny wink
Mats149 dnia czerwiec 08 2010 16:32:29
Wali się jak w HEROSACH albo w MARGONEMIE :lol: ALE TAKTO FAHNA GIERKA biggrin cool
MadziaDzielna dnia maj 15 2011 16:16:37
sprubuje ;D

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG