Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Esteria Mythos

Esteria Mythos

     Esteria Mythos jest mało znaną w Polsce grą gatunku MMORPG. Jednak w tym świecie gry możemy odnaleźć to, co psuje rozrywkę w innych grach. Po kilkudziesięciu godzinach rozgrywki ciężko było mi odnaleźć elementy gry, które można było uzyskać po „zainwestowaniu” prawdziwych pieniędzy.
    Zakładanie konta jest czynnością bardzo prostą, gdyż przebrnąłem przez ten proces po kilku minutach. Następnie po uruchomieniu klienta gry Esteria Mythos, logujemy się poprzez wpisanie adresu e-mail oraz hasła. Wybieramy serwer i możemy rozpocząć tworzenie postaci. W tym zakresie jednak wydawca dużo nam nie oferuje, gdyż wybieramy jedną z trzech dostępnych postaci: Warrior, Explorer oraz Wizard. Jednak dostosowanie wyglądu postaci ogranicza się tylko do wybory płci, dlatego osoby, które uwielbiają możliwość dostosowania wyglądu postaci będą niestety niemile zaskoczeni.     Po wybraniu nowo-powstałej postaci następnie przenosimy się „Dolrore Main”, gdzie znajdują się liczni NPC, którzy przygotowują dla nas liczne Questy. Warto rozpoczynając grę wykonać kilka zadań, gdyż szybko zdobędziemy 5 level, który w Esteria Mythos jest momentem, kiedy wybiera się tzw. „1 Job”, czyli zawód, który umożliwi graczom zdobywanie licznych przedmiotów. Możemy wybrać Plant Collector, Mineral Miner bądź zawód Huntera. Każda profesja oferuje graczom inne umiejętności, które są szansą niekiedy na zdobycie cennych przedmiotów, które później możemy sprzedać u licznych NPC. Najważniejszą cechą w Esteria Mythos, która zadziwia wiele osób jest trenowanie tych umiejętności poprzez używanie ich, dzięki czemu możemy specjalizować się w czymś, co będzie niezwykle przydatne innym graczom. Jednak brak typowego samouczka może sprawić, że ciężko będzie nam znaleźć NPC, który sprawi, że wybierzemy 1 Job’a.
    W Esteria Mythos jak już wcześniej wspomniałem są dostępne 3 klasy postaci, które są różnorodne, gdyż Warrior to typowa postać, która specjalizuje się w walce bezpośredniej. A posiadane umiejętności sprawiają, że gracz staje się dobrym pomocnikiem w Party. Natomiast Wizard jest klasą, która wykorzystuje zaklęcia magiczne podczas walki z przeciwnikiem. Dlatego bardzo ważne jest, by statystyki Czarodzieja były w dużej mierze bazujące na Inteligencji. Explorer posługuje się Łukami oraz Włóczniami, lecz duża liczba osób posługuje się bronią na dystans, a gdy skończą się strzały walczą w zwarciu przy pomocy Włóczni.  
    W momencie, kiedy zdobędziemy 10 level, staniemy przed wyborem „2 Job’a”, a dostępne są 4 różne profesje: Smith, Doctor, Alchemist oraz Craftsman. Każda z tych profesji posiada odmienne umiejętności, które mogą być wykorzystywane do określonych czynności. Smith w Esteria Mythos jest zawodem, który umożliwia naprawianie przedmiotów oraz łączenie metali tak by ulepszać tak przedmioty, by zyskały zupełnie nowe właściwości, które przydadzą się w walkach PvP lub w potyczkach z potworami. Natomiast profesja „Doctor” umożliwia tworzenie lekarstw, czy innych substancji, które mają uleczyć ciało z chorób graczy. Alchemist zaś, jest idealnym zawodem dla tych, którzy chcą mieszać różne substancje by otrzymywać zupełnie nowe, które przydadzą się do tworzenia cennych przedmiotów. Natomiast Craftsman jest zawodem, który umożliwia tworzenie zupełnie nowych przedmiotów, które następnie mogą być używane przez innych graczy lub sprzedane za ogromne sumy pieniędzy.
    W Esteria Mythos dostępny jest system gildii, dzięki czemu gracze mogą wspólnie przemierzać świat w poszukiwaniu przygód… lecz w istocie, Gildia umożliwia lepsza komunikację pomiędzy graczami oraz sprawia, że często spędzamy więcej czasu online. Większość graczy grających w Esteria Mythos jest pozytywnie nastawionych do zawierania nowych znajomości, wiele osób poświęca swój cenny i wolny czas na to, by wytłumaczyć początkującemu funkcje gry. Na zasłużenie również „zapracował” System Małżeństw, który często jest powodem do spotkania się w jednym miejscu wielu graczy, którzy chcą w jakiś sposób uczcić to ważne wydarzenie.
    Grę Esteria Mythos polecamy tym osobom, które cenią sobie dobra i darmowe gry MMORPG. Gra wprawdzie nieco odbiega od typowych gier tego gatunku, lecz z całą pewnością grę mogę polecić tym – którzy cenią sobie grywalność ponad właściwości graficzne czy dźwiękowe.

Wydawca: Sony Online Entertainmen
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.esteriamythos.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2 GHz
Pamięć RAM: 1024 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Grywalność
+ System Małżeństw
+ Wiele Questów
+ Interesujący System Zawodów
Minusy: - Mało graczy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 700 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 17/11/2009 16:08

Oceń grę:
Komentarze
Torro dnia listopad 18 2009 07:23:20
Włączyłem i pisze że nie mam włączonego neta ale gra z wyglądu fajnarazz
ichigo997 dnia listopad 21 2009 13:22:20
Zomal w + napisales ze grywalnosc a w - malo graczy
xDD
Baca dnia listopad 24 2009 22:27:14
A ja z kolei mam taki problem - zakładam konto , przysyłają potwierdzenie -chce się zalogować e-mailem a tu zdziwo krzyczy mi że niepoprawne ID albo hasło ;] i na tym kończy się moja gra ;]
haywen dnia grudzień 10 2009 17:15:02
siema.gierka sicagnieta i zapowiada sie na dobra nawet jedna z lepszych wschodnich 2d ale moze ktoś opisac proces rejestracji na stronce bo 3email zakladam i nie moge sie zalogowac;/
Nersia dnia marzec 11 2010 17:16:53
Gra jak dla mnie.... za mroczna xd
samsung dnia marzec 19 2010 13:59:17
Gra prawie jak Razor ale kit z tym sciagam
przemo444 dnia luty 03 2011 22:23:32
Grywalność to dobre sterowanie...yes
weatley55 dnia sierpień 30 2011 15:46:59
Trochę mi przypomina metin2 który jest do **** !!!!!!!!!!!!!
ProLaGGer dnia lipiec 22 2012 20:43:21
Większość graczy nie może się zarejestrować ponieważ gra ma duże błędy i mało osób w to gra.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG