Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


BattleField Heroes

BattleField Heroes

BattleField Heroes krótko mówiąc jest jedną z najlepszych gier MMO jakie są obecnie rozpowszechniane za pośrednictwem przeglądarki Internetowej na świecie. Gra łączy typowe elementy gier TPS, gdyż wcielamy się w jedną z trzech dostępnych postaci (Commando, Gunner, Soldier) i walczymy przeciwko wrogiej nacji (National Army, Royal Army). Ważne jest, że same nacje jak i profesje są zrównoważone, a od nas zależy czy chcemy zabijać wrogów przy pomocy broni snajperskiej czy przy pomocy ciężkiej artylerii. Gunner jest postacią, która wykorzystuje karabiny maszynowe oraz rakietnice, dzięki czemu postać idealnie nadaje się do walki przeciwko pojazdom oraz graczom. Karabiny maszynowe mają to do siebie, że są najbardziej efektywne w walkach na krótkich dystansach. Ogromnym plusem jest także fakt, że Gunner w BattleField Heroes posiada najwięcej życia z wszystkich dostępnych profesji (ma 150 HP). Kolejną profesją dostępną w grze jest Soldier, czyli typowy żołnierz, który najczęściej wykorzystywany jest do wspierania innych graczy. Postać posiada 3 typy broni: SMG, Shotguny oraz Pistolety. Dzięki swoim umiejętnością może znacznie pomóc innym graczom w zdobywaniu fragów. Ostatnią z dostępnych klas postaci jest nie lubiany przez pozostałych graczy Commando, gdyż za pomocą broni snajperskiej zabija niepostrzeżenie z ogromnych odległości. A w bliskich odległościach sprawny Commando zabija w szybki sposób nożem, zaś jego największą wadą jest mała ilość punktów życia, bo ma ich zaledwie 80 HP.

Postacie ponadto mogą używać materiałów wybuchowych, które nadają się do walki czy to z piechotą czy z pojazdami mechanicznymi jakie są dostępne w BattleField Heroes. Możemy poruszać się Jeep'em, który idealnie nadaje się do szybkiego przemieszczania się. Często ten środek transportu powoduje śmierć wrogów, gdyż rozpędzony pojazd uderzając w graczy często ich zabija. Ciekawą funkcją dostępną w BattleField'ie jest możliwość przemieszczania się w jednym Jeepie przez 3 osoby. Jedna osoba kieruje pojazdem, natomiast dwie pozostałe strzelają do przeciwników, którzy mogą pojawić się na horyzoncie. Innym dostępnym pojazdem służącym do walki jest dobrze znany wszystkim czołg, który mimo powolnego poruszania się zadaje pojazdom mechanicznym ogromne obrażenia. Ponadto czołg wyposażony jest w specjalny pancerz, chroniący przed atakiem z broni palnej. Ostatnią "poruszalną" się jednostką w BattleField Heroes jest samolot, który niestety steruje się nie zawsze łatwo, lecz kiedy jest kierowany przez doświadczonych graczy może być potężną bronią przeciwko innym graczom znajdującym się w pojazdach czy walczących na lądzie. Istnieje jeszcze działko maszynowe, które znajduje się w specjalnych lokacjach i jest przeznaczane do walki z samolotami. A ograniczone pole ataku sprawia, że broń jest używana rzadko przez graczy.

Niezwykle ważne w BattleField Heroes są zdolności (ang. Abilities), które zmieniają całkowicie walkę w grze. Dany poziom danej zdolności możemy zwiększyć poprzez użycie tzw. Hero Points, które zdobywamy raz na dwa poziomy, a raczej zdobywamy jeden punkt, który warto rozdysponować w właściwą umiejętność, którą najczęściej będziemy wykorzystywać. Gunner posiada kilka bardzo ciekawych umiejętności, które sprawiają, że można atakować na znacznie dłuższe odległości przy udziale karabinów maszynowych (zdolność Frenzy Fire). Natomiast umiejętność Hero Shield sprawia, że Gunner radzi sobie z większymi obrażeniami jakie otrzymuje od wroga. Zdolność Explosive Keg (Wybuchowe Beczki) sprawia, że gracz może rzucać specjalnym beczkami, które po wylądowaniu na ziemię wybuchają zadając spore obrażenia graczom czy pojazdom. Leg It natomiast sprawia, że gracz oraz osoby (sojusznicy) w pobliżu poruszają się przez pewien okres czasu znacznie szybciej, dzięki czemu mogą uciec z pola bitwy (schować się) lub dobiec do wroga i go zabić. Zdolności Żołnierza (Soldier) w dużej mierze przeznaczone są by pomóc innym graczom. Dla przykładu 6th Sense sprawia, że gracz oraz gracze w promieniu kilku metrów widzą przeciwników (nawet jeśli schowani są za murem, domem czy drzewem). Combat Medicine jest zapewne najlepszą umiejętnością Żołnierza, gdyż dzięki jej możemy podleczyć siebie oraz innych graczy (w pewnym promieniu od nas) o daną ilość punktów życia. Natomiast zdolność Grenade Spam sprawia, że gracz może maksymalnie wyrzucić na raz siedem granatów w stronę wroga, dzięki czemu ma większe szanse, ze go trafi i zada większe obrażenia. Umiejętność Burning Bullets sprawia zaś, że gracz może podpalić przeciwnika na pewien okres czasu, przez co czasem nawet po śmierci możemy zabić przeciwnika. Ostatnią umiejętnością Soldiera jest Blasting Strike - umiejętność dzięki, której możemy odepchnąć na dużą odległość gracza, który jest blisko nas i jednocześnie możemy zabrać mu nieco życia. Umiejętności Commando w dużej mierze przeznaczone są do tego by niezauważalnie zabić wrogów lub uciec przed grupą przeciwników. Stealth sprawia, że można być niezauważalnym przez pewien okres czasu lub dopóki gracz nie zostanie postrzelony przez wroga. Elixir sprawia, że gracz porusza się znacznie szybciej na krótki okres czasu, zaś Mark Target sprawia, że Commando może zaznaczyć wroga w taki sposób, że będzie go widział gdy ten schować się za murem, dzięki czemu szybko i co ważne niezauważalnie może go zabić. Troop Trap to typowa mina, która wybucha, gdy przeciwnik znajdzie się blisko jej i często zadaje śmiertelne obrażenia przeciwnikom. Piercing Shot natomiast zwiększa zadawane obrażenia przeciwnikom przez pewien okres czasu. Obrażenia zadawane przy udziale tej umiejętności mogą wyrządzić najwięcej szkód, gdy celujemy w głowę gracza.

Obecnie walki odbywają się automatycznie tzn. w sposób zdefiniowany przez serwer jesteśmy przydzielani do danej drużyny z którą wspólnie walczymy przeciwko przeciwnej nacji. W BattleField Heroes mecze polegają na najszybszym zabiciu przeciwników (odebrać łącznie 50 żyć przeciwnikom). Jeśli w trakcie walki polegniemy to po kilku sekundach jesteśmy przenoszeni do innego miejsca na polu walki (respawn). Podczas walki zdobywamy Valor Points (VP), które możemy wykorzystać na zakup nowych broni (które ulegają zniszczeniu po tygodniu lub po miesiącu). Za zdobyte pieniądze możemy także zakupić elementy ubioru, które będą często nas charakteryzowały wśród innych graczy. Valor Points w BattleField Heroes możemy również zdobyć poprzez wykonanie misji, które z początku polegają na zabiciu kilku wrogów. W tej grze MMO istnieje także waluta: Battlefunds (BF), którą możemy kupić za prawdziwe pieniądze i które możemy wydać na zakup specjalnych części ubioru, emotikon lub broni, które nie będą ulegały zniszczeniu.

Podczas odbywania meczu (pojedynku) widać, że na mapie istnieje kilka flag. Jeśli flaga jest zdobywana przez twój zespół to zdobywamy cenne doświadczenia, które sprawia, że zdobywamy wyższe poziomy. Warto zapamiętać, że flaga zdobywana przez kilka osób znacznie szybciej generuje graczom doświadczenie. Podczas zdobywania flagi powinno się zachować szczególną ostrożność gdyż nieprzyjaciel często stara się bronić swoje terytorium.

Podsumowując: BattleField Heroes mimo, że jest udostępniany za pośrednictwem rozszerzenia do przeglądarki IE lub Firefox, to posiada niezwykle kolorową i dobrze dopracowaną grafikę 3D. Gra posiada szereg rozbudowanych funkcji, które sprawiają, że możemy spędzać na polach bitew wiele godzin. Moim zdaniem, BattleField Heroes jest jedną z najlepszych gier MMO, którą koniecznie trzeba co najmniej przetestować przez kilka godzin. Warto bliżej poznać graczy a podczas walki starać się pomagać chłonką drużyny, gdyż aby odnieść sukces (wygraną) trzeba zgrania "ekipy", z którą gramy.

Wydawca: Electronic Arts
Gatunek: TPS/Strzelanka
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.battlefieldheroes.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Kolorowa grafika
+ Świetnie dopasowana muzyka
+ Wyrównany system klas
+ Walki drużynowe
+ Ogromna społeczność graczy
+ System misji
+ Rozpowszechniana za darmo
Minusy: - Mała ilość dostępnych map
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Gra instalowana jako rozszerzenie w przeglądarce Internetowej

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 17/10/2009 15:07

Oceń grę:
Komentarze
adagiz dnia październik 17 2009 17:11:41
No tych map moglo by byc więcej ale ogolnie gra jest swietna happy
gabrych00 dnia październik 18 2009 09:29:21
No gra świetka ale jedno mnie przygnembia jak gram ze nie mam ty bf platnych i nie moge miec tych super itemow sad ale reszta spox
Scyzor dnia październik 18 2009 12:04:26
Wbijcie 30 lvl to 5 k BF dostaniecie razz ja mam 30 lvl i sie ciesze biggrin moj nick Gradus biggrin ale narazie nie gram xDDD moge sie pochwalić ze w wszytskich betach byłem
Maslak dnia październik 23 2009 09:50:22
Ta gra wymiata mam prawie 11 lvl cool jak coś nick: DarkKamillo (royals, soldier) biggrin
S_e_M_a_r dnia październik 23 2009 14:10:19
Mm mi sie gra zbytnio nie podoba i daje dobre ja tam czekam na APB(All Points Bulletin):yes:
szynkarulez dnia październik 23 2009 20:04:24
Gra godna uwagi fajnie sie gra moze malo map i broni ale nie ma co narzekac grac i kropka
kris1111 dnia październik 26 2009 16:59:05
Fajna gra mam 7 levelcool
trochę mało map ale pewnie to ulepszą happy
szynkarulez dnia październik 23 2009 20:04:24
gra godna uwagi fajnie sie gra może mało map i broni ale nie ma co narzekac grac i kropka

zgadzam sie z tym happyhappy
szop32 dnia październik 31 2009 21:08:00
:rip::rip:szkoda że u mnie niechce dzial... co insal coś nie chodzi:rip::rip:
Wojownik gier dnia listopad 10 2009 19:33:56
nie chwal się takie bajeczki to możesz w szkole opowiadać
Skorpion55 dnia grudzień 05 2009 13:11:39
:sourgrapes::sourgrapes:Teraz tak te gre przerobili że nawet mi sie w nią grać nie chce sami zobaczcie jakie ceny itemów itp.:sourgrapes::sourgrapes:
D3ViL_PL dnia grudzień 08 2009 19:51:47
Gra jest super gram commando 7 lvl .S_e_m_a_r Też czekam na APB według mnie APB będzie najlepszym mmorpg
Skorpion55 dnia grudzień 09 2009 09:03:39
Jakie znowu APB?
Philox dnia grudzień 16 2009 08:53:15
w Tej grze wkurzające jest że (prawie) wszystko w sklepie jest za BF
bartal dnia grudzień 19 2009 19:49:28
Gra świetna mam 10 lvl ale nie wiem jak powiększyć swoje punkty życiasad
Cinek dnia grudzień 20 2009 14:48:40
Gra BYŁA fajna przed updatem ktory zmienil ceny wszystkich rzeczy. Teraz jest mnóstwo hackerów itp. nie polecam sad
Mam nadzieje, że gdy wyjdzie pełna wersja gry ceny będą normalne.
geri810 dnia grudzień 26 2009 18:39:50
Powiem wam jedno gdy gunner albo soldier w tej grze sie zablokuje i nie bedzie mógł nigdzie się ruszyć i natknie się na commando to już po nim ja raz bylem comando i w solo z gunnerem wygrałem poniewaz bilem nozem go 2 razy po 62 a potem 26 to już gunner nie mial 150 życia biggrin
Podoba mi się w tej grze też to że gdy kogos zabijesz możesz mu pomachać biggrin Nie polecam niemcow czyli NA wole bardzie RA royal army tam sa spoko ziomki bo jak w tych niemcach siedzisz to nie ma zeczy ktora by cie oslonila a w RA gdy ktoś atakuje ciebie odrazu z 5 ze wszystkich stron biegnie i wrog zostaje zunicestwiony i masz jeszcze ponad 60 hp oczywiscie soldierem i gunnerem bo commando zostaje z 20 co sie dziwic jak on ma tylko 80 hp biggrin Gunner 150 a soldier chyba 110 z czego dobrze pamiętam biggrin POLECAM 10/10
PS ale jak trafisz na zawodowca gunnera albo soldiera comadorem to juz po tobie chyba ze nie ma gdzie uciekac to wtedy nie biggrin i tez jest fajnie mozesz wymyslac emaile ja naprzykald wymyyslilem sobie asgs@wp.pl i weszlo tylko trzeba to zapamietac xD ok skoncze bo juz sie troszke rozpisalem xD happy POLECAM OSTRO
Grindor dnia grudzień 29 2009 18:04:58
Miałem 20 lvl i mi się znudziło
xman2200 dnia styczeń 02 2010 15:07:03
Żenująca zagrywka EA sprawiła że ta gra straciła w moich oczach. Niedawno można było kupić sprzęt (bronie hełmy ciuchy itp.) za tarcze które zdobywało się w czasie gry na okres 30 dni teraz zaledwie na 3 dni !!! To sprawia że balans miedzy osobami grającymi za prawdziwa kasę a graczami free to przepaść. Mówiąc wprost nie kupisz kredytów za gotówkę jesteś nikim w tej grze. NIE POLECAM
szynkarulez dnia styczeń 04 2010 17:31:54
I w tej chwili zgadzam sie z xman2200 nie grałem chwilowo wchodze a tu podstawowe bronie niedosc ze 3 razy drozsze to jeszcze na 3 razy mniej czasu gra stracila moje poparcie
geri810 dnia styczeń 09 2010 17:11:11
Xman tu kostiumy sie nie licza po prostu kostiumy daja to ze ludzie bardziej boja sie ich atakowac a comandosi jeszcze bardziej nacieraja na tych co sa w kostiumach tu licza sie tylko umjejentnosci gracza i bron ...
xman2200 dnia styczeń 13 2010 14:58:07
Może i racja jeśli chodzi o kostiumy ale teraz i broni nie kupisz na dłużej niż 3 dni a jej cena jest kosmiczna bo 450 tarcz za 3 dni to lekka przesada. W jednej bitwie zdobędziesz maks 10 tarcz to policz ile musisz grac aby uzbierać te 450. Te czasy gdy decydowały tylko umiejętności dawno minęły. Teraz byle leszcz z kasą jest w stanie rozwalić najlepszych graczy grających free. Ta gra przestała już być darmową. Jeśli szukacie fajnego FPS MMO to polecam Cross Fire. W CF nie musicie niczego płacić tam każdy ma równe szanse:yes:
unf0 dnia styczeń 15 2010 14:34:19
Naprawdę odradzam jak się wciągniesz to albo będziesz sfrustrowany brakiem itemów albo wydasz całą zarobioną kasę na bronie i kostiumy.
geri810 dnia styczeń 21 2010 09:57:20
Xman2200
gdy zdobedziesz lvl to masz 100 tarcz
albo zrob sobie wszystkie postacie wbij 6 lvl kazda i masz ponad 1000 tarcz
geri810 dnia styczeń 22 2010 11:12:12
narazie grac (przynajmniej w tej chwili) nie mozna bo wyskakuje takie coś
Battlefield Heroes is Offline
Thank you for your patience, we'll be back soon. In the meantime, check our Twitter feed for updates.
geri810 dnia styczeń 25 2010 09:48:32
Już to powyzej nieaktualne
Maslak dnia luty 01 2010 21:44:25
Tak... gra wymiata grałem dość długo i dużo wiem o tej grzehappy
myślałem, że nie spierd..ą tej gry, ale się myliłem.

Krótko mówiąc po update to jest SHIT sad
Ceny itemów są kosmiczne ale najśmieszniejsze było to jak zobaczyłem, że jakaś broń(lub ubranie) kosztowało tyle samo na jeden dzień co na stałe/ :lol:
kollo dnia luty 17 2010 11:02:57
Jak zainstalowałem batlle filda to mi wyskakuje bład
ichigo997 dnia luty 25 2010 18:24:33
Jaki kur+++ blad sam jestes blad
Deedi dnia luty 27 2010 01:22:29
Boże, BF Heroes MMORPG, litości...
Sylian dnia marzec 04 2010 17:58:33
Deedi nie pasuje wara!
salamon dnia marzec 06 2010 09:27:33
nietakie fajne ja battlekombat 2 ,grafika taka sobie ale dużo broni :rol::rol:happyhappy
samsung dnia marzec 12 2010 14:43:37
Świetna gra właśnie ściągamhappy
przemes3 dnia kwiecień 03 2010 16:30:07
Fajna tylko szkoda że płatna
Nietoperek dnia kwiecień 08 2010 00:08:52
Mi nie działa od początku, jakiś błąd wyskakuj i d*pa, ale teraz słyszałem, że kosmiczne ceny itemów więc już nie próbuje ;p
StorN dnia kwiecień 22 2010 20:53:31
Gra jest świetna na nudę wink Polecam... mozna sie fajnie rozerwać.
Snik3 dnia kwiecień 27 2010 15:49:10
Dla mnie za malo mapek i trochę bajkowa grafa ale gra sie niezlehappyhappy
GameBoss5 dnia maj 17 2010 09:20:48
Gram w ta gre z dobre 3 miechy i jest zajebista
Kamil8727 dnia czerwiec 01 2010 12:11:33
Gram w te gre od jakiegoś czasu biggrin Jak coś to pisać mój nick: Apek-pl (National,Gunner). happy
burzak111 dnia czerwiec 06 2010 13:36:08
Kiedyś była fajna tera ją zrypali -,-
Tahrejt dnia czerwiec 11 2010 18:56:18
Po 15 lvl gra Nudnnaaa jak niewiem co a i tylko pare ubrac i Kaliberuw jest za zwyczajne pieniondze z gry a reszta za premium te premium mnie rozwalilo 3/5:no::no::no::no:
karej dnia czerwiec 22 2010 20:55:10
No nawet nawet gierka oceniam ja na 3/5 tak jak ten powyzej bo nudne sie robi jak wbije sie trochę lvla ;/
MegaGigaPL dnia lipiec 08 2010 22:46:17
Spoko gierka wbiłem każdą "klasą" po 20+ lvl... Gdyby Nie to że teraz KAŻDY kto nie ma Bf'ów ma przechlapane ;/. No ale podobno teraz można z smsa zdobyć. Jak dla mnie 4/5
Jackfighter dnia lipiec 18 2010 20:39:45
szkoda ze tylko na firefoxie dzialasad
sami4001 dnia lipiec 21 2010 16:44:37
Gra fajna tylko jeden haczyk dawno temu wszystko prawie było za euro bf tera mozna wysłac sms na zl
:lol::yes::bigrazz:coolrazzembarrassed
martusiax dnia lipiec 22 2010 04:32:05
Mi się gra podoba i gorąco polecam happy
Allandar dnia lipiec 22 2010 23:32:49
GRA JEST BARDZO DOBRZE WYKONANA TYLE ZE NIESTETY SA LAGI RZADKIE ALE JAK SIE PRZYTNIE TO ZDROWO NO I ZDARZĄ SIE TEZ
H A K E R Z których NIEDA SIE PRZELKNAC
GARACO POLECAM :B
dominik997 dnia lipiec 29 2010 11:22:15
Super gra POLECAMbiggrin.
myczas dnia sierpień 18 2010 11:53:07
Nie wiem czemu ale te gwizdanie w trailerze na początku mnie rozbraja ;d
przemes3 dnia sierpień 19 2010 14:25:37
wymiata a map moze mało ale za to zawsze jest zabawa bo niezawsze mozna biegac do jednego miejsca na mapie bo przeciwnik tam czeka
Em3K dnia sierpień 31 2010 09:41:32
Jak włączyć jeszcze raz instalke??? Z góry dziękuje.wink
ichigo997 dnia wrzesień 10 2010 16:18:23
Musisz Przez panel sterowania usunać Gre i potem wchodizsz na strone i ponownie instalujesz.
MrSniegu dnia wrzesień 18 2010 11:08:17
Hehe... Śmieszna gra xD Ale, fajna 4/5
Carl dnia wrzesień 18 2010 18:13:53
HaHa... Super xD ALE, fajna na 4/5 :rol:
TahariiPL dnia wrzesień 26 2010 09:32:59
WolfTeam Leprzy bo tu mało mapek wszystko prawie za kase i trzeba walnac 3 hody żeby zdejmac gunnera :no:
arturdzie dnia październik 05 2010 19:18:56
Ej chce za grać w tą grę ale mam jedno pytanie instalacja jest skąplikowana.roflroflroflrofl
Skorpion55 dnia listopad 10 2010 10:24:51
Lol jak mozna miec skaplikowana instalacje wchodzisz i sciagasz o.o
Volter dnia listopad 11 2010 09:56:31
8/10 biggrinbiggrin
rafalo dnia listopad 27 2010 19:36:23
Fajna gra czy głupia??
Cvdawid dnia listopad 29 2010 08:59:19
Nie umiem zagrac w to pobieram i wchodze na strone w interniecie. Prosze pomużcie mi prosze prosze prosze prosze.sad
DZ1230983 dnia grudzień 03 2010 17:07:27
Cvdawid trzeba wejśc na stronke pobrać gre instalujesz wchodzisz do folderu z grą i wlanczas gre wyskakuje blad klikasz ok wczytuje ci sie stronka logujesz sie jeszcze raz klikasz play now tam na tej stronce czyli ten sam guzik co pobieraliśmy gre no i gra sie laduje i cieszysz sie gra cool polecam mam dopiero 7 lvl wiec jeszcze nieocenie bo to zamalocool
seba12348 dnia grudzień 14 2010 20:56:12
Zgadzam się z Skorpion55
seba12348 dnia grudzień 14 2010 21:15:55
Battlefield Heroes is Debest
mandox dnia grudzień 18 2010 16:33:09
Gra jest super i grafika ale mogło by być trochę więcej misji takto super efekty i dżwięki ,broń,ludzie.*clap**clap**clap**clap*
mandox dnia grudzień 18 2010 16:34:10
Heja banana
marcmen123 dnia grudzień 20 2010 17:44:00
Szukam jak najlepszej grymoje wymagania to:
-Bardzo dobra grafa (jak najlepsza happy )
-darmowa razz
-duzo skill
podajcie jak najwięcej przykladow ;] aha bym zaponial nie piszcie ze metin :>
seba12348 dnia grudzień 21 2010 21:00:26
Polecam A.v.A
konrad1221 dnia styczeń 08 2011 17:50:14
Trochę chyba przecudowanarazz
prometeusz dnia styczeń 21 2011 20:17:43
Gra Dobra, ale za dużo cudówhappyhappybiggrin
mattex19 dnia luty 08 2011 18:28:00
Gra świetna. Jeśli ktoś ma świetne poczucie humoru i szuka gry w której będzie mógł trochę nadymić to polecam. 7/10
freezea dnia luty 09 2011 19:57:51
Taka gierka na tydzień, szybko się nudzi, bez realnej kasy musisz się natrudzić by kupić bronie czy ubranka, 5/10.
Komareczek dnia marzec 26 2011 09:55:40
ECHHH...!! mnie wkurza to ze juz 5 razy sciongam ale mi blod wyskakuje!! jezeli umiecie pomoc to poszce bardzo podziękujeflowero_O
Komareczek dnia marzec 26 2011 10:00:01
I jeszcze jedno jak co nie w scionganiu blod tylko wlanczaniu i jeszcze dajcie instrukcje spep by spep jak zagrac plissssshelpless
Komareczek dnia marzec 26 2011 10:46:25
Zainstalowalem mam jak orozszezenie ale jak to wlonczyc??o_O
xTuZiK dnia kwiecień 02 2011 18:27:47
Gra jest fantastyczna i polecam wejść na mój profil YouTube będę mieć Let's Play'a tej gry oto link : http://www.youtube.com/user/xTuZiK?feature=mhum Serdecznie zapraszam biggrinhappy
sonco dnia kwiecień 09 2011 01:15:38
Kocham gry z serii battlefielda zdobywanie flag przez terytorium wroga naprawdę ja to uwielbiam na 1 miejscu jest battlefield a na 2 miejscu cs happy a na 3 Medal of Honor cool
Tocadisco dnia kwiecień 12 2011 12:35:30
Gra całkiem całkiemrolleyes
Komareczek dnia kwiecień 20 2011 16:36:13
No dobra mam i mi sie laduje do wlanczania i doszlo do konca i nic .. CO ZROBIĆ HELP HELP HELP HELP HELP !!!! PROSZE na prawdę CHCE ZAGRAĆ!!!!
Miniatura dnia kwiecień 24 2011 15:10:03
Polecam bardzo wbiłem 21 lvl i powiedziałem sobie, że muszę dokończyć tą grę czyli wbić 30 lvl gram commadosem i mi genialnie idzie blushing może dlatego, że mam skilla razz Polecam grę ostro jest godna uwagi
MadziaDzielna dnia maj 12 2011 20:49:50
Moza fajna zagram
sonco dnia czerwiec 02 2011 11:44:15
Moze fajna zagram

Super komentarz pani madziDzieliny krótki i na temat happy
Delic dnia lipiec 01 2011 16:16:20
Super Produkcja Gram w nią już z pół roku i mi się jeszcze nie znudziła jak np . Cs ; D
burzak111 dnia sierpień 13 2011 19:45:27
Gra jest dobra ,słabszy gracz może zniszczyc goscia z broniami z BF'u

i do tego sie tak szybko nie nudzi, no ale jesli ktoś nie umie grac to nie gra dla takiej osoby .

polecam biggrin
Darcus dnia sierpień 20 2011 16:02:16
Wspaniała gra, masa zabawy. Mili ludzie, pojazdy dające przewagę bitewną. Za bitwę otrzymujemy pieniądze za które da się wyżyć kupując bronie. Płatne elementy na stałe. Coraz więcej map i aktualizacji! Wreszcie po polsku
L3WY dnia sierpień 27 2011 12:09:46
Bardzo fajna gra i dobrze dobrana muzyka mam 8 level national strzelec polecam 9.5/10 coolcool
Promyk dnia sierpień 30 2011 18:37:28
Kurdyyy zagrał bym ale mi pisze że mam nieprawidłowy DON o_O
MC_Tampon dnia grudzień 24 2011 22:18:32
spoko gierka happy
Lorox345 dnia marzec 31 2012 14:45:48
Gra jest mega biggrin już przed wprowadzeniem polskiej wersji językowej było pełno polaków ale teraz to jest szturm xD.
Polecam 10/10
MmoRevTV dnia kwiecień 22 2012 08:22:41
Gra świetna. Genialny mmoFPS... ! No właśnie? Dlaczego jest w kategorii MMO3d? xD to przecież FPS... A wracając do gry.. genialny fps z ciekawą fabułą przewodnią, dreszczykiem emocji i nutką śmiechu happy
burzak111 dnia marzec 10 2013 22:18:51
Niezła gierka biggrin

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG