Duży Rozwój Final Fantasy XI
Dodane przez Zomal dnia Grudzień 01 2008 19:16:06

Final Fantasy XI: 3 Rozszerzenia !

Final Fantasy XI, czyli konsolowo-pecetowa gra typu MMORPG doczeka się nie jednego, nie dwóch a trzech dodatków. Sprzedaż będzie prowadzona tylko przez Internet.

Spotkanie w świecie Final Fantasy XI

Na wiosnę przyszłego roku, fani gry MMO Final Fantasy XI doczekają się pierwszego płatnego dodatku. Kolejne będą się ukazywać co kwartał. Autorem dodatków będzie Masato Kato, który reżyserował i pisał scenariusz do Chrono Trigger, Xeno Gears i Final Fantasy XI.

Pierwszy dodatek będzie sprzedawany pod nazwą A Crystalline Prophecy - Ode of Life Bestowing. Opowiadać będzie o tajemniczym starożytnym krysztale szybującym w przestworzach nad światem Final Fantasy. Kolejny z nich, A Moogle Kupo d'Etat - Evil in Small Doses to „koszmar wywołany zniszczeniem jednego z Mog House”, zaś ostatni, czyli A Shantotto Ascension - The Legend Torn, Her Empire Born to historia szalonej naukowiec, która staje się samozwańczą władczynią własnego imperium.

Final Fantasy to gra typu MMORPG na konsole Xbox 360 i PlayStation 2, a także na system Windows. Sześcioletnia gra liczy sobie ponad pół miliona aktywnych użytkowników. Ceny dodatków na razie nie są znane.


Rozszerzona zawartość newsa