WoT - wersja 9.8 dostępna publicznie!
Dodane przez Evans dnia Maj 18 2015 11:18:00
Zgadza się, najnowsza aktualizacja 9.8 dla gry World of Tanks jest już dostępna publicznie, dla każdego użytkownika który zarejestrował swoje konto przed 04.05.2015 roku. Nowa wersja zapewni nam kilka ciekawych ułatwień w trakcie rozgrywki oraz nowy tryb - Dominacja .


World of Tanks to pręznie rozwijający się tytuł od WarGaming. Gracze co raz, to otrzymują nowe i ciekawe dodatki do gry, linie czołgów oraz tryby. Tym razem nie zostaniemy z pustymi rękami. Nowa aktualizacja do klienta 9.8 wnosi takie zmiany jakl :

- Nowe sposoby na śledzenie ścieżek rozwoju: zobaczcie w oknie wyników bitwy, ile PD i KREDYTÓW będziecie musieli przeznaczyć na odblokowanie kolejnych modułów.

- Wstęgi w grze

- Bitwy VIII tierów w trybie Twierdzy

- Tryb Dominacji

- Misje osobiste i ulepszenia funkcji


Serwer testowy będzie regularnie wyłączany i uruchamiany ponownie zgodnie z poniższym harmonogramem: Pierwszy region: codziennie o 6:00 CEST. Uruchamianie trwa około 25 minut. Drugi region: codziennie o 7:00 CEST. Uruchamianie trwa około 25 minut. Centralna baza danych: codziennie o 11:00 CEST. Uruchamianie trwa około 2 minut. Serwer testowy może być restartowany i serwisowany w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Zapowiada WarGaming.wot
Rozszerzona zawartość newsa