[Users Review]: War of Legends
Dodane przez Zomal dnia Lipiec 27 2014 13:45:00
War of Legends jest grą strategiczną polegającą na budowaniu miast, wydaną przez Jagex- dewelopera popularnej gry jawa RuneScape. Ta gra nie została opracowana przez Jagex, ale licencjonowano ją przez chiński Ultizen. W celu promowania War of Legends Jagex połączył się z Facebookiem używając aplikacji nazywanej Fanrank, pozwalającej na zdobywanie punktów przez wykonywanie prostych zadań jak na przykład polubienie strony War of Legends, linkowanie jej na Twisterze i tym podobne.

War of Legends

Gra dzieje się w rzeczywistym czasie i wymaga zbudowania własnej osady i wytrenowania wojska, by ostatecznie wysłać je na pole walki. Jednakże nie jest to gra fantasy, lecz gra historyczna, której akcja toczy się w Imperium Chińskim. Zamiast użycia technologii AJAX jak w RuneScape Jagex’a War of Legends jest zakodowana przy użyciu technologii flash i web 2.0, pracuje pod każdą przeglądarką bez konieczności dodatkowych instalacji.

War of Legends

W War of Legends przyjmujesz rolę przywódcy by wytoczyć wojnę przeciwnym Ci krajom i królestwom. Prowadź swych ludzi przez wieki i odkryj sekret starożytnych Chin. Jeśli nie będziesz się prawidłowo troszczył, nigdy nie zdobędziesz uznania swoich ludzii, którzy eksploatują surowce w celu tworzenia nowych jednostek, rozwoju nowych technologii i podboju innych królestw. Ostatecznie, stajesz się legendarnym wodzem na polu bitwy. Będące domem dla Trzydziestu Sześciu Podstępów Chiny pielęgnują długą tradycję wojenną, podczas której wojownicze narody walczyły przy użyciu podstępnych strategii i siły militarnej, by zdobyć kontrolę nad rozległym krainą czarów. War of Legends, MMOSLG rozgrywające się w rzeczywistym czasie opublikowane przez Jagex Games Studio zabiera nas w podróż przez gwiazdozbiory starożytnej chińskiej mitologii, podczas gdy walczymy by zostać legendą w świecie chaosu.

War of Legends

Zaczynasz grę od stworzenia swojego własnego awatara jako ambitny Lord, którego celem jest kontrola nad całą ziemią podniesienie się do rangi dystyngowanego imperatora. Trzy przeznaczone do gry profesje to Mnich, Wieszcz i Wojownik. Gracz ma możliwość wyboru płci. Dodatkowo, możesz cieszyć się swobodą wyboru scenerii, w której chcesz ulokować swoje imperium, co z pewnością będzie miało znaczący wpływ na Twoje nadchodzące przygody. Jako typowa gra strategiczna War of Legends stopniowo rozwija się przez zdobywanie surowców naturalnych, budowę miast, organizację armii, a także badania naukowe. Pomimo że to wszystko brzmi znajomo i szablonowo, gra posiada niespotykane cechy i atrakcje. Na przykład, War of Legends oferuje bogatą, otwartą i trwałą mapę świata, którą możesz odkrywać. Scenariusze są bardzo różnorodne, między innymi Śnieżne Góry, Wieczna Pustynia, Spokojna Zatoka czy Samotna Wyspa.

War of Legends

Początkowo, będziesz zajęty konstruowaniem swojego miasta, Oczywiście kiedy zdobędziesz wyższą rangę będziesz mógł otworzyć maksymalnie pięć podległych miast, które będą dostarczały niezbędnych surowców lub trenowania rekrutów- w zależności od Twojej strategii. Każdy budynek wymaga ciągłej opieki i poświęcenia ponieważ zależy od systemu poziomu, co znaczy, że może być ulepszony i wzmocniony przez Ciebie. Ponieważ Twoja osada jest zagrożona najazdem ze strony innych Lordów, nawet gdy się wylogujesz, wzmocnienie siły obronnej i postawienie fortyfikacji jest niezbędne.

War of Legends

Gdy poradzisz sobie ze sprawami lokalnymi możesz skupić się na ustanawianiu symbiotycznych więzów zagranicznych. Ustanawiając najsilniejsze sojusze możesz wkroczyć na konkurencyjne pola walki i wywalczyć swoją drogę do zwycięstwa. Rozległa bitwa może zawierać tysiące rzeczywistych graczy jednocześnie. Czy to nie cudowne? Co ważne, War of Legends jest darmową grą, ale oferuje szeroki wybór zaawansowanych przedmiotów, które mogą zostać kupione za pomocą gotówki WoL lub przez mikro transakcje z Jagex’em. Niewątpliwie, płacący gracze zdobędą liczne korzyści, jednakże jest to Twój wybór!


Rozszerzona zawartość newsa