[Users Review]: War of Dragons
Dodane przez Zomal dnia Lipiec 27 2014 20:00:00
Legacy of the Dragons (War of Dragons) jest nieodpłatną grą MMORPG opartą na przeglądarce internetowej, która zabierze Cię w fantastyczny świat Faeo, gdzie dwie panujące rasy- Ludzie i Magmar’owie , nigdy nie mogą się ze sobą zgodzić. Odwieczne kłótnie i waśnie pogrążyły cały świat w niemożliwym do zniesienia chaosie. Dołącz do jednego ze stronnictw, chwyć broń i zakończ tę ohydną sytuację!

War of Dragons oferuje duży wybór silnych broni, obronnych zbroi, a także magicznych eliksirów i przebiegłych agentów, którzy pomogą Ci przetrwać ciężkie bitwy i pokonać wrogów. Bitwy w War of Dragons mają różne stopnie trudności. Twoja postać może uzyskać i doskonalić cały szereg sprytnych trików, specjalnych ciosów i innych umiejętności walki. Potyczki są ekscytujące i dynamiczne ponieważ wynik nie zależy tylko od Twoich punktów, ale także od decyzji, więc dobrze się zastanów zanim dokonasz wyboru! Wprowadziliśmy serię gier online, które w ostatnich tygodniach zadomowiły się na niemieckim rynku. War of Dragons należy do przedostatniej przedstawionej przez nas partii. Fabuła gry jest następująca. Magmar’owie i Ludzie walczą przeciwko sobie na planecie Faeo. Ty wybierasz, którą stronę wesprzesz i zaczynasz ekscytującą przygodę. Początkowym celem jest zdobycie zbroi i zestawu broni. W wirtualnym sklepie jest pod dostatkiem różnych przedmiotów, od skórzanych napierśników po nagolenniki. Jednak musisz zaczynać od zera!

Na początku, ponieważ nie stać Cię na żadną broń, możesz jedynie wdawać się w krwawe walki na pięści. Ale po osiągnięciu drugiego poziomu możesz nabyć elementarne uzbrojenie, takie jak kij lub zbroja. Oczywiście wraz z awansowaniem na kolejne poziomy możesz odblokować bardziej zaawansowany sprzęt. Po prostu bądź cierpliwy! W miarę postępu w grze możesz natknąć się na coś dziwnego. Właśnie tak! Wersja dla jednego gracza okazuje się być grą zespołową!

War of Dragons to wielobarwna uczta dla oczu. Grafika z pewnością się nie znudzi. Wizerunki, przypominające namalowane obrazy, także są fascynujące. Ponadto, mroczne scenerie poszukiwań są doskonale wpasowane w całokształt obrazu. Mimo, iż system bitewny jest zachwalany jako nowy i kreatywny, nie oferuje nic nowego. Niemniej jednak walki są naprawdę klasyczne i urzekające. War of Dragons proponuje wiele szalonych, ekscytujących przygód. Czeka na Ciebie także wiele specjalnych wydarzeń. W War of Dragons wszystkie postacie są sterowane przez ludzi, którzy tak samo jak Ty są ambitni i żądni zwycięstwa, więc musisz dać z siebie wszystko by zapewnić sobie ostateczne zwycięstwo. W grze są różne typy bitew, które dzielą się ogólnie na Pojedynki, Walki Grupowe i Skomplikowane Wojny. Podczas Skomplikowanej Wojny będziesz wpisany na listę, na której pomieszane są wszystkie rodzaje dzikich graczy, i zaczniesz niezwykle chaotyczną potyczkę przeciwko nim. Rozczarowującym minusem War of Dragons jest stworzona z dobrymi chęciami lecz mało pomocna mapa, która ledwie pokazuje przybliżone cele. Dlatego też, najlepiej zapisać własną ścieżkę z miasta do miasta na diagramie tak, by nie zgubić drogi.

 

Czułbyś się samotny odbywając tą ryzykowną podróż w pojedynkę? Nie martw się! Możesz stworzyć pomocniczą postać, która będzie Twoim towarzyszem drogi i kompanem w walce, ale musisz go karmić i zawsze być dla niego miłym. Jak już było wspomniane, istnieje wiele użytecznych rzeczy, takich jak elementy uzbrojenia i magiczne eliksiry, które wystarczają, by zgnieść całe hordy potworów. Jeśli jesteś tymczasowo przytłoczony potężnymi przeciwnikami, poczekaj i sprawdź, czy po nabyciu droższego ekwipunku możesz ich pokonać jednym uderzeniem. Po osiągnięciu 10 poziomu możesz tworzyć oryginalną broń z dostępnych przedmiotów. Czy to nie wspaniałe? Co więcej, możesz indywidualizować swoją postać i zdobywać wiedzę z zakresu różnych profesji, takich jak geolog, zielarz i jubiler. W wiedzy siła, więc wpisz rozwój postaci w dzienny rozkład.

W górniczych okolicach będziesz atakowany na chybił trafił przez chciwych przeciwników, którzy chcą napadać Twoje dobra, dlatego nie możesz opuszczać gardy. Dobrze byś także zdobył całą wiedzę na temat fantastycznego świata Feo.

Ponadto, War of Dragons oferuje niezwykle interesujący wybór zadań, jak znajdowanie Kamienia Objawienia i chłopców Atscha w jaskini pełnej nietoperzy. Jednak War of Dragons nadal ma irytującą wadę. Flash interface jest daleki od jednolitości i potrzebuje okresu przejściowego po wkroczeniu na nowy teren. Prawdopodobnie każda zmiana zajmuje około 15 sekund. Oczekujemy na dalsze ulepszenia deweloperów! Podsumowując, War of Dragons jest wizualnie przyjemnym reprezentantem gatunku, jednak nadal ma kilka nieznośnych wad. Jednak oceniając całokształt, mamy podstawy sądzić, że ta gra przemówi do tysięcy milionów graczy na całym świecie. Dołącz do War of Dragons już teraz, wybierz swoją stronę i wywalcz swoją ścieżkę do zwycięstwa i chwały!


Rozszerzona zawartość newsa