League of Legends - do Summoner's Rift nadchodzą zmiany!
Dodane przez Sir Arthur dnia Czerwiec 10 2014 18:45:10
Jeden z twórców League of Legends, a konkretniej rzecz ujmując Andrew „Riot Aeon” Brownell zapowiedział na swoim blogu, iż niedługo zostanie wprowadzona spora aktualizacja dotycząca Summoners Rift. Deweloper wspomina, iż twórcy skupiają się na takich elementach jak: przejrzystość, czytelność, wizualna wierność, gameplay oraz spójność tematyczna. Nie zabrakło również nawiązania do wydajności, która jest niezbędna w przypadku produkcji MMO. W kwestii graficznej zmiany dotkną pola hierarchizacji elementów graficznych oraz dostosowania ich wyglądu do właściwości. Chodzi generalnie o to, aby najważniejsze elementy były jak najbardziej widoczne oraz łatwo dostępne.

League of Legends


Oprócz tego twórcy chcą poprawić modele mobów, aby było można łatwo wywnioskować, jak duże wyzwanie stanowią dla gracza. Zmiany dotyczące samej rozgrywki będą dotyczyły Barona Nashora oraz smoka (chodzi o poprawienie balansu). Nie martwcie się jednak, bowiem aktualizacja nie zmieni układu Summoners Rift praktycznie w żadnym calu. Chodzi o podłożenie nowych modeli, które mają być bardziej przystępniejsze dla graczy. Prace znajdują się w fazie pre-bety, zatem jeszcze będziemy musieli nieco poczekać, aby móc sprawdzić nowości przygotowane przez dewelopera.

Od OGHR3N'a:
W poniższym filmiku macie przedstawiony nowy wygląd mapy Summoner's Rift oraz znajdujących się na niej mobków. Mi się podoba choć podobieństwo wyglądu nowej mapy do tej z DotA 2 (a dokładnej strony Świetlistych) jest co najmniej spore. Ale i tak zawsze to coś, osobiście myślałem, że takiej aktualizacji League of Legends nigdy się nie doczeka ; )

 


Rozszerzona zawartość newsa