World of Warcraft - więcej informacji o mikropłatnościach!
Dodane przez Sir Arthur dnia Lipiec 10 2013 09:30:00
Wraz z wejściem najnowszego patcha do World of Warcraft na serwery testowe, gracze wychwycili coś, co mogło być namiastką Item Shopu – zatem możliwości zakupu dóbr za realne pieniądze. Blizzard ploteczkę potwierdził, a dziś zdradził więcej informacji na ten temat, poznaliśmy między innymi kolejne przykłady asortymentu, który pojawi się w wewnętrznym sklepie, a także dowiedzieliśmy się, że gracze będą mieli duży wpływ, co będzie w nim dostępne.

World of Warcraft - MikroPłatności


Blizzardowi zależało, aby dołożyć wszelkich starań, by gracz nie musiał opuszczać gry, przy zakupie jakichkolwiek dóbr w World of Warcraft. Jest to raczej zrozumiałe, gdyż wiele firm postępuję już w ten sposób, tworząc InGame’owego Item Shopa. Pracownik firmy podał również kolejne przykłady rzeczy, które tam się pojawią – będą tą m. in. przedmioty, które pozwolą nam szybciej osiągać kolejne poziomy doświadczenia, czy alternatywne sposoby na pozyskiwanie Lesser Charms of Good Fortune.

MikroPlatnosci w grze World of Warcraft


Nie zabraknie również petów, ani mountów, które są dostępne od długiego czasu w sklepiku na oficjalnej stronie gry. Bashiok jednak zapewnia, że jest za wcześnie, aby składać jakiekolwiek deklaracje, pierwsi do testów zostaną dopuszczeni Azjaci, na serwerach PTR (publicznych testach), następnie system trafi na serwery w poszczególnych częściach świata. Jesteście zadowoleni z takiego postępu Blizzarda?
Rozszerzona zawartość newsa