World of Tanks - aktualizacja 8.6!
Dodane przez Sir Arthur dnia Maj 23 2013 15:07:58
Do World of Tanks zawita niedługo jedna z największych aktualizacji w historii tej gry, oznaczona numerkiem 8.6. Co wprowadzi nowego? Przede wszystkim zostało zmienione dużo w mechanice rozgrywki. Jedną z ważniejszych zmian jest całkowita przebudowa wszystkich gałęzi dział samobieżnych. Topowe pojazdy artyleryjskie, np. Object 261, GW Typ E, T92, czy Bat Chatillon 155 zostaną przeniesione na dziesiąty poziom, a oprócz tych – niektóre pojazdy z niższych poziomów zostaną przeniesione na wyższe.

world of tanks


Twórcy zadbali o dodanie również nowych czołgów, są to między innymi: amerykańskie M44 i M53/55, radzieckie SU-122A i SU-14-1, niemieckie 10.5 GW MK.IV, PZ.Sfl.Ivb, GW Tiger, a także francuskie AMX Obusier i Bat Chatillon155. Dokładnych statystyk jeszcze nie znamy, dowiemy się o nich dopiero podczas otwartych beta testów tej aktualizacji. Poprawione będą również różne statystyki kamfulażu, celności WSZYSTKICH dział, a także amunicji premium.

world of tanks


Nie są to wszystkie rzeczy, jednak część z nich, gdyż aktualizacja 8.6 jest naprawdę ogromna! Zapoznać się ze wszelkimi zmianami będziemy mogli już niedługo, gdy zosanie opublikowana konkretna lista zmian. W najbliższych tygodniach wystartują beta testy, a pod koniec miesiąca aktualizacja zawita na serwery.
Rozszerzona zawartość newsa