Zed, Władca Cieni ujawniony
Dodane przez Zomal dnia Listopad 02 2012 07:00:00

Nowy, zakazany bohater wstępuje na Fields of Justice w zbliżającym się patchu: Zed, Władca Cieni. Zabójczy w wielu rolach - zarówno w alei, jak i w dżungli - ten mroczny morderca skupia się w swojej energetycznej rozgrywce na przywoływaniu i dowodzeniu klonami cieni. W przeciwieństwie do innych bohaterów używających iluzji, klon cienia Zeda jest zapalnikiem jego zestawu. Z aktywnym klonem cienia, umiejętności Zeda dublują się, pozwalając mu na zadawanie większej liczby obrażeń, stosowaniu dodatkowych efektów, czy nawet napadaniu na wroga z nieprzewidywanej strony. Zed może nawet zamieniać się miejscami ze swoimi klonami, aby wykonać niespodziewaną inicjację lub szybko dogonić uciekającego wroga. Umiejętność strategicznego przegrupowywania sił połączona z masowymi seriami obrażeń fizycznych i magicznych sprawia, że Zed jest wszechstronnym bohaterem.

Nowa postać w grze League of LeGENDS

Umiejętności:

Wiele ataków Ostrzem Shuriken pozwala Zedowi oczyścić aleję i przyspieszać tempo gry - zdobywa czas, by przemieszać się po mapie lub osłabiać natarcia, żeby wywabić wroga spod wieży. W tym czasie bohater używając Żywego Cienia - celem zajęcia zaskakujących pozycji, z których możesz atakować przeciwnika w alei - może przeszkadzać wrogowi uniknąć ciosu, jednocześnie przypuszczając potężny atak. Umiejętności gankowania i ścigania przeciwników sprawiają, że Zed jest także idealnym walczącym w dżungli. Zamiana miejsc z jego własnym cieniem dzięki Żywemu Cieniowi stwarza możliwości błyskawicznego inicjowania ucieczek a nawet kradzieży wzmocnienia. Potężne spowolnienie ze sklonowanego Cięcia Cienia może także unieruchomić wrogiego bohatera, zostawiając go na pastwę strasznego ataku wyprowadzonego dzięki Pogardzie dla Słabych.

Zed - Nowa Postać z League of Legends

Gdy zaczyna się walka drużynowa, klon Zeda pozwala mu na takie dobieranie celów ataku, by bohater mógł użyć umiejętności z bezpiecznej odległości, lub zadanie większej liczby obrażeń, gdy już dołączy do walki. Może także połączyć Żywy Cień z Cięciem Cienia, aby pokryć obszar mocnym spowolnieniem, niszcząc pozycjonowanie wroga. W końcu Znak Śmierci jest doskonałą umiejętnością wybijania przeciwników o niskim poziomie zdrowia, których Zed będzie gonić i wykańczać. Dodatkowe obrażenia magiczne z Pogardy dla Słabych to doskonały sposób na dodanie wybuchom Znaku Śmierci zabójczej skuteczności.  Jeśli chcesz dominować na polu bitwy dzięki Zedowi, opanowanie pakietu klonowania i kombinacji jest podstawą sprawą. Strategiczne rozmieszczenie bohatera i jego klona podczas ataku z dwóch stron, tuż przed tym jak wycelujesz umiejętnością w przeciwnika, ostatecznie przypieczętuje lub przekreśli twój sukces na Fields of Justice.


Rozszerzona zawartość newsa