Nvidia napędza Need for Speed World
Dodane przez Zomal dnia Październik 26 2012 10:45:00

Need for Speed World jest dynamiczną, darmową grą sieciową, stworzoną specjalnie na platformę PC, w której gracze mogą ścigać się w wyścigach ulicznych lub uciekać przed policją ze swoimi znajomymi i ludźmi z całego świata. Zdobywaj i tuninguj nowe samochody, których w Need for Speed World jest mnóstwo, zarówno najnowszych supermaszyn, jak i klasycznych ikon motoryzacji. Zaproś znajomych do wspólnej rywalizacji w trzech rodzajach wyścigów lub dołącz do drużynowej ucieczki przed policją, aby wykazać się najlepszymi umiejętnościami współpracy. Zostań poszukiwaczem skarbów – codziennie odnajduj ukryte na mapie świata klejnoty i zgarniaj za nie nagrody!

Need For Speed World Polska Edycja

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych z serii Need for Speed oraz sprzętu NVIDIA to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać jedną ze świetnych nagród. Zagraj w Need for Speed World i pomaluj jeden z samochodów, wykorzystując swoją wyobraźnię i talent, a będziesz mieć szansę na zgarnięcie jednej z następujących nagród:

Co muszę zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.world.needforspeed.com a następnie pobrać i zainstalować darmową grę Need for Speed World. Wykorzystując obecny w grze rozbudowany system tuningu wizualnego samochodów (Sklep z naklejkami) pomaluj jeden, wybrany przez siebie samochód. W swojej pracy obowiązkowo należy zawrzeć znak Szponu firmy NVIDIA widoczny poniżej i wykonać go na samochodzie przy użyciu naklejek dostępnych w grze. Zabronione jest natomiast odtwarzanie logotypu NVIDII i nazwy „NVIDIA”. Pozostałe elementy zależą już tylko od Twojej kreatywności i to od nich będą zależeć twoje szanse na zwycięstwo.

Kiedy Twój samochód będzie już prezentował się świetnie, zrób mu jedno lub kilka zdjęć (przycisk Print Screen – Prt Scr). Co najmniej jedno zdjęcie musi być wykonane na ekranie wyboru kierowcy, z widocznymi nazwami wszystkich kierowców tak, jak na poniższym obrazku:

NFS: World Konkus dla Graczy

Zrobione zdjęcia znajdziesz w folderze:

Wybrane przez siebie zdjęcia należy połączyć w jeden obraz formatu .jpg lub .png oraz przesłać go jako załącznik w wiadomości e-mail na adres: nfsw@eapolska.pl, w temacie wpisując „NVIDIA napędza Need for Speed World”. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Zdjęć nie można modyfikować w programach graficznych w żaden sposób, poza kadrowaniem oraz łączeniem kilku zdjęć w jedno. Koordynatorzy polskiej społeczności Need for Speed World oraz pracownicy firmy NVIDIA wybiorą najciekawsze z nadesłanych prac, które zostaną opublikowane na profilu polskiej społeczności Need for Speed World w serwisie Facebook. Następnie, zorganizowany zostanie zlot w grze wszystkich uczestników konkursu, podczas którego będzie można zaprezentować swoje pomalowane samochody. Zlot zostanie uwieczniony na filmie, który będzie opublikowany na kanale GramyZaDarmo w serwisie YouTube.

Spośród wyróżnionych prac, koordynatorzy polskiej społeczności Need for Speed World oraz pracownicy firmy NVIDIA wybiorą i ogłoszą zwycięskie prace.

Kiedy muszę to zrobić?
 


Rozszerzona zawartość newsa