Kusze na polu walki
Dodane przez Darcus dnia Czerwiec 20 2012 23:30:00
Wszyscy fani średniowiecznych dodatków do popularnej gry MMOFPS od EA Games - Battlefield Heroes będą dzisiaj zadowoleni. Wcześniej pisałem wam już o takich rzeczach jak zbroje, miecze dwuręczne, animacji i średniowieczna mapa ale dzisiaj czas na kolejny dodatek do gry. Tak jak zresztą obiecaliśmy, ja oraz EA Games - To nie jest jeszcze koniec średniowiecznych dodatków! Z dniem dzisiejszym do gry zostały wprowadzone nowe bronie strzeleckie - kusze oraz arbalety. Dla każdej ze stron, przygotowana została jedna broń dalekiego zasięgu w klimacie średniowiecznym.

Dla graczy ze strony rojalistycznej dostępna jest kusza Carlsona a dla graczy strony nacjonalistycznej - Arbalet Alberta. Kusze te z pewnością dodadzą do gry wielką frajdę i zabawę w połączeniu z innym uzbrojeniem jakie dzierżone jest przez graczy. Specyfikacje tych obydwu broni to:

Oczywiście wiadome jest iż obie bronie, niezależnie od tego czy jest ona dla strony rojalistycznej czy nacjonalistycznej posiadają takie same parametry jak i cenę, z czego wnioskujemy że żadna ze stron, posiadająca owe uzbrojenie w arsenale danego członka drużyny, nie będzie posiadała żadnej przewagi otrzymywanej ze strony samego uzbrojenia, jedynie po uwagę wchodzą umiejętności bojowe danych graczy i ich znajomość mapy oraz stylu rozgrywki dla danego trybu.


Rozszerzona zawartość newsa