Podana Data Premiery New Origin
Dodane przez Zomal dnia Wrzesień 13 2011 12:13:34

Gala Networks Europe poinformowała media, że najnowszy dodatek do gry MMO "Dragonica" - New Origin będzie miał swą premierę 20 września! Będzie to jak dotąd największe rozszerzenie dla tej przepełnionej akcją gry. Wraz z New Origin będziecie mogli wreszcie zmieniać rozdzielczość ekranu, rozpocząć grę nową grywalną rasą, walczyć na swoich chowańcach, podnieść swój poziom do 80-go, oraz wiele więcej.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w grze pojawi się nowa rasa – w jej obrębie gracze będą mogli wybrać jedną z dwóch nowych ekscytujących klas postaci – Shaman oraz Amazonian. Nowe klasy, tak samo jak ujeżdżalne chowańce, które będzie można zakupić u kupca, lub zdobyć w lochach będą dostępne dla graczy wraz z premierą rozszerzenia.


New Origin pełne będzie nowych zadań, do gry zostaną dodane także dwa Lochy dla poziomów: 45-go oraz 75-go. Stare mapy w grze zostaną uaktualnione, otrzymując przy tym nowy wygląd i usprawnioną czytelność. Dzięki 10 nowym rozdzielczościom ekranu, wspierającym zarówno standardowe, jak i panoramicznym ekrany wyścig do poziomu 80 stanie się jeszcze bardziej ekscytujący niż dotychczas.


Ale to nie wszytko, wraz z nadchodzącym rozszerzeniem zmianie na lepsze ulegnie także wiele innych aspektów gry, wliczając w to system czatu, oraz system wyszukiwania drużyny – wszystkie tez zmiany w Dragonica będą miały miejsce już 20 września! Zwiastun promujący nowe rozszerzenie dostępny jest tutaj:


Rozszerzona zawartość newsa