World of Warcraft - Cataclysm ! Pierwsze wrażenia cz.3 FINAL
Dodane przez Dragoin dnia Grudzień 20 2010 19:31:39

World of Warcraft: Cataclysm

Jest to już ostatnia część serii newsów "Pierwsze wrażenia" wiec postaram się napisać moja opinie wady i zalety gry. Zacznę od zalet a jest co wymieniać. Gra jest bardzo różnorodną pod względem fabuły i świata gry wiele rzeczy zostało poprawione na lepsze. Moja pierwsza prawdziwa instancja zakończyła się sukcesem a poziomy instancji i ich wykonanie jest świetne.


 

Lecz... no właśnie "lecz". Część instancji jest zbyt trudna dla malej grupki ochotników a przy grupach wielkości raidu gra stanowczo zwalnia i większość graczy zaczyna lagować. Można się do tego przyzwyczaić ale to wciąż minus. Pozostaje już tylko zbyt monotonna dla większości graczy walka i wiele drobnych błędów na które można przymknąć oko. Moim zdaniem nowy WoW jest warty swojej ceny i każdy kto ma w skarbonce te zaoszczędzone 200 zł i nie sprawi mu to problemu powinien w ta produkcje zainwestować.

Cataclysm jest już III rozszerzeniem do gry World of Warcraft, który wprowadza do świata gry szeroką gammę zmian. Przede wszystkim zostały dodane dwie nowe, grywalne rasy - Worgenowie z Przymierza oraz rasa Goblinów z Hordy. Również aktualizacja świata gry skutkowała zwiększeniem maksymalnego poziomu postaci do 85 leevela. Gracz dzięki temu może zyskać nowe umiejętności wydawać kolejne punkty talentów. Również lokacje w grze zostały zmienione na zawsze, jednak na śmiałków czekają również nowe lokacje, w których gracze mogą walczyć z jeszcze potężniejszymi przeciwnikami.


Rozszerzona zawartość newsa