Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
2


58,191
~Aileenbxr
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


[Users Review]: War of Legends

War of LegendsWar of Legends jest grą strategiczną polegającą na budowaniu miast, wydaną przez Jagex- dewelopera popularnej gry jawa RuneScape. Ta gra nie została opracowana przez Jagex, ale licencjonowano ją przez chiński Ultizen. W celu promowania War of Legends Jagex połączył się z Facebookiem używając aplikacji nazywanej Fanrank, pozwalającej na zdobywanie punktów przez wykonywanie prostych zadań jak na przykład polubienie strony War of Legends, linkowanie jej na Twisterze i tym podobne.

War of Legends

Gra dzieje się w rzeczywistym czasie i wymaga zbudowania własnej osady i wytrenowania wojska, by ostatecznie wysłać je na pole walki. Jednakże nie jest to gra fantasy, lecz gra historyczna, której akcja toczy się w Imperium Chińskim. Zamiast użycia technologii AJAX jak w RuneScape Jagex’a War of Legends jest zakodowana przy użyciu technologii flash i web 2.0, pracuje pod każdą przeglądarką bez konieczności dodatkowych instalacji.

War of Legends

W War of Legends przyjmujesz rolę przywódcy by wytoczyć wojnę przeciwnym Ci krajom i królestwom. Prowadź swych ludzi przez wieki i odkryj sekret starożytnych Chin. Jeśli nie będziesz się prawidłowo troszczył, nigdy nie zdobędziesz uznania swoich ludzii, którzy eksploatują surowce w celu tworzenia nowych jednostek, rozwoju nowych technologii i podboju innych królestw. Ostatecznie, stajesz się legendarnym wodzem na polu bitwy. Będące domem dla Trzydziestu Sześciu Podstępów Chiny pielęgnują długą tradycję wojenną, podczas której wojownicze narody walczyły przy użyciu podstępnych strategii i siły militarnej, by zdobyć kontrolę nad rozległym krainą czarów. War of Legends, MMOSLG rozgrywające się w rzeczywistym czasie opublikowane przez Jagex Games Studio zabiera nas w podróż przez gwiazdozbiory starożytnej chińskiej mitologii, podczas gdy walczymy by zostać legendą w świecie chaosu.

War of Legends

Zaczynasz grę od stworzenia swojego własnego awatara jako ambitny Lord, którego celem jest kontrola nad całą ziemią podniesienie się do rangi dystyngowanego imperatora. Trzy przeznaczone do gry profesje to Mnich, Wieszcz i Wojownik. Gracz ma możliwość wyboru płci. Dodatkowo, możesz cieszyć się swobodą wyboru scenerii, w której chcesz ulokować swoje imperium, co z pewnością będzie miało znaczący wpływ na Twoje nadchodzące przygody. Jako typowa gra strategiczna War of Legends stopniowo rozwija się przez zdobywanie surowców naturalnych, budowę miast, organizację armii, a także badania naukowe. Pomimo że to wszystko brzmi znajomo i szablonowo, gra posiada niespotykane cechy i atrakcje. Na przykład, War of Legends oferuje bogatą, otwartą i trwałą mapę świata, którą możesz odkrywać. Scenariusze są bardzo różnorodne, między innymi Śnieżne Góry, Wieczna Pustynia, Spokojna Zatoka czy Samotna Wyspa.

War of Legends

Początkowo, będziesz zajęty konstruowaniem swojego miasta, Oczywiście kiedy zdobędziesz wyższą rangę będziesz mógł otworzyć maksymalnie pięć podległych miast, które będą dostarczały niezbędnych surowców lub trenowania rekrutów- w zależności od Twojej strategii. Każdy budynek wymaga ciągłej opieki i poświęcenia ponieważ zależy od systemu poziomu, co znaczy, że może być ulepszony i wzmocniony przez Ciebie. Ponieważ Twoja osada jest zagrożona najazdem ze strony innych Lordów, nawet gdy się wylogujesz, wzmocnienie siły obronnej i postawienie fortyfikacji jest niezbędne.

War of Legends

Gdy poradzisz sobie ze sprawami lokalnymi możesz skupić się na ustanawianiu symbiotycznych więzów zagranicznych. Ustanawiając najsilniejsze sojusze możesz wkroczyć na konkurencyjne pola walki i wywalczyć swoją drogę do zwycięstwa. Rozległa bitwa może zawierać tysiące rzeczywistych graczy jednocześnie. Czy to nie cudowne? Co ważne, War of Legends jest darmową grą, ale oferuje szeroki wybór zaawansowanych przedmiotów, które mogą zostać kupione za pomocą gotówki WoL lub przez mikro transakcje z Jagex’em. Niewątpliwie, płacący gracze zdobędą liczne korzyści, jednakże jest to Twój wybór!
^ichigo997
Łubububu biggrin
25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: