Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


MMO InSide - Między Mistrzami - Gamingowe Eventy Świata.

MMO InsideWitam drodzy czytelnicy oraz użytkownicy portalu mmorpg24.net. W związku z ostatnią imprezą gamingową, na której mieliśmy przyjemność być i relacjonować dla was przez trzy dni postanowiłem że wejdziemy dzisiaj w świat eventów gamingówych. Nieco głębiej zapoznamy się z najlepszymi na świecie imprezami, poznamy ich historię od podszewki. Relacje z Intel Extreme Masters - Katowice cieszyły się ogromną popularnością wśród was - czytelników, jak i na facebooku. Więc biorąc pod uwagę co was właśnie ciekawi, dzisiaj nieco przybliżę wam jak działają wszystkie najpotężniejsze na świecie organizacje, które co jakiś czas zrzeszają sobie najlepszych gamerów. Dzisiaj wraz zemną będziecie mogli dowiedzieć się na jakich imprezach będziecie mogli spotkać najlepszych, jak to jest między mistrzami topowych gier MMO. Zapraszam.

Każdy z nas gra, ale nie wszyscy wiedzą że to co robimy na co dzień również jest sportem. Zdziwiony? Tak, granie to dziedzina sportu, wprawdzie nie aktywna fizycznie, gdyż przy graniu 90% to wysiłek psychiczny. Ta dziedzina to E-Sporty, tłumacząc na język polski, Elektroniczne Sporty. Tutaj warto podkreślić że w swoich latach Polska miała liderów w skali światowej, przykładem będzie doskonale nam wszystkim znany team Meet Your Makers, MyM, który był w na samej górze listy najlepszych teamów Counter-Strike 1.6. Jednak o drużynach nie będziemy dzisiaj rozmawiać, zajmiemy się imprezami które nie tyle propagują, co pokazują dobre strony E-Sportu. Każdy z nas podczas oglądania meczu piłki nożnej odpływa z emocji, ale musicie to wiedzieć, na imprezach gamingowych emocje są również bardzo odczuwalne.. Do tego wrócimy na samym końcu, gdzie będziecie mogli zobaczyć mrożącą krew w żyłach potyczkę z gry League of Legends.


Logo CPL


Cyberathlete Professional League (CPL) jest profesjonalną, i jedną z najlepszych na świecie organizacji która zajmuje się grami komputerowymi oraz tymi na konsolę. Organizację założył Angel Munoz 27 czerwca 1997 roku. CPL głównie rozgrywało się w Dallas, Texas. Oficjalnie jest pionierem jeśli chodzi o imprezy gamingowe oraz mistrzostwa. Główną zasadą uczestnictwa w CPL jest ukończenie 17 roku życia, młodsi zaś nie mają nawet szansy na wstępną rejestrację swojego udziału w zawodach. Do dnia dzisiejszego organizacja wydała już ponad 3,000,000$ dolarów na nagrody dla zwycięzców, co niewątpliwie jest naprawdę mocnym wynikiem. Organizacja do tej pory zrzeszyła sobie naprawdę sporą grupę partnerów, jej lista jest długa i mocna. Strategicznymi partnerami CPL są : Singapur, Chiny, Australia, Chile, Brazylia, Korea, Nederlandy, Rumunia oraz Włochy. Ostatni event miał miejsce w 2008 roku gdyż później ogłoszono dwu letnią przerwę, a sama organizacja została sprzedana kupcowi z Singapuru.

Logo WCG


World Cyber Games (WCG) to kolejna na naszej liście, oraz topowa na świecie organizacja zajmująca się mistrzostwami oraz zawodami w grach komputerowych. Organizacja powstała w 2000 roku, a jej pierwsze zawody odbyły się w Seoul, Korea. Podczas trwającego tam eventu wszyscy mieli okazje zobaczyć takie gry jak Quake III Arena, StarCraft, Fifa 2000, Age of Empires II : Age of The Kings. Podczas tego eventu w rozgrywkach udział brało aż 174 uczestników z 17 różnych krajów . A do puli nagród przeznaczono aż 20,000$ co na tamte czasy było naprawdę sporą kwotą. Do 2006 roku pula nagród wzrosła do 462,000$ a do rozgrywek przystępuje ponad 700 uczestników z 70 różnych krajów. Zdecydowanie WCG jest liderem w tym aspekcie. Event w 2007 roku pobił wszelkie rekordy, gdyż w całkowitej puli nagród do rozdania było 4,000,000$. Zaskakujące jak ogromną kwotę można było zgarnąć za siedzenie przed monitorem...

Mistrzopwie WCG


Kolejna super organizacja na naszej liście to Electronic Sports World Cup czyli ESWC .


Logo ESWC


ESWC jest francuską organizacją zajmującą się organizowanie eventów oraz mistrzostw gier komputerowych na całym świecie. Założona została ona w 2000 roku, a ściślej w tym roku odbyły się pierwsze zawody. W puli pierwszych zawodów było 150,000 EURO, a zainteresowanie samym eventem zrobiło ogromne wrażenie gdyż w rozgrywkach wzięło udział 358 uczestników z 37 różnych krajów . W 2006 zaś 547 graczy z 53 krajów rywalizowało o pulę która wynosiła już 400,000 EURO . Na ESWC po raz pierwszy na świecie zorganizowano zawody w grze TrackMania Nations, co ciekawsze, gra ta została specjalnie utworzona do tego celu. Podczas wielu eventów mogliśmy tam zaobserwować dobrze znany nam team SK Gaming który powstał już w 1997 roku, i nie jedno krotnie zdobywali oni 2 oraz 3 miejsce. Podczas ESWC 2007 pierwszy raz w historii eventu, Polski team PGS.PokerStrategy.com zdobył złoty medal w rozgrywkach Counter-Strike. W 2008 roku wyczyn powtórzyła Polska drużyna PGS.MyM. Zaś w 2012 roku złoty medal w grze StarCraft II zdobył Polski zawodnik Grzegorz "MaNa" Komincz. Obecnie Polska zajmuje 7 miejsce w tabeli wyników posiadając na swoim koncie 4 złote medale, 2 srebrne oraz 2 brązowe. W przeciągu 7 lat ESWC wydało na nagrody pieniężne kwotę w wysokości ponad 6,000,000 Złotych . Więc śmiało można stwierdzić, że mamy być z czego dumni, gdyż Polacy zapisali się na zawszę w kartach historii ESWC.

ESWC

Polska drużyna MyM podczas ceremonii odebrania złota w 2008 roku .MLG logo


Major League Gaming czyli MLG . Start MLG miał miejsce w 2002 roku w północnej Ameryce. Jest to profesjonalna liga gier, oraz największa na świecie organizacja zajmująca się mistrzostwami gamingów. Podczas pierwszych MLG udział brali uczestnicy z 28 różnych krajów, zaś przez internet w rozgrywkach udział brało ponad 1,000,000 osób! . w 2006 roku była to pierwsza organizacja której rozgrywki mogliśmy obejrzeć w telewizji. Gdyż rozgrywki Halo 2 Pro Series były nadawane na żywo przez stację USA Network. Teraz MLG samo nadaje na żywo wszystkie swoje rozgrywki, możemy je oglądać za pośrednictwem ich oficjalnej strony. MLG utworzyło swoją oficjalną listę gier, które będą systematycznie rozgrywane podczas turniejów. Lista gier Halo 3, Halo: Reach, Call of Duty 4 : Modern Warfare, League of Legends, Call of Duty : Black Ops, Super Smash Bros. Brawl oraz legendarny StarCraft II. Mistrzami gry League of Legends do dzisiaj pozostaje Azjatycka drużyna Azubu Blaze. Stolicą MLG oficjalnie jest Nowy York.

Azubu Blaze po wygranych mistrzostwach
WEM logo


World E-Sport Masters, znane również pod nazwą World E-Sport Games. Ludzkość usłyszała o tej organizacji w 2005 roku. Początkowo zajmowała się ona międzynarodowymi turniejami gier komputerowych, która oferowała nagrody pieniężne dla indywidualnych graczy oraz całych drużyn czy gamingów. Założona w 2004 roku przez Paul'a Chong organizacja początkowo ograniczała się do takich tytułów jak Counter-Strike oraz WarCraft III. Głównymi uczestnikami gali WEM są gracze z Korei, na pewno jednym ze znanych jest Grubby, który zaszczycił Polaków swoją obecnością na Intel Extreme Masters - Katowice . Jest on pionierem w tabeli wyników StarCraft II. Bez wątpienia jest to jedna z lepszych organizacji, jednak jak wspominałem wyżej, głównie dla Koreańczyków. W swojej puli zazwyczaj ma 100,000$ więc nie jest to największa nagroda, jednak kto nie poszczyciłby się pięcioma zerami na swoim koncie..

ESL logo


ESL, czyli Electronic Sports League. Międzynarodowa liga gier komputerowych która powstała w 200 roku w Niemczech. Rozgrywki ESL organizowane są w blisko 30 krajach całego świata. Organizacja posiada blisko milion elektronicznych użytkowników którzy ligowo rozgrywają ze sobą ponad 6000 meczów dziennie. W ESL każdy ma szansę dostać się do jednej z czterech lig, o różnych poziomach trudności. Są to Gather, Ladder, Amateur Series oraz Pro Series. Polska sekcja ESL powstała 28 października 2004 roku, i została ona następnie oddana graczom do użytku. Polacy do dzisiaj w rozgrywkach ESL zdobyli ponad 80,000 złotych , po za tym mają na swoim koncie prestiż w rozgrywkach w latach 2008, 2009 oraz 2011. Liga używa zabezpieczeń podczas rozgrywek, system EWAC monitoruje w czasie realnym rozgrywkę przez co uniemożliwia ona używania nielegalnego oprogramowania w grze. Do dzisiaj zdarzają się przypadki dyskwalifikacji w grach przez używanie pomocy, tacy gracze od razu są blokowanie w lidze i dodawani do czarnej listy. Nie ma dla nich już powrotu, nawet na innym koncie czy IP. Więc miejcie się na baczności, zresztą, czy jest coś lepszego niż satysfakcja z wygranych meczów?


IEM logo


Wielkimi krokami zbliżamy się do końca, gdyż jest to już ostatnia organizacja na naszej liście. Ze względu na to iż to wydarzenie miało miejsce 3 dni temu, przyda nam się garstka informacji. Oraz zapowiedziany bonus.

Intel Extreme Masters - IEM - to organizacja która zajmuje się mistrzostwami świata w różnego rodzaju grach, od FPS po RTS. Warto podkreślić że IEM to produkt wyżej wymienionej organizacji ESL. Głównie na IEM możemy zobaczyć takie gry jak Starcraft II, Counter-Strike 1.6, oraz LEague of Legeds. Sama organizacja powstała w 2006 roku, a już w 2007 można było o niej wiele usłyszeć. Polska drużyna Team Pentagram zdobyła złoty medal w rozgrywkach Counter-Strike właśnie w 2007 roku. W sezonie 6 zaś, na przełomie roku 2011/2012 Polska drużyna ESC Gaming zdobyła mistrzostwo świata w grze Counter-Strike tym samym ponawiając wyczyn kolegów z 2007 roku. W 2011 roku mistrzami League of Legends została drużyna pochodząca z Rosji, Moscow Five - M5, a zaś kilka dni temu powtórzyli swój sukces, broniąc tytułu, jednak pod zmienioną nazwą jako Gambit Gaming. Kolejne Intel Extreme Masters odbędą się już w Brazylii. Trwać będzie od 6 do 12 lutego 2013 roku.

Zapowiedziany dla was bonus, to znana na całym świecie akcja gracza z drużyny Fnatic - xPeke. By pokazać wam jak mocne emocje może wywierać e-Sport, i ukazać piękno współpracy i rozgrywek drużynowych będziecie mieli okazję oglądnąć materiał z meczu. Teraz opiszę wam w skrócie co się działo. Drużyna SK Gaming odbiła atak Fnatic na swój nexus, przegonili wroga i rozpoczęli ofensywę na bazę Fnatic. Sam na polu walki został xPeke - Kassadin przeciwko Cho'Gathowi oraz Olafowi. W ostatnich momencie gry umiejętność przywoływacza Teleport odnowiła się graczowi z druzyny Fnatic, użył jej teleportując się do ostatniego miniona w grupie minionów wroga. Spektakularnie wykorzystując ultimate Kassadina teleportował się skacząc nad nexusem. Obijał go uzywając auto attacku. Ominął topór olafa, kolejnym oberwał. Ominął ostatni atak olafa, używając ultimate odskoczył przed Silencem Cho'Gatha i zadał ostatni śmiertelny cios w nexus. W momencie zniszczenia otrzymał uderzenie od Olafa które pozostawiło mu tylko 39 punktów życia! Akcja została okrzyknięta Najlepszym meczem na Świecie w historii League of Legends. Zapraszam do zobaczenia tego na własne oczy.
Tym zaskakującym filmem kończymy dzisiejszy tygodnik MMO InSide. Przybliżyłem wam jak wyglądają, i skąd wzięły się imprezy gamingowe. Wymieniłem te najlepsze, o których warto wspominać. Chcę wam przypomnieć o mini konkursie na najlepszy materiał. Najlepsza propozycja dla kolejnego numeru MMO InSide ukaże się w bonusowym tygodniku na stronie. Zapraszam więc do podsyłania swoich propozycji oraz dyskusji na temat dzisiejszego "odcinka" w komentarzach.
Kontakt z redakcją : redakcja.mmoinside@gmail.com

Żegnam się z wami serdecznie, do zobaczenia za tydzień!
Michał " the alm1ghty " S. Dla was jako NVuser.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: