Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Dzień drugi IEM - Foto Relacja ze spodka!

IEM KatowiceWitam ponownie wszystkich czytelników oraz użytkowników strony mmorpg24.net. Tak jak zapowiadałem wczoraj, w niedziele czy teraz pojawiła się foto relacja wraz z opisem drugiego dnia Intel extreme Masters w Katowicach. W sobotę udało się nam dostać do środka bez większych problemów, również problemów nie napotkaliśmy w środku, jednak jest kilka rzeczy o których warto wspomnieć. Zapraszam was więc do przeczytania oraz oglądnięcia galerii z relacji drugiego dnia IEM.

Pierwszy dzień IEM była to prawdziwa porażka, nie dość że nie dostaliśmy się do środka to czekaliśmy trzy godziny na zewnątrz przy mrozie sięgającym -6 stopni. Jednak dzisiaj wszystko poszło prawie gładko... Postanowiliśmy wybrać się do Spodka o godzinie 12 by punktualnie zostać wpuszczonym. Nie myliliśmy się, w środku już byliśmy o godzinie 12:20, co okazało się potem, od tej pory nie wpuszczano już ludzi do godziny 14:30. Byliśmy ostatnią grupka która doznała łaski ochrony która nas wpuściła. Ludzi było o połowę więcej niż wczoraj. O czym wspomnę zaraz, co warte jest uwagi. By dostać się do kolejki, musieliśmy wchodzić po palecie która służyła nam za drabinę by wejść na murek. Bydło - bo inaczej tego nie nazwę - które czekało na wejście zablokowało całkowicie było nie do zniesienia. Ludzie klneli na siebie, pchali się, miażdżyli innych w amoku by dostać się do środka... To wszystko przechodzi ludzkie wyobrażenia. Po raz drugi przeżywaliśmy tutaj to co spotkało nas pierwszego dnia przed spodkiem. Wszyscy ci fani to istne zwierzęta. Nikt nie potrafił się opanować, tutaj muszę wprost napisać - nie wychowane przygłupy. Oczywiście kieruję te ostre słowa tylko do tych którzy debilnie pchali się do drzwi.

tłumy.


wejscie.


tłumy.


tłumy.


Więc w środku byliśmy o godzinie 12:20. Wyjątkowo kulturalni dziś ochroniarze przeszukali nas, po czym przepuścili. Wyjątkowo gładko poszło. Zaraz po wejściu odebrałem swojego skina Full Metal Rammus. Poczekaliśmy na resztę naszych ludzi i udaliśmy się na górę. Wszystko nas zadziwiało... Pełna kultura, spokój i grzeczność ze strony obsługi. Miła atmosfera sprawiała że czuliśmy się jakby ktoś sobie robił z nas jaja.. My spokojnie wędrowaliśmy do sektoru K, a ochroniarze w tym momencie po raz kolejny użyli gazu pieprzowego na niewinnych "fanach" pod drzwiami. Czuliśmy się jak w innym wymiarze. Tam sparta i agresja, tutaj kultura i miła atmosfera.. Totalny szok. dostaliśmy się do sektoru a akurat do gry przygotowali się Azubu Frost . W trakcie również były mecze StarCraft II. Umówiliśmy się więc na spotkanie z liderem drużyny LoL Health Potion Multigaming, Danielem Bosiackim. Daniel z chęcią udzielił nam wywiadu i oprowadził nas po spodku. Warto przypomnieć że Daniel w roku 2007 wraz z drużyną FANABERIA zdobył mistrzostwo świata w Call of Duty. Tym samym zdobywając dożywotni sponsoring od firmy Razer. Więc udaliśmy się w podróż za scenę spodka.

Starcraft2.


Scena.


Team AZUBU Frost.


Za sceną Intel'a zobaczyliśmy wiele atrakcji, byliśmy bardzo zaciekawieni tym co się tam działo. Początkowo zwróciliśmy uwagę na stoiska World of Tanks. Tutaj w Katowicach, odbył się pierwszy na świecie turniej World of Tanks na którym pojawiali się biznesmeni z różnych krajów. Największą sensację wzbudził bułgarski mężczyzna za którym przyjechała bułgarska telewizja. Były tam również stanowiska firm MSI, Intel, SteelSeries, oraz Patriot. Stanowisk z grami również nie brakowało. Mogliśmy za darmo grać w takie tytuły jak Call of Duty : Black Ops 2, Unreal Tortunament 3, Need for Speed Most Wanted 2012 czy nawet League of Legends oraz Counter Strike : GO. Wszystko to obeszliśmy w zaledwie 20 minut, tym samym obserwując otaczających nas ludzi. Musze przyznać, 80% z nich to dzieci w wieku gimnazjalnym. Nie da się tego ukryć, największą grupą tutaj byli gimnazjaliści oraz podstawówkowicze. Na scenie w tedy pojawili się SK Gaming, co również wzbudzało nie lada emocje. O czym opowiem zaraz.

Stoiska z Grami.


Turniej world of tanks.


Stoisko Aslen Team


Stoisko Fify.


Steel Series.


Stoisko MSI.


Hostessa Intel.


Co by się nie działo, czas na mocny hejt. Gdy zobaczyliśmy punkt medyczny szczęki nam opadły. Ekipa medyczna siedziała za sceną, na samym końcu w kącie. W razie potrzeby udzielenia pomocy, do najbliższego sektora mieli oni prawie 3 minuty drogi ze względu na tłumy. Tutaj organizatorzy dali dupy, gdyż przez cały dzień odnotowano kilkadziesiąt przypadków omdleń z powodu odwodnienia, tutaj też kłaniają się ochroniarze. Swoją drogą dali popalić, gdy w spodku było wolne około 400 miejsc oni ciągle wciskali kit że nie ma żadnych. Jak tu traktować karków poważnie?

Pomoc Medyczna.


Ja wraz z Danielem


Stoisko Intela


World of Tanks


tłumy.


Chwilę później udało mi się również dopaść dziewczyny z Aslen Team. Jest to pierwsza grupa w Polsce, a dokładnie drużyna Counter Strike składająca się z kobiet. Warto podkreślić że godnie reprezentują nasz kraj, gdyż na swoim koncie mają już złoto. Udało mi się zadać im kilka pytań i zrobić zdjęcie, dość miło się z nimi rozmawiało. Gdy zapytałem je jakie wspomnienia mają z samcami na team-speaku czy innych komunikatorach, do powiedzenia jest tylko jedno. Panowie, więcej kultury.... Teraz na głównej scenie czekali już gracze z SK Gaming oraz Absolute Legends PL. zapowiadał się ciekawy mecz, i swoją drogą był dobry. Jednak nasi wysuwali się zbyt do przodu i wygrało doświadczenie SK. Mimo to ogromne brawa dla Absolute Legends , gdyż cały okres early game należał do nich.

Ja wraz z dziewczynami z Aslen Team.


SK Gaming, na samym środku Ocelote.


Mecz SK vs AL.


Podanie rąk po meczu, wygrali SK


scena główna.


Wróciliśmy do sektora, i oglądaliśmy ciąg dalszy wydarzeń. Przeprowadzony został wywiad z SK oraz AL i mieliśmy okazję również obejrzeć puchar o który topowe drużyny będą zmagać się w Hanoverz'e. Kilka minut później na scenie pojawiły się trzy kobiety uczestniczące w zabawie Cosplay, co oznacza ze przebrały się za postacie z gry. Owe dziewczęta przedstawiały Katarinę, Ahri oraz Miss Fortune. Co prawda tylko Miss Fortune wypadła dobrze, ale gratulacje dla pozostałych za pomysłowość. Do końca naszego pobytu w spodku pozostało zaledwie kilkanaście minut. Oglądnęliśmy ostatnie mecze do końca, i wyszliśmy przed meczem Fnatic vs SK Gaming . Ominęła nas najlepsza akcja, i mecz który został okrzyknięty Najlepszym Meczem w historii League of Legends. Kassadin z drużyny Fnatic skacząc ultem do okoła nexusa przeciwnika, obijał go i unikał akatów ze strony Olafa i Cho'Gatha. Akcja była spektakularna, wszyscy w spodku stali i krzyczeli, klaszcząc w tym samym momencie. Więc śmiało można powiedzieć, kto tego nie widział, stracił dzień. Jednak udało nam się obejrzeć powtórkę tej spektakularnej akcji.

Wywiad z Ocelote.


Wywiad z Absolute Legends


Przygotowania do gry


Cosplay.


SK gaming oraz Absolute Legends.


Ubraliśmy się i wyszliśmy ze Spodka. Teraz dotarła do nas szara rzeczywistość. Od godziny 15 stał tam tłum ludzi czekający na wejście, miejsc w środku było pełno. Mimo tego nikt nie raczył otworzyć drzwi. Włączono również głośniki w telebimie przed halą, gdzie organizatorzy powiedzieli " Do wszystkich którzy stoją na zewnątrz, przepraszamy że nie udało się wam wejść, ale niestety nie byliśmy przygotowani na taki napływ ludzi ". Statystyki mówiły o 11 tysiącach ludzi w środku oraz 2,5 tysiącach ludzi przed wejściem. Dla porównania suma osób aktywnych na FaceBooku przy stronie IEM to blisko 11 tysięcy. Fani czekali nadal, na marna, impreza kończyła się za równą godzinkę. Więc nie było tutaj sensu. Zrobiliśmy ostatnie zdjęcia i udaliśmy się do kwatery głównej.

Tłumy przed wejściem


Rzut oka na Spodek wieczorem.


Ludzie narzekali na to że nie zostali wpuszczeni przed 5-6 godzin, ale kto normalny tyle czeka przed wejściem na mrozie... Organizatorzy powtarzali trzy razy że miejsc brakło i nie wpuszczą nikogo więcej w przeciągu dwóch godzin. Jednak "bydło" nadal stało robiąc awantury. Rozsądek w pierwszym dniu mi podpowiedział by zwinąć się po godzinie na mrozie, to był idealny ruch. Jednak pseudo-fani czekali, i mieli pretensje, pytanie do kogo? Kto kazał wam tam stać? Nikt. Staliście z wyboru, więc nie obwiniajcie organizatorów o własną głupotę. Sam dzień drugi zrobił na nas ogromne wrażenie, impreza jest na bardzo wysokim poziomie. Było miło i naprawdę zabawnie. Więc co warto podkreślić, nie oceniajcie imprezy po tym co dzieje się przed nią. Ci którzy nie dostali się na IEM, widocznie nie zasłużyli na to. Udało mi się porozmawiać z kilkoma przypadkowymi osobami na temat tego co działo się wczoraj, i wszyscy jednogłośnie stwierdzili że organizatorzy dali dupy z ochroną. Ochrona nie szanowała nas kompletnie, najgorzej przydarzyło się tym którzy w podkoszulkach wyszli na balkon zapalić. Stali potem dwie godziny pod głównymi wejściami gdyż nie zostali wpuszczeni do środka. Kpina i parodia.

Na dzisiaj to już koniec moi drodzy, kolejna relacja już z trzeciego i ostatniego dnia pojawi się rano. Warto poświęcić kilka minut na przeczytanie jej, gdyż naprawdę było bardzo fajnie. Zapraszam do dyskusji i opisywania własnych przygód z Intel Extreme Masters w Katowicach! Pozdrawiam was serdecznie, Michał "the Alm1ghty" S. Na stronie znany jako NVuser.
Komentarze
Gom3z dnia styczeń 20 2013 19:44:01
Wow, raczej opisałeś wszystko co potrzebne happy Sam stałem 1 h.. ale wpuścili mnie .. biggrin Co do meczy z lol'a, ano takiego czegoś na co dzień się nie widzi biggrin. Pograłem w BO 2 trochę happy Poznałem wielu ciekawych ludzi happy. Jednym słowem, było zarąbiście happy Szkoda tylko że jutro nie mogę się wybrać .. "szkoła" :/ Ale nasza redakcja tam jest ! Więc zobaczymy co się bedzie działo happy
Evans dnia styczeń 20 2013 20:07:51
Finały są juz dzisiaj, w poniedziałek już nie ma nic więc nie stracisz żadnych atrakcji happy Jutro natomiast dodam relacje z trzeciego dnia, czyli z dzisiaj
Gom3z dnia styczeń 20 2013 21:23:10
No chociaż tyle happy Żegnam i pozdrawiam happy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: