Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Pięć drużyn awansowało z Kwalifikacji LCS Am. Płn.

League of Legends

Seria Mistrzostw League of Legends (LCS) zaczęła się wybuchowo północnoamerykańskimi Kwalifikacjami, nadawanymi na żywo z Los Angeles w Kalifornii. Szesnaście drużyn, zarówno weterani jak i czarne konie, rywalizowało o pięć miejsc w LCS. Pierwszy dzień zaowocował eliminacją połowy z nich, oraz tysiącami wiernych fanów oglądających mecze. Ulubieńcy publiczności, drużyna Epik Gamer, składająca się w większości ze znanych, doświadczonych graczy, została zmiażdżona w meczu otwierającym i zdawała sobie sprawę, że musi pokonać niezbyt szeroko znaną drużynę Team Towerdrive TV, aby nie stracić szansy na spełnienie marzeń. Przeciwnicy walczyli 50 minut, do momentu, gdy cierpliwość członków Epik Gamer wyczerpała się i rozpętali bezlitosną drużynową walkę o Barona. Team Towerdive TV unicestwiła wrogów w tym starciu i szybko zakończyła mecz, tym samym eliminując Epik Gamer z turnieju, co było niemałym zaskoczeniem.

Drużyna MRN zniszczyła grupę D dzięki doskonałej grze walczącego w dżungli, ClakeyaD. W grze finałowej Team MRN zaliczyła niszczący powrót do formy walcząc przeciwko Azure Gaming, cierpliwie wygrywając walki i przypuszczając ostrożne, partyzanckie ataki przeciw stworom i wieżom wroga. As przy Baronie odwrócił dominację Azure Gaming i dał Team MRN oczekiwaną szansę na przypieczętowanie zwycięstwa. Good Game University zadebiutowali równie spektakularnie dzięki śmiałej Katarinie ZionSpartana i szalejącym Shenem NintendudeXa, co dało drużynie wiele zwycięstw w fazie grupowej i poza nią. Drugiego dnia na arenie pozostało tylko 8 drużyn, a fani przekonani byli, że Team FeaR i Curse Gaming są jedynymi pretendentami do kwalifikacji - ich przewidywania spełniły się. Obydwie drużyny zakwalifikowały się z wynikami 2: 0, pozostawiając ekipom Team MRN, Dirt Nap Gaming, The Brunch Club oraz Good Game University walkę o trzecie i czwarte miejsce. Drużyna The Brunch Club niespodziewanie rozgromiła Team MRN 2: 0 dzięki rozważnemu blokowaniu bohaterów oraz agresywnemu naciskowi co owocowało popełnianiem kluczowych błędów przez ich przeciwników. GGU również dawali z siebie wszystko, zdobywając dwa zwycięstwa i miejsce w LCS.

Jednak nie cała nadzieja drużyn, które przegrały dnia drugiego została stracona: zostało jeszcze jedno miejsce do zdobycia. Po pierwszej rundzie pojedynczych eliminacji do dwóch wygranych na placu boju o miejsce w LCS zostały drużyny Dirt Nap Gaming i Team MRN. Po pojawieniu się stworów, cała uwaga skupiła się na Crisie z Dirt Nap Gaming, w oczekiwaniu, aż użyje magii Shena, dzięki której pierwszego dnia pokonali Azure Gaming. Dobre początki Azure Gaming zostały zdławione przez niezachwianą linię obrony Team MRN, a punktem kulminacyjnym okazało się niesamowite zabicie Barona w powietrzu przez ClakeyD grającego Nocturnem, co przypieczętowało los DNG w pierwszej grze.

W drugim meczu MegaZero z Team MRN starł się ze sławną na cały świat Riven Crisa w pojedynku w górnej alei. W końcu niemal niezniszczalny duch/teleport Olaf MegaZero rozszalał się po mapie, prowadząc drużynę do miażdżącego, drugiego zwycięstwa. Droga Team MRN, od wspinania się po drabinkach Am. Płn., po zdobycie ostatniego miejsca w LCS z pewnością zdobędzie im wielu fanów.

Regionalny etap kwalifikacyjny do LCS Ameryki Północnej tego tygodnia dał fanom pięć nowych drużyn do podziwiania: Good Game University, Team FeaR, Curse Gaming, Team MRN i The Brunch Club. Podczas gdy drużyny trenują zapamiętale szlifując swoje umiejętności w oczekiwaniu na początek sezonu 7 lutego, my cierpliwe czekamy na nowe strategie, wybory bohaterów i osobowości, które zaprezentują te drużyny podczas Serii Mistrzostw League of Legends.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: