Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


[Users Review]: Martial Empires

Martial Empires

Azjatyckie fantasy są bardzo często wykorzystywane przez producentów gier z gatunku MMORG. Właściwa rozgrywka gry Martial Empires skupia się wokół złego Elysiona, który chce koniecznie zdobyć legendarne dusze – naszym obowiązkiem jest mu w tym przeszkodzić. Głównym naszym zadaniem w grze jest zdobywanie kolejnych ptk doświadczenia – w sposób bardzo prosty tzn. wygrywając pojedynki z przeciwnikami lub wykonując poprawnie zlecone nam zadania. Twórcami gry z gatunku Massive Multiplayer Online pod tytułem Martial Empires jest firma Gamigo - a tytuł jest całkowicie darmowy. Jednak prace wykonania gry zostały zlecone studiu CRSpace - fani gier MMORPG powinni znać ową markę a to za sprawą Martial Heroes.

Martial Empires

Właściwa rozgrywka odbywa się w świecie azjatyckiego fantasy a owe uniwersum nazywa się Neha. Owe miejsce ma bardzo przykra i burzliwą historię – i co gorsze dla mieszkańców owej ziemi może ona zatoczyć okrąg. Niegdyś starszyzna stworzyła 6 dusz, które mało co nie zniszczyły znanego świata. Aby go uratować przywódca pewnego ludu postanowił poświęcić swoje córki – w ten sposób stworzona została 7 dusza, która ujarzmiła pozostałą szóstkę. Po tym fakcie cała 6 została uwięziona i zapieczętowana – a pilnowanie ich zostało powierzone drużynie herosów. Zły Elysion chce za wszelką ceną posiąść moc uwięzionych dusz – i dokładnie w tym momencie wkracza nasza postać, która jak łatwo się domyślić będzie miała za zadanie uchronić Nehę przez zagładą. Aby tego dokonać koniecznym będzie zdobycie odpowiedniego doświadczenia, które umożliwi nam urośnięcie w siłę konieczną do pokonania złego Elysiona.

Martial Empires

Na pierwszy rzut oka Martial Empires to szeroko rozumiana gra MMORPG. Rozgrywka polega oczywiście na zbieranie tzw. punktów doświadczenia za wykonane zadania oraz wygrane pojedynki. Na początku jednak trzeba dokonać wyboru klasy postaci – a nasz tytuł oferuje trzy warianty do wyboru. Gra umożliwia nam poruszanie się wojownikiem, obieżyświatem oraz magiem. Do tego dla każdej klasy przewidziane są po 3 różne rodzaje broni – jednak wybrać będzie nam dane jedynie tylko jeden egzemplarz. Od tego momentu jesteśmy uczestnikami bardzo rozległego uniwersum jakim jest Neha. Obszary jakie przyjdzie nam odwiedzać są tak bardzo rozległe, że aby ułatwić sobie zadania będziemy zmuszeniu skorzystać z transportu pozwalającego w krótkim czasie przemierzać znaczne odległości. Niemalże na każdym kroku spotykamy niezależnych bohaterów, od których otrzymujemy zadania zwiększające punkty naszego doświadczenia. Towarzyszą nam także inni gracze,którzy także prowadzą rozgrywkę równolegle z nami. Prowadzenie bohatera może odbywać się na dwa sposoby – zza pleców lub tak jak widzi to nasz awatar.

Martial Empires

Tytuł doskonale sprawdzi się w kontekście korzystania z trybu gry jakim jest PvP. Martial Emipires umożliwia graczom budowanie gildii, która z kolei pozwala na podbijanie nowych ziem i co za tym idzie prowadzenie bitew z konkurencją. Gra także posiada w swojej strukturze tak zwanych bossów, których niestety w pojedynkę nie mamy szans pokonać – jest to możliwe jedynie w momencie gdy będziemy współpracować z innymi graczami. Gra jest darmowa – dlatego ściągnąć może ją dosłownie każdy nie płacąc dosłownie za nic. Jeżeli chodzi o sprawy techniczne takie jak chociażby grafika – to Martial Emipires dotrzymuje kroku nawet wysokobudżetowym produkcjom podobnego kalibru.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: