Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Aion 4.0 - Czyli oficjalna, pełna lista zmian!

Aion OnlineTak jak obiecywałem kilka dni temu, dotarła do nas pełna lista zmian która wejdzie w życie wraz z patchem 4.0 w grze Aion. Zostaną udzielone wam najważniejsze informacje, oraz jak to będzie wyglądać po wprowadzeniu rozszerzenia. Lekturka będzie dość obszerna, więc zasiądźcie wygodnie w swoim fotelu, i czytajcie co czeka was już niebawem. Na początku wspomnę jeszcze tylko że patch 4.0 obejmuje jak na razie tylko Koreę i dużo może ulec zmianie gdy dotrze on do Polski i Europy, gdyż Korea narzuca dość ostrą cenzurę a gry MMORPG jak i FPS. Zapraszam!

Pierwsze Daty - Całe rozszerzenie do Aion'a 20 grudnia obecnego roku . Druga część planowana jest na 16 stycznia 2013 roku do gry w tedy została wprowadzona klasa Bard. Zaś trzecia część ma zostać wprowadzona w pierwszym kwartale 2013 roku. Data jednak nie jest określona, gdyż producenci muszą się zabezpieczyć w razie problemów z 2 częścią ogromnego dodatku.

Cały spis obejmuje Postać, Skille, Nowe Siege, PVP, Questy, Itemy, Instancje, Interfejs, Dodatki drugorzędne.

Nowa Postać - Gunner . W pierwszej, dostępnej już części została dodana klasa Gunner'a Jest to klasa postaci która będzie nosić Armory typu Light . Zaś do walki będzie używać Broni, wyrzutni itp. .
Level cap - Obecnie level cap został podniesiony do 65 poziomu doświadczenia.
Zabezpieczenie Expa przy śmierci - Wszystkie postacie poniżej 49 poziomu doświadczenia, tracą miej EXP po śmierci.
Została również zaniżona skala wymaganego EXP do osiągnięcia kolejnego poziomu, na niższych levelach. Co w praktyce mówi nam, że szybciej możemy osiągnąć dany poziom.
Skille - Do gry zostanie wprowadzonych wiele nowych umiejętności dla naszych klas. Zostanie też dodany system Kumulowania Energii. Chodzi o to, im dłużej nasza postać castuje skilla, tym potężniejszy on będzie. Będą trzy poziomy kumulowania energii.

Nowe Miejsca - Do gry zostaną dodane nowe lodowe krainy. W sumie, możemy powiedzieć że jedna, ale podzielona na dwie części - Północną oraz Południową. Jej nazwa to Katalam.

Nowa Instancja - "Steel Rose". Podana nazwa jest jeszcze nie oficjalna. Tylko tyle mogliśmy dowiedzieć się na temat samego tytułu. Instancja podzielona jest na trzy części, pierwszą i drugą możemy wykonać solo lub w grupach po 3 osoby. Zaś trzecia, finałowa część wymaga już grupy TYLKO 3 OSÓB! . Instancja będzie dostępna dla każdego gracza powyżej 61 poziomu doświadczenia. Możemy ją odwiedzić raz dziennie za pomocą NPC.
Auto Party Create System - System został ulepszony, co oznacza że sam ułoży dla nas dobrą drużynę dla większości instancji w grze!

Nowe przedmioty - Nowe przedmioty zostaną dodane oczywiście dla ludzi powyżej starego level cap'u. Nowy set Abbys został dodany specjalnie dla 65 poziomowych graczy, zaś ten wcześniejszy set z 40-60 możemy oddać do NPC. Nowy set Abbys został dodany również dla magów w poziomach 30-60.
Synthesis System - został dodany system Syntezy, co oznacza w praktyce że będziemy mogli ze sobą łączyć 2 przedmioty. Jednak wynik jest nieznany.
Nowe Medale - W grze nie zabraknie również nowych medali, a te z Mythrilu będą łatwiejsze do zdobycia.
Nowe Monety oraz Tokeny - Nie mylić z Tolkienem . Oczywiście nowe monety i tokeny będą możliwe do zdobycia z questów oraz instancji. Wszystko będzie potrzebne by otrzymywać nowe sety.

Interfejs Gry - Obraz logowania został zmieniony, została również dodana opcja wybierania klasy Gunner'a Została dodana tabelka, w której będziemy mogli przymierzyć ciekawe przedmioty. Jak skrzydła itp. Tabelka została podzielona na typy Sexowny, Śliczny, Niewinny, oraz unikatowy.
Nowa fryzurka - Do gry zostały wprowadzone nowe fryzury, twarze, tatuaże.
Wybór postaci - zmiany w interfejsie dotyczą również wyboru postaci gdyż tło zostało zmienione.
Plecak mojim rzyciem - Oczywiście nic nie ucieknie developerom, interfejs naszej torby uległ lekkiej zmianie, jak i całość dotycząca postaci, skilli oraz zaplecza naszego bohatera. Co również dotknęło mini mapy, oraz nowych designerskich ikon.
Tytuły Gildii - Od teraz gracz będzie mógł wyświetlać sobie tytuł jaki tylko zechce. Został zmieniony interfejs tytułów.
Co to za item? - Zmiany rzucą się w oczy, gdyż został zmieniony typ wyświetlania itemów.
Życie przeciwnika - Sam pasek życia przeciwnika wraz z jego avatarem uległ lekkiej, lecz ładnej zmianie. Będzie on teraz schludniejszy i bardziej "okrągły".
Transparent Map - Prześwitująca mapa została poprawiona, nie będzie ona dłużej zakłócać naszej gry. Zostały dodane do niej delikatne kolory, co poprawi nam odszukiwanie lokacji.

Oblężenia -Nowe oblężenia zostały dodane do wyżej wymienionej mapy Katalam. Producenci chcieli pobudzić naszą ciekawość, udało im się to. Gdyż oblężenia jak i instancje w tej krainie będą dostępne o określonej godzinie, w określonym dniu tygodnia. Co sprawi że grind w tych lokacjach nie będzie monotonny.
Obozy - W Katalam zostały dodane nowe obozy, które będą mogły służyć jako "Safe Camp". Są to głównie tereny zamieszkałe przez NPC. Więcej dowiecie się od nich samych.

Questy - Nowe questy zostały dodane w obydwóch częściach krainy Katalam. Nowe zadania będą powiązane z nowymi instancjami, oraz oblężeniami czy tez zwykłym PVP. Wszystko to by umilić nasz czas, co za tym idzie - Combo Rewards! Podczas pojedynczej instancji będziemy mogli wykonać kilka zadań na raz!
Nowe Daily Fration - Dodane oczywiście do nowej lokacji Katalam.
Interfejs zadań - został również poprawiony, teraz będzie bardziej schludny i czytelny. Co lepsze, będzie pokazywać rekomendowane dla nas zadania, odpowiednie dla naszego poziomu czy też klasy. Jednak nie wpłynie to bardzo na naszą decyzję, gdyż to tylko pomocna tabelka,

Dodatki drugorzędne - Zostanie zwiększony limit postaci, a czas usuwania postaci do 35 poziomu został zmieniony do 5 minut. Coś dla legionistów, 10% exp buff będzie dostępny dla legionów poziomu 3, lub gdy w naszym legionie będzie online 10 osób w tym samym czasie.


To wszystko jeśli chodzi o listę zmian, zapraszam do dyskusji na temat wprowadzonego już częściowo patcha 4.0. W bonusie dla was, poniżej kilka filmów z patchem 4.0 w roli głównej.

Przedmioty PVP


Klasa "Bard"


Tworzenie postaci


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: