Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Zed, Władca Cieni ujawniony

League of Legends

Nowy, zakazany bohater wstępuje na Fields of Justice w zbliżającym się patchu: Zed, Władca Cieni. Zabójczy w wielu rolach - zarówno w alei, jak i w dżungli - ten mroczny morderca skupia się w swojej energetycznej rozgrywce na przywoływaniu i dowodzeniu klonami cieni. W przeciwieństwie do innych bohaterów używających iluzji, klon cienia Zeda jest zapalnikiem jego zestawu. Z aktywnym klonem cienia, umiejętności Zeda dublują się, pozwalając mu na zadawanie większej liczby obrażeń, stosowaniu dodatkowych efektów, czy nawet napadaniu na wroga z nieprzewidywanej strony. Zed może nawet zamieniać się miejscami ze swoimi klonami, aby wykonać niespodziewaną inicjację lub szybko dogonić uciekającego wroga. Umiejętność strategicznego przegrupowywania sił połączona z masowymi seriami obrażeń fizycznych i magicznych sprawia, że Zed jest wszechstronnym bohaterem.

Nowa postać w grze League of LeGENDS

Umiejętności:

  • Pogarda dla Słabych (bierna): Zawsze, gdy Zed atakuje przeciwnika, który ma mniej niż 50% punktów zdrowia, zadaje dodatkowe obrażenia magiczne w wysokości 8% całkowitego zdrowia wroga. Ten efekt ma długi czas odnowienia.
  • Ostrze Shuriken: Zed i jego cień rzucają Shurikeny, zadając obrażenia fizyczne każdemu celowi, przez jaki przejdą. Każdy Shuriken zadaje mniejsze obrażenia kolejnym ofiarom.
  • Żywy Cień: Cień Zeda wyrywa się do przodu, po czym zostaje w miejscu przez krótką chwilę i powiela jego zaklęcia. Aktywacja Żywego Cienia, gdy cień Zeda jest aktywny, spowoduje, że bohater zamieni się ze swoim cieniem pozycjami. Jeśli obaj uderzą w ten sam cel Ostrzami Shuriken lub Cięciem Cienia, postać ponownie otrzymuje energię a cel będzie cierpiał od dodatkowych efektów: Ostrza Shuriken zadają dodatkowe obrażenia, a spowolnienie od Cięcia Cienia jest o wiele większe.
  • Cięcie Cienia: Zed i jego cień tworzą smugę cienia, zadając fizyczne obrażenia wszystkim wrogom w pobliżu. Cięcie Cienia Zeda zmniejsza nieco czas odnowienia Żywego Cienia za każdą trafioną jednostkę. Cięcie Cienie rzucone przez cień trochę spowalnia wrogów.
  • Znak Śmierci: Zed zatapia się w cieniach, po czym pędzi do swojego celu, zadając mu obrażenia fizyczne. Tworzy również cień za plecami celu, który podwaja jego zaklęcia i zaznacza cel. Po 3 sekundach znak wybucha, zadając obrażenia fizyczne oparte na ilości obrażeń zadanych celowi przez Zeda oraz jego cień, podczas gdy znak był aktywny. Zed może reaktywować swoją umiejętność zamiany miejsca z cieniem.

Wiele ataków Ostrzem Shuriken pozwala Zedowi oczyścić aleję i przyspieszać tempo gry - zdobywa czas, by przemieszać się po mapie lub osłabiać natarcia, żeby wywabić wroga spod wieży. W tym czasie bohater używając Żywego Cienia - celem zajęcia zaskakujących pozycji, z których możesz atakować przeciwnika w alei - może przeszkadzać wrogowi uniknąć ciosu, jednocześnie przypuszczając potężny atak. Umiejętności gankowania i ścigania przeciwników sprawiają, że Zed jest także idealnym walczącym w dżungli. Zamiana miejsc z jego własnym cieniem dzięki Żywemu Cieniowi stwarza możliwości błyskawicznego inicjowania ucieczek a nawet kradzieży wzmocnienia. Potężne spowolnienie ze sklonowanego Cięcia Cienia może także unieruchomić wrogiego bohatera, zostawiając go na pastwę strasznego ataku wyprowadzonego dzięki Pogardzie dla Słabych.

Zed - Nowa Postać z League of Legends

Gdy zaczyna się walka drużynowa, klon Zeda pozwala mu na takie dobieranie celów ataku, by bohater mógł użyć umiejętności z bezpiecznej odległości, lub zadanie większej liczby obrażeń, gdy już dołączy do walki. Może także połączyć Żywy Cień z Cięciem Cienia, aby pokryć obszar mocnym spowolnieniem, niszcząc pozycjonowanie wroga. W końcu Znak Śmierci jest doskonałą umiejętnością wybijania przeciwników o niskim poziomie zdrowia, których Zed będzie gonić i wykańczać. Dodatkowe obrażenia magiczne z Pogardy dla Słabych to doskonały sposób na dodanie wybuchom Znaku Śmierci zabójczej skuteczności.  Jeśli chcesz dominować na polu bitwy dzięki Zedowi, opanowanie pakietu klonowania i kombinacji jest podstawą sprawą. Strategiczne rozmieszczenie bohatera i jego klona podczas ataku z dwóch stron, tuż przed tym jak wycelujesz umiejętnością w przeciwnika, ostatecznie przypieczętuje lub przekreśli twój sukces na Fields of Justice.


Komentarze
Pemol dnia listopad 02 2012 15:26:07
Wygląda trochę jak Karazynowy Talon
MadziaDzielna dnia listopad 02 2012 16:17:31
To talon+shen :>

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: