Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Podane Eventy Walentynkowe

gPotato

Gala Networks Europe pragnie podzielić się informacjami na temat romantycznych eventów przygotowanych specjalnie z okazji święta zakochanych. Walentynkowe wydarzenia nadchodzą do takich gier jak Rappelz, Terra Militaris, Castle of Heroes, Dragonic, Canaan Obline oraz FlyFF. Walentynki w Rappelz wniosą do gry specjalne przedmioty w postaci ziół i kwiatów, które będą mogły zostać połączone i zmienione w Pudełka Szczęścia. W pudełkach bohaterowie znajdą cenne upominki, takie jak pierścionki, zwiększające statystyki postaci czy bukiety zwiększające regenerację wytrzymałości. Poza tym, gracze będą mieli okazję wygrać specjalną miłosną maskotkę oraz walentynkowy strój w konkursie na najbardziej romantyczny list miłosny. W dniach od 7 do 14 lutego w grze Rappelz pojawi się także Walentynkowa Czekolada. Mniam!

Obchody Walentynek splotą się w tym roku z obchodami 4 rocznicy na francuskich i niemieckich serwerach Rappelz. Z tej właśnie okazji Zespół zaplanował specjalne eventy, w których nagrodami głównymi będą aż trzy cenne pakiety, zawierające gamingowe myszki, słuchawki oraz klawiatury firmy Razor o całkowitej wartości 250 €. Dodatkowo, częstotliwość wypadania przedmiotów oraz ilość zdobywanego doświadczenia zostanie zwiększona o 100%. Ponadto, Kontynent nawiedzą obfite opady Pudełeczek 4 rocznicy, skrywających cenne przedmioty. Wydarzenia organizowane na portalach społecznościowych z pewnością umilą graczom czas. Pozostałe wersje językowe Rappelz nie zostaną pominięte. Na graczy czekać będzie wiele niespodzianek – wydarzenia w grze i na portalach społecznościowych, bonusy, wzmocnienia. Walentynki w Terra Militaris będą świętowane podczas Tygodnia Miłości Minervy i Marsa, który rozpocznie się 9 lutego i potrwa do 16 lutego. Romans rzymskich bogów wojny i mądrości, to okazja dla grających, by podnieść swoje doświadczenie, które na czas eventu będzie podwojone, a w dniu 14 lutego będzie zliczane aż potrójnie! Walentynki zagoszczą również w Domu Aukcyjnym Terra Militaris, w którym na czas jednego tygodnia zostaną usunięte podatki. Mars, Bóg Wojny ułatwi graczom zdobywanie terenów neutralnych. Będzie to wspaniała okazja dla mniejszych gildii, by się wykazać w walce. Obchody Tygodnia Miłości Minervy i Marsa będą miał miejsce także na portalu społecznościowym Facebook, gdzie na specjalnie przygotowanej na walentynki stronie wszyscy gracza będą mogli wyrazić swe uczucia do Terra Militaris w formie listu, wiersza lub grafiki. Wyznania z największą ilością „Lubię To” zostaną cennie nagrodzone.

Castle of Heroes będzie obchodzić Walentynki od 14 do 19 lutego. W grze pojawi się fantastyczne dwuczęściowe zadanie, bazujące na tragicznych losach bohaterów Romeo i Julii. Zadaniem graczy będzie wspierać dwoje kochanków, chroniąc ich przed niebezpieczeństwami czyhającymi w grze, pomagając im w realizacji ich wspólnego spotkania w świecie Kimmerii. Oprócz tego, gracze będą mogli zdobyć sympatyczne nagrody w specjalnym evencie przygotowanym na Facebooku. Podczas wydarzenia, Mistrzowie Gry będą zamieszczać na portalu śmieszne zdjęcia, a zadaniem graczy będzie napisanie miłosnych wyznań związanych z tematyką zamieszczonego na portalu obrazka. Pięć najlepszych wyznań miłości otrzyma szereg nagród w grze, takich jak ulepszające bohatera Kulki Ryżowe, 20 sztuk dobrej lub doskonałej, jakości wyposażenia w formie Goblińskich Skrzyń Narzędzi oraz karty Złotej Rekrutacji, przyspieszające rekrutację jednostek. Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, otrzyma automatycznie 10 Goblińskich Skrzyń Narzędzi.

Gracze Dragonica ponownie zobaczą w grze specjalną mapę „Cookie Factory”, umożliwiającą zabawę w dwóch trybach rozgrywki - Defence i Tower Defence Ponadto, będzie można zmierzyć się z dwoma nigdy wcześniej niespotkanymi bossami – Coofie’m i Ademią. Wszyscy bohaterowie, którzy z powodzeniem przebrną przez niebezpieczeństwa w „Cookie Factory”, zostaną nagrodzenie walentynkowymi przedmiotami, za które sprzedawca będzie ofiarował zestawy biżuterii. Dodatkowo, w Dragonica będą dostępne nowe stroje Kupidyna, a w lokacji Port of the Winds pojawią się specjalne automaty z przedmiotami. Zespół Canaan Online w dniu 14 lutego będzie okazywać swą miłość wszystkim graczom poprzez wysyłkę przedmiotów podnoszących doświadczenie. W grze będą także organizowane wydarzenia, podczas których uczestnicy zdobędą szansę na wygranie przedmiotów pozwalających na zawieranie małżeństw w grze. Wszyscy fani Canaan Online będą mogli także pochwalić się swoim prawdziwymi pupilami, wysyłając zespołowi gry Canaan Online zdjęcia swoich zwierzaków. Twórcy najsłodszych zdjęć zostaną oczywiście sowicie nagrodzeni.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: