Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Welcome To The Jungle

League of Legends

A oto kolejny news, który swoją tematyką sięga popularnej w Polsce i na świecie gry MMO - League Of Legends. W tym newsie poznacie ciekawe informacje dotyczące zmian w Junglingu. Jungling to inaczej bieganie postacią bo wyznaczonym terenie na mapie i zabijanie tamtejszych potworów za złoto i doświadczenie. Zabicie niektórych potworów zapewnia dużą ilość złota całej drużynie. Po wydaniu ostatniego patch'a Jungling bardzo się zmienił. Najgorsze jest to że większość graczy odrzuciła te zmiany. Pełno było skarg na forum i maili do Riot Games. Riot Games jako dobra firma nie zignorowała tego co gracze mieli do powiedzenia ponieważ Morello po rozmowach z profesjonalnymi graczami w LoL'a oraz po tym jak ekipa Riot Games obserwowała graczy podczas Junglingu sami zdecydowali że należy to zmienić i nie może tak być. W końcu dla Riot liczy się dobro graczy. Pracownik Riot Games napisał taką oto wiadomość: "Po daniu kilku dni na zadomowienie się nowej jungli, podjęliśmy decyzje - na podstawie oglądania stream'ów, dyskusji z profesjonalnymi graczami, oraz na podstawie kilku dodatkowych testów - o wprowadzeniu kolejnych zmian, które nastąpią najprawdopodobniej jutro. Co będzie wchodziło w zakres zmian i co próbujemy naprawić ?

1. Zdobywanie XP: nie jest to do końca wyważone tak jak planowaliśmy i jest to najbardziej zauważalny problem w nowej jungli. Aktualnie nie jest to, aż tak daleko od poprawnego jak niektórzy twierdzą, jednak poziom zdobywanego doświadczenia jest niższy niż chcieliśmy, aby był. W rezultacie aktualizacje najprawdopodobniej obejmą system XP w jungli , szczególnie jeśli chodzi o te mniejsze obozy potworów.

2. Kara za nieudany gang: Pomimo , że podoba nam się sam pomysł zysku z udanego gangu i straty z powodu tych mniej udanych, to nie podoba nam się ich skala(zysków i strat).Czy mówimy o wzroście nagrody , czy też o konsekwencjach - update przynesie nam zmiany na lepsze.


3. Zdobywanie złota: Jungler zdobywa nieco mniej złota niż powinien. Tutaj równiesz chodzi nam głównie o te mniejsze obozy minionów. Będziemy bardzo ostrożni w tym przypadku, aby nie doprowadzić do tego, że counterjungla będzie nieopłacalna (z reguły wszystko kręci się wokół zabierania największego potwora). Będziemy stać się wszystko wyważyć.

Classick, Guinsoo i ja będziemy przygotowywać finalny projekt rano w nadziei , że wypuścimy update poprawiający jungle. Będę starał się aktualizować status naszych poczynań. Czekajcie na szczegóły. Update jest teraz testowany. Na podstawie wyników , przedstawie szczegóły. Termin udostępnienia został przesunięty na jutro, aby upewnić się co do wszelkich szczegółów. Dalej będę informował o zmianach w tym temacie. Tego wieczora przeprowadziliśmy testy z zadowalającym rezultatem. Bądźcie gotowi na ostateczne szczegóły albo późno w nocy, albo jutro po południu. Chciałbym przedstawić właściwe przewidywania zmian: poziom zdobywanego XP nie będzie taki sam, jak był przed patchem. Naszym celem jest coś pomiędzy liniami solo, a liniami duo przez większość gry. Jednak kiedy jungla popełni jakiś błąd powinna zostać w tyle za duo linią , a kiedy będzie gangować z dobrymi rezultatami będzie w dość szybkim tępie zyskiwać przewagę. Jungler powinien mieć duży wpływ na grę, ale nie prowadzić całej gry jak to było przed patchem. Szukamy złotego środka, który chcemy osiągnąć."

Uwaga, informacje, które zawarte są tutaj pochodzą z dnia 30 listopada.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: