Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,379
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Wywiad z Fnatic MSI II Części

League of Legends

Riot Games niedawno przeprowadził wywiad z mistrzami świata Fnatic MSI oczywiście. Zadali im wiele ciekawy pytań, które wiele mówią o ich początkach i planach na przyszłość. Zapraszam do czytania. W części I dowiecie się, jak doszło do założenia drużyny oraz w jaki sposób podejmują decyzje w trakcie gry. W części II zapytamy ich o plany na Sezon Drugi.  

 

Część I


RIOT: Na początek, chcielibyśmy się dowiedzieć, jak doszło do założenia drużyny znanej jako Fnatic.LoL. Poznaliście się online? Spotkaliście się w jakiejś innej grze czy w League of Legends? Jak doszło do tego, że zaczęliście grać razem i zdecydowaliście się zostać profesjonalną drużyną e-sportową?

Mellisan: Wszystko zaczęło się na jesieni 2010 roku, gdy rozpadła się poprzednia drużyna. Wetdream postanowił grać dalej ze mną i z kolejki [solo/duet] wybrał Cyanide'a i xPeke'a. Poza kilkoma osobami, które przyszły i odeszły, Shushei i Lamia dołączyli w zimie, a później Magic, który doszedł przed EPS. Graliśmy głównie w drużynowych rozgrywkach rankingowych i turniejach Go4LoL i wydaje mi się, że nikt nie myślał o tym, jak dużą grą e-sportową stanie się LoL.

Shushei: Nie jestem pewien, jak to wyglądało dla reszty drużyny. Ja znałem wszystkich z kolejki [solo/duet]. Grałem bardzo dużo gier [solo/duet] z xPeke'iem w czasach, gdy 1800 było najwyższym ELO, obaj graliśmy jako Ashe na środku albo ktoś w górnej alei.

Mellisan był wtedy świetnym prowadzącym! Lamia grał wtedy jako mag (głównie Vlad) a Cyanide świetnie robił za obrońcę w górnej alei! Wiem, że Mellisan wchodził w skład drużyny od początku, gdy zakładali ją razem z Wetdreamem, Wickdem i kimś jeszcze, kogo nie pamiętam. Wtedy właśnie Wetdream wpadł na Cyanide'a i xPeke'a i zaprosił ich do drużyny.

W tym samym czasie, miałem problemy ze swoją drużyną i grałem w turnieju z aktualnym Fnatic (mój team nie chciał brać udziału) i świetnie się z nimi bawiłem. Wtedy zapytałem ich, czy mogę do nich dołączyć! Zgodzili się! Lamia był wtedy na okresie próbnym i obu nam udało się wejść do drużyny! Koniec!

RIOT: Obecnie na europejskiej scenie e-sportowej League of Legends znajduje się wiele świetnych drużyn. Dość często zmieniają one swój skład, podczas gdy wasz jest stały już od dawna. Co uważacie za główną przyczynę takiego stanu rzeczy i na czym, waszym zdaniem, powinny się skupić nowe teamy, wybierając swoich członków?

Lamia: Myślę, że to, że trzymamy się razem, to połączenie zabawy oraz wczesnych sukcesów, dzięki czemu mogliśmy grać wspólnie bez większych problemów i nie musieliśmy rozmyślać, czy ktoś rśmigar1; w grze gorzej od innych. Gdy ktoś ma gorszy okres, nawet nie myślimy nad zastąpieniem go - prosimy o większą liczbę treningów i poprawienie stylu gry. Inne drużyny wydają się nie mieć cierpliwości oraz przyjaźni panującej między graczami, która nas cechuje.

xPeke: Przyjaźń przede wszystkim. Gramy razem i mamy gorsze chwile, jak każda drużyna, ale radzimy sobie z nimi jak przyjaciele. Pod presją okazuje się, że doskonale znamy styl gry każdego z nas. Znamy się jako drużyna, wiemy, co robimy dobrze i źle i razem staramy się poprawić nasz poziom gry.

RIOT: Wszyscy wiedzą, że tak na prawdę, nie macie żadnego kapitana. W tej sytuacji, wiele osób zastanawia się, jak podejmujecie taktyczne decyzje w czasie gry. Czy macie kogoś, kto ostatecznie rozstrzyga albo kogoś, komu ufacie na tyle, że decyduje sam w czasie długich, wyrównanych gier?

Mellisan: Przez długi czas mieliśmy kapitana, który podejmował decyzje, dzięki czemu nauczyliśmy się myśleć w ten sam sposób, więc dyskusje na ten temat rzadko się pojawiają. Jeżeli już musimy rozmawiać w czasie gry, głównie dotyczy to bohaterów; kto ma rozpocząć walkę i tym podobne.

Lamia: Z reguły decyduje ten, kto może rozpocząć walkę, lub osoba, która śledzi czas odradzania się potworów. Nie jestem w stanie powiedzieć, kto podejmuje najlepsze decyzje, gdyż w czasie tych intensywnych, wyrównanych gier, jesteśmy tak zestresowani i skupienie, że zapominamy o wszystkim.


Część IIRIOT: Triumfowaliście już na dużych turniejach League of Legends, wasze największe sukcesy to Mistrzostwo Sezonu Pierwszego na Dreamhacku i Intel Extreme Masters. Czy macie grę albo turniej, który jest dla was w jakiś sposób ważny i którego nigdy nie zapomnicie?

Mellisan: Dla mnie taką grą jest pierwszy mecz Finału Mistrzostw Sezony Pierwszego przeciw aAa/Millenium. Mimo iż złoili nas straszliwie, doskonale pamiętam, jak goniliśmy Anivię Moma w dżungli, niczym idioci. Yellowstar trafił mnie strzałą przez całą mapę, a już byłem przekonany, że uciekłem.

Lamia: Finały IEM GC w Hanowerze na targach CeBIT będą super. Nie mogę się doczekać turniejów Sezonu Drugiego i wszystkich pozostałych w Azji i Ameryce.

RIOT: Czy jest jakiś turniej, na wygraniu którego szczególnie wam zależy?

Cyanide: Mistrzostwa Sezonu Drugiego i finały Intel Extreme Masters.

xPeke: Mistrzostwa Sezonu Drugiego. Ale to odległa przyszłość, na razie skupiamy się na finałach IEM w Hanowerze. Rok temu, kiedy wchodziło się z zaproszeń, udało nam się. Fajnie byłoby znów stanąć na szczycie podium.

RIOT: Pula nagród Sezonu Drugiego to 5 000 000 $, będzie duża konkurencja. Jaką macie strategię w Sezonie Drugim, kto będzie waszym najtrudniejszym rywalem?

Cyanide: Największym zagrożeniem wciąż będzie SK, ale widzę, że powstaje sporo nowych drużyn, głównie w Azji.

xPeke: Nie wiem, które teamy. Od Sezonu Pierwszego zaszło wiele zmian, trudno zgadywać, czy drużyny utrzymają składy. Stawiam na tych, co zwykle: SK [SK Gaming], CLG [Counter Logic Gaming], i TSM [Team Solo Mid]. Nie orientuję się w zespołach z Azji, ale WE [World Elite] dobrze sobie radzi. Jak zawsze, będziemy dużo grali i starali się nie popełniać błędów, żeby przed turniejami wiedzieć, co nam wychodzi najlepiej. Brzmi głupio, ale działa.

RIOT: Macie jakieś rady dla gracy, którzy chcą trafić na szczyt? Jak z anonimowej drużyny wyrosnąć na tuza sceny e-sportów League of Legends?

Cyanide: Grajcie. Bardzo dużo. Razem.

Shushei: Po pierwsze, musi wam się miło grać razem. To brzmi głupio, ale sprawdza się w naszym przypadku. Dobrze mieć zawodników, którzy specjalizują się w czymś. Nawet jeśli jest źle, nie miej pretensji do członków drużyny. To nie gry [solo/Duet], ale w nich [solo/duet] też należy zachować spokój. To tylko denerwuje team i prowadzi do rozpadu i wymiany członków. W zależności od charakteru, możesz dusić w sobie złość, która w końcu wybuchnie albo wdać się w pyskówki, które niszczą ducha zespołu. Dodam jeszcze: ćwiczcie bez przerwy! Dzięki doświadczeniu będziecie wiedzieli, co robić. Na razie!

RIOT: Dzięki za czas, który nam poświęciliście. Powodzenia w Sezonie Drugim!


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.


^ichigo997
Łubububu biggrin
DATA: 25/04/2019 14:12

~DziekiEvans
Postępy w odbudowie strony jak widać są znaczne, masakra xD (OGHR3N/Immo)
DATA: 13/05/2018 10:32

~gabrych00
Kiedyś to było
DATA: 23/10/2017 04:08

^ichigo997
Piękne stare czasy biggrin
DATA: 22/10/2017 02:07

^Sylian
Macham do was, kopę lat!
DATA: 27/07/2017 17:29

#Zomal
Rejestracja na stronie została wyłączona. Portal zostanie zmigrowany na nową platformę pray
DATA: 19/07/2017 20:18

~Snik3
Łojeja ale mnie tu dawno nie było ^^
DATA: 04/06/2017 18:20

~Dragoin
O ******. Tyle wspomnień
DATA: 09/05/2017 22:33

~Tarori
Ale mnie tu dawno nie było haha biggrin
DATA: 10/01/2017 14:33

~Delic
Serwus happy
DATA: 15/11/2016 17:01

~zevisto
Mnie ktoś pamięta ? biggrin
DATA: 05/10/2016 20:35

~Zielodziarz
zbyt duzo to sie raczej tu nie dzieje hehe
DATA: 24/08/2016 18:29

^ichigo997
Oho immo ciebie to ja jeszcze nawet na skype mam biggrin
DATA: 02/06/2016 23:30

~DziekiEvans
No niestety ale Evans dobił ten portal całkowicie. Tak to ja OGHR3N/Immortalos xD
DATA: 02/06/2016 12:26

^ichigo997
Kosmicznie odległe czasy... Ale wspomnienia jak najbardziej pozytywne biggrin
DATA: 28/05/2016 23:09
Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG

Wymiana Buttonów:
grynaprzegladarke.net - gry przeglądarkowe
Rockstar Minecraft
Portal o serii gier Call of Duty

Kanał na FB: