Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Zobacz Temat
Gry MMORPG - Codziennie, na bieżąco! | Gry MMORPG 3D | Aktualności

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na tradycyjny

Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 17-12-2010 18:35

Nagrody:
Brak
Member

Miejscowość: Świdwin
Data rejestracji: 16.12.10

http://www.youtube.com/watch?v=HsD71C2G2GI. Nie lubię Mentali ale ten pokazał co i jak . Nie gram w Metina już długo miałem 66 Lvl Body Woj Aura na M7 Berserk na M3 I Wir na M4 . Nie gram już bo sprzedałem postać razz . Jakiś debil dał mi za nią 500 zł hilarious <--- Postać kompletnie bez EQ ... Koleś widać był kasiasty bo bzyknąć 5 stów za coś czego w życiu w ogóle nie dotknie shop Pfff... Ale lepiej dla mnie zarobiłem trochę kaski i zacząłem grać w World of Warcraft , lecz i tak długo nie pograłem bo zrozumiałem jakie to głupie wydawać w Full Kasy ... shop zip it! Pozdro wink

Rebb wink
Reebok nie Nike i Adidas
Reebok nie Umbro i Kappa
Reebok nie Zine i Puma
! Reebok Być Reebok !
!rbk!
13399530 Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 17-12-2010 20:10

Nagrody:
Brak
Member

Miejscowość: Poznan
Data rejestracji: 21.08.10

ZGADZA SIE JA SPRZDAŁEM MOJA NINJE ZA 350 ZŁ CO PRAWDA.. ALE ZAWSZE.. METIN JEST NUDNY NIEUSTANNE KLEPANIE MOBÓW,, JUZLEPSZE JEST rUNES OF MAGIC , A JESZCZE LEPSZE aLLODS..
Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 17-12-2010 20:14

Nagrody:
Brak
Member

Miejscowość: Świdwin
Data rejestracji: 16.12.10

Nom zgadzam się z tobą gram w RoM i grałem Alldos <--- Fajna Gierencja clap

Rebb wink
Reebok nie Nike i Adidas
Reebok nie Umbro i Kappa
Reebok nie Zine i Puma
! Reebok Być Reebok !
!rbk!
13399530 Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 03-06-2011 10:06

Nagrody:
Brak
Member

Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 04.04.10

powyższe tytuły są dla newbie w mmo xd
1079530 Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 28-06-2011 09:05

Nagrody:
Brak
Member

Data rejestracji: 27.06.11

Nastała cisza...a swistak dalej zawija...
Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Metin 2 PL Gromo Hustler 90lvl Mental vs Umarły Rozpruwacz bez poli 2 - Dodane dnia 18-08-2013 11:43

Nagrody:
Brak
Member

Data rejestracji: 18.08.13

Metin nudny dla mnie no

W wolnych chwilach grywam w gry przeglądarkowe oraz prowadzę fanpage o grach mmorpg
http://mmok.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.