Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Zobacz Temat
Gry MMORPG - Codziennie, na bieżąco! | Gry MMORPG 3D | Aktualności

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na tradycyjny


Eve Online - Dodane dnia 15-01-2013 11:39
Avatar Użytkownika przlde


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 1
Data rejestracji: 15.01.13

EVE Online to kosmiczna produkcja MMO, za którą odpowiada islandzkie studio CCP. Gra wystartowała w 2003 roku i przez wiele lat funkcjonowania uległa sporym przeobrażeniom. Gracze przenoszą się w niej do wirtualnego wszechświata Nowy Eden (składającego się z 5 tysięcy układów słonecznych) i podróżują na pokładach statków kosmicznych, aby walczyć, handlować, wykonywać misje, angażować się w politykę wielkich korporacji lub po prostu rozwijać swoją postać. Produkcja wymaga opłacania miesięcznego abonamentu.

W EVE Online każdy z uczestników zabawy tworzy awatara za pomocą rozbudowanego edytora (wprowadzonego w dodatku Incursion). Określamy w nim nie tylko wygląd zewnętrzny, czy ubiór, ale i rasę oraz pochodzenie. Rozpoczynając zabawę otrzymujemy kiepski statek i garść kredytów r11; od tej pory możemy udać się w dowolny zakątek kosmosu i podejmować różne aktywności. Dla nowicjuszy przygotowano wiele misji treningowych i samouczków oraz specjalny kanał do dyskusji, na którym udzielają się administratorzy. Z poziomu gry można też przeglądać encyklopedię poświęconą różnym aspektom rozgrywki.
Rozwijanie postaci w EVE Online następuje w dość specyficzny sposób r11; zamiast nabijać doświadczenie jak w typowych produkcjach MMO gracze uczą bohatera umiejętności. Wiele z nich, jak np. nawigacja, gwarantuje ogólne plusy. Dzięki zastosowaniu systemu dwudziestoczterogodzinnej kolejki proces uczenia się jest kontynuowany po wylogowaniu się z serwera. Oczywiście nawet dobrze wyszkolona postać potrzebuje mocnego statku r11; w grze są ich dziesiątki. Pojazdy podzielono na typy, rozmiary i przeznaczenie. Do każdego z nich trzeba dobrać moduły elektroniczne i uzbrojenie. Korzystanie praktycznie z każdej nowej technologii wymaga wyuczenia się odpowiedniej grupy zdolności.Strona główna: http://eveonline.com
Polska strona: http://eve-online.com.pl
Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Eve Online - Dodane dnia 18-08-2013 11:44
Avatar Użytkownika piocar


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 19
Data rejestracji: 18.08.13

wygląda ciekawieclap


W wolnych chwilach grywam w gry przeglądarkowe oraz prowadzę fanpage o grach mmorpg
http://mmok.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]