Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Zobacz Temat
Gry MMORPG - Codziennie, na bieżąco! | Inne | Poszukuję...

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na tradycyjny

Projek Gry Strategicznej - Dodane dnia 06-04-2014 17:38

Nagrody:
Brak
Member

Data rejestracji: 06.04.14

Witam wszystkich użytkowników społeczności mmorpg24.net zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc przy moim projekcie. Mam 19 lat i od małego interesuje się technologiami tworzenia aplikacji internetowych. Nad projektem pracuję od około 2 miesięcy, czystego kodu gry póki co nie ma. Na samym początku tworzę projekt wstępny, listę podstawowych funkcji, szkice interfejsu gry. Przy projekcie pracuję jako programista i ja jako jedyny będę miał/mam dostęp do silnika oraz jako jedyna osoba będę go rozwijał. Poniżej przedstawiam opis gry i proponowane nazwy gry (możecie proponować swoje).

Licea Empires, Lost Empires, Greek Polis

Opis:
Projekt strategicznej gry przeglądarkowej polegającej na rywalizacji militarnej pomiędzy graczami z całego świata. Rywalizacja głównie polegać będzie na zdobywaniu miast.wiosek pokonanego gracza wraz z całymi zasobami oraz ludnością którą posiadał gracz pokonany. W grze po zdobyciu ustalonej na serwerze ilości punktów będziemy w połowie zmuszeni do przyłączenia się do sojuszu lub do założenia własnego. Ma to na celu współpracę graczy podczas gry. Sojusze dawać będą specjalne premie do produkcji ciągłej surowców lub dodatkowe bonusy militarne zwiększające wytrzymałość jednostek lub ich siłę ataku. Gra w całości oparta będzie o epokę starożytnej Grecji oraz o jej wierzenia w wszelkiego rodzaju bóstwa. Po stronie technicznej gra rozgrywać się będzie na graficznej mapie 2d opartej o technologię javascript z użyciem bibliotek jquery. Tym sposobem gra nie będzie wymagała odświeżania przy wykonywanych akcjach podczas gry.

Poszukuję:

-Content Developer (Osoba odpowiedzialna za treści umieszczane w grze/na jej stronie oraz za ich estetykę, ortografię)

-Grafik 2d (Grafik który miał by za zadanie tworzyć pomniejsze grafiki takie jak jednostki militarne, grafiki otoczenia, budynków)

-Grafik GUI (Grafik zajmujący się tworzeniem interfejsu graficznego gry oraz jego elementów)

-Community manager (osoba odpowiedzialna za relacje z graczami: odpowiadanie na emaile, rozwiązywanie sporów pomiędzy graczami lub pomiędzy graczem a zespołem oraz pilnowanie ogólnego porządku w grze oraz na forum)

-Projektant Gry (Osoba odpowiedzialna za projektowanie nowych funkcji do gry, poprawki istniejących oraz wszelkiego rodzaju inne zmiany)

-EN Translator (Osoba odpowiedzialna za tłumaczenie gry na język Angielski)

-RU Translator (Osoba odpowiedzialna za tłumaczenie gry na język Rosyjski)

-DE Translator (Osoba odpowiedzialna za tłumaczenie gry na język Niemiecki)

Liczba miejsc na określone stanowisko nie jest ograniczona.

Za współpracę na obecną chwilę nie zaproponuję nic oprócz mile spędzonego czasu i satysfakcji. Ponieważ projekt póki co nie posiada budżetu.

Zgłosiłem również projekt na polakpotrafi.pl aktualnie oczekuję na jego akceptację.

Gdy zostanie już ukończone ok 25% gry wystartuję z kampanią na wspieram.to aby uzbierać pieniądze na serwer, promocję gry oraz na gadżety reklamowe.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o wysłanie swoich numerów gg na pw bądź o wysyłanie emaili.

Adres email: harm1995@hotmail.com
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.